Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Czas znowu powoli chyli się ku końcowi, zaś gra ponownie dopiero pod koniec nabiera rumieńców.
=> XSky0 - cóż, niezależnie od tego, czy jest mafią czy mieszkańcem, to - mimo wszystko bez urazy - jest jakąś karykaturą gracza i obrazą dla innych. Wejść, klepnąć nic nie wnoszący post i zniknąć. Normalnie witki opadają... -_-''
=> Zendemion - najpierw przygasł ze swoją teorią o mafii Asthariel-qrex, lecz gdy stwierdziłem, iż byłoby to możliwe, to nagle radośnie do niej wrócił.
=> Asthariel - najpierw umieścił qrexa gdzieś na końcu swojej listy podejrzanych, nagle jednak podczas nowych przemyśleń - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=58945 - qrex znalazł się na pierwszym froncie wraz z Zendemionem. Ciekawa nagła zmiana zdania, czym spowodowana?
=> teraz Prido wyleciał z Avalonem z powodu... ''metody nachamowej eliminacji''. Szczerze to liczyłem na coś lepszego :P. Tym bardziej, że ktoś wczoraj musiał oddać mord, więc czyżby sugestia możliwej pary XSky0-Avalon? Generalnie fajnie się czyta rozmyślania Prida, ale przydałyby się jeszcze argumenty, a nie samo ''uniewinniam'', bo tak. Za dużo uniewinnionych jak na mój gust, za mało podejrzanych o bycie mafią, czyli zupełnie inaczej niż u innych.

Ja potrzebuję jeszcze kilku minut do namysłu, gdyż o ile kandydatura XSky0 nie jest zła, o tyle - mimo jednej skromniej wypowiedzi - nadal nie oddał on postu z głosem, więc wciąż jest szansa, iż wypadnie automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:38, Asthariel napisał:

Ale czemu chcesz najpierw linczować milczka? Przyjmując, że są w parze, czy Avalon nie
będzie niebezpieczniejszy przy późniejszej grze? Zlinczowanie Sky''a praktycznie nic
nam dziś nie daje.


Bo nie mam pojęcia czy Avalon jest w mafii. Po prostu odrzucając Was z grona podejrzeń, Avalon dalej w nim pozostał. Tak naprawdę moje wcześniejsze posty miały go i Was tylko sprowokować do reakcji. Nie mam pojęcia na ile jest w mafii. Jedynie jestem przekonany, że ma o wiele większe szanse na bycie w niej, niż ktokolwiek z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:38, Asthariel napisał:

Ale czemu chcesz najpierw linczować milczka? Przyjmując, że są w parze, czy Avalon nie
będzie niebezpieczniejszy przy późniejszej grze? Zlinczowanie Sky''a praktycznie nic
nam dziś nie daje.


A czemu Ty nie chcesz go linczować? Nie wnosi NIC do gry, a poza tym są realne szanse na to, że jest zły. Soł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wczorajsza nieobecność mnie urządziła ładnie, a szkoda. Jesteś pewien, że Sky odda głos i nie wypadnie za nieobecność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 21:40, Fiarot napisał:

=> Asthariel - najpierw umieścił qrexa gdzieś na końcu swojej listy podejrzanych,
nagle jednak podczas nowych przemyśleń - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=58945
- qrex znalazł się na pierwszym froncie wraz z Zendemionem. Ciekawa nagła zmiana zdania,
czym spowodowana?


zaczynam sie irytować. Wyjaśniłem już, o co mi chodziło - wiem, że jestem niewinny, ciebie i Prido chcę zachować do jutra, zostają Zendemion i Qrex. Tego drugiego uważam za mniej prawdopodobną opcję, ale zdaje sobie sprawę, że mogę się mylić. Co tu jest ciężkiego do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 21:40, Fiarot napisał:

Generalnie fajnie się czyta rozmyślania Prida,


:)

Dnia 05.08.2011 o 21:40, Fiarot napisał:

Ja potrzebuję jeszcze kilku minut do namysłu, gdyż o ile kandydatura XSky0 nie jest zła,
o tyle - mimo jednej skromniej wypowiedzi - nadal nie oddał on postu z głosem, więc wciąż
jest szansa, iż wypadnie automatycznie.


Nie dziwię Ci się. Mimo to uważam, że aż tak gry nie oleje.. Ewentualnie możemy czekać do 21:00, i jeśli jego lampka w dalszym ciągu się nie zaświeci, a on nie odda głosu, zmienić szybko głosy na wybraną osobę. Tu niestety pojawia się dylemat - kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiarot

Dnia 05.08.2011 o 21:40, Fiarot napisał:

Czas znowu powoli chyli się ku końcowi, zaś gra ponownie dopiero pod koniec nabiera rumieńców.

Kto by się spodziewał możliwego końca już po 3 głosowaniu.

Prido
>Bo nie mam pojęcia czy Avalon jest w mafii. Po prostu odrzucając Was z grona podejrzeń, Avalon dalej w nim >pozostał. Tak naprawdę moje wcześniejsze posty miały go i Was tylko sprowokować do reakcji. Nie mam pojęcia na >ile jest w mafii. Jedynie jestem przekonany, że ma o wiele większe szanse na bycie w niej, niż ktokolwiek z Was.

Takie podejście do sprawy nie jest zbyt przekonywujące. I prosiłbym o pokazania niekonsekwencji w moim przypadku (coś pisałeś o tym), w końcu muszę pracować na grą jeśli mam zamiar użerać się z wami w następnych edycjach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 21:41, Winry napisał:


A czemu Ty nie chcesz go linczować? Nie wnosi NIC do gry, a poza tym są realne szanse
na to, że jest zły. Soł?


Tak, nie wnosi nic do gry, dlatego wątpię, że jest mafią. Nawet jeśli jest, jego partner wysyłałby mu jakieś wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:44, Zendemion napisał:

Takie podejście do sprawy nie jest zbyt przekonywujące. I prosiłbym o pokazania niekonsekwencji
w moim przypadku (coś pisałeś o tym), w końcu muszę pracować na grą jeśli mam zamiar
użerać się z wami w następnych edycjach :).


Nie pokażę Ci tych niekonsekwencji, bo nie ja Ci je zarzucałem. Rozmawiaj z Astharielem, bo bodajże on na Ciebie najbardziej naskakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

Aha, skoro był to według Ciebie głos stracony, to czemu wczoraj aktywnie nie zadziałałeś,
żeby go ochronić przed linczem, tylko patrzyłeś na moje i Prida nieporadne i spóźnione
próby, a teraz znalazłeś sobie na ich podstawie zaczepkę?

Miałem głos na XSky który był drugim, po kindziuku najbardziej prawdopodobnym do przepchnięcia kandydatem. Zresztą na kogo miałem zmieniać skoro w ostatniej minucie pojawił się pierwszy głos na Zurrisa, uznałem też że jeśli zmienię w ostatniej chwili głos reszta uzna że mieszam( zwłaszcza że nie było szansy na jego ratunek)

Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

Ale on był już w okolicach tego miejsca wśród twoich oskarżonych wczoraj o 23:35, od
tego czasu wymieniłes z nim jeszcze kilka postów - czy wpłynęły one jakoś na twój pogląd?

Podejrzewam że sytuacja ma się dokładni tak samo w naszym przypadku. Gdybym uznał wyjaśnienia Prida za satysfakcjonujące zrzucił bym do na dalsze miejsca.

Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

No to z grubsza jest to samo, co ja przed chwilą napisałem. Dodałeś tylko czepianie się
zegara oraz oczekiwanie na nieobecnych.

To nie jest to samo bo dzisiaj miało na celu wyklarowanie sytuacji. Wczoraj chciałem tylko rozpocząć jakoś dyskusję. Dziś już nie

Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

Nie - ja w pierwszym odruchu stwierdziłem, że prezentujesz się najkorzystniej z czwórki:
Ty, Zendemion, Asthariel, XSky0, a teraz staram się tą opinię zaktualizować.

Ja nie mogę swojej opinii aktualizować (bo co to dało miastu) a tu już możesz? To jest miecz który bije i we mnie i w ciebie.

Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

Ale to wygląda trochę tak, jak przygotowywanie sobie gruntu na przyszłe lincze. Swoją
drogą po co zakładać od razu, że obecni główni podejrzani są niewinni? Od takiego podejścia
tylko zamęt się może zrobić.

Nie uważam się za nieomylnego. Podam ci przykład. Kiedy ty ubiłeś mafię Isildura ale on powiedział że jest niewinny, to ty zaraz rozpocząłeś poszukiwanie innych kandydatów. Mogłeś się wstrzymać do czasu postu magistra. Jednak tego nie zrobiłeś.

Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

Ja napisałem wczoraj w nocy spory fragment o Tobie, Ty mi odpisałeś i tak to działa dalej.
Swoją drogą nie wiem, czemu robisz się taki jak gdyby nerwowy i na moje pytania odpowiadasz
pytaniami? Nie wszystko musisz traktować jako oskarżenia, niektóre sprawy chcę po prostu
wyjaśnić lub sprostować.

Zdenerwowały mnie zwroty ''''co to dało miasto'''', ''''strata energii'''' itd. Głównie dlatego że nie odnosił się do realnej sytuacji naszej gry tylko mojego osobistego stylu. Co miałeś na celu mówiąc mi o tym?

Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

To w końcu XSky0 czy Zendemiona?

Teraz ty? Napisałem (nawet nie raz) że nie ma dla mnie większego znaczenia których z tej dwójki padnie. Ja wybrałem na dziś Zendemiona, ale jeśli inni zadecydują inaczej to zagłosuje na XSkya

Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

Powtarzam, dobiegała końca dogrywka w meczu Śląska.

Nigdy nie rozumiałem fanów piłki nożnej :P Może to rzeczywiście jest to kwestia życia i śmierci.

Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

Swoją drogą co to właściwie zmienia?

Nic. Ty się tłumaczysz, a ja odpowiadam że to słaby argument.

Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

Owszem, a kindziukxxx ostatnio był mafią :P.

On to robi nawet jak nią nie jest. Wtedy nawet pozwala sobie na więcej.

Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

Bo to nie jest zarzut, tylko wytłumaczenie pewnej kwestii.
Powtarzam - zbyt dużo rzeczy traktujesz jako bezpośrednie zarzuty.

To w jakim celu maglujesz mnie czepiając się drobnostek? Jakiś cel musisz mieć. Tym bardziej że moje podobne pytania do Prida nazwałeś stratą energii. Dlatego odbieram to jako bezpośrednie zarzuty.

Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

Jak już pisałem, ja aktualizuję sobie opinię na twój temat.

A ja na temat Prida, to już nie mogę? ;P

Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

Ale umieszczenie siebie samego na swojej własnej liście podejrzanych ma świadczyć o tym,
że np. byłby bardziej skłonny poświęcić siebie w linczu aniżeli Avalona, Zurrisa, Asthariela lub Winry? ;P

Nie. Może zastanowił bym się w twoim czy Prida przypadku ale to i tak wątpliwe. Swoją rolę znam.

Dnia 05.08.2011 o 21:25, Fiarot napisał:

Swoją drogą co ma do tego obecny etap, zły jest?

Nie tylko uniewinniłem Winry na dziś. Tak że nie wiem po co ci jej umiejscowienie na liście podejrzanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:43, Prido napisał:

Ewentualnie możemy czekać
do 21:00, i jeśli jego lampka w dalszym ciągu się nie zaświeci, a on nie odda głosu,
zmienić szybko głosy na wybraną osobę. Tu niestety pojawia się dylemat - kogo?


Ponawiam pytanie Prida - kogo będziemy linczować w sytuacji, gdy Sky się nie pojawi? Bez żartów, zagłosowały 4 czy 5 osób na 10. Będzie burdel na kółkach. Zdeklarujcie się jakoś, to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:43, Prido napisał:

Nie dziwię Ci się. Mimo to uważam, że aż tak gry nie oleje.. Ewentualnie możemy czekać
do 21:00, i jeśli jego lampka w dalszym ciągu się nie zaświeci, a on nie odda głosu,
zmienić szybko głosy na wybraną osobę. Tu niestety pojawia się dylemat - kogo?


I tu jest problem, gdyż robimy ten sam błąd, co wczoraj - zostawiamy wszystko na ostatnią chwilę.
Ja chyba jednak będę konsekwentny i jako ''rezerwę'' wskażę Asthariela - może być partnerem XSky0, może też być partnerem qrexa, ponadto dziwnie szybko zmienił opinię na jego temat, wcześniej niemal zupełnie uniewinniał, aż nagle wstawił do jednego rzędu z Zendemionem. Chyba za późno, abym wszystkie dotychczasowe rozważania wywracał podczas ostatnich kilkudziesięciu minut do góry nogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:46, Winry napisał:

Ponawiam pytanie Prida - kogo będziemy linczować w sytuacji, gdy Sky się nie pojawi?
Bez żartów, zagłosowały 4 czy 5 osób na 10. Będzie burdel na kółkach. Zdeklarujcie się
jakoś, to nie boli.

Asthariel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:47, Avalon67 napisał:

> Ponawiam pytanie Prida - kogo będziemy linczować w sytuacji, gdy Sky się nie pojawi?

> Bez żartów, zagłosowały 4 czy 5 osób na 10. Będzie burdel na kółkach. Zdeklarujcie
się
> jakoś, to nie boli.
Asthariel?


Czemu akurat ja? :-(


Ja wciąż wolę oddać głos na Zendemiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:49, Fiarot napisał:

Heh, XSky0 to się pojawia (''zielona lampka''), to znika z forum, ciężko gościa rozgryźć...


Rzeczywiście, co jakiś czas zapala mu się lampka O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:49, Fiarot napisał:

Heh, XSky0 to się pojawia (''zielona lampka''), to znika z forum, ciężko gościa rozgryźć...


Boi się napisać, żeby nic nie popsuć, i czeka na wskazówki od partnera?
Uprzedzam, to tylko hipoteza, wciąż bardziej podejrzewam Zendemiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja robię tak:

***********************

Lincz ==> Asthariel

***********************

A jeśli XSky0 jednak zdoła w ostatnich minutach oddać swój głos to bezdyskusyjnie i niezwłocznie zmieniam na niego - będę przygotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:50, Asthariel napisał:

> Heh, XSky0 to się pojawia (''zielona lampka''), to znika z forum, ciężko gościa
rozgryźć...

Boi się napisać, żeby nic nie popsuć, i czeka na wskazówki od partnera?
Uprzedzam, to tylko hipoteza, wciąż bardziej podejrzewam Zendemiona.


Polecam oddanie głosu na xSky już teraz, zamiast uznamy, że zmieniamy na Ciebie, bo tamtego nie ma ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się