Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Wesołych świąt całej bandzie psychopatycznych morderców ociekających krwią swoich ofiar ;>
Obyście w przyszłym roku nadal pałali żądzą mordu na swoich kolegach ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 18:00, .Darnok napisał:

Wesołych świąt całej bandzie psychopatycznych morderców ociekających krwią swoich ofiar ;>
Obyście w przyszłym roku nadal pałali żądzą mordu na swoich kolegach ;>

Taak teraz to "kolegach" a jak przyjdzie co do czego to "gin £"$!"£%£^$&&*&T*& " ;)
Ale wiadomo ze life is brutal ;P

A tak juz serio to zycze wszystkim milego mordowania karpia - nawet przez swieta trzeba cwiczyc zeby nie wyjsc z wprawy ;P

PS. Bu-do moderatorem? - khy khy.... :P
Ale gratulujé tak jak i pozostaym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to moje zbrodnicze umysły...
Zdrowych, pogodnych i wesołych świąt, nafaszerowanego arszenikiem karpia i wykrycia tego przed jego zjedzeniem Wam życzę.
A poważnie, to najlepszego :]
Pozdrawiam,
Norbert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wesołych i spokojnych świąt życzę wszystkim!!!! Poza tym radzę uważać, bo niektórzy zapalczywi mafiozi mogą sobie obrać porę świąt jako okres treningowy, więc najpierw sprawdźcie czy szklanka nie zawiera przezentu pod choinke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:09, gloody napisał:

Nikt chyba niemiałby tyle odwagi aby FM zamknąć ;)

Co?!?! Ja nie byłbym dość odważny? ;]

Pozdrawiam,
temat...

:D
Dobra, sam jestem uzależniony od FM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbyś chciał to nie zmusiłbyś swojej ręki do naciśnięcia zamykającego przycisku :] Zresztą i tak lepiej tą ręką po coś innego sięgnąc. Jakiś miodek na przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:14, gloody napisał:

Nawet jakbyś chciał to nie zmusiłbyś swojej ręki do naciśnięcia zamykającego przycisku :] Zresztą


Racja, wyobrażam sobie jak walgierz chce zamknąć FM, ręka powoli opada, a walgierz myśli o tych biednych forumowiczach co będą przez niego spać w nocy, na lekcjach będą myśleć, a w pracy pracować (bez urazy). Wtedy wstrzymuje rękę, a FM zostaje uratowane, piekne co??

P.S. Aż się wzruszyłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:36, Vaxinar napisał:

Widzę, że wać pan już od dłuższego czasu na forum, ale nie wchodzi tu, albo nie widzi mej prośby
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=21331 :)

Widzę, że Waćpan już od dłuższego czasu nie sprawdzał maila lub robił to, ale niezbyt dokładnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Vaxinar

1. walgierz
2. Glizda
3. Ninja Seba
4. Upiordliwy
5. Deviance
6. Boogie
7. ariwederczi
8. spider
9. mtobi
10. Ninger
11. Fiarot
12. Liqid (potrzebuje Twojego gadu - gadu!)

UWAGA !!!
A więc lista ostateczna jest Panowie. ;)
Zaczniemy sobie 26 albo 27 grudnia w zależności od tego czy 26 już wszyscy będą. Oczywiście 31 grudnia nie będzie linczu, zabójstwa mafii, ani "podglądu" kataniego. Teraz Panowie proszę, aby wszyscy potwierdzili to, że zagrają w mojej edycji u mnie na gg! Proszę o to potwierdzenie jak najszybciej.

Drugą sprawą jest fabuła - prosze się wypowiedzieć (może być u mnie na gg) czy gracze chcą nawet później trzymać się fabuły. Bo jeżeli tak to z chęcią będę pisał posty fabularne, aby podtrzymywać fabułę jak to robiłem w mojej poprzedniej edycji. Jeżeli gracze później chcą olać fabułe to nie widzę sensu abym miał się męczyć nad postami, które i tak dla Was nie będą ważne. Wasza opinia teraz w tej kwestii bardzo się liczy. :)

Z poważaniem - Wasz MG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol już nie pamiętam czasów kiedy to w selekcji poleciałem... xD Takiego ciosu to ja przyznam szczerzę się nie spodziewałem. Ja się tam przejmować nie zamierzam, bo czym? Tylko mam jedną prośbę do Vaxinara... Nie zapraszaj mnie więcej do edycji, bo równie dobrze mogłem odpuścić sobie po prostu tą edycje, jednak na Twoją prośbę się zgodziłem. Nie wiem co chciałeś tym osiągnąć. Może chodziło Ci o pokazanie swojej wyższości albo jeszcze nie wiem co. Tak czy siak wiedz, że nie udało Ci się to. :)

Uprzedzam też wszystkich graczy żeby nie przyszło im na myśl w edycji robić sobie fabularne jaja, bo jak widać to jest karane. To tyle... Miłego pisania sztywnych postów i smacznej choinki! Lepsze życzenia jeszcze zdążę napisać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła jednak mała korekta:

1. walgierz
2. Glizda
3. Ninja Seba
4. Upiordliwy
5. Deviance
6. Boogie
7. ariwederczi
8. spider
9. Bumber
10. Ninger
11. Fiarot
12. Liqid (potrzebuje Twojego gadu - gadu!)

Na gg już obgadałem to, mam nadzieję, że mtobi nie będzie chowal mi urazy, jednak Bumber mi tu lepiej pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Kuk obrażasz mnie, jakiej wyższości. Prowadziłem rozmowę z Tobą i RTN na gadu i skoro stwierdziliście, że takie edycje jak moja Wam mniej pasują to postanowiłem Was nie brać, co w tym złego? :)

A owszem - Ciebie i RTN umieściłem nawet na liście pierwszych pewniaków, to było przed rozmową i spodziewałem się, że się dostosujecie. Jednak z rozmowy wyszło, że Wam to nie pasi, co w tym złego? To żaden cios. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 21:20, Vaxinar napisał:

Jeżeli gracze później chcą olać
fabułe to nie widzę sensu abym miał się męczyć nad postami, które i tak dla Was nie będą ważne.
Wasza opinia teraz w tej kwestii bardzo się liczy. :)


/podkreślenie moje/ to po co się męczysz wogóle? Edycja albo wychodzi albo nie i zależy to tylko od MG (fabuła, zasady, dobór graczy)
Opinie graczy mogę podać Ci od razu bez względu na to kto gra: chcą się bawić jak? W przeważającej części zależy od MG

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 22:11, CermatoX napisał:

/podkreślenie moje/ to po co się męczysz wogóle? Edycja albo wychodzi albo nie i zależy to
tylko od MG (fabuła, zasady, dobór graczy)


No cóż, niby masz rację i w mojej poprzedniej edycji udało mi się utrzymać to co chciałem i każdy świetnie się bawił (a przynajmiej tak mówili do mnie).
A męczyć się opłaca, ale jakby miał pod koniec pisać długiego posta jakoś podkręcającego fabułę, a każdy miałby go olać to sam wiesz. Nie jest to miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się