Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2010 o 18:55, PsyhoSpider napisał:

>/.../

Winry, napisz jakąś książkę albo coś ;p


Może lepiej pamiętnik, żebyśmy nie musieli czytać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 18:43, Winry napisał:

Ja wiem, że jedni tu mają staż dłuższy, inni krótszy, jedni są lepsi, drudzy gorsi, jedni
starsi, drudzy młodsi, ale to brzmi (bez obrazy Dexter :P) jak tekst urażonego lorda/księcia/władcy,
któremu ktoś "poważył się" powiedzieć coś niemiłego :D


Trudno żebym się tak poczuł, skoro grałem łączną ilość trzy razy, a Prido dwa razy. Chyba jednak nie przeczytałaś naszej dyskusji dokładnie...

P.S. A poza tym nie widzę szerokiego wachlarza odpowiedzi skruszonych userów / zafascynowanych teoretyków na jego jakże pouczające posty. Gdzież ten odzew?

P.P.S. Podejrzewam też, że sporo więcej osób zagrywa niekonwencjonalnie (vide: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=53741). Ww. zagrywka koniec końców doprowadziła do śmierci autora ^^ Tyle w temacie zagrywek nietypowych skuteczności.

P.P.P.S. (P nigdy mało!) Na koniec naciśnij tę magiczną literkę "W" w prawym górnym rogu postu Prida i przeczytaj jego najwcześniejsze komentarze. A teraz przeczytaj raz jeszcze te z dni ostatnich. Zobacz też ilość oraz rodzaj reakcji innych forumowiczów na posty tamte oraz te.

Widzisz różnicę?

Bo jak tak. Wtedy był osobą nową, która lubiła mafię i miała multum nowych pomysłów. Nie ze wszystkimi można się było zgadzać, ale nad wszystkimi można było podyskutować, trochę się pozastanawiać. Wnosił powiew świeżości, który zresztą zaowocował drobną zmianą, choć po jednej próbie zarzuconą (i to w sumie nie wiem dlaczego). A teraz? ...czekaj czekaj, jak to szło? Mafia grała słabo, ale miasto jeszcze gorzej. To są moje odczucia. Nie chce każdemu wygarniać co według mnie źle zrobił, ale ehhhh... Żadnego, w miarę tradycyjnego "dzięki za grę", żadnych jakiś sympatycznych uwag - wjazd od razu, bez pardonu. I to z pozycji takiego autorytetu, że mógłbym oczekiwać czegoś takiego po raptem paru osobach udzielających się w tym threadzie (których przez skromność nie wymienię) ...a co warto odnotować, mimo pełnego prawa do takiej krytyki, oni się jakoś powstrzymali. Jeśli można mówić o jakiejś formie netykiety, IMHO tutaj została ona podeptana. Stąd użyty przeze mnie epitet, za którego przepraszać nie mam zamiaru i dalej go podtrzymuję.

EDIT: Gwoli uzupełnienia: lubię rozmowę "na poziomie" oraz wzajemny szacunek dyskutantów. Tutaj nie dostałem go (przynajmniej w moim własnym, nadwrażliwym odczuciu ;>) od samego początku, więc... why should I bother? Nie prowadzę dyskusji z treścią jego postów, ponieważ z częścią nie można dyskutować (bo ma rację), a z częścią nie widzę sensu (bo mam totalnie inne podejście do danych kwestii). Nigdzie się na obecną chwilę nie "wymieniam poglądami i propozycjami zmian", zwłaszcza że Prido poza zwykłym OPRem ich też nie przedstawił zbyt wiele. Dyskutuję tylko "z formą". A ta od początku jaka była, widać na załączonym obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odzew? Znaczy, którego mamy zlinczować? Ja tam się nadal zastanawiam czy Winry to naprawdę Winry, a nie taki Budo...

Hm, od jakiegoś czasu panuje system, "remis w linczu - losowanie", ponoć to dlatego by mafia miała ciężej, ale mafia cały czas wygrywa, może by wrócić do tamtego systemu, hm? ;>

BTW, spam międzyedycyjny ma jakiegoś levelupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 18:55, PsyhoSpider napisał:

>/.../

Winry, napisz jakąś książkę albo coś ;p


Piszę :P Ale trochę mi jeszcze zajmie, zanim skończę :D

Avalon

Budo na pewno nie, on jakoś nie okazuje zainteresowania tym, co piszę :P

Co do spamu: muszę sobie jakoś nabić ilość postów, żeby awansować na kolejny stopień :D

Dexter

Twoje i moje wypowiedzi to już jakiś odzew, dyskutujemy na tematy, które poruszył Prido ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 19:40, Avalon67 napisał:

Ja tam się nadal zastanawiam czy Winry to naprawdę Winry, a nie taki Budo...

Z całym szacunkiem dla Budo, jednak z jednego posta Winry wyszło by jakieś kilkaset postów moich czy Budo. Mi to bardziej na Fiarota pasuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flauta? Przypominam listę, bo gdzieś daleko się zapodziała.

MG - ?
1. Cael
2. Avalon
3. Filip - jak zaczniecie wcześniej niż w środę to mnie wypiszcie (wyjeżdżam na 2 dni).
4. kindziuk
5. init011
6. Vilmar
7. HBG - pod warunkiem, że zaczniemy w poniedziałek, bo cały weekend mnie niema
8. Winry - pod podobnym warunkiem; najlepiej dla mnie, gdyby gra rozkręciła się w poniedziałek, tzn żeby pierwszy mord był właśnie w poniedziałek, bo też mam weekend raczej zajęty

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie? Spider, to ile Kuk by musiał naspamować, żeby tyle wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 20:07, PsyhoSpider napisał:

Z całym szacunkiem dla Budo, jednak z jednego posta Winry wyszło by jakieś kilkaset postów
moich czy Budo. Mi to bardziej na Fiarota pasuje ;p


Nieśmieszne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 19:50, Avalon67 napisał:

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie? Spider, to ile Kuk by musiał naspamować,
żeby tyle wyszło?

O przepraszam, moja średnia ilość znaków na post jest całkiem przyzwoita. Ja potrafię spamować z klasą. ;) A edycji nie poprowadzę, ani nie zagram. Przeprowadzka czeka, jak na studiach już będę i podłączą mnie do neta to może wtedy pomyślimy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 10:34, Kukowsky napisał:

Przeprowadzka czeka, jak
na studiach już będę i podłączą mnie do neta to może wtedy pomyślimy. ;)

Pf.
A co lepszego masz do roboty na studiach? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 13:01, windows00 napisał:

> Przeprowadzka czeka, jak
> na studiach już będę i podłączą mnie do neta to może wtedy pomyślimy. ;)
Pf.
A co lepszego masz do roboty na studiach? ;>


Studiowanie c[lll]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 11:00, kindziukxxx napisał:

to jeszcze MG i z 2 osoby by się przydały :)


2?

W sumie fakt, edycji z jednym mafiosem jeszcze nie przerabialiśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam internet i pomysł na edycję. Jednak zaznaczam że muszę jeszcze wszystko tu ogarnąć i za jakieś dwa trzy dni powinienem być w pełni gotowy do poprowadzenia edycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja z jednym mafiozem może się bardzo szybko skończyć. Wystarczy tylko że miasto w pierwszym linczu trafi na mafioze i po zabawie. Moim zdaniem nie ma co się aż tak spieszyć. W sumie Zurris juz się zadeklarował jako MG więc jeszcze możemy poczekać na pare osób i zrobić klasyczną wersję z dwoma mafiozami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że czekamy już ponad tydzień, a po tych "paru graczach" ani widu, ani słychu.

Oj wydaje mi się, że prędko znów nie zagramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 16:00, Caelethi napisał:

Sęk w tym, że czekamy już ponad tydzień, a po tych "paru graczach" ani widu, ani słychu.

Oj wydaje mi się, że prędko znów nie zagramy.



Możemy zagrać w takim składzie jaki mamy teraz ale boje się ze mafioza padnie dosyć szybko bo będzie sam. Gra się skończy i będziemy musieli czekać wtedy na kolejną edycje która będzie niewiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się