Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2005 o 23:44, WoWmen napisał:

> Kolejna edycja
> MG- > > walgierz
>
> 1. Budo (teścik w fazie planowania;])
To ta edycja z średniowieczem?
cz jakaś bardziej normalna? ;)


to bardzo fajna edycja w ciekawych, iście filmowych realiach ;]
i to nie jest średniowiecze, chyba oblałeś test przed przystąpieniem do niego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2005 o 23:44, WoWmen napisał:

To ta edycja z średniowieczem?
cz jakaś bardziej normalna? ;)


Już masz bana na ta edycję + na moją następną ;]
To będzie edycja w jak najbardziej normalnej XVII-o wiecznej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 23:45, .Darnok napisał:

- mam nadzieje, że porażka za bardzo was nie boli ^^

....... tjaaa, jasne :D

Dnia 11.11.2005 o 23:45, .Darnok napisał:

. no ale mi udało się dotrwać do końca bez żadnego głosu z waszej strony, z czego jestem
niezmiernie zadowolony :D

niedościgniony wzór! ;]

mafia górą ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 23:41, Budo napisał:


Ehh, wy wy. Trzeba głową ruszyć, już od zabósjtwa HumanGhosta wiedziałem że Darnok jest w mafii. To było logiczne, najpierw
schodzili doświadczeni gracze, to czemu nie zginął Darnok (najstarszy chyba stażem)?


Przy okazji pragnąłbym powiedzieć to, o czym już parę razy mówiłem - powinno sie oskarżać ludzi tylko i wyłącznie ze względu na konkretną edycję. Niestety, jest to niemożliwe i z natury każdy podświadomie rozdziela graczy w ten sposób. A trochę szkoda :)

Dnia 11.11.2005 o 23:41, Budo napisał:

Potem (...) Takp pięknie wszystko tłumaczył ;]


Dzięki :P

>i w ogóle

Dnia 11.11.2005 o 23:41, Budo napisał:

Kto był katanim??? Yarr?


Posty HumanGhosta w pewnym momencie były tak przejrzyste, że nie było kłopoty z domyśleniem się kto jest katanim :) Przytoczę chociażby cytat z "zaglądaniem w oczy i sprawdzaniem co się w nich kryje" :D

P.S.

3-0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko wypada mi życzyć dobranoc! Wasz kochany * idzie spać ;)

* - tutaj wstawić całą masę pozytywnych przymiotników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2005 o 23:52, .Darnok napisał:

3-0 :D


Nie ciesz się tak. W dwóch edycjach nie grałem, w tej zginąłem jako drugi. Zobaczymy teraz ;]

HumanGhost-----> bardzo udany debiut! Gratulacje, mam nadzieję że będziesz grał częściej.
W ogóle nowi spisali się dobrze i to sie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 23:48, TYHE napisał:

(...)
niedościgniony wzór! ;]


Przez skromność nie skomentuję :P ;-))

Dnia 11.11.2005 o 23:48, TYHE napisał:

mafia
górą ]:->


Nie wiem czemu, ale byłem pewien, że akurat Ciebie takie zakończenie bardzo zadowoli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 23:47, Budo napisał:


> To ta edycja z średniowieczem?
> cz jakaś bardziej normalna? ;)

Już masz bana na ta edycję + na moją następną
;]
To będzie edycja w jak najbardziej normalnej XVII-o wiecznej Polsce.

No co tylko się pytałem z ciekawości bo coś mi w pamięci świtało ale nie pamiętałem co :P
>>THYE
Nie miałęm zamiaru brać udziału bo teraz będe miał bardźo mało czasu :P a żadnego testu nie pisałem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 23:52, .Darnok napisał:

Posty HumanGhosta w pewnym
momencie były tak przejrzyste, że nie było kłopoty z domyśleniem się kto jest katanim :) Przytoczę chociażby cytat z "zaglądaniem
w oczy i sprawdzaniem co się w nich kryje" :D


Tak, ale z tego co pamiętam to chyba tylko w moją stroną tak spojrzał :D
A tak w ogóle Darnok to wiedziałem, że skoro Ty albo walgierz, albo obydwaj jesteście w mafii to nie mamy szans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek, z nożem w sercu :), podczołgał się do reszty. Byłem niewinny, Vax był niewinny, walgierz był niewinny...wszystkio przepadło, czy ktoś mógłby wbić ten nóż głębiej? Bo ze wstydu zaraz zejdę...chociaż skoro zejdę to nie trzeba wbijać tego noża...hmm.
A tak na serio:
Dzięx wszystkim za grę, była przyjemna i emocjonująca. Dzięki dla MG, który pisał b.ciekawe posty(mam nadzieję, że moje pochlebstwa zostaną odnotowane :)). Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i miałem przeczucie, ech... mogłem jednak pociągnąć motyw postu z 21.30 ;].

Bo widzisz Darnok - popełniłeś błąd na sam koniec, skreślając mnie z listy winnych spowodowałeś, że zwróciłem na Ciebie uwagę :P, co potwierdza post o 21.30 ale cóż nie pociągnąłem tropu - moja wina :].


Dzięki wszystkim za gre. Z mojej strony mogę powiedzieć tyle, że gdyby modem się nie spalił byłbym o wiele bardziej aktywny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla mafii. Żałuję, że nie pożyłem zbyt długo, bo od razu po śmierci napisałem Devowi, że w mafii jest Darnok ;) Cóż, nie pomyliłem się.
Jak wygląda lista do Walgierzowej edycji, bo dostałem do niej zaproszenie :) ?
Chyba ostatnio nie mamy szczęścia do katanich ;P
No, a poza tym fajnie się grało... tak... no... długo i w ogóle :D. Jakby ktoś miał mi za złe tego służbistę sierżanta, to pamiętajcie, że to tylko fabuła ;)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Już NIGDY nie zaufam Darnokowi :(
A poważnie, to ja go naprawdę podejrzewałem od jakiegoś czasu, ale myślałem, że to paranoja...
Nieźle mnie załatwił.
Gratulacje dla mafii, dla mieszkańców mniejsze, bo daliśmy się załatwić jak dzieci. Ja swoją grę oceniam bardzo negatywnie, bo wiele rzeczy zbagatelizowałem, zupełnie niepotrzebnie. Już drugi raz Darnok załatwił mnie w ostatnim głosowaniu, teraz ma moje głosy od samego początku ;))
Dla MG wielkie Bóg zapłać, grało mi się dobrze i to też jego zasługa. Postaram się odpłacić w tej edycji.
No i oczywiście zapraszam do moje edycji. Szczegóły:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=1147
Listę powieszę, jak ją zamknę. Chciałbym zacząć jutro lub w poniedziałek, ale to jeszcze nie jest przesądzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, ja też ich nie podejrzewałem, aż do mojej śmierci. Przez chwilę myślałem, że to walgierz i upiordliwy są w mafii, ale to się zmieniło. Ja również swoją grę oceniam negatywnie. Głównie przez to, że nie miałem czasu, by przeanalizować wszystkie posty i zastanowić się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 07:17, walgierz napisał:

Witam!
Już NIGDY nie zaufam Darnokowi :(


He he ale się obudził:) Patrzyłem na tą grę i bez żenady powiem że Darnoka podejrzewałem praktycznie od 2 dnia:)

Ale że nikt wogle nigdy na niego nie zagłosował heh to przeca prawie niemożliwe:) Zbyt bardzo się nudził chyba :)) A mógł cosik podpowiedzieć... (żartuję)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bo Ci co go podejrzewali zginęli zanim zdążyli się podejrzeniami podzielić (Yarr i ja).

walgierz-----> to mamy się zgłaszać czy sam robisz listę? Jak co to jestem na pierwszym miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 10:53, Budo napisał:

Bo Ci co go podejrzewali zginęli zanim zdążyli się podejrzeniami podzielić (Yarr i ja).


Zapominasz o mnie ;)
Ja miałem pare razy oddać głos na Darnoka, ale nic na niego nie miałem. :/ Wiedziałem, że to Darnok, ale nie mogłem napisać "dziś głosuję na Darnoka bo się mało wypowiada a jak już to robi to oskarża wszystkich w koło".

---> Lampek
Hehehe, a Ty ciągle byłeś pewny mojej winy TYLKO dlatego, że drugiego dnia źle się zachowałem :)
To był właściwie największy błąd tej edycji dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pozostaje mi opuścić tą grę raz na zawsze. Nikt mi nie ufa, wszyscy podejrzewają - jak tu normalnie grać? :)

Ale przynajmniej odchodzę jako niepokonany :P

Powodzenia wszystkim w dalszych grach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, przyznaję że głosowałem na Ciebie tylko przez moje głupie odczucia(ale nie tylko przez twoje zachowanie drugiego dnia) po prostu byłem pewien, że przynajmniej jeden zabójca będzie wśród ludzi, którzy głosowali na Shudo. Myliłem się i teraz wiem, że powinienem podejrzewać tych, którzy nie podejrzewają mnie:) Bo jak wszyscy to wszyscy, babcia też, więc czemu oni byli wobec mnie neutralni? Bo pasowały im moje podejrzenia, w których ich nie było...ech ale ja jestem głupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 12:57, Lampek napisał:

Hehehe, przyznaję że głosowałem na Ciebie tylko przez moje głupie odczucia(ale nie tylko przez twoje zachowanie drugiego
dnia) po prostu byłem pewien, że przynajmniej jeden zabójca będzie wśród ludzi, którzy głosowali na Shudo. Myliłem się i
teraz wiem, że powinienem podejrzewać tych, którzy nie podejrzewają mnie:) Bo jak wszyscy to wszyscy, babcia też, więc czemu
oni byli wobec mnie neutralni? Bo pasowały im moje podejrzenia, w których ich nie było...ech ale ja jestem głupi:)


Cóż, nie oceniaj się znowu tak źle, która to było Twoja edycja ? :P
Cóż, jak narazie Moi Drodzy pozostaje nam czekać na to kiedy to walgierz pokaże nam liste graczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się