Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 21:01, Remember_The_Name napisał:

Czyżbyśmy więc mieli dziś świętować podwójne oraz ostateczne zwycięstwo? :)

He he tak najlepiej już schowaj szampana do lodówki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielce prawdopodbne. Ale jeśli założymy, że Zostaną zamordowani trzej mieszkańcy, to jesteśmy w kropce, leżymy i kwiczymi. Ale ja w to nie wierzę. Uważam, że przynajmniej jeden z nich jest zdajcą. Ba, jestem prawie pewin. Ale ciągle mnie uparcie nurtuje kwestia mordu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:00, Bumber napisał:

Za to Twój spryt w tym momencie Cię zawiódł. Bo Twoje zachowanie wygląda na zachowanie mafiozy.
Wchodzisz na forum i rzucasz oskarżenia na mnie, czyli osobę, którą do tej pory uważałeś za
niewinną. Mówiąc krótko: chcesz oddalić od siebie oskarżenia zrzucając je na mnie.


Uważałem Ciebie za niewinnego żeby zawężyć sobie krąg podejrzanych, ale nigdzie nie napisałem, że jesteś w 100% niewinny. Ty za to widzę skrzętnie wykorzystujesz moją dobroć i w tej chwili to, że w pewien sposób otworzyłem oczy, obracasz przeciwko mnie. Przecież jak mogę tak nagle powiedzieć, że Ty jesteś winny skoro cały czas uważałem Ciebie za niewinnego. No jak ja śmiałem!

Dnia 18.12.2006 o 21:00, Bumber napisał:

Ale znowu nie odrzucasz swojego potencjalnego partnera z grona podejrzanych. No a jakże, przecież
tego zrobić nie możesz.


Jakbym jeszcze miał jakiegoś partnera... Tak pewnie bym tak zrobił tylko jest jeden problem - jestem mieszkańcem. A dlaczego mam niby odrzucać swojego potencjalnego partnera z kręgu podejrzanych skoro ja nie mam partnerta i uważam, że Spider (bo chyba o nim mowa) jest winny? To by było dopiero "logiczne"...

Dnia 18.12.2006 o 21:00, Bumber napisał:

Ten remis najwyraźniej nie jest Tobie na rękę. Wprawny obserwator to zauważy.


No raczej każdemu kto ginie nie jest to na rękę, szczególnie kiedy ginie niewinna osoba, a reszta udaje, że tego nie widzi. Potem będzie tylko tekst "ups pomyliliśmy się, ale peszek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:05, Bumber napisał:

I oto w jednej chwili zaczęłi udzielać się nam dwa przyszłe trupy (o ile dobrze pójdzie). Każdy
odciąga nas od remisu. Każdy na swój sposób stara się uniewinnić.


Bo oboje widzimy, że nie jest to korzystne dla mieszkańców, co więcej zaczynam mieć coraz większe wątpliwości co do jego winy...

Dnia 18.12.2006 o 21:05, Bumber napisał:

I jeden i drugi nie jest
przekonujący. Nad czym się tu jeszcze zastanawiać? Dzięki Remisowi sprawdzimi dwie teorie.


No jak najbardziej, akurat Tobie remis jest bardzo na rękę bo jeżeli jesteś w mafii to już tylko malutki kroczek do zwycięstwa.

Dnia 18.12.2006 o 21:05, Bumber napisał:

Nie wierze w to, że obaj są niewinni. Któryś z nich jest zdrajcą.


To może zacznij w to wierzyć bo ja tego nie wykluczam...

Za to Ty mój drogi coraz bardziej się wkręcasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wpadłem na jeszzc ejeden genialny pomysł. Co jeśli Kuk i RTN są mafiozami ?? Kuk mógł specjalnie powiedzieć, ze jest katanim, żebysmy go oszczędzili. I jednoczesnie powiedział, że niewinny jest RTN. Automatem, jeśli wierzymy, że Kuk jest katanim, to i wierzymy, że RTN jest mieszkańcem. A i jeszcze Shittyface, coś za bardzo wyrywał się do ustanowinia remisu pomiędzy Sebą i Spiderem. Tak ohoczo proonował żeby zmienić swój głos w razie potrzeby, itp. Coś mi to zaczyna brzydko pachnieć. Dlatego jeśli Seba i Spider okaża się niewinni, to już mam 100% typy na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:15, mtobi napisał:

A ja wpadłem na jeszzc ejeden genialny pomysł. Co jeśli Kuk i RTN są mafiozami ?? Kuk mógł
specjalnie powiedzieć, ze jest katanim, żebysmy go oszczędzili. I jednoczesnie powiedział,
że niewinny jest RTN. Automatem, jeśli wierzymy, że Kuk jest katanim, to i wierzymy, że RTN
jest mieszkańcem. A i jeszcze Shittyface, coś za bardzo wyrywał się do ustanowinia remisu pomiędzy
Sebą i Spiderem. Tak ohoczo proonował żeby zmienić swój głos w razie potrzeby, itp. Coś mi
to zaczyna brzydko pachnieć. Dlatego jeśli Seba i Spider okaża się niewinni, to już mam 100%
typy na jutro.


No to rzeczywiście genialny pomysł... Nie no sorka za ironię, ale to chyba wszyscy wiedzą, ze taki scenariusz jest możliwy. Nie można tego wykluczyć z jednym ale. Jeżeli Kuk nie jest katanim i tylko udaje to RTN jest rzeczywiście niewinny bo przecież Kuk nie byłby taki głupi żeby w tak banalny spobób odsłaniać wspólnika.

*** *** *** *** ***

Aha jeszcze jedno, nie będę robił czegoś wbrew sobie i radzę wam mieszkncy - otwóżcie oczy póki jest jeszcze czas...

lincz ==> Bumber

*** *** *** *** ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:18, Ninja Seba napisał:

/.../ Aha jeszcze jedno, nie będę robił czegoś wbrew sobie i radzę wam mieszkncy - otwóżcie oczy
póki jest jeszcze czas...

Odsłoniłeś się jak cholera - tyle Ci powiem.

Dnia 18.12.2006 o 21:18, Ninja Seba napisał:

lincz ==> Bumber

:)

Skoro spider ma teraz 3 głosy, a Seba 4, to z remisu nici. Nie wiem jak to się dalej potoczy i kto ma zmienić głos. Zobowiązał się RTN, więc ja mu mieszać nie będę. Jakby co to jestem gotów udupić tych dwóch gości, bo obaj śmierdzą na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:24, Bumber napisał:

Odsłoniłeś się jak cholera - tyle Ci powiem.


Tak tylko ciekawe z czego... jestem mieszkańcem w przeciwnieństwie do Ciebie. A manipulujesz wszystkimi, że aż miło.
Nie wspominam tutaj już o wczorajszej kłótni z LifaRem gdzie wyszedłeś z tego zwycięsko i on też już gryzie glebę. Ciekawe co? Teraz przyszła kolej na mnie, ok. Tylko pytanie czemu macie się pozbywać kogoś z drugiej grupy w której tylko być może jest zdrajca w sytuacji gdzie na pewno w pierwszej grupie jest przynajmniej jeden zdrajca.
Przypomnę jeszcze raz: fanfilmu.pl, Bumber, Spider (przy założeniu, że Kuki mówi prawdę.
Bumber zaczyna się tak wystawiać, że to aż razi. Dziwię się, że reszta tego nie widzi, ale co mi tak ja mam czyste sumienie. Zrobiłem co mogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bo obaj śmierdzą na kilometr.
Bardzo proszę chociaż trzymajcie fason do końca i bez takich epitetów .Wiesz zastanawiam się co by było gdybym ja teraz zmienił głos na ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:31, spider88 napisał:

>bo obaj śmierdzą na kilometr.
Bardzo proszę chociaż trzymajcie fason do końca i bez takich epitetów .

Metafora taka... Trudne słowo, wiesz. ;P

Dnia 18.12.2006 o 21:31, spider88 napisał:

Wiesz zastanawiam się
co by było gdybym ja teraz zmienił głos na ciebie ??

Powiedz mi jedno - wierzysz Kukowsky''emu, że jest katanim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:44, Remember_The_Name napisał:

Wtedy ja zmienię głos na siebie i i tak polecicie obaj z Sebą :)

No jeśli zmienisz głos na siebie a ja na Sebę to chyba raczej nie zwłaszcza jeśli całe zamieszanie zostanie wykonane przed samą godz 22:00 ;p
Zresztą to tylko taka moja zabawa bo jak napisałem wcześniej ja swojego głosu nie zmienię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:46, spider88 napisał:

No jeśli zmienisz głos na siebie a ja na Sebę to chyba raczej nie

Chyba raczej tak, bo wtedy będzie:
Seba -> Bumber
mtobi -> spider
R_T_N -> R_T_N
spider - Bumber
Kuki -> spider
Bumber -> Seba
fanfilmu -> Seba
Avalon -> Seba
Yarr -> spider

...czyli po 3 głosy na Ciebie i na Sebę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem oczy, pomyślałem trzy razy, dla pewności jeszcze raz, i doszedłem do wniosku oto takiego: Spiderowski i/lub Seba są mafiozami. A jak tak nie jest to możecie mnie powiesić ;)

mtobi: wątpię, żeby to było możliwe: Juan nie odsłoniłby tak łatwo swojego wspólnika. Jeśli on nie jest katanim (czyt. jest mafią) to nie bardzo wiem, kto mógłby być wspólnikiem. Jednak katani chyba jest katanim ;)

Seba: coś Twoja obrona mnie nie przekonuje.
Spiderowski: spokojnie, Twoja też ;]

Oglądnąłem sobie lincze Bumbera.
Bumber --> Boogie --> LifaR --> Ninja Seba (na teraz)

Miał udział w dwóch linczach, dziś mu się to pewnie też uda. Tylko kto mógłby być jego wspólnikiem?
Zastanowię się, czy w ogóle jest mafiozem. Zobaczymy, jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:44, Bumber napisał:

Metafora taka... Trudne słowo, wiesz. ;P

Hmm no powiedzmy że wiem ;p
Kopytko - też trudne słowo ;p

Dnia 18.12.2006 o 21:44, Bumber napisał:

Powiedz mi jedno - wierzysz Kukowsky''emu, że jest katanim?


Nie , nie przekonuje mnie to co napisał , tym bardziej że trzymam się swojej opcji a jeśli będzie ona prawdziwa to on wie że taka zagrywka dzisiaj to jest zwycięstwo mafii nawet jeśli on zginie powiedzmy jutro .Jak pisałem jeśli dziś zginie trzech mieszkańców a on nie jest katanim to już po was , zresztą odpowiedni post zamieściłem wcześniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:49, fanfilmu.pl napisał:

mtobi: wątpię, żeby to było możliwe: Juan nie odsłoniłby tak łatwo swojego wspólnika. Jeśli
on nie jest katanim (czyt. jest mafią) to nie bardzo wiem, kto mógłby być wspólnikiem. Jednak
katani chyba jest katanim ;)


Ja nic nie twirdzę. Ja poprostu spekulowałem, w tej sytuacjii wszystko jest możliwe. N, ale z RTN, to rzeczywiscie macie trochę racji. I moment, czy coś żle przeliczyłem, że mi wychodzi na chwilę obecną, że nie ma remisu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:49, fanfilmu.pl napisał:

Otworzyłem oczy, pomyślałem trzy razy, dla pewności jeszcze raz, i doszedłem do wniosku oto
takiego: Spiderowski i/lub Seba są mafiozami. A jak tak nie jest to możecie mnie powiesić ;)


Wiesz co mam nadzieję, że Spider jest w mafii, ale na Twoim miejscu swojej głowy bym tak łatwo nie oddawał. Co więcej zauważ, że Ty jesteś w grupie, w której na pewno jest mafiozo...
Czyżbyś zatem współpracował z Bumberem? Teraz wiadomo nie napiszesz, że któryś z nas Cię przekonał bo wam by to było jak najbardziej nie na rękę. Za to na rękę wam jest remis, no tak logiczne... Poza tym Twoja postawa w przeciągu całej gry też jest zastanawiająca. Coś mi się zdaje, ze właśnie odsłoniła się przed nami dwójka mafiozów z czego prawie na 100% jest to Bumber. No cóż zobaczymy. Ja już nie mam teraz dużo do gadania. Powiem tylko tyle. Jeżeli mieszkańcy mają grać tak jak do tej pory i mają dawać tak sobą manipulować jak to robi z wami Bumber, a teraz i fanfilmu.pl to chyba lepiej żeby mieszkańcy to przegrali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się