Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2009 o 21:06, lama123 napisał:

To w takim razie
Tak, Shogun - Szerszeń/GruJak
Wydają mi się w tym momencie najbardziej podejrzani, potem mamy jeszcze baaaardzo aktywnego
roba, ale sie zobaczy sie.

Czyli jesteś skłonny poprzeć mnie głosując na Szerszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś dobrze zauważył, remis dziś to pięć osób jutro. Sytuacja nienajgorsza, z perspektywą na 3-osobowy finał (oczywiście zakładam, że zginie jeden mafiozo). Ale czy nie lepiej dzisiaj zlinczować jedną osobę (najchętniej lamę...), a jutro remisować? Będzie nas szóstka, grono podejrzanych mniejsze o dwóch zabitych dzisiaj. Gorzej, jeśli dzisiejszy zlinczowany nie był mafią (a jako, że w winę Shoguna wciąż nie wierzę, proponuję po raz enty lamę, który jest przypadkiem wręcz ewidentnym, IMO) - sytuacja 3:2 będzie na pewno niekomfortowa do remisowania. Tak więc nadszedł czas wyboru - remis dziś, czy remis jutro?

@@szerszeń
Skąd Ci się wzięło to, że znam rolę lamy? IMO po prostu jego tłumaczenia są bardzo mętne - kiedy miałby się katani ujawnić? Pierwszego dnia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: nie wiedziałem (i w sumie nadal nie wiem) o co ci dokładnie chodzi. Zarzucasz mi, że nie mogę "uczciwie odpowiedzieć", a ja zwyczajnie nie wiem o co pytasz, jedynie snuję domysły.

Windows...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się jednak skłaniam ku remisowi na lamę lub kogoś z "wyższych sfer" kto zainicjował cały ten proces remisu i w pewien sposób nami manipuluje...
*To, że rzadko się pojawiam jest wina tego, iż dotarła paczka z BioShockiem...*
Czas nagli, a lincz wydać trzeba. Pada jednak na lamę, bo czasu mało i coś rzeczywiście nieco podejrzanie się zachowuje. Jednakże zawsze mógłby to być czysty błąd gracza wzięty za powiązania z mafią. Mam nadzieję, że nie zagłosowałem za zabiciem niewinnego.
************
Lincz => lama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:11, GruJak napisał:

Jak to ktoś dobrze zauważył, remis dziś to pięć osób jutro. Sytuacja nienajgorsza, z
perspektywą na 3-osobowy finał (oczywiście zakładam, że zginie jeden mafiozo). Ale czy
nie lepiej dzisiaj zlinczować jedną osobę (najchętniej lamę...), a jutro remisować? Będzie
nas szóstka, grono podejrzanych mniejsze o dwóch zabitych dzisiaj. Gorzej, jeśli dzisiejszy
zlinczowany nie był mafią (a jako, że w winę Shoguna wciąż nie wierzę, proponuję po raz
enty lamę, który jest przypadkiem wręcz ewidentnym, IMO) - sytuacja 3:2 będzie na pewno
niekomfortowa do remisowania. Tak więc nadszedł czas wyboru - remis dziś, czy remis jutro?

IMO remis dziś jest korzystniejszy.
Na żadnego z podejrzanych nie mamy znacząco więcej dowodów/domysłów/podejrzeń jako cała grupa, żeby dokonać takiego wyboru. Natomiast przy pudle, co jest bardziej prawdopodobne przy jednoosobowym linczu - jutro przypadłoby tworzenie remisu z 2 mafiozami w grze, którzy mogą namieszać i wygrać łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lama123 - chcesz mnie zremisować na jakiej w ogóle podstawie. Bo cię linczuję i poczułeś się zagrożony?

Proponowane lincze przeze mnie:

Dzisiaj:
1) Shogun-lama
ew.
2) Lama

Jutro się zobaczy, ale na tę chwilę - Pablo Querte/szerszeń45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jednym z Twoich podejrzanych był szerszeń. Autolincz działa na Twoją niekorzyść, bo stawia Cię w złym świetle.
Proponuję, żebyś zmienił lincz na szerszenia. Wtedy łatwiej zbudujemy remis i będzie on pewniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:11, szerszeń45 napisał:

Powiem tak: nie wiedziałem (i w sumie nadal nie wiem) o co ci dokładnie chodzi. Zarzucasz
mi, że nie mogę "uczciwie odpowiedzieć", a ja zwyczajnie nie wiem o co pytasz, jedynie
snuję domysły.

Zarzuciłem Ci plagiat (moich przemyśleń), co widać dobitnie, bo poparłem to cytatami. Ty natomiast zamiast naturalnie się oburzyć, ew. zwrócić podejrzenia ku mnie piszesz spokojnie i nie próbujesz zaogniać sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkład linczy:

1. rob006 -> shogun

3. lama123 -> szerszeń

4. win0 -> szerszeń

5. Shogun -> Shogun

6. demrenfaris -> lama

8. szerszeń45 -> demrenfaris

10. Pablo Querte -> lama

11. Furrbacca -> shogun

Shogun - 3
lama - 2
szerszeń - 2
dem -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:17, Shogun007 napisał:

Ja jeszcze czekam z decyzja, bo przyszlo mi na mysl, ze Szersz moze byc niewinny i GruJak
tak samo a wsyzstko rezyseruje Rob...

I poczekasz z nią do 21:30? ;>
Tu i teraz - zmieniasz na szerszenia czy zostajesz przy autolinczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka w liczeniu czy zabieg specjalny? ;>
Shogun ma 3, a szerszeń 2:

rob006 -> Shogun (22:03)
Shogun -> Shogun (22:09)
Furr -> Shogun (17:02)
dem -> lama (17:23)
szerszeń -> dem (19:19)
Pablo -> lama (21:11)
win00 -> szerszeń (21:15)
lama -> szerszeń (21:16)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:19, windows00 napisał:

Zarzuciłem Ci plagiat (moich przemyśleń), co widać dobitnie, bo poparłem to cytatami.
Ty natomiast zamiast naturalnie się oburzyć, ew. zwrócić podejrzenia ku mnie piszesz
spokojnie i nie próbujesz zaogniać sytuacji.


Powiem dobitnie windows. W tym wypadku diabelnie się mylisz. :) No nic, najwidoczniej potrzebujesz mojego linczu dla poparcia swoich spostrzeżeń, bo widzę, że jest to twoim głównym powodem do linczowania mnie. No cóż. Kogo remisujecie ze mną to zmienię lincz?

@ Shogun, jakieś poparcia dla tej teorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:17, Shogun007 napisał:

Ja jeszcze czekam z decyzja, bo przyszlo mi na mysl, ze Szersz moze byc niewinny i GruJak
tak samo a wsyzstko rezyseruje Rob...


Może ty nie myśl już dzisiaj...

@Dem
szerszeń ma 2 głosy... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:17, windows00 napisał:

Wczoraj jednym z Twoich podejrzanych był szerszeń. Autolincz działa na Twoją niekorzyść,
bo stawia Cię w złym świetle.
Proponuję, żebyś zmienił lincz na szerszenia. Wtedy łatwiej zbudujemy remis i będzie
on pewniejszy.


Ja wiem ze wszyscy mnie traktujecie jak Nooba ale to troche przesada, bo teraz coraz bardziej moje podejrzenia odchodza od szerszenia i dlaczego zachecasz mnie zebym to na niego glosowal?? A moze sobie nie ufam??:P Ktos licyz glosy na bierzaco?? Tak na marginesie kiedy spytalem kto wyjechal z remisem mialem nadzieje ze wielce genialny Rob mi odpowie ale wielce genialny Rob nie wiem dlaczego nie mial odpowiedzi albo mnie olewa liczac ze i tak zgine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się