Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2008 o 13:49, Fimar napisał:

Ale czy to, że użytkownik nie ma czasu na grę powinno wpływać na to, że inni gracze zapominają
o tej osobie :>:]. Moim zdaniem nie:].


Ja bym to traktował z przymrużeniem oka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 16:01, Phelela napisał:

Widzę że mniej osób niż w mojej edycji , ale postaram sie edycje śledzić ;)


Zapisz się wać pan to będzie więcej osób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 16:30, matix00 napisał:

> Widzę że mniej osób niż w mojej edycji , ale postaram sie edycje śledzić ;)

Zapisz się wać pan to będzie więcej osób!

Nie gram robie sobie przerwe pozatym chętnie pośledzę edycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, czy jak skład sie nie zbierze do pon. to będzie sens robić tą edycję, bo 11.01< zarezerwował sobie Furr, a ja, jako szanownie uniżony nie będę bezczelnie prowadził wtedy edycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię sytuacji w których Forumowa Mafia zastyga na ponad tydzień. To właśnie przez takie długie zbierania składu wyprzedza nam tam jakiś "Obywatel..." i inne badziewia. :( Ludzie sprężajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:17, Kukowsky napisał:

Jak ja nie lubię sytuacji w których Forumowa Mafia zastyga na ponad tydzień. To właśnie przez
takie długie zbierania składu wyprzedza nam tam jakiś "Obywatel..." i inne badziewia. :( Ludzie
sprężajcie się!


Powiem szczerze, że mnie też takie sytuacje denerwują :(. Ale nie martw się zawsze, kiedy rusza edycja to ponownie uciekamy na kilkaset postów Guild Wars ;). A gdy Furrbacca zgromadzi niezły skład na edycję, która rozpocznie się 11 stycznia to możemy liczyć na jeszcze większą ilość postów w temacie niż podczas każdej innej zwykłej edycji ;).

Elekrin

Coś tak czuję, że Twoja edycja się raczej nie rozpocznie chyba, że ludzie mnie zaskoczą i nagle zaczną zapisywać się na listę ;). Poza tym nie wiem czy jest sens czekać aż do poniedziałku, gdyż, kiedy zaczniemy tegoż dnia to możliwe, że wtedy kolejna rozgrywka nie rozpocznie się w planowanym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>gdy Furrbacca zgromadzi niezły

Dnia 05.01.2008 o 19:20, Fimar napisał:

skład na edycję, która rozpocznie się 11 stycznia to możemy liczyć na jeszcze większą ilość
postów w temacie niż podczas każdej innej zwykłej edycji ;).


Chyba żartujesz. Ilość postów będzie mniejsza niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:35, skyler napisał:

Chyba żartujesz. Ilość postów będzie mniejsza niż zwykle.


Jeżeli Ty wystąpisz w tej edycji to nie powinniśmy się martwić o ilość postów...nabijaczu ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:48, skyler napisał:

Ja na pewno nie wystąpię - wolę sie nie meczyć w "grze" fabularnej.


Nie chcesz sobie ponabijać postów...:>. Skuś się mimo, iż jest to wbrew Twojej naturze ;). Popatrz na statystyki i policz sobie ile wypowiedzi brakuje Ci do LIDERA :P. Jeżeli jednak nie ulegniesz to pozostanie mi w takim razie liczyć na Fiarota ;). Nie wiem jak będzie z Kukowskym, gdyż po pierwsze nie mam pewności czy będzie On na liście graczy oraz po drugie widzę, że pochłonęła Go kampania wyborcza i nie mam pojęcia czy znajdzie czas na częste wbijanie postów do wątku FM ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:58, elekrin napisał:

To co? czekamy jutro do 15 i jeśli nie zbierze sie 12 graczy to edycja odwołana?

A widzisz inne wyjście? Skoro nie potrafisz zebrać składu, to będziesz zmuszony skapitulować. Tylko wątku szkoda... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posty ponabijać to każdy by chciał, jednak jeśli trafi się MG, który za każde najmniejsze odstępstwo od fabuły jak np. napisanie o podejrzeniach bez fabuły będzie karcić to faktycznie z porządnym nabijaniem będzie można sobie dać spokój. ;] Zobaczymy jak to się rozwinie, jednak ja póki co podejrzewam, że z aktywnością w tej edycji będzie naprawdę bardzo cienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 21:05, Kukowsky napisał:

Posty ponabijać to każdy by chciał, jednak jeśli trafi się MG, który za każde najmniejsze odstępstwo
od fabuły jak np. napisanie o podejrzeniach bez fabuły będzie karcić to faktycznie z porządnym
nabijaniem będzie można sobie dać spokój. ;]


Ja akurat nie mam na myśli nabijania, ale z tym sztywnym trzymaniem się fabuły to tak całkiem serio? Heh, Furrbacca nic mi o tym w rozmowie na GG nie wspominał ;P .

Dnia 05.01.2008 o 21:05, Kukowsky napisał:

Zobaczymy jak to się rozwinie, jednak ja póki co podejrzewam, że z aktywnością w tej edycji będzie naprawdę
bardzo cienko.


Cóż, jeżeli zagram (co na 100% nie jest pewne, choć oczywiście Furr zinterpretował moją wypowiedź po swojemu ;P) to faktycznie nie ma szans, abym szalał tak jak ostatnio, kiedy zdarzało mi się pisać nawet kilkadziesiąt postów na dzień. Niestety, styczeń - czas zaliczeń, a jak na złość edycja zahacza o mój chyba najbardziej zawalony tydzień w tym miesiącu. Ciężko to będzie ze sobą pogodzić tak, aby wilk był syty i owca cała...

Phelela

Dnia 05.01.2008 o 21:05, Kukowsky napisał:

Ale nie oglądałem wszystkich edycji dlatego njalepiej jak takie podsumowanie zrobi Fiarot każdego garcza po
koleji ,myślę że się ze mną zgodzisz ;)


Takiego czegoś to się na pewno nie podejmę. W całym poprzednim roku w FM zagrało przynajmniej 70-80 różnych graczy, a ja najzupełniej w świecie nie mam czasu, aby każdemu po kolei wyliczać statystykę kiedy i jak zagrał.
Inna sprawa, że pewnie niedługo zamieszczę taki ogólny przegląd roku w tym temacie, który będzie zawierał ciekawsze wydarzenia w poszczególnych edycjach :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 11:57, Fiarot napisał:

Ciężko to będzie ze sobą pogodzić tak, aby wilk był syty i owca cała...


Nie, czemu tak uważasz:> :D. Wystarczy tylko zagadać z PolishWerewolfem by nie rzucał się na Gothicsheepa i zaproponować Jemu inne danie :P. Moim zdaniem da się to załatwić, więc nie widzę problemu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może do zarezerwowanego terminu zróbmy z tematu quiz o forumowej mafii (żeby nabić trochę postów). :P Ktoś będzie zadawał pytania odnośnie ponad 2-letniej kariery wątku, a inni będą odpowiadać. Nabijacze sobie ponabijają posty, dinozaury powspominają stare dobre czasy, a żółtodzioby będą tylko patrzeć z zachwytem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 14:23, spider88 napisał:

Coś widzę że kiepsko się dzieje , nic należy czekać na większą aktywność chętnych graczy .


I liczyć na MG, że coś zdziała. ;)

elekrin
Popatrz na starsze edycje, zobacz kto grał, wejdź na GS i zaproś przez gg. Jak ich nie będzie to po prostu napisz zaproszenie i wyślij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się