Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 22:29, matix00 napisał:

> Ja bym chciał poprowadzić edycje ale chyba jestem zbyt niedoświadczony ;] Niech Kuk zdecyduje

> :P
> a jak nie to się dopisuje :]

Bez obrazy ale ja bym raczej na Kuka stawiał.

No popatrz jak będzie chciał to będzie Mg-mował a jak nie to może mi pozwoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 22:32, Phelela napisał:

No popatrz jak będzie chciał to będzie Mg-mował a jak nie to może mi pozwoli :P


Kukowsky nie jest tu szefem i nie wydaje pozwoleń :D Ja poprostu mam na myśli, że MG musi być osoba doświadczona i odpowiedzialna. A ty jesteś odrobinkę chaotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:37, Kukowsky napisał:

Widzę ja robię sobie przerwę od FM i od razu problemy ze składem i MG. ;] Dzieci, dzieci...
jak Wy sobie beze mnie dacie radę?


Nie pochlebiasz sobie zbytnio, O Ucieleśnieniu Zua? :]

Ps. Phelela na MG! I cała fabuła wokół zjełczałych gruszek! Yarr -> Chyba stworzyłeś kultowy tekst z tymi gruszkami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 13:08, ReNeG4De napisał:

> Widzę ja robię sobie przerwę od FM i od razu problemy ze składem i MG. ;] Dzieci, dzieci...

> jak Wy sobie beze mnie dacie radę?

Nie pochlebiasz sobie zbytnio, O Ucieleśnieniu Zua? :]

Ps. Phelela na MG! I cała fabuła wokół zjełczałych gruszek! Yarr -> Chyba stworzyłeś
kultowy tekst z tymi gruszkami ;P

Też się zapisz, to będzie więcej ludzi :)
Nie ma to jak fart - pierwszy raz się zapisałem - dead jako pierwszy, drugi raz - nie ma ekipy, lol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 13:16, Sam Fisher5 napisał:

Nie ma to jak fart - pierwszy raz się zapisałem - dead jako pierwszy, drugi raz - nie ma ekipy,
lol :P


Miałeś pecha i przegapiłeś wakacyjny boom na FM ;P Anyway ja w tej edycji na pewno nie gram, rok szkolny i brak czasu znięchęca, a i większość najbardziej doświadczonych graczy wywiało nam gdzieś.

Ale od razu zamawiam sobie uczestnictwo w edycji podczas najbliższej przerwy świąteczno-feriowo-wakacyjnej, coby jakiemuś miszczowi nie przyszło do głowy wywalić mnie z listy - będę się powoływał na tego posta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 13:31, ReNeG4De napisał:

> Nie ma to jak fart - pierwszy raz się zapisałem - dead jako pierwszy, drugi raz - nie
ma ekipy,
> lol :P

Miałeś pecha i przegapiłeś wakacyjny boom na FM ;P Anyway ja w tej edycji na pewno nie gram,
rok szkolny i brak czasu znięchęca, a i większość najbardziej doświadczonych graczy wywiało
nam gdzieś.

Ale od razu zamawiam sobie uczestnictwo w edycji podczas najbliższej przerwy świąteczno-feriowo-wakacyjnej,
coby jakiemuś miszczowi nie przyszło do głowy wywalić mnie z listy - będę się powoływał na
tego posta ;-)

Ech, szkoda - fajnie się z Tobą grało, Panie specjalisto od broni(lubię entuzjastów).
Poza tym już robiłem weryfikację :)) GSa żeby nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, faktycznie coś mozolnie idzie zbieranie składu do kolejnej edycji. Pewnie część osób, których jeszcze nie ma na liście podejmie decyzję o swoim uczestnictwie w momencie, gdy zgłosi się jakaś kompetentna osoba na stanowisko MG, gdyż nawet i do tego póki co chętnych brak... Phelela zgłasza niby swoją kandydaturę na to stanowisko, ale nie jestem przekonany, czy odpowiednia ilość graczy zgodziłaby się na takie rozwiązanie.

Taa, a po wakacjach miało być lepiej :P .

Jeśli chodzi o mnie to szczerze powiedziawszy też jestem zmuszony zrobić sobie kilkudniową przerwę od gry w FM, dokładnie do 19 września, kiedy to mam ostatni egzamin w sesji poprawkowej. Także jeśli następna edycja nie ruszy do tego czasu to będę mógł w niej wystąpić :) (ot, taki plus w owej zaistniałej sytuacji ;P ). Innymi słowy zbierajcie się i wpisujcie na listę, ale niezbyt szybko i nie zaczynajcie zbyt prędko ;D .

P.S. Budo => Myślałem nad tym i w tej kwestii muszę przyznać Tobie rację :] .
Inna sprawa, że gdybyś się ujawnił tak z minutę później to właśnie skyler poleciałby wówczas zamiast Ciebie w mordzie ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:15, Fiarot napisał:

/.../ Pewnie część osób,
których jeszcze nie ma na liście podejmie decyzję o swoim uczestnictwie w momencie, gdy zgłosi
się jakaś kompetentna osoba na stanowisko MG, gdyż nawet i do tego póki co chętnych brak... /.../

Trafiłeś z sedno. ;) Z pewnością skład ruszy się, gdy pojawi się jakiś porządny MG. :)

A jak przez długi czas się nikt na to "stanowisko" nie znajdzie, to wtedy... wyślemy zaproszenia do kilku kompetentych osób? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:58, Phelela napisał:

Ja moge jakś fabułe wymyśleć ale niech ktoś się zgodzi i da mi szanse poMgmować :]

Pozwolę sobie napisać coś na ten temat, choć nie figuruję na liście graczy.

Wyrażę swoją opinię. Bez urazy, lecz w moich oczach jesteś graczem słabym. Jak do tej pory nie udało Ci się niczym zabłysnąć, a nawet wręcz przeciwnie - wielokrotnie popisywałeś się nieznajomością zasad gry, polskiej gramatyki, a także problemami z czytaniem ze zrozumieniem. Jak dla mnie jesteś mizernym kandydatem na MG i zaryzykuję stwierdzenie, że nie sprawdziłbyś się w tej roli. Ale to tylko moje zdanie, co podkreślam po raz drugi. Nie bierz go zbyt mocno do siebie, a także nie traktuj jako obrazy wobec Twojej osoby. Zupełnie nie to było moim celem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 22:29, matix00 napisał:

Bez obrazy ale ja bym raczej na Kuka stawiał.

Bez obrazy, jednak nie masz na mnie co stawiać, bo przerwę obiecałem, a ja słowa zwykłem dotrzymywać. Róbcie sobie co chcecie w tym temacie pod moją nieobecność. Możecie obrócić w ruinę ten temat nawet. Przynajmniej będą się czuł jak ktoś gdy zobaczę, że pod moją nieobecność wszystko się popsuło. :P

P.S. Zamawiam sobie edycję tydzień przed świętami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:00, S4jm0n napisał:

a w razie co to poprawny wygląda tak jak na screenie.

Czyli dokładniej : http://web.archive.org/web/20040703193623/www.cdprojekt.info/forum_post.asp?sid=5025&page=last - coby inni już nie musieli sobie wpisywać. No, fajnie, można poznać przeszłość tematu, tylko te polskie znaki trochę psuje ;)
Widzę, że macie problem ze znalezieniem MG... Jak nic teraz Devil powinien AMŚ zrobić tak dla odświeżenia tematu ;) Ale jak będzie to się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, a jednak i mi coś takiego wyszło. No, nic spróbuję jeszcze raz, spacje polikwidujcie tylko. Jak nie, to pozostanie wpisywanie ręczne.
http:// web.archive.org/web/2004070 3193623/ www.cdprojekt.info/forum _post.asp?sid=5025&page=last

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh stare dobre czasy mi się przypomniały - ociera łezkę z oka - swojsko tam było. BTW Ciekawe czy/kiedy Budo pobije Cube''a ze starego forum (49000 postów jeśli dobrze pamiętam ;-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się