Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Ja też już podczas ostatniej edycji prosiłem o podpięcie zasad i listy uczestników ale mój post zginął gdzieś w tłoku wypowiedzi. Więc dołączam siędo prośby Yarra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 14:37, Yarr napisał:

Chiba tak, wtedy mafia była młoda i raczkowała, a nania kilka razy dziennie ją przewijała ;P ;)



mafia byla wtedy piekna, niesamowita i pelna emocji. az sie lezka w oku kreci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 18:07, Yarr napisał:

Zwyczaj nie jest głupi. Miałeś całą listę już na początku i mogłeś sobie powybierać, kto zagra. Efekty nie zgłaszania ludzi
po skończonej edycji do następnej owocują problemami z zebraniem 12-13 graczy.
Poza tym, proponuję, żeby spisać e-maile
wszystkich grających do tej pory w FM (o ile wyrażą zgodę) i poprosić np. TYHE o podpięcie takiej listy na górze każdej
strony. To byłoby duże ułatwienie dla MG i zaoszczędziłoby kupę czasu. Ale to tylko propozycja do rozważenia.


niezgodne z ustawa o ochronie danych osobowych :P dlatego najlepszym wyjsciem jest mailowe zbieranie glosow :) no mail no play :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Eee emerytowani mafiosi i ich przestarzałe poglądy :P
Wg mnie lepszy jest obecny sposób- lista jest jawna i otwarta, najwyżej ktoś zostaje skreślony przed rozpoczęciem i cześć. Tym bardziej że teraz nie ma wizytówek, więc skąd brać mejle, trzeba by np. przypiąć osobny post z mejlami, a i tak wiadomo że cały czas dochodza nowi gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 23:02, BloodyGuy napisał:

mafia byla wtedy
piekna, niesamowita i pelna emocji. az sie lezka w oku kreci ;)


Hehe, no ja witam Starego znajomego :P
A tak w ogóle to masz zamiar teraz zagrać Guy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 18:07, Yarr napisał:

Zwyczaj nie jest głupi. Miałeś całą listę już na początku i mogłeś sobie powybierać, kto zagra. Efekty nie zgłaszania ludzi
po skończonej edycji do następnej owocują problemami z zebraniem 12-13 graczy.


E tam dlatego niezagrali Ci co chciałem- listę 12-15 osób mogę zebrać nie odpalając nawet forum jeżeli wiesz co mam na myśli. Skończło się na losowym wybraniu graczy. MG organizuje grę dlatego powinien to robić od początq. Dlatego że nie każdemu musi odpowiadać klimat, fabuła, zasady, czy MG. A jak ktoś nie ma chęci grać to potem edycja wygląda jak moja:)

Dnia 13.11.2005 o 18:07, Yarr napisał:

Poza tym, proponuję, żeby spisać e-maile
wszystkich grających do tej pory w FM (o ile wyrażą zgodę) i poprosić np. TYHE o podpięcie takiej listy na górze każdej
strony. To byłoby duże ułatwienie dla MG i zaoszczędziłoby kupę czasu. Ale to tylko propozycja do rozważenia.


A największe ułatwienie dla powiększaczy penisów, sprzedawców rolexow viagry stron xxx i innej wszelkiej maści superspamerów.

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to nie grałem w Twojej edycji ani ja, ani Budo, ani Dev ;) Wykluczyło nas pewnie losowanie ;P Wiem co masz na myśli. A co do spamerów itd. to podejrzewam, że nie mają problemu by uzyskać nasze adresy, bo podajemy je na tym foum dość często ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To odemnie zaczęła się dyskusja więc powiem czemu raczyłem walgierza poganiać :P. Chodziło mi o to, że np jeśli mamy zacząć we wtorek a on powiesi liste jutro to będzie mało czasu na przygotowanie, wymyślenie postaci itd. Ot cała filozofia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 00:59, Keroth napisał:

To odemnie zaczęła się dyskusja więc powiem czemu raczyłem walgierza poganiać :P. Chodziło mi o to, że np jeśli mamy zacząć
we wtorek a on powiesi liste jutro to będzie mało czasu na przygotowanie, wymyślenie postaci itd. Ot cała filozofia ;)


He he kiedyś nawet fabułę poznawało się w poście rozpoczynającym:D Baa jeżeli MG dawał role fabularne to też poznawałeś "kim jesteś" w poście fabularnym i jakoś problemów nie było.
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 00:59, Keroth napisał:

To odemnie zaczęła się dyskusja więc powiem czemu raczyłem walgierza poganiać :P. Chodziło mi o to, że np jeśli mamy zacząć
we wtorek a on powiesi liste jutro to będzie mało czasu na przygotowanie, wymyślenie postaci itd. Ot cała filozofia ;)


Hehe, ja zawsze wymyślam postać pisząc pierwszego posta. Historia i imię zawsze jakoś same przychodzą i potem tylko dopowiadam resztę.

Lista chyba będzie dzisiaj wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 18:04, Vaxinar napisał:

Budo, takie pytanie czysto formalne. Ty grałeś w FM na starym forum, bo jakoś Cię skojarzyć nie mogę :(


Raczej że grałem, ale już po Chrystusie więc możesz mnie nie pamiętać. Poza tym część gier byłem pod innym nikiem- DeTomaso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Ci, którzy zaczynali na tym forum FM tj. byli prekursorami, zrobili sobie dłuuugą przerwę i teraz "gderają" jak dziadziusie: "A bo przed wojną to..." ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 18:57, Yarr napisał:

Wygląda na to, że Ci, którzy zaczynali na tym forum FM tj. byli prekursorami, zrobili sobie dłuuugą przerwę i teraz "gderają"
jak dziadziusie: "A bo przed wojną to..." ;P


Hłe hłe, popieram
walgierz, zapodaj listę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 21:17, scorp2005 napisał:

walgierz pospiesz sie troche z ta lista bo niemoge do zbyt pozna siedziec bo do pracy sie spuznie a szefunio na mnie ciety
troche jest p:


To przeczytasz jutro, cóż za problem ?
A pamiętaj, że walgierz też ma pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 21:22, Vaxinar napisał:

> walgierz pospiesz sie troche z ta lista bo niemoge do zbyt pozna siedziec bo do pracy sie spuznie a szefunio na mnie
ciety
> troche jest p:

To przeczytasz jutro, cóż za problem ?
A pamiętaj, że walgierz też ma pracę.


masz racje troche zbyt egoistyczny jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się