Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2012 o 17:44, Zendemion napisał:

Edit: muszę na Ciebie uważać, ostatnio jak Fiarot mi kadził, że moje teorie są fajne
to mnie zabił ;p

Popa - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=60305, a konkretnie "Dużo wcześniej dostałby upomnienie, bo jego gra trochę nie trzymała się miejscami kupy. Co nie świadczy o jego winie, wręcz przeciwnie - błędy świadczą o tym, że nie stara się za wszelką cenę grać perfekcyjnie, byleby nie popełnić żadnego błędu."

Skoro błędy mogą świadczyć o braku winy, to ich kompletny brak może świadczyć o czymś kompletnie przeciwnym ;)

Albo znów korzystając z Wayzina - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=60252, a konkretnie "nie popełnił żadnej gafy i nie mogę nic sensownego na niego znaleźć. Dziś. Jutro to co innego!"

Sądzę, że jeśli już miałbyś być mafią i coś odpalić to prędzej wyjdzie to na jaw jutro niż dziś, ot co. Chociaż Wayzin nie wytrzymał w swoim postanowieniu. Zginął. Potraktuj to jako sugestję ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 18:19, Avalon67 napisał:

Sądzę, że jeśli już miałbyś być mafią i coś odpalić to prędzej wyjdzie to na jaw jutro
niż dziś, ot co. Chociaż Wayzin nie wytrzymał w swoim postanowieniu. Zginął. Potraktuj
to jako sugestję ;>


Insynuujesz, że gram za dobrze, a Ty jutro nie będziesz miał prawa pisać w tym temacie. Dobrze zrozumiałem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej dlaczego tak ślepo ufacie Magiwisience? Czy ona aby na pewno jest katanim? Jaka mafia nie zabiłaby kataniego, znając jego tożsamość i wiedząc, że nikt nie zablokuje ich mordu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 17:33, Avalon67 napisał:

kindziuk sam się ciśnie pod lincz proponując jeszcze taki sposób by nic nie mogło zostać
zepsute, to już by było przegięcie ze strony mafji, nawet jak na moje standardy...

Niewiem czy zauważyłeś, ale jakoś prawie wszyscy się cisną pod lincz.. To oznacza, że mafją są ci co się nie cisną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 18:27, Garrincha napisał:

Ej dlaczego tak ślepo ufacie Magiwisience? Czy ona aby na pewno jest katanim?
Jaka mafia nie zabiłaby kataniego, znając jego tożsamość i wiedząc, że nikt nie zablokuje
ich mordu?

Bo sądzili, że to strata mordu, bo Magi mogła sama siebie sprawdzić, ale zaryzykowała. Przeczytaj topic do końca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 18:27, Garrincha napisał:

Ej dlaczego tak ślepo ufacie Magiwisience? Czy ona aby na pewno jest katanim?
Jaka mafia nie zabiłaby kataniego, znając jego tożsamość i wiedząc, że nikt nie zablokuje
ich mordu?

Jakby Magi nie była katanim to by raczej prawdziwy katani już się ujawnił... choć kto wie może prawdziwy katani jeszcze żyje, ale jest jakiś słaby? ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..ale Katani może siebie sprawdzać tylko raz czy tak? W drugim sprawdzeniu Magiwisienka sprawdzała siebie, tak?
Więc w trzecim już chyba nie mogła, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 18:24, Zendemion napisał:

Insynuujesz, że gram za dobrze, a Ty jutro nie będziesz miał prawa pisać w tym temacie.
Dobrze zrozumiałem? :)

Prawie ;>

Kalenos
Prawie wszyscy? Nie odczułem tego. On zaoferował swój udział w linczu, Ty lamentowałeś, o czym pisałem już.


EDIT: Wychodzę za 10-15 minut, wrócę przed 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 18:32, Garrincha napisał:

..ale Katani może siebie sprawdzać tylko raz czy tak? W drugim sprawdzeniu Magiwisienka
sprawdzała siebie, tak?
Więc w trzecim już chyba nie mogła, prawda?

No właśnie według Magi sprawdziła Roba w drugim, a w trzecim siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 18:32, Garrincha napisał:

..ale Katani może siebie sprawdzać tylko raz czy tak? W drugim sprawdzeniu Magiwisienka
sprawdzała siebie, tak?
Więc w trzecim już chyba nie mogła, prawda?

W drugim nie sprawdzałam siebie, wyprowadziłam Cię w pole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 15:09, Avalon67 napisał:

Nikt nie podejrzewa Zendemiona, można rzec, że gra bezbłędnie, nie ślizga się,
nie miesza. Takiego gracza nie widzę sensu linczować, tacy to się ostają do wielkich
finałów...

Zdaje się, że kiedyś ja wygrałam będąc mafią, bo wszyscy jakimś cudem nagle stwierdzili, że jestem niewinna. Widzę, że teraz ta sytuacja powtarza się z Zendemionem. Może przesadzam, ale widzę tu pewne podobieństwo ;)

To właśnie miałam na myśli wskazując na parę Avalon - Zendemion. Avalon stwierdza, że nie ma sensu linczować tego drugiego. Jeżeli są razem w mafii, to takie zagranie wprowadza ciekawą sytuację, jeżeli zdecydujemy się linczować jednego z nich.

Z drugiej strony ta teorię można prawdopodobnie o kant potłuc, bo zauważyłam, że ka_le też uniewinna Zendemiona, a trzech mafiozów być nie może :P

W każdym razie nie uniewinniałabym nikogo na tym etapie. A jeżeli już kilka osób kogoś uniewinnia, to temu komuś trzeba się przyjrzeć jeszcze intensywniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... każdy uniewinnia Zendemiona, prócz mnie i Ciebie. (o ile czegoś nie pominąłem)
Albo Zendemion jest mistrzem mafiozem, albo jest dobrym mieszkańcem, którego nie da się o nic oskarżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ustalajcie to jak najszybciej, bo potem na koniec wyjdzie gówno z planowanego remisu. Rob i Magi, wy jesteście jakby najważniejsi dzisiejszego dnia, ja swoje 2 typy podałem, i mam nadzieję ze dla świętego spokoju przynajmniej poznamy rolę kalenosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 17:56, Zendemion napisał:

Zabezpieczenie, które proponuję nie ma luk do wykorzystania. Przynajmniej ja ich nie
widzę.


Luka jest taka, że ktoś nie ogarnie i cały plan strzeli w łeb. Jakoś przed oczami mam chaos spowodowany tym rozwiązaniem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 19:02, kindziukxxx napisał:

i mam nadzieję ze dla świętego spokoju przynajmniej poznamy rolę kalenosa.

No zauważyłeś, że ludzie coś złego o Tobie myślą to lepiej dla Ciebie będzie, żeby wszyscy się trzymali pierwotnego planu, by zabić mnie, byś żył dłużej ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 19:05, rob006 napisał:

> Zabezpieczenie, które proponuję nie ma luk do wykorzystania. Przynajmniej ja ich
nie
> widzę.

Luka jest taka, że ktoś nie ogarnie i cały plan strzeli w łeb. Jakoś przed oczami mam
chaos spowodowany tym rozwiązaniem. :P


Lepiej zebrać dupę w troki i nie musieć borykać się z efektami braku tego zamieszania.
Po prostu napisz coś w stylu:
Wszyscy niech zagłosują na obojętne kogo
A, B i C niech zmienią na D. D,E i F niech zmienią na A. Kto nie wypełni z jakichś przyczyn instrukcji leci.
Nad chaosem można panować, przykład tego widzę co dzień na swoim biurku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przedstawia się wczorajsze głosowanie.
4 - Wayzin (Magi, ka_le, Kalenos, Avalon)
3 - Kalenos (Zendemion, Rob006, Kindziuk)
1 - Kindziuk (Garrincha)
1 - Avalon (Wayzin)

Wygląda ono, na spore prawdopodobieństwo, że ktoś chciał uratować Kalenosa.

4 - Wayzin (Magi, ka_le, Kalenos, Avalon) - moim zdaniem w tej czwórce jest dwóch brudasów.

Pierwszym z nich jest oczywiście według tej teorii Kalenos.
Po odrzuceniu kataniego, drugi znajduje się w parze ka_le - Avalon.
Pytanie brzmi, który?

ka_le w pierwszym linczu głosowała na ponurego, na którego na dobrą sprawę nic nie było. W drugim głos na Magi jest prosty do wytłumaczenia.

Avalon zaś brał udział we wszystkich trzech linczach. Moim zdaniem trochę dziwne to.

Dziś proponuję zlinczować Kalenosa
Jeśli proponujecie remis, to moim zdaniem z kimś z pary ka_le - Avalon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 19:02, kindziukxxx napisał:

dobra ustalajcie to jak najszybciej, bo potem na koniec wyjdzie gówno z planowanego remisu.
Rob i Magi, wy jesteście jakby najważniejsi dzisiejszego dnia, ja swoje 2 typy podałem,
i mam nadzieję ze dla świętego spokoju przynajmniej poznamy rolę kalenosa.

Problem tkwi w tym, że póki co moje typy okazywały się całkowicie bez sensu.

rob? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 19:10, Magwisienka napisał:

rob? ;P


Stawiam dzisiaj na parę Kalenos & ka_le. Jak nie ma jakichś wielkich obiekcji, to zaraz zorganizuję podział głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się