Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Ja jednego jestem na 100& pewny. Żeby wszystko mogło sukcesywnie się wyjaśnić, dzisiaj musi być remis. Czy to Kuk-Spder czy Seba-Spider, remis jest chyba w tej sytuacji najlepszym wyjściem. Chyba nikt tego nie neguje prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc ja proponuję zrobić tak, jak mówił Avalon, czyli dzisiaj remis Seba-spider, a jeśli ustrzelimy dwóch Mieszkańców, to jutro leci Kukowsky. Jeśli jednak zginie jeden Mafiozo, to jestem w stanie Kukowi zaufać jeszcze przez co najmniej jeden dzień więcej. Czyli w tej chwili wszyscy, którzy zagłosowali na Kuka, musieliby zmienić głos na Sebę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:26, mtobi napisał:

Ja jednego jestem na 100& pewny. Żeby wszystko mogło sukcesywnie się wyjaśnić, dzisiaj musi
być remis. Czy to Kuk-Spder czy Seba-Spider, remis jest chyba w tej sytuacji najlepszym wyjściem.
Chyba nikt tego nie neguje prawda ??

Nie, ale remis Kuk - spider odpada. Jeżeli Kukowsky rzeczywiście jest katanim - nie możemy ryzykować. Jeśli dzisiaj przeżyje będzie miał dodatkowe sprawdzenie. Jeśli jest katanim...
Obstawiam przy remisi Seba - spider. I to chyba jest najlepszym wyjściem tego wieczoru. Jeśli się ni powiedzie, to zrobimy tak, jak mówił Avalon. Jutro zlinczujemy Kuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:28, Remember_The_Name napisał:

/.../ Czyli w tej chwili
wszyscy, którzy zagłosowali na Kuka, musieliby zmienić głos na Sebę.

To chyba nie wchodzi w grę, bo na Kukowsky''ego głosował spider. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę przyznam się, że się pogubiłem w tych zmianach głosu... Chciałem się trochę pouczyć, ale na pewno jeszcze dzisiaj się pojawie przed końcem czasu, więc po prostu jak będzie potrzebna moja zmiana głosu to napiszcie mi to w odpowiedzi to wpadnę i zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:36, Kukowsky napisał:

Szczerzę przyznam się, że się pogubiłem w tych zmianach głosu... /.../

Z moich obliczeń wynika, że do remisu potrzeba jeszcze dwóch głosów na Sebę. RTN może bez rpoblemów zmienić, a nie zagłosował jeszcze mtobi. Więc na co czekacie, panowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****************************
Zmiana głosu:
Lincz -> Ninja Seba
*****************************

Aby nie było wątpliwości, w tej chwili klasyfikacja wygląda tak (niech ktoś sprawdzi, czy się gdzies nie pomyliłem, żeby nie było wtopy):
Seba -> spider
mtobi -> spider
R_T_N -> Seba
spider - Kuki
Kuki -> spider
Bumber -> Seba
fanfilmu -> Seba
Avalon -> Seba
Yarr -> spider

Jeśli jednak w tej chwili spider zmieni głos na Sebę, to będzie kupa, dlatego ktoś, kto głosuje na Sebę, musi być ciągle w pogotowiu, by nawet w ostatniej chwili zmienić głos na kogoś innego i zachować sytuację remisową. Zobowiązuję się ja i w razie czego o 22:00 zmienię głos na siebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:40, Remember_The_Name napisał:

/.../ Aby nie było wątpliwości, w tej chwili klasyfikacja wygląda tak /.../

Racja. Nie zauważyłem głosu mtobiego. Więc teraz mamy remis. I niech on się tak utrzyma. Skoro Ty się zobowiązujesz, to się zobowiązuj. Ja i tak zajrzę tu przed 22, żeby nikt nam numeru nie wywinął. ;P
Miejmy po prostu nadzieję, że remis się utrzyma i tyle. Jak ktoś zmieni głos na kilka minut przed godziną zero, to będzie wiadomo jaką ma rolę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo... jestem porpstu pod wrażeniem. Wystarczy było napisać, że może mnie nie być do końca dnia (co miało być prawdą) żeby dopiero wtedy padł na mnie atak. Pewnie, tak najlepiej, nie mam możliwości bronienia się, a mafiozi pozbywają się doświadczonego gracza, który potem mógłby im przeszkadzać.
Na logikę można by zagrać kto pierwszy rzucił na mnie podejrzenie. Był to RTN. Jeżeli jednak Kuki jest katanim w co jestem wstanie uwierzyć to RTN jest także niewinny.
Bumber przyjmuje tą sytuację za dobrą piłkę i zaczyna mnie atakować, mając świadomość, że mogę nie zdąrzyć się obronić. Bardzo sprytne...
Teraz tak trochę logiki. Widzę, że chcecie doprowadzić do remisu. No ok, ale zróbmy to z osobami, wśród których na pewno jest mafiozo czyli (przyjmując katanowanie Kuka i RTN za niewinnego): fanfilmu.pl, Bumber i Spider. Osobiście sugerowałbym remis dwójki Spider - Bumber, ale zrobicie jak chcecie.
Mam jeszcze pytanie patrząc po linczach jaki sens miałoby to żebym był ze Spiderem razem w mafii? Głosuję na niego pierwszego dnia, dzisiaj robię to samo i to jeszcze przed głębszą wymianą zdań i ujawnieniem się Kuka. Jakaś tutaj logika? Bo ja jej specjalnie nie widzę. Najchętniej pozbyłbym siędzisiaj Spidera i tyle, a jeżeli koniecznie chcecie remis to zacznijcie myśleć bo możecie mieć jednego mieszkańca w plecy - mnie. No, ale niektórym to jest na rękę i wcale się nie dziwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:46, Bumber napisał:

Jak ktoś zmieni głos na kilka minut przed godziną zero, to będzie wiadomo jaką ma rolę. :)

Zgadza się, ale lepiej jest mieć zawsze jednego Mafioza mniej/jednego Mieszkańca więcej, więc trzeba być czujnym :) Tylko bodaj w ostatniej chwili nie zmieniaj swojego głosu, a zaufaj mi, bo jeszcze obaj zmienimy i będzie klops ;] To samo się tyczy reszty (w tym spidera ;P) - niech wszystko zostanie tak, jak jest.

PS: spider - nawet nie próbuj zmieniać głosu, bo Lord Dick Shittyface wypchał swą dubeltówkę prochem aż po brzegi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:10, Yarr napisał:

Spider ewidentnie udaje mieszkańca, jego teorie nie opierają się na faktach,

Proszę bardzo . W pierwszy dzień się nie udzielasz robisz to dopiero po pierwszym mordzie.
Od razu zarzucasz Panu Kukowsky błąd w teorii spiskowej jakby rzucając na niego cień ale taki bardzo delikatny .Dokładny cytat :
"Przecież to są żadne teorie. Sprowadzają się one do jednego: wszyscy są podejrzani."
Następnie oddajesz głos który dosłownie niczego nie wnosi .Tylko od ciebie dostał głos .
Następnie rzucasz cień na Sebę cytat :
"[czego zdrajcy nie zrobili! a to też jest informacja - założyli jedynie, że to doświadczony gracz i jest niebezpieczny; byłby to argument przeciw teorii Seby - ale to na marginesie]"
A na końcu tego posta piszesz "W tej chwili jeszcze bez imion" No to w końcu jak lekkie wskazanie ??
Następnie piszesz "Śmiercionośny remis, to w zasadzie zagłada dla nich (mieszkańców dop.Spider)" I jak widzisz dziś wszystko wskazuje na próbę realizacji remisu ty nie reagujesz .
Następnie piszesz "[wszystko oczywiście przy założeniu, że jesteś niewinny, bo pomimo podejrzewania wszystkich wydaje mi się mało realistyczna pomoc ze strony mafii; innymi słowy - i Furr i Ty(LifaR dop.Spider_ byliście/jesteście najmniej przeze mnie podejrzewani]. " Obaj giną dość wygodna teza prawda ??
Piszesz głośno o tym że obaj ci pomogli że ich nie podejrzewasz i obaj giną .Wiadomo że ty wtedy masz czyste ręce i nie musisz się tłumaczyć no bo z czego .
Jaki lincz był kolejny to już wiadomo ja , zacząłem pisać o tym że cię podejrzewam więc jako że nikt za bardzo nie zwracał uwagi mogłeś oddać na mnie głos bez podejrzeń .Tym bardziej że był to znów jedyny oddany na mnie głos .Wygodne znów .Następnie zacząłeś pisać że podejrzewać osoby głosujące na Lifara , dlaczego ??
Twoja wypowiedź mnie zaskoczyła ,dosłownie musiałem ją przeczytać kilka razy ,oto ona "za ignorowanie tego co piszę i faktów."
No tak .
Dalej to było już lanie wody , przynajmniej dla mnie .Zarzucałeś mi brak faktów .Więc bardzo proszę to jest moja analiza na temat twojej osoby natomiast twoja teoria dotycząca mojej osoby opiera się tylko na jednym a raczej opierała .Na tym że nie opierałem swoich głosów na faktach .
Wiesz jeśli dziś rzeczywiście będzie remis i zginie dwóch mieszkańców + mord to będzie już raczej po ptakach .Czy Pan Kukowsky jest katanim czy nie -tego nie wiem ale szczerze powiem wątpie .

Apel do mieszkańców , ja nie będę zmieniał głosu aż do końca ale zastanówcie się jeszcze raz nad remisem .Jeśli go utrzymacie dziś może zginąć trzech mieszkańców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:48, Ninja Seba napisał:

Mam jeszcze pytanie patrząc po linczach jaki sens miałoby to żebym był ze Spiderem razem w mafii?

Ależ nikt tego nie mówił :) My nie chcemy zabić dwóch Mafiozów na raz (znaczy się, chcemy ale raczej się to nam nie uda ;) tylko ubić jednego spomiędzy dwóch, których dotyczą najpoważniejsze dzisiejszego dnia teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:53, spider88 napisał:

zastanówcie się jeszcze raz nad remisem .Jeśli go utrzymacie dziś może zginąć trzech mieszkańców .

Coś za bardzo jesteś przekonany, że Seba jest mieszkańcem, kolego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- A ja miałem nadzieję, że będziecie mnie nosić na rękach! - zachlipał Gbur ;)
Nie chciałem remisu Seba - Spiderowski, bo jeden z nich, wydaje mi się, jest niewinny...
Kukowskiemu mogę dziś zaufać, jutro - zobaczymy.

***
Reszta będzie za chwilę, na razie muszę odejść od komputera. Ale przed 22.00 będę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:48, Ninja Seba napisał:

/.../ Bumber przyjmuje tą sytuację za dobrą piłkę i zaczyna mnie atakować, mając świadomość, że mogę
nie zdąrzyć się obronić. Bardzo sprytne...

Za to Twój spryt w tym momencie Cię zawiódł. Bo Twoje zachowanie wygląda na zachowanie mafiozy. Wchodzisz na forum i rzucasz oskarżenia na mnie, czyli osobę, którą do tej pory uważałeś za niewinną. Mówiąc krótko: chcesz oddalić od siebie oskarżenia zrzucając je na mnie.

Dnia 18.12.2006 o 20:48, Ninja Seba napisał:

/.../ Osobiście sugerowałbym remis dwójki Spider - Bumber, ale zrobicie
jak chcecie.

Ale znowu nie odrzucasz swojego potencjalnego partnera z grona podejrzanych. No a jakże, przecież tego zrobić nie możesz.

Dnia 18.12.2006 o 20:48, Ninja Seba napisał:

No, ale niektórym to jest na rękę i wcale
się nie dziwię...

Ten remis najwyraźniej nie jest Tobie na rękę. Wprawny obserwator to zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam Spidera za winnego, ale co do jednej rzeczy ma rację. Nie idzcie na remi. Do choinki jasnej świątecznej zastanówcie się! Co jeżeli okaże się, że Spider jest jednak niewinny? Ginie wtedy 3 mieszkaców i zostaje jeden dzień. Pomyłka w tym dniu oznacza koniec. Zabijając dzisiaj tylko jedną osobę (nawet jeśli miałbym to być ja) zyskujemy jeszcze jeden dzień. Także przemyślcie to jeszcze ze 3 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, w tej chwili wygląda to naprawdę ciekawie - z jednej strony Ninja Seba sugeruje, że my myślimy, że jest on w Mafii ze spiderem, podczas gdy wydawało się mi (i chyba nam) to raczej mało prawdopodobne, a z drugiej spider wyskakuje z tekstem o śmierci "trzech mieszkańców" z którego wynika albo to, że spider jest mafiozem, a Seba Mieszkańcem, albo że obaj są Mafiozami.
Czyżbyśmy więc mieli dziś świętować podwójne oraz ostateczne zwycięstwo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:56, Remember_The_Name napisał:

Coś za bardzo jesteś przekonany, że Seba jest mieszkańcem, kolego...

Czemu napisałeś że jestem za bardzo przekonany ?? Napisałem że może zginąć bo jeśli nie traficie w mafię + mord rachunek jest prosty .Graczy jest 9 trzech ginie zostaje 6 - 2 mafiozów = 4 .Pozostaje 2/1 a tego wynik już jest łatwy do przewidzenia .Oczywiście jeśli Seba jest mieszkańcem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:56, Remember_The_Name napisał:

Coś za bardzo jesteś przekonany, że Seba jest mieszkańcem, kolego...

Też to zauważyłem. Co więcej - Seba wymienia spidera w gronie swoich podejrzanych, jakby miało to odwrócić naszą uwagę.
I oto w jednej chwili zaczęłi udzielać się nam dwa przyszłe trupy (o ile dobrze pójdzie). Każdy odciąga nas od remisu. Każdy na swój sposób stara się uniewinnić. I jeden i drugi nie jest przekonujący. Nad czym się tu jeszcze zastanawiać? Dzięki Remisowi sprawdzimi dwie teorie. Nie wierze w to, że obaj są niewinni. Któryś z nich jest zdrajcą. Bardziej prawdopodobna jest wina spidera. Co do Seby pewności nie mam. Jednak nie zaszkodzi spróbować...
RTN - tylko nie daj plamy i nie uśnij na posterunku! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się