Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Często zaglądam tutaj, ale jakoś nigdy (lenistwo?) nie chciałem zagrać. Czas to zmienić:) No chyba, że są jakieś przeciwskazania, zebym nie grał, to proszę mnie od razu wywalić z listy:P

MG: Ktoś tam ktoś...
1. Kukowsky
2. skyler
3. paweldomar1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: Lampek
1. Kukowsky
2. skyler
3. paweldomar1
4. Belmundo
5. windows00

Jak gracze zobaczą, że jest jakiś MG na liście to się może będą szybciej zapisywać. :P Do boju graaaaczeeeee!! Jutro wieczorem mamy zacząć edycję! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poprowadzę, jeśli nikt nie miał żadnej rezerwacji, czy czegoś podobnego.

Otoczka fabularna: Esencja Mafii, czyli... mafia. Prosta, ale przyjemna fabuła. Dodatkowo, osadzamy naszą mafijną rodzinkę w Polsce, w "bliżej nieokreślonym" mieście. Dowolność kreacji postaci, bez potwierdzeń na maila (kto zawiedzie, zostanie napiętnowany ;)).

Wpisujcie się na listę, wystartujemy, jak uzbiera się sensowna ilość graczy - 12/13.

MG: Lampek

1. Kukowsky
2. skyler
3. paweldomar1
4. Belmundo
5. windows00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja się dopisuje, ale mam nadzieje że tym razem nie będzie żadnych nieporozumień. ;p

1. Kukowsky
2. skyler
3. paweldomar1
4. Belmundo
5. windows00
6. Seqiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei chcialem przeprosic za moja "gre" w tej edycji, ale... Jakos wakacje sie dla mnie bardziej rozpoczely i nie mam takiej ochoty na granie, dodatkowo dni mi sie pomieszaly i sadzilem, ze dzis bedzie dopiero pierwszy lincz ;]
W kazdym razie chcialem przeprosic wiec: przepraszam.
A do kolejnej edycji sie nie zapisuje, by znowu nie dac ciala. Brakuje mi jakos motywacji by grac ostatnio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 23:27, Seqiu napisał:

"Łukasz (10-08-2007 21:23)
nie wiem, jak zagłosuje Seqiu, bo mu kazałem. Mnie w domu nie ma i nie sądzę, bym wrócił na
lincz, siedze na GG z komórki ;] Jeśli Seqiu nie zagłosuje, bo go nie ma cholera, to
morduj dla mnie windowsa. Jeśli windows zginie w linczu, to morduj dla mnie skylera."

Jak mi wiadomo to zagłosowałem na kataniego, czyli Liqida.... ;) Mimo to Spider zabił Skylera.


Zaraz , zaraz zobacz no godzinę tej wiadomości .Ciebie nie było .Więc to była ostatnia wiadomość jaką dostałem od mafii a więc była ona wiążąca .Nie rozumiem o co Ci chodzi .Zrobiliście dwa błędy .Pierwszy to zabicie Rzepy jako pierwszego , on zazwyczaj jest podejrzewany a drugi to właśnie nie zabicie kataniego choć o tym nie wiedzieliście .
Więc nie pisz że MG był przekupiony bo sami zgotowaliście sobie ten los .Jak już kopiujemy wiadomości z gg to proszę bardzo ostatni kontakt z tobą

Seqiu (10-08-2007 19:22)
nie wiem czy bede wieczorem wiec teraz po konsultacji z lampakiem podajemy kogos do odstrzalu
Seqiu (10-08-2007 19:23)
Liqid

Było to o godz :19:23 a wiadomość od Lampka dostałem o 21:23 , nie interesowało mnie co było by bardziej wygodne dla mafii tylko która wiadomość była ostatnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się dopisze , bo z tego co wiem to Lampek to jeden z najbardziej doświadczonych graczy , więc edycja nie będzie byle jaka ;]

MG: Lampek

1. Kukowsky''
2. skyler''
3. paweldomar1''
4. Belmundo''
5. windows00''
6. Seqiu''
7.Spider''
8. Phelela''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybciutko poszła ta edycja, niedosyt mam :P

Dnia 11.08.2007 o 19:00, LifaR napisał:

Do Ciebie tez szkoda slow.


Oj widać nie szkoda, bo jednak wyskrobałeś 2 linijki tekstu :]

Dnia 11.08.2007 o 19:00, LifaR napisał:

Jesli bylbym mafia, to remis nie bylby dla mnie korzystny, bo mialbym
final 4 osobowy. Nie rozumiesz, ze mniej osob w mozliwym finale, to wieksze szanse dla mieszkancow


Ołkej. Zakładamy (czysto teoretycznie, bo i tak wszystko jest jasne), że ty jesteś w mafii, Seqiu jest niewinny, a Liqid nie miał pewności, strzelał, whatever (kiedy pisałem tamtego posta nie przyznał się jeszcze, że jest katanim)
Przypadek pierwszy
1º Remis Zostaje trzech graczy: Mafia wybierała bardziej doświadczonych, więc sieknąłbyś szerszenia (który był mieszkańcem pewniakiekiem) . Zostają 3 gracze Ty, ja, Belmundo, a więc od głosu ostatniego zależy wszystko (bo ty zaglosowałbyś na pewno na mnie, a ja na ciebie :). Belmundo, grał pierwszy raz, mógłby łatwo trafić we mnie, a więc masz całkiem spore szanse na zwycięstwo.
Przypadek drugi
2º Ginie Seqiu + Liqid/Szerszeń/ja, zostają ty Belmundo i 2 z tej wymienionej trójki. Zostaje dwóch prawktycznie ''pewnych'' graczy, tym samym nie miałbyś praktycznie żadnych szans na zwycięstwo.
Ot moja logika ;]


Następna edycja z badziej zawiłą fabułą proszę, żeby zagrać już porządnie po rozgrzewce :-)

MG: Lampek

1. Kukowsky
2. skyler
3. paweldomar1
4. Belmundo
5. windows00
6. Seqiu
7. Spider
8. Phelela
9. Reneg4de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz w forumowej mafii, to chyba dobry start. Dwa razy dobrze wytypowałem mafię. :) Teraz wypada zapisać się do kolejnej edycji, mam nadzieję, że tym razem zagramy w pełnym składzie.

MG: Lampek

1. Kukowsky
2. skyler
3. paweldomar1
4. Belmundo
5. windows00
6. Seqiu
7. Spider
8. Phelela
9. Reneg4de
10. Szerszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy w życiu jest pierwszy raz... Zgłaszam się!

MG: Lampek

1. Kukowsky
2. skyler
3. paweldomar1
4. Belmundo
5. windows00
6. Seqiu
7. Spider
8. Phelela
9. Reneg4de
10.Matix00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień po edycji, godzina 10.11 i już 11 osób? Widzę, że nie ma czasu nawet na zwyczajowy międzyedycyjny spam :< A tak chciałem pospamić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 10:10, ReNeG4De napisał:

Pierwszy dzień po edycji, godzina 10.11 i już 11 osób? Widzę, że nie ma czasu nawet na zwyczajowy
międzyedycyjny spam :< A tak chciałem pospamić :-D

Kiedyś dwie godziny po edycji było 15 chętnych na następną :]
A pospamić można do startu następnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 10:10, ReNeG4De napisał:

Pierwszy dzień po edycji, godzina 10.11 i już 11 osób? Widzę, że nie ma czasu nawet na zwyczajowy
międzyedycyjny spam :< A tak chciałem pospamić :-D

To i tak słabo, bo ja pamiętam czasy jak tego samego wieczora, którego rozpoczęła się edycja był już skład i to nawet z nadwyżką. Spami się najlepiej w edycji i moim zdaniem żaden międzyedycjowy spam nam niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 10:13, Kukowsky napisał:

Spami się najlepiej w edycji i moim zdaniem żaden międzyedycjowy spam nam niepotrzebny.


Człowieku, czy ty zwariowałeś, chcesz zabrać Mafii to, co w niej najlepsze? :-D W ogóle widzę, że wy tu pamiętacie lepsze czasy ode mnie :) Ale mamy wakacje, do poprzedniej edycji nie było kompletu, a tu nagle taki tłum. Widać to jakiś urok Lampka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się