Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2011 o 21:18, Asthariel napisał:

I do Avalona przy okazji - nie rozumiem, czemu linczujecie Phelelę. Czym się niby wyróżnił,
że milczy? Czy on czasem zazwyczaj nie milczy podczas edycji? Nie jestem pewien, mało
z nim grałem. Ze wszystkich osób, on jest dla was najbardziej podejrzany? Nie KIndziuk,
nie ja, nie Win0, nie pshemoxx tylko on?

Ja się tylko podczepiam!

Powiedz mi co Ci leży na sumieniu? Co nam pokazałeś by udowodnić, że jesteś mafią? Dwa razy zmieniłeś głos, w sumie też mi się kiedyś zdarzyło, nawet byłem mafią, ale to było pod koniec gry, a nie pierwszego dnia, a Twoje wytłumaczenie jest najprostsze z możliwych, więc zakładam, że jeszcze nie kombinujesz.

Kindziuk, nasze mieszadełko, wyróżnił się tym, że dzisiaj niewiele powiedział, no fakt, to może być podejrzane, schował się po tym jak wyskoczył przed szereg, ale jeśli nie damy mu czasu by cokolwiek powiedział to nie dowiemy się czy naprawdę się schowa czy dalej będzie szalał.

Bez jaj, że będę wina teraz linczował kiedy on się produkuje tutaj, wolę z nim pogadać jeszcze trochę, o ile obaj będziemy mieli okazję.

Pshemoxx to kolejny który co jakiś czas wyskakuje ze sprzecznościami (nie jest spójny, jak to win0 określił), który gra momentami jak intuicyjny, naiwny, lekko nieopierzony gracz. Przyznaję, że jest możliwe by partner go puścił tak samopas, bo "takiego lekko zwariowanego gościa" nie będą bić.

A Phelela? Miły, stary wyjadacz, cichy, ale wrzucający coś oryginalnego (patrz: jego dzisiejszy post). Skromny mafiozo, na obrzeżu działań. Jak to mówią czasem o mnie "tak sobie płynie", tylko zawsze takiego pływaka zauważa się gdy jest już dość późno, a potrafi on być groźny jeśli jest mafią. Niejako wytaczam tu działa przeciwko własnemu stylowi, ale cóż, bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co:

Lincz: -> ariwederczi

Czemu? Jest doświadczonym graczem, a zaskakująco niewiele się udziela, chciał linczować Andrzeja, który nic nie pisał i sam by odpadł, wiec głosowanie na niego było pozbawione sensu, co sam przyznał później, a jego argumenty co do winy Avalona są moim zdaniem naciągane jak mało które.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0. win0 ---> Pshemoxx
1.
2. kindziuk ---> Phelela
3. Dazzy ---> Pshemoxx
4. Zendemion ---> Phelela
5.
6. Asthariel ---> ariwederczi
7. Cermatox
8. Pshemoxx ---> win0
9. Andrzej279
10. Avalon ---> Phelela
12. Phelela
12.
13. ariwederczi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 21:49, ariwederczi napisał:

0. win0 ---> Pshemoxx
1.
2. kindziuk ---> Phelela
3. Dazzy ---> Pshemoxx
4. Zendemion ---> Phelela
5.
6. Asthariel ---> ariwederczi
7. Cermatox
8. Pshemoxx ---> win0
9. Andrzej279
10. Avalon ---> Phelela
12. Phelela
12.
13. ariwederczi

Zostało 10 minut, może uraczyłbyś nas przy okazji swoim głosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no mafiozem to ja nie jestem , jak dzisiaj umre to sie nawet o tym dowiecie :)
Mi nie pasuje pshemoox w dalszej mierze więc lincz na niego , niestety średnio jak mam go zaargumentować bo dopiero do wróciłem do domu ale troche kręci z tego co czytałem także tego


LINCZ ---------> pshemoxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak najlepiej większość głosów w Phelele któremu został jeszcze jego głos a jemu nawet nie chce się zacząc ratować własnego zadka głosując np na mnie.
Edit: O wilku mowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sori ale jakoś uratować się musze bo średnio widzi mi się ginąć teraz albo umrzemy oboje z korzyscia dla miasta o ile bd mafia albo ten remis to będzie totalna porażka , czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 21:41, Asthariel napisał:

Czemu? Jest doświadczonym graczem, a zaskakująco niewiele się udziela,
chciał linczować Andrzeja, który nic nie pisał i sam by odpadł, wiec
głosowanie na niego było pozbawione sensu, co sam przyznał później,

Osądzasz mnie za "chęci", które ostatecznie - co sam zauważyłeś - i tak były odmienne od "czynów"?

Dnia 13.12.2011 o 21:41, Asthariel napisał:

a jego argumenty co do winy Avalona są moim zdaniem naciągane
jak mało które.

Zaś Twoje argumenty co do mojej winy są zupełnie bez sensu.

Z przyjemnością zagłosuję na Ciebie w odwecie. ;)


***

LINCZ ---> Asthariel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 21:56, windows00 napisał:

> A więc jest 3;3 a ja mogę zmienić na phelele :D Tylko że ja bardzo bym tego nie
chciał
> :/
Ponieważ? ;>

Bo uważam że jest niewinny i raczej wolał bym się z nim dogadać tak żebyśmy oboje przeżyli a w zamian zginąłby ktoś inny ale niestety chyba nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 21:56, ariwederczi napisał:

> Czemu? Jest doświadczonym graczem, a zaskakująco niewiele się udziela,
> chciał linczować Andrzeja, który nic nie pisał i sam by odpadł, wiec
> głosowanie na niego było pozbawione sensu, co sam przyznał później,
Osądzasz mnie za "chęci", które ostatecznie - co sam zauważyłeś - i tak były odmienne
od "czynów"?

Ale wczoraj ODDAŁEŚ głos na Andrzeja, co zostało zaznaczone w podsumowaniu MG

Dnia 13.12.2011 o 21:56, ariwederczi napisał:

> a jego argumenty co do winy Avalona są moim zdaniem naciągane
> jak mało które.
Zaś Twoje argumenty co do mojej winy są zupełnie bez sensu.

Z przyjemnością zagłosuję na Ciebie w odwecie. ;)

Łał, poważne zagranie, z całą pewnością zależy ci na dobru miasta, skoro głosujesz w odwecie, nie mając innych argumentów. Już Avalona nie podejrzewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się