Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Eech, zapisy teraz trwają, jak mniemam? (Jeżeli się mylę, nie bijcie, pierwszy raz się za tą grę biorę :P) Jeśli są, to ja się chętnie zapiszę, o ile znajdzie się jakiś miły forumowicz, który przybliżyłby mi zasady :) Mogę na kogoś liczyć? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 19:28, Laska-z-Polski napisał:

Mogę na kogoś liczyć? ;]

Na mnie możesz liczyć. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=1 - zasady przybliżone są pod tym linkiem, zaś wiedzę o praktycznym przebiegu edycji można zdobyć przeglądając dowolną z nich. Proste? :P
PZTM- A owszem, zapisy trwają, ale zbić możemy i tak, bo nowym się należy. To jak, chcesz?

lincz --> Laska-z-Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 19:28, Laska-z-Polski napisał:

Eech, zapisy teraz trwają, jak mniemam? (Jeżeli się mylę, nie bijcie, pierwszy raz się za tą
grę biorę :P) Jeśli są, to ja się chętnie zapiszę, o ile znajdzie się jakiś miły forumowicz,
który przybliżyłby mi zasady :) Mogę na kogoś liczyć? ;]


Liqid przedstawił po troszę jak to wygląda ;) Ogólnie poczytaj edycję i zasady i powinno być zrozumiałe.


Liqid a może Ty na MG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ała :) W każdym razie poczytałem i zrozumiałem to mniej więcej tak : Pierwszy dzień to takie zapoznanie itd, to jasne, a drugiego dnia mafiozi głosują kogo zabić, a reszta głosuje, czy tego kogoś bronić czy nie. Mogłem to na opak zrozumieć, bo gwar mam w pokoju i jestem aktualnie pozbawiony umiejętności czytania ze zrozumieniem :P W razie gdybym się pomylił, to powiedzcie gdzie i jak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 19:56, Laska-z-Polski napisał:

Ała :) W każdym razie poczytałem i zrozumiałem to mniej więcej tak : Pierwszy dzień to takie
zapoznanie itd, to jasne, a drugiego dnia mafiozi głosują kogo zabić, a reszta głosuje, czy
tego kogoś bronić czy nie. Mogłem to na opak zrozumieć, bo gwar mam w pokoju i jestem aktualnie
pozbawiony umiejętności czytania ze zrozumieniem :P W razie gdybym się pomylił, to powiedzcie
gdzie i jak ;]



Oj zdecydowanie na opak :)

1 dzień to taki wprowadzający - ok

1 dzień - mafia morduje pierwszego uczestnika

2 dzień - katani wkracza do gry sprawdza wybranego uczestnika

2 dzień - mieszkańcy głosują kogo chcą usunąć z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 19:39, dawidos170 napisał:

Liqid a może Ty na MG ?

Nie, dziękuję, wszyscy może biorą, ale ja wyjątkowo mam osobne reguły moralności i takietam i nie biorę ,szczególnie jakiegoś pokichanego MG,a. Nie wiadomo czy to Mała Głodzilla, czy Morderca Gwałcicieli. P****, nie biorę :P Zajętym bo się uczyć trza, wcześnie muszę chodzić spać, by zdrowie na uczciwym poziomie utrzymać i takietam. Na mnie nie liczcie, kochasie. Chyba, że chcecie lincz do 21 i brak sensownej fabuły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 19:39, dawidos170 napisał:

/.../ Liqid a może Ty na MG ?

Lepiej nie rzucaj propozycjami, bo jeszcze się kilka osób rzuci i będzie kłótnia. ;)

A tak bardziej na poważnie, to Devil mógłby ruszyć swoje szanowne cztery litery i poprowadzić te długo obiecywane AMŚ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, teraz zdecydowanie lepiej ;) Zawsze dobrze jest spytać niż potem nie wiedzieć, nie? :) Jednego tylko nie rozumiem : jak to "sprawdza wybranego uczestnika" ? W sensie co sprawdza? Bo chyba nie metrykę urodzenia i dane osobowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 20:08, Laska-z-Polski napisał:

Taa, teraz zdecydowanie lepiej ;) Zawsze dobrze jest spytać niż potem nie wiedzieć, nie? :)
Jednego tylko nie rozumiem : jak to "sprawdza wybranego uczestnika" ? W sensie co sprawdza?
Bo chyba nie metrykę urodzenia i dane osobowe ;]


Widzisz MG nadaje losowo ( zazwyczaj ) kto gra w mafii. Mafia ustala prywatnie ( na gg np. ) kogo uśmiercają i piszą do GM. Katania sprawdza gracza pod względem jego funkcji - czy jest on mieszkańcem czy mafiozem. Może ujawnić się w każdej chwili swojej gry ( nie po usunięciu kataniego ) i powiedzieć kto jest mafią a kto nie. Oczywiście może to być oszust ale na tym polega ta gra :) Nie dać się oszukać i wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 20:11, dawidos170 napisał:

> Jednego tylko nie rozumiem : jak to "sprawdza wybranego uczestnika" ? W sensie co sprawdza?
> Bo chyba nie metrykę urodzenia i dane osobowe ;]

Dnia 14.09.2007 o 20:11, dawidos170 napisał:

Widzisz MG nadaje losowo ( zazwyczaj ) kto gra w mafii. Mafia ustala prywatnie ( na gg np. ) kogo uśmiercają i piszą do GM. Katania sprawdza gracza pod względem jego funkcji - czy jest on mieszkańcem czy mafiozem.


Powiem szczerze, że ja tego nie widzę w różowych kolorach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ;) ? Niech chłopak pyta o wszystko, póki jest przerwa międzyedycyjna i znajdują się forumowicze, którzy chcą mu to spokojnie i skrupulatnie wyjaśnić. Lepiej tak niż gdyby miał się zapisać w ciemno do edycji i tam dać pokaz swojej niewiedzy, jak to już parę razy w FM miało miejsce. Jeśli wszystko pojmie to jakiś MG może da mu szansę, tym bardziej, że ostatnio ciężko o większą liczbę chętnych graczy.

P.S. Gratuluję awansu na sekretarza :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

A co do Laski... masz rację. Niech pyta teraz. Problem w tym, że jakoś źle mi się to kojarzy ;P Jako MG dopuściłem do gry kilka nowych osób. Większość nie wypadła dobrze ;P
Ale może masz rację, może nie powinienem patrzeć przez pryzmat statystyk ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 22:48, Yarr napisał:

Powiem szczerze, że ja tego nie widzę w różowych kolorach ;P


Yarr ja kiedyś też zaczynałem i pytałem :) Skoro mogę pomóc to pomogę:) Zasady znam. Ale w grze liczy się przede wszystkim doświadczenie i sprawność myślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No, panowie nie zapisze się dopóki nie będę wiedział kto prowadzi ;]
Ja na bank nie, raz prowadziłem i mam dosyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hem, hem.
Wiecie co? Mogę nawet poprowadzić. Mam trochę czasu. ;]
Klimaty: jakieś jajcarskie, może mój stary pomysł z atakiem warzyw-kosmitów. ;] Ogólne założenia: nastawienie bardziej na grę, niż na fabułę oraz ostra selekcja.
Pasuje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 09:53, glizda101 napisał:

Hem, hem.
Wiecie co? Mogę nawet poprowadzić. Mam trochę czasu. ;]
Klimaty: jakieś jajcarskie, może mój stary pomysł z atakiem warzyw-kosmitów. ;] Ogólne założenia:
nastawienie bardziej na grę, niż na fabułę oraz ostra selekcja.
Pasuje? :D


Bierz :P Bo i tak nikt nie ma pomysłu/czasu/doświadczenia do prowadzenia ;p Jesteś jedynym kandydatem ;p I zostajesz wybrany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobra.

MG - Glizda
1. Sam Fisher5
2. Neban
3. Mr Red
4. davidos170(aka 160)
5. matix00
6.Kalkulator12
7. windows00
8. DonCarleone

To teraz ruszać te swoje leniwe tyłki i zapisywać się. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


MG - Glizda
1. Sam Fisher5
2. Neban
3. Mr Red
4. davidos170(aka 160)
5. matix00
6.Kalkulator12
7. windows00
8. DonCarleone
9. Budo

My chcemy warzywa-kosmitów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się