Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

ojej jakos nie wiem o co chodzi moze jestem za bardzo zmeczony ale co chodzi z ta mafią czy to ma cos wspilnego z ta zaczepista grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał czas to bym znów zagrał, ale niestety szkoła ważniejsza, więc odpadam. Może gdzieś w okolicach świąt znów zagram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 13:04, upiordliwy napisał:

5. Ninja Seba – Seba , szkoda że się tak niewiele udzielałeś – podpadłeś mieszkańcom
tym też chyba , żałuje że niewiele fabularniaków napisałeś. No cóż , może następnym razem.


Fakt na początku nie miałem czasu, ale w 3 dzień starałem się to nadrobić. No a argumenty w postaci przeczucia, intuicji i potwierdzenia tych dwóch pierwszych raczej ciężko odeprzeć.
Nie wspominam już o tym, że Devila wykryłem (nawet go zlinczowałem) tylko dopiero poootem to wyszło :)

Twoje mistrzowanie znowu na mistrzowskim poziomie. Posty się fajnie czytało, a po wczuciu w rolę jeszcze lepiej. Tylko tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym...
Jeszcze raz brawo dla mieszkańców, brawo dla mafii, brawo dla nas, brawo dla was, brawo dla tych, brawo dla tamtych, brawo TV... znaczy MG :P

1. Keroth
2. glizda101
3. Ninger
4. Yamamoto
5. Upiordliwy
6. Skyler
7. Ninja Seba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za kolejną świetną zabawę :)
Podziękowania będą tym razem:
1) MG. Co tu dużo mówić, Twoje posty jakie są, każdy widzi i docenia. Wydajesz sie miszczuniem z tysiącem pomysłów w głowie, inteligentnie prowadzisz grę, wręcz czytając w głowach tym, którzy przykładają się do fabuły.
edycja była świetna a Devil i glizda101 powinni uważać na tajemniczych nieznajomych, pytających się o godzinę...
bo odpowiedź będzie do Was: Twoja ostatnia :PP
Zabliście mnie tak wcześnie w takiej edycji... mam do Was wielki żal ;)
(ale sa i dobre strony: a jakbym dał się zamotać Devilowi, to by się ze mnie śmiali po edycji :D)
Podsumowuję:
Upiorze, dopisz mnie do swojej następnej edycji. I następnej, i jeszcze jednej.
I gratuluję wysmakowanego gustu, który udowadniasz tą oto wypowiedzią:

>Lampek pechowcu – tak dobrze się spisywałeś i w końcu wykrakałeś ten problem z netem ;p No trudno. Co >mogę powiedzieć – jesteś klasą samą w sobie – życzę sobie tylko więcej takich graczy , którzy łączą fabułę z >rozgrywką i robią to tak jak Ty :)

(a co :P to trochę mniej skromnie :) a bardziej skromnie powiem tak: zawsze dziękuję tym, którzy wczuwają się w postać. Powiem tylko, że od czasu FM oglądam tylko te najgenialniesze filmy. A prowadzenie FM z fabułą i klimatem to doskonała rozrywka. Że dużo do czytania? Czytanie kształci. Tym którzy pomijają dłuższe posty powiem: raz się musicie przemóc. Później wchodzi to w nawyk i pozwala czerpać kupę zabawy z uczestnictwa)

2) Gratulacje dla mieszkańców.
Keroth to hmm... nie powiem doskonały, nie powiem beznadziejny, nawet nie średni katani. Więc, jakim katanim jest Keroth? Keroth to katani Chiquita ;D nie tak, jak zwykłe banany :D
Yarr, Budo -> zawsze dobrze się z Wami gra ale niedługo :)
szkoda mi szczególnie Budo, ale wręcz nie można się nie zaśmiać, wyobrażając sobie jego minę po pierwszym postcie :))
walgierz -> co tu dużo powiedzieć, tym razem nie byłeś w mafii a dożyłeś do końca :) zastanawiałem się, jak to możliwe ale jednak, możliwe. Gratulacje. Jakąkolwiek rolę odgrywasz, nie zawodzisz.
Furrbacca -> jeśli nie zginiesz w środku edycji, jesteś mafiozem :) innego wytłumaczenia nie ma, na moje oko i spostrzeżenia, zawsze giniesz w połowie :) gratulacje ciekawych postów Boccadurze, stary druhu :)

Tyle komentarzy :)
kolejność przypadkowa oczywiście, obecnośc nie oznacza gry lepszej od pozostałych. Uważam, że wszyscy spisali sie przynajmniej na 5 w tej edycji. Dzięki
3) Grats dla mafii :)
nic więcej nie mówię, bo przegraliście :P
ale dzielnie trzymaliscie się do końca.
4) Dla nowych:
Skyler i Strunn -> dobrze się z Wami grało.
Strunn był moim partnerem w fabularniakach a skyler podejmował słuszne decyzje. Macie przyszłość w FM i chętnie znów z Wami zagrał.

No to kończę, od tego słodzenia mnie boli żołądek :P
ale wszystko co spisałem, jest szczere ;] nie lubię słodzić, ale było genialnie.

p.s

nie wiem, czy Vaxinar weźmnie mnie pod swoje skrzydła, bo nie miałem przyjemności zagrać z nim/u niego partyjki. Niemniej jednak:

MG - Vaxinar

1. Keroth
2. glizda101
3. Ninger
4. Yamamoto
5. Upiordliwy
6. Skyler
7. Ninja Seba
8. Lampek

Ta edycja narobiła mi smaka na kolejne. I tak oto naukę do egzaminu trafił szlag... za to Wam dziękuję :P

(aha, jeszcze jedno: po Vaxinarze, prowadzi Dev. Po nim miałem być ja, ale chyba akurat tamten tydzień będzie tygodniem egzaminów. Więc proszę sobie klepać na moje miejsce edycje, chyba że np. Dev by się wycofał albo któraś skończyłaby się szybciej. Mam dwie propozycje fabularne:
1) nastawiona na mechanikę i rozgrywkę, ale jak zwykle nie pozbawiona fabuły
2) Fabularna, tak jak ta co była teraz. Nie wiem jeszcze, jakie realia ale powinno się coś znaleźć :P jeśli nic nie wymyślę, dam coś jak poprzednia ;) <ale nie taka sama>)

Trzymajcie się ciepło! U mnie za oknem jakieś 15 stopni! Idę się opalać :PP
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam szybciej zdrowieć gdy czytam te wszystkie Wasze pochwały. Dzięki wielkie chłopaki. Teraz już kompletnie nie mam wątpliwości że czas , który poświęciłem na pisanie postów nie był czasem ani trochę straconym. Dzięki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lampek---> tekst z Chuiqitą wygrywa :>
A co do mojej osóbki w FM to se ode mnie chwilę odpoczniecie, bo nie chce mi sie ginąć na początku, poza tym przerwa sie przyda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:48, Budo napisał:


Lampek---> tekst z Chuiqitą wygrywa :>
A co do mojej osóbki w FM to se ode mnie chwilę odpoczniecie, bo nie chce mi sie ginąć na początku,
poza tym przerwa sie przyda ^^



Mafia jest wobec Ciebie bezwzględna. Ale przynajmniej jesli nie zginiesz na poczatku to będziesz wiedział kto w mafii nie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mówiłem w jakimś topiku, że mam już pomysł na własny status. Teraz mi się zostało - wpisze sobie tekst lampka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:54, zergh napisał:

Kiedy będzie można sie zapisać do nowej edycji? i do kogo?



Do Vaxinara , im szybciej tym lepiej. Lista jest parę postów wyżej. Zachęcamy do zapisywania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:54, zergh napisał:

Kiedy będzie można sie zapisać do nowej edycji? i do kogo?


Dopisz się do TEJ listy:

MG - Vaxinar

1. Keroth
2. glizda101
3. Ninger
4. Yamamoto
5. Upiordliwy
6. Skyler
7. Ninja Seba
8. Lampek


Tylko pamiętaj, że Vaxinar mowił, że sam wybierze sobie graczy do edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:54, zergh napisał:

Kiedy będzie można sie zapisać do nowej edycji? i do kogo?


Pisz do Vaxinara, namiary masz wyżej- ale najpierw przeczytaj jedna edycję i zasady w pierwszym poście i upewnij sie że masz dość czasu. Dziękuję za uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:58, Keroth napisał:

Rany - jedno pytanie, trzy odpowiedzi. To świadczy o popularności FM :P


Dbanie o jakość debiutów procentuje ;]
a poza tym to sio do książek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się