Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc dziwi mnie takie zachowanie spidera? Czyżby poczuł zagrożenie? Dla mnie stwierdzenie Donkiego, iż jest katanim to wiarygodne, zwłaszcza, że byłem przekonany co do Windowsa a i znam własną rolę. Nie sądzę by ściemniał. Oczywiście Donki musiałby dziś w nocy sprawdzić spidera lub kalkulatora. A jeśli sprawdzi sam siebie? No cóż na razie się na mój gniew, bo wcale się do przodu nie posuniemy.
Możliwy scenariusz_1: dziś ginie neban - mafia, wygrywamy.
Możliwy scenariusz_2: dziś ginie Neban - mieszkaniec, jutro gramy dalej. Donki przeżyje mord i sprawdzi spidera a ten okazuje się
a) mafią - zostaje zlinczowany, wygrywamy
b) mieszkańcem - linczujemy kalkulatora, wygrywamy
Możliwy scenariusz_3: dziś ginie Neban - mieszkaniec, jutro gramy dalej. Donki sprawdza spidera lub kalkulatora ginie w mordzie, jutro decyzja albo spider, albo kalkulator.
Możliwy scenariusz_4: dziś ginie Neban - mieszkaniec. Donki stwierdza, że sprawdził samego siebie. I jesteśmy w kropce.

Najbardziej optymistyczny jest pierwszy scenariusz, a najgorzej wypada czwarty. Zatem Donki jeśli jesteś tym za którego się podajesz nie sprawdzaj dzisiaj siebie!

@ Neban
Nie widziałem, żebyś kogoś uraził. W ogóle nie widziałem twoich wypowiedzi. Nie grzeszyłeś aktywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:12, szerszeń45 napisał:

Szczerze mówiąc dziwi mnie takie zachowanie spidera? Czyżby poczuł zagrożenie?


Jaja sobie robicie ??

Dnia 15.10.2007 o 20:12, szerszeń45 napisał:

Możliwy scenariusz_4: dziś ginie Neban - mieszkaniec. Donki stwierdza, że sprawdził samego
siebie. I jesteśmy w kropce.

Niemożliwe !!!

Czy gdybym był mafią to bym to wyciągał ?? Siedział bym cicho a Donki sprawdził by siebie , jeśli jest oczywiście mafią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie :). Ja sobie wszystko milion razy przeanalizowałem zanim wam powiedzialem ze jestem katanim i nie ma szans zebysmy przegrali :D. Sprawdzić siebie nie zamierzam. Zamiast tego sprawdze Spidera, bo juz chyba zaczyna p[panikowac ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:11, spider88 napisał:

Człowiek sprawdza wszystkie możliwości
a tu przychodzi sobie taki i pisze że moja teoria śmierdzi .


Bo śmierdzi.

Dnia 15.10.2007 o 20:11, spider88 napisał:

A ja Ci powiem że gówno prawda . Gdyby dziś sprawdził siebie to by wygrał .


W jaki sposób? Skoro jest katanim to jest również mieszkańcem! Jako mafia nie mógłby się tak chronić! Skoro powiadasz, że on by wygrał, bo by się sam sprawdził to my też wygrywamy. Jak mógłby to zrobić jako mafia? Spider kręcisz i to strasznie. IMO widzisz całą sytuację z innej perspektywy, jeśli Donki jutro zginie i nie wyjawi prawdy o Tobie, możesz być pewny, że mój lincz pójdzie w pierwszej kolejności na Ciebie.

Dnia 15.10.2007 o 20:11, spider88 napisał:

Teraz jesteś mądry
bo to wyciągnąłem , ale oczywiście skoro ta teoria śmierdzi to niech Donki robi co chce , niech
nawet sprawdzi siebie zobaczymy jaki będzie tego wynik .


Nie słuchaj go Donki. Sprawdź spidera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:11, spider88 napisał:

Nie potrafisz przyznać że miałem rację .

Ja nie muszę tego przyznawać, bo sam wysnułem lepszą moim zdaniem teorię. Ona wyklucza jakiekolwiek możliwości przegranej. Ty chciałeś wymusić na Donkim lincz, jak nie trafimy teraz. To nie zapewnia nam 100% wygranej. Natomiast mój pomysł to zapewnia.
Nie ma więc dyskusji.

Dnia 15.10.2007 o 20:11, spider88 napisał:

A ja Ci powiem że gówno prawda . Gdyby dziś sprawdził siebie to by wygrał .Teraz jesteś mądry
bo to wyciągnąłem , ale oczywiście skoro ta teoria śmierdzi to niech Donki robi co chce , niech
nawet sprawdzi siebie zobaczymy jaki będzie tego wynik .

Oczywiście, to Ty wszystko zauważyłeś, a inni to tylko bezmyślnie podłączają się pod zdanie innych, nie?

Szerszeń
Jeśli Donki jest katanim. Ale jeśli wymusimy na nim sprawdzenie siebie, to nie będzie miał wyboru. I problem rozwiązany.
Choć ja już wiem kto jest Cylończykiem. Ujawnił się dzisiaj i próbuje nam zamieszać w głowach. Cylończykiem jest Spider :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:16, Donki napisał:

Sprawdzić siebie nie zamierzam. Zamiast tego sprawdze Spidera,


No to mnie uspokoiłeś .

>bo juz chyba zaczyna p[panikowac ;P.

Nie zaczynam panikować tylko szlag mnie trafia na ignorancję co niektórych . Jutro będę bardzo mało aktywny , od razu uprzedzam , odeszła mi chęć do grania . Jeśli jesteś katanim to już się nie dziwię zdziwieniu Kalkulatora jak jak go typowałem w pierwszym linczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:16, Donki napisał:

Spokojnie :). Ja sobie wszystko milion razy przeanalizowałem zanim wam powiedzialem ze jestem
katanim i nie ma szans zebysmy przegrali :D. Sprawdzić siebie nie zamierzam. Zamiast tego sprawdze
Spidera, bo juz chyba zaczyna p[panikowac ;P.

No i po problemi :D

Jeśli jakimś cudem jutro powiesz, że sprawdziłeś siebie, to wiadomo, że jest po Tobie. Jak skłamiesz nt. mafi - to samo. A w każdej innej sytuacji jesteś prawdziwym katanim i wskażesz nam poprawną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:16, spider88 napisał:

Czy gdybym był mafią to bym to wyciągał ?? Siedział bym cicho a Donki sprawdził by siebie ,
jeśli jest oczywiście mafią .


Słyszycie to co ja? Według spidera Donki sprawdzi się sam (i w ten sposób się ochroni) chociaż jest mafią. Ekhm... albo ja czegoś tu nie rozumiem, albo faktycznie coś jest na rzeczy? Zresztą... Donki mnie uspokoił, sprawdzi Ciebie. Zginie w mordzie, jutro jesteś linczowany panie Uss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2007 o 20:21, spider88 napisał:

Nie zaczynam panikować tylko szlag mnie trafia na ignorancję co niektórych . Jutro będę bardzo
mało aktywny , od razu uprzedzam , odeszła mi chęć do grania . Jeśli jesteś katanim to już
się nie dziwię zdziwieniu Kalkulatora jak jak go typowałem w pierwszym linczu .


Tam zdziwienie z powodu linczu to nie było tylko z powodu uzasadnienia :P doświadczeniem :D Nie wiem dlaczego ono ci podpowiadało że to ja jestem tym złym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:20, windows00 napisał:

Choć ja już wiem kto jest Cylończykiem. Ujawnił się dzisiaj i próbuje nam zamieszać w głowach.
Cylończykiem jest Spider :>


Widzę to. Zupełnie nie wiem jak on widzi to że Donki jest jednocześnie mafią i katanim. IMO poczuł wyraźne zagrożenie. Polował na kataniego, a teraz próbuje się bronić. Cóż z tego, że czynnie uczestniczył w linczu na Donie? Bardzo sprytna zagrywka mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:20, windows00 napisał:

Ja nie muszę tego przyznawać, bo sam wysnułem lepszą moim zdaniem teorię.


Jaką ?? Nie zauważyłem żadnej ??

Dnia 15.10.2007 o 20:20, windows00 napisał:

Choć ja już wiem kto jest Cylończykiem. Ujawnił się dzisiaj i próbuje nam zamieszać w głowach.
Cylończykiem jest Spider :>


Buha ha , drżyj mieszkańcu .Dziś w mordzie padniesz i nie dane będzie Ci się cieszyć finałem .

Szerszeń - W jaki sposób? Skoro jest katanim to jest również mieszkańcem!

Brawo .

Skoro powiadasz, że on by wygrał, bo by się sam sprawdził to my też wygrywamy. Jak mógłby to zrobić jako mafia?

Jak ?? Normalnie , przy użyciu klawiatry napisał by że się sprawdził aby go mafia nie zabiła .Dalej uchodził by przed takimi graczami jak Ty za kataniego a wy linczowalibyście w finale tego trzeciego z listy niesprawdzonych .Troszkę pomyślunku i doświadczenia a może wyobraźni brakuje .

widzisz całą sytuację z innej perspektywy,

Wiem bo jestem mafią ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:21, spider88 napisał:

Nie zaczynam panikować tylko szlag mnie trafia na ignorancję co niektórych . Jutro będę bardzo
mało aktywny , od razu uprzedzam , odeszła mi chęć do grania . Jeśli jesteś katanim to już
się nie dziwię zdziwieniu Kalkulatora jak jak go typowałem w pierwszym linczu .

Oj i tak zginiesz jutro mafio :P, więc nie musisz być bardzo aktywny. W sumie nawet jezeli nie jestes mafia to jest nia Kalkulator ktorego dobije ktoś w finale. Jeżeli jesteś mieszkańcem, to nie masz co się martwić- bo wygrasz. Jednak po twoich wypowedziach malo prawdopodobne jest ze jestes miastowym ;].

- Pewnie dzisiaj zginę, ale zginę z uśmiechem na ustach- rzekł Donx. Nawet nie bał się śmierci, skoro uda się wybić wszystkie cyborgi w tym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:27, spider88 napisał:

Wiem bo jestem mafią ;p

Haha :D. Powiem, tobie że świetna była ta zagrywka z Donem :D. Wcześniej to sobie zaplanowaliście, czy tak jakoś wyszło?
Ps. Teraz mogę w spokoju iść na połowinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:27, szerszeń45 napisał:

Widzę to. Zupełnie nie wiem jak on widzi to że Donki jest jednocześnie mafią i katanim.


Nie wiem czy mam to komentować xD

Chyba że wystarczy Ci jeśli napiszę że jestem mafią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:30, Donki napisał:

Haha :D. Powiem, tobie że świetna była ta zagrywka z Donem :D. Wcześniej to sobie zaplanowaliście,
czy tak jakoś wyszło?


Wszystko było zaplanowane od początku , jednak nie myśleliśmy że katani tak daleko zajdzie i będzie siedział cicho .

Dnia 15.10.2007 o 20:30, Donki napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:27, spider88 napisał:

Jak ?? Normalnie , przy użyciu klawiatry


O, rly? oO
Głowę bym dał, że wszystko wklepuje z telefonu komórkowego...

Dnia 15.10.2007 o 20:27, spider88 napisał:

napisał by że się sprawdził aby go mafia nie zabiła


Wtedy jutro ginie, w czym problem?

Dnia 15.10.2007 o 20:27, spider88 napisał:

.Dalej uchodził by przed takimi graczami jak Ty za kataniego a wy linczowalibyście w finale
tego trzeciego z listy niesprawdzonych .


Bzdura. Jeśli otwarcie stwierdzi, że sprawdził siebie samego i przeżyje do jutra to ma lincz na sobie ode mnie.

Dnia 15.10.2007 o 20:27, spider88 napisał:

Troszkę pomyślunku i doświadczenia a może wyobraźni
brakuje .


Tak w robieniu zadymy na pewno.

Dnia 15.10.2007 o 20:27, spider88 napisał:

widzisz całą sytuację z innej perspektywy,
Wiem bo jestem mafią ;p


No sam widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:31, spider88 napisał:

Chyba że wystarczy Ci jeśli napiszę że jestem mafią .


Czy to sie właśnie stało? Oficjalnie przyznałeś się do bycia Cylonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:38, szerszeń45 napisał:

Czy to sie właśnie stało? Oficjalnie przyznałeś się do bycia Cylonem?

No tak chyba :D. Ale mi się już nie chce zmieniac fłosu :P. Poza tym za duże zamieszanie by było. Zlinczujecie go jutro :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się