Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2009 o 16:46, demerenfarsz napisał:

Po za tym nie każdy ma tutaj niezbanowane konto, tj. takie, które po napisaniu na gram.pl
posta nie zostałoby zbanowane ;>


A kto nie ma? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Cieszę się, że znalazłem to forum, ponieważ uwielbiam Mafię. Grałem w nią nie raz, jednak nigdy przez sieć. Chciałbym spróbować swoich sił w Waszych rozgrywkach, chociaż widzę spore różnice w zasadach. Nie martwcie się, że przerwę grę w połowie. Jeśli zacznę grać w jakiejś edycji to na pewno dogram ją do końca.
Mam tez takie pytanie z czystej ciekawości: Ilu z Was grało w Ktulu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 23:08, preBadDay napisał:

Witam wszystkich. Cieszę się, że znalazłem to forum, ponieważ uwielbiam Mafię. Grałem
w nią nie raz, jednak nigdy przez sieć. Chciałbym spróbować swoich sił w Waszych rozgrywkach,
chociaż widzę spore różnice w zasadach. Nie martwcie się, że przerwę grę w połowie. Jeśli
zacznę grać w jakiejś edycji to na pewno dogram ją do końca.


Aktualnie znaleźć skład do gry na tym forum to bardzo trudne zadanie. Sieciowa gra wbrew pozorom nie różni się wiele od ''''tradycyjnej''''. Mafia ma nieco większe możliwości komunikacyjne, zaś miastowi zdecydowanie więcej czasu mają na spekulacje. Możesz cofnąć się o kilkaset (tysięcy?) stron wstecz i przeczytać niektóre edycje, by mniej więcej wiedzieć z czym to się je. :)

Dnia 22.08.2009 o 23:08, preBadDay napisał:

Mam tez takie pytanie z czystej ciekawości: Ilu z Was grało w Ktulu?


W ktulu graliśmy wielokrotnie na ircu, na forum chyba ze 2 razy. Były też edycje forumowych sztabek (jak mniemam pewnie ta odmiana gry jest ci obca) obie prowadzone przeze mnie. :)
Polecam tez ten wątek: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22375&u=2119 choć i tam mafia od dłuższego czasu niestety na urlopie...
oraz tutaj:
http://mafia.i.ktulu.googlepages.com

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki, ale znalazłem tamte tematy już wcześniej. Chętnie z Wami zagram jak zbierzecie skład. Ogólnie z logów mafii i ktulu na ircu zauważyłem sporo chaosu... ;D Mimo wszystko bardzo chciałbym spróbować zagrać w to przez sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 12:37, preBadDay napisał:

Mimo wszystko bardzo chciałbym spróbować zagrać w to przez sieć.

Z tym może być teraz problem, bo skład zbiera się już dobre kilka miesięcy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym problemem jest to, że nie ma MG. A jak nie ma MG, to ani gracze nie chcą się za bardzo zapisywać, ani nie ma komu siłą zaciągać ludzi do edycji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 13:19, rob006 napisał:

Podstawowym problemem jest to, że nie ma MG. A jak nie ma MG, to ani gracze nie chcą
się za bardzo zapisywać, ani nie ma komu siłą zaciągać ludzi do edycji :P

Kiedyś tam jakiś MG był, nawet lista się zapełniła, ale edycja ostatecznie do skutku nie doszła. Problem więc nie jest w braku MG, ale raczej braku chęci do gry ze strony graczy.

Coś o tym wiem, bo mi też się nie chce grać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 13:44, Bumber napisał:

Kiedyś tam jakiś MG był, nawet lista się zapełniła, ale edycja ostatecznie do skutku
nie doszła. Problem więc nie jest w braku MG, ale raczej braku chęci do gry ze strony
graczy.


Wtedy chyba zabrakło potwierdzeń na gg od 2-3 graczy, więc niewiele. :P Teraz z takim składem można byłoby zagrać tą udziwnioną edycję na mniejszą ilość graczy, wystarczyłby jakiś charyzmatyczny MG który przyciągnąłby graczy, bo pewnie każdy czeka aż coś się zacznie dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 14:07, rob006 napisał:

/.../ Teraz z takim
składem można byłoby zagrać tą udziwnioną edycję na mniejszą ilość graczy, wystarczyłby
jakiś charyzmatyczny MG który przyciągnąłby graczy, bo pewnie każdy czeka aż coś się
zacznie dziać.

To pewnie sobie jeszcze poczekamy. :P

Może na nowym forum CDP ruszy jakaś edycja FM ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 14:21, Bumber napisał:

Może na nowym forum CDP ruszy jakaś edycja FM ;>


Tam lista stanęła mniej więcej w tym samym momencie co tu (tylko że tam mają MG :D), więc szału nie ma... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się