Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Kalk zwlókł się z wyra. Drapiąc się po tyłku przeszedł do kuchni gdzie za stołem siedział uśmiechnięty Ibisz.
-Kalk co powiesz ludziom by na ciebie głosowali?
-niech s*********ą
-Ciekawe a co sądzisz o odpadnięciu jednego z uczestników?
-Był czarny.
-Był biały...
-wrrrrr chcesz wpi...
Krzyś się uciszył i wyszedł szybko z kuchni
Kalk otworzył lodówkę i zobaczył Kasie.
-Co na śniadanko?
-Piwo.
-Ale to niezdrowe, może troszkę brukselki ze szpinakiem?
-Piwo.
-Nie jest smaczne i nie jest zdrowe
-PRZYNIEŚ MI PIWO KOBIETO!!!!
Kalk poprawił dresik i poszedł poszukać telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-No wkoncu pan przybyl!! Juz myslelismy, ze pan do nas nie dotrze!
-Bylbym wczesniej jak pierwotnie myslalem ale fanki zaczyly sobie ostatniego odcinka brazilisjkiego serialu "Luz NaRyja" no i musialem grac tego trupa co spada z dachu bo za niski budrzet byl zbey manekina wstawic.
-No coz liczymy, ze wracajac z takiego kraju jets pan w dobrym chumorze.
-yyy nie??
-Dobra wiadomosc jest taka ze konkurencja juz sie zmniejszyla a zla, ze moze to rowniez spotkac i pana.
W tym momencie Shogun uslyszal sygnal karetki. Odwrocil sie i zauwayzl lekarzy wychodzacych z M4.
-Nie!! Ja tam nie pojde!!
-Ale i tak pan podpisal cyrograf z diablem i musi pan zagrac.
-Cholera!! Co to kolejna czesc PILY?? A chociarz tam palic mozna??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie w M4 nie należało do łatwych Grudżak musiał znaleźć sobie wiele rezerw, by powstrzymać salwy śmiechu po kolejnych debilnych odzywkach Shoguna.
- Humor wymawiamy przez samo ha, durniu!

Oprócz tego, Grudżaka wkurzał pfujący win0 i namawiający do głosowania na jego samego Rob.
- Jesteś słabym mówcą, Rop! Głosy to ty dostaniesz, bądź tego pewien! Pierwszego ode mnie!

**
LINCZ -> rob006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zaczęło się"-pomyślał Maciuś. "Zaczęło się to na co czekają tłumy bezmózgiej gawiedzi zebranej przed ekranami."
Padło pierwsze oskarżenie. Nie było co do tego wątpliwości. "Ale co dalej? Ja też będę musiał zagłosować ale na kogo? Zbyt mało o nich wiem." "Nie ma co czekać na reakcje innych czas rozpętać dyskusję porwać, kolegów z M4" Myślał. "Może ktoś wpadnie? Nie utrzyma języka za zębami?"
Wstał z taboretu, na którym siedział od spożycia śniadania i poszedł do kuchni by coś przekąsić. Nie można przecież porywać tłumu na czczo. Gdy najadł się do syta wrócił i rzekł. W kuchni gdy jadł próbował przypomnieć sobie jakieś istotne szczegóły dotyczące kolegów z M4. Doszedł do wniosku, że na razie zagłosuje na Windowsa. M4 może stać sie lepsze bez jego nieustannego pf-ania.

***********************
LINCZ--->Windows00(zapewne się zmieni)
***********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 18:49, Mendreck9 napisał:

***********************
LINCZ--->Windows00(zapewne się zmieni)
***********************

Dlaczego zakładasz, że zmienisz lincz? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Powiedzmy sobie szczerze, obecny plebiscyt został wymyślony przez jakiegoś porąbanego frajera. Wszyscy wiemy, że tym porąbanym frajerem jest demrenfaris. Ja chcę się pozbyć konkurencji, więc jasne jest, że na niego teraz zagłosuję.
- Mówisz serio?
- Nie.
- To dlaczego na niego głosujesz?
- BO TAAAKK!!!
___________________________

Lincz -> demrenfaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 19:02, windows00 napisał:

Dlaczego zakładasz, że zmienisz lincz? ;>

Ponieważ jest to głosowanie iście losowe i fabularne. A rozwój wypadków być może zmusi mnie do zmiany decyzji. Czy nie zdarzyło Ci się zmienić nigdy zdania. Być może błędnego? Dlatego mówię, że zdanie mogę zmienić byś nie czuł sie kompletnie zagrożony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to bardzo prosta mechanika. Miast czekać na większość głosów, ktore na osobę x, zagłosuje ot tak, po czym głos zmieni później na osobę x. :) Teraz dał tylko głos dla niepoznaki. :>

---------------------------
Lincz -> Mendreck
Za trywialność w głosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Furr głosuje na ciebie. Czemu?
- Furr głosuje na demrenfarisa, nie na Grudżaka!
- A gdyby głosował na ciebie?
- Powiedziałbym, że to było do przewidzenia. Ten szaleniec chce pozbyć się konkurencji! Ale on nie wygra, jest za miętki w gaciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 19:25, szerszeń45 napisał:

Lincz -> Mendreck
Za trywialność w głosowaniu.


Można również przeczekać do momentu gdy ktoś losowym, niepewnym linczem da Ci powód na zagłosowanie na niego bez żadnych podejrzeń. Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mój kumpel w klasie na chemii dostał buta "za galopującą głupotę". Ten głos jest odzwierciedleniem tej idei, a konkretnie oddania głosu, w przekonaniu, że i tak się on zmieni. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 19:40, szerszeń45 napisał:

Kiedyś mój kumpel w klasie na chemii dostał buta "za galopującą głupotę". Ten głos jest
odzwierciedleniem tej idei, a konkretnie oddania głosu, w przekonaniu, że i tak się on
zmieni. :>

Nie pomyślałeś może, że staram się rozruszać lekko jeszcze ospałe towarzystwo. Jak na razie udało mi się nakłonić do rozmowy tylko Ciebie. Może inni wywnioskują z niej coś Ciekawego i będziemy krok bliżej do zwycięstwa. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 19:47, Mendreck9 napisał:

Nie pomyślałeś może, że staram się rozruszać lekko jeszcze ospałe towarzystwo.


Takim głosowaniem? :P Eeeee.

Dnia 17.03.2009 o 19:47, Mendreck9 napisał:

Jak na
razie udało mi się tylko nakłonić do rozmowy tylko Ciebie. Może inni wywnioskują z niej
coś Ciekawego i będziemy krok bliżej do zwycięstwa.


A sam nic nie wnioskujesz? :)

Dnia 17.03.2009 o 19:47, Mendreck9 napisał:

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.;]


Pytanie? A tak. Powiem w ten sposób. Głos oddać trzeba, a w tej chwili jest zwyczajnie za mało danych by znaleźć mafię, zatem nie dziw się, że lincze mogą być najróżniejsze dnia pierwszego, od losowań, przez strzały, fabularne zaczepki czy... łapanie za słówka. :)
Ale nie ma co jedną osobę skłoniłeś do rozmowy, szacuneczek. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 18:19, GruJak napisał:

Oprócz tego, Grudżaka wkurzał pfujący win0 i namawiający do głosowania na jego samego
Rob.
- Jesteś słabym mówcą, Rop! Głosy to ty dostaniesz, bądź tego pewien! Pierwszego ode
mnie!


- LOL, ale frajer - powiedział Rob słysząc, że Grużak chce na niego głosować. Wyciągnął telefon, zadzwonił do swojego menedżera, i po chwili krzyknął. - Kot nie miał wątpliwości, to do ciebie ma dzisiaj powędrować mój głos. Boś jest frajer i masz znajomości, a my takich nie lubimy. Żaden szanujący się frajer nigdy nie będzie miał znajomości! Frajer ze znajomościami, to lewy frajer. O!

***

lincz-> Grujak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lamcia przysłuchiwał się rozmowie 2ch innych straceńców robiących z siebie kretyna
-Meeee! - pomyślał.
Dzięki dobrym argumentom szerszenia oraz braku innej opcji lincz ->
Mendreck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 19:52, szerszeń45 napisał:

Takim głosowaniem? :P Eeeee.


Lepszy ryd niż nic, jak to sie mówi.

Dnia 17.03.2009 o 19:52, szerszeń45 napisał:

A sam nic nie wnioskujesz? :)


Wywnioskuję.

Dnia 17.03.2009 o 19:52, szerszeń45 napisał:

Głos oddać trzeba, a w tej chwili jest zwyczajnie
za mało danych by znaleźć mafię, zatem nie dziw się, że lincze mogą być najróżniejsze
dnia pierwszego, od losowań, przez strzały, fabularne zaczepki czy... łapanie za słówka.
:)
Ale nie ma co jedną osobę skłoniłeś do rozmowy, szacuneczek. :>


Czy ja się dziwię jakimś linczom? To ty przyczepiłeś się do mojego. Był to lincz losowy(jeden z wymienionych przez Ciebie). Jedynym błędem było użycie słowa zapewne. Które nie oznacza wcale na pewno. Mojego linczu mogę nie zmienić a wtedy cała ta rozmowa straci sens. A twoje oskarżenie<trywialność w głosowaniu> stanie się kompletnie bezpodstawne. Nie zmieniam przecież mojego głosu na każdego po kolei(a tak zrozumiał bym tę/ą trywialność) chciałem dać tylko do zrozumienia, że to nie jest jeszcze pewna decyzja. Przykro mi, że źle mnie zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 20:04, Mendreck9 napisał:

[ciach] Mojego linczu mogę nie zmienić a wtedy cała ta rozmowa straci sens.


A właśnie, że nie. ;) Mogłeś linczować bez tej małej adnotacji, a licz ew. potem zmienić, win się też do tego przyczepił jak zauważyłeś. :)

Dnia 17.03.2009 o 20:04, Mendreck9 napisał:

A twoje oskarżenie<trywialność w głosowaniu> stanie się kompletnie bezpodstawne.


A przepraszam bardzo, na co to wygląda? Na to, że oddajesz głos, a potem z wielką dumą zaznaczasz, że się "zapewne" zmieni.

Dnia 17.03.2009 o 20:04, Mendreck9 napisał:

Nie zmieniam przecież mojego głosu na każdego po kolei(a tak zrozumiał bym tę/ą trywialność)


Trywialność dotyczy bardziej niekonsekwencji, niż zmienianiem co chwila. Gdybyś zrobił jak piszesz nazwałbym to bardziej chaotycznym głosowaniem. ;)

Dnia 17.03.2009 o 20:04, Mendreck9 napisał:

chciałem dać tylko do zrozumienia, że to nie jest jeszcze pewna decyzja. Przykro mi,
że źle mnie zrozumiałeś.


Mnie też przykro. Idę na kolacje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 19:08, Mendreck9 napisał:

Ponieważ jest to głosowanie iście losowe i fabularne.

No co Ty nie powiesz...

Dnia 17.03.2009 o 19:08, Mendreck9 napisał:

A rozwój wypadków być może zmusi mnie do zmiany decyzji.

"być może" != "zapewne"
A to "zapewne" dziwnie wygląda przy pierwszym linczu. Pachnie mi to czymś w stylu - "jak zagrożony będzie partner to będę mógł zmienić lincz bez zwracania uwagi".

Dnia 17.03.2009 o 19:08, Mendreck9 napisał:

Czy nie zdarzyło Ci się zmienić nigdy zdania. Być może błędnego?

Nie o tego dotyczyło pytanie.

Dnia 17.03.2009 o 19:08, Mendreck9 napisał:

Dlatego mówię, że zdanie mogę zmienić byś nie czuł sie kompletnie zagrożony:P

O tak, miałem jeden głos i już leciałem po żyletkę... -,-

szerszeń45
Ciebie nie pytałem.
Pf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalk słuchał gadaniny reszty leszczy i uznał że ten Grudżak jest jakis dziwny.
-Ty Gru jak ci tam pewno jestś kumplem afrykaninów!!! Jesteś zły!!! Umrzyj!!!


***********************************

Lincz--> GruJak

Dlaczego? Bo tak :P
Pf
***********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 20:34, windows00 napisał:

A to "zapewne" dziwnie wygląda przy pierwszym linczu. Pachnie mi to czymś w stylu - "jak
zagrożony będzie partner to będę mógł zmienić lincz bez zwracania uwagi".


- Ale z niego Frajer. Tak się odkryć w pierwszym dniu. Wiem, że to oznacza, że jest większym frajerem ode mnie, ale ja chcę zdobyć ten tytuł, więc oczywiście zmieniam na niego głos:
____________________

Lincz -> Mendreck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się