Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2006 o 22:33, ariwederczi napisał:

Yeah, "dziada" zniosę, "gnoja" jeszcze też, ale Furr nazwał mnie "parszywcem" i wypominał moralne
uszczerbki. To było coś! ;]


Hehehe, sorki ^^
No nie bierz do siebie, ale wiesz, osiwiałem i wyłysiałem tego nic nie odda, nawet szampony z Mango :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 22:33, DEViANCE napisał:

Aha i jeszcze jedno.

Wielkie podziękowania dla Cerma ;)

Pewnie niektórzy zapytają za co... otóż:

Za to, że mnie przekonał, że posty bez fabuły są rulez i znacznie lepsze i miał rację :D


Tu się zgodzę, ta edycja bardzo mi przypasiła :P Ale jakaś fabuła istnieć powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ Ale jakaś fabuła istnieć powinna.

Ale tylko na początek, potem i tak już większość wali bez fabuły, więc sam wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 22:34, Budo napisał:

Hehehe, sorki ^^
No nie bierz do siebie, ale wiesz, osiwiałem i wyłysiałem tego nic nie odda, nawet szampony
z Mango :>


Żeby było jasne - niczego, co dzieje się w ramach gry, nie biorę do siebie. Gdyby tak było, to bym musiał teraz biec do konfesjonału wyspowiadać się z "niemoralnego zachowania" w tym wątku przez ostatni tydzień. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 22:36, DEViANCE napisał:

>/.../ Ale jakaś fabuła istnieć powinna.

Ale tylko na początek, potem i tak już większość wali bez fabuły, więc sam wiesz ;)


Też to zauważyłem :P Pierwsze dwa dni fabuła a później huzia na juzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 22:31, ariwederczi napisał:

Cieszę się, że znowu udało mi się dojść do "finału". Widać, wyczerpałem już wszystkie limity
zaufania, co stawia pod wielkim znakiem zapytania mój udział w najbliższej edycji mafii. Zwłaszcza,
że już wielu się odgrażało, że zlinczuje mnie na samym początku. ;]


Wiesz, ci sami twierdzili też, że nie będą grali w najbliższych edycjach, więc masz chwilowy spokój ;)

Dnia 18.02.2006 o 22:31, ariwederczi napisał:

Kilka szczególnych słów do Furra: Na tym polega rola mafii, aby odgrywać ją do końca, do samiutkiego
końca, choćby nie był za ciekawy. I ja to robiłem. Nie rozumiem, dlaczego mi się dziwiłeś...


Oj ari, ari... :P
Wiesz, chciałem wymusić u Ciebie (zauważyłeś powrót do dużej litery? ;)) przyznanie sie do winy... I właściwie prawie wyszło :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja.
Szczerze gratuluję Yarrowi, bo duża jego zasługa w zwycięstwie.
Ari był dobry, ale już zeszłą grą pokazał co potrafi.
Co do mojego katanowania, to ja sobie nie mam nic do zarzucenia :P Wszystkie argumenty jestem w stanie odeprzeć. Podjąłem takie, a nie inne decyzje i biorę za nie odpowiedzialność. Absolutnie nie zgodzę się, że byłem beznadziejny jako katani. Byli gorsi :)
Zależało mi, żebyście mi zaufali, stąd moja szczerość. Zastanawiam się, co by było gdybym nie dał alibi Yarrowi. Pewnie zostałby zlinczowany :D
A gwoli kronikarskiego obowiązku, na chwilę przed śmiercią sprawdziłem ariego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ari wykazał prawdziwą smykałkę do mafiozowania. Do wczoraj sądziłem, że wygra, ale NA SZCZĘŚCIE mieszkańcy Cie wykryli. Mimo to zasługujesz na 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żona nie urodziła jesetem na stendbaju - Yarr bez żadnych osobistych wycieczek - tak jak napisałem - kawał kolesia z Ciebie- naprawdę(poza FM) mam o czym myśleć:)

Thx all za grę

Furr powiedz co to za post był bo normalnie jak zawsze bym Cię zlinczował:]]]
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... no to jestem chyba "Wspaniałym Yarrem Dobroczyńcą i Obrońcą Niewiniątek Wspaniałym i Salomonowym Lwem FM oraz Szerlokiem nad Bondami" [tu utnę cytat ;P].
Żałuję jednago - tego naskoczenia na mnie przez Cerma rano. To było zupełnie niepotrzebne... albo może inaczej - mogliśmy wygrać bez tego. Wystarczyło tylko dać mi szansę, a nie jedyne wyjście ;P Z tym losowaniem to się już wkurzyłem, ale potam dla sprawdzenia czy moenty nie kłamią rzuciłem jeszcze dwa razy - już po oddaniu głosu - i wiecie co wypadło? Może nie uwierzycie, ale dwa orły. To tylko pokazuje, że manipulacja Ariego sięga do mojego portfela ;P
Już się nie gniewam na Cerma. Z Walgierzem też już pogadaliśmy i jest ok :)
Ale jedna uwaga na przyszłość - jeśli chcecie mnie sobie zjednać, to nie właźcie mi na ego ;P Chociaż Cermowi się udało, ale to z innych przyczyn.
Powiem szczerze - poniosło mnie w tej edycji dwa czy trzy razy, ale nie zamierzam robić sobie przerwy [słyszę te jęki zawodu i gwizdy...]. Po tym jak zrewanżowałem się Ariemu jestem gotów na nowe wezwania.
Ari, zrobiłeś wszystko co trzeba z wyjątkiem tych kwestii za które zginąłeś ;P Ale brawa za show must go on ;D
Cerm - czasami mnie słuchaj i się nie wkurzaj, że kombinuję na własną rękę. Widzisz sam, że przedostatni dzień był decydujący, a Ty mnie za to zje***ś ;P Mało brakowało, a tym losowaniem uciekłbym faktycznie od odpowiedzialności, bo mi się przykro zrobiło jak na mnie wsiadłeś. Ale nie ma tego złego - trafiony zatopiony. Duża zasługa Furra, że odwiódł mnie od pochopnej decyzji losowania, a zasadzie zawrócił bieg wydarzeń. Właśnie dlatego należy grać do końca. Brawo Furr :)
Dzięki za grę.
Budo i Ninja chyba zaczną chodzi do psychologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 22:56, Budo napisał:


Teraz chyba Darnok, a po nim Ninja, poprawcie mnie jesli sie mylę.


Tak. Uzgodniliśmy, że zaraz po mnie prowadzi Darnok. Akurat Małopolska ma ferie równo z Wielkopolską, więc pewnie będzie chciał zacząć jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2006 o 22:59, Yarr napisał:

Budo i Ninja chyba zaczną chodzi do psychologa :)


yy rozwiń...
a tak w ogóle to chyba psycholog sie będzie musiał pofatygowac do mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że nie wiesz o co chodzi. Mi serce wali cały czas, a Ty siedzisz i obserwujesz grę i widzisz to co się dzieje z boku... i to już drugi raz z rzędu. To bardziej dobija ;P Przy poprzednim razie osiwiałeś to teraz chyba wyłysiałeś ;P Ale biorąc pod uwagę Twoje dobro postanowiłem wygrać tę edycję dla Ciebie :) Cieszysz się?

Po Darnoku prowadzi Ninja... na pewno on :)

Cerm co masz na myśli pisząc "(poza FM)"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wielkie gratulacje dla nas :D Pod koniec to myślałem, że zemdleję, ale dotrwałem i chyba jest szansa, że obejdzie się bez psychologa. Przynajmniej na razie...

==> Budo

Ty się jeszcze dziwisz? Po poprzedniej edycji gdzie oboje dostawaliśmy białej gorączki i jeszcze po tej gdzie tak szybko zginąłeś? U mnie sprawa wyglądała tak podałem Cerma faktycznie żeby coś ruszyć, ale myślałem nad Arim tylko przypuszczałem, że jak go zatakuję to się skończy tak jak poprzednio. Natomiast zmiana głosu na Furra to już była obrona pod pretekstem bo wtedy gdyby Yarr dał na Furra byłby remis. No, ale i tak mieszkańcy górą :D

Ari wspominałem już coś, że mi się narażasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upior też chciał prowadzić !! Więc nie wiem, ale teraz na 100% Darnok prowadzi edycję. Ja już wiem, że się na nią piszę :P ( o ile MG pozwoli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, no tak nerwówa była. Nie powiem. Jestem łysy, a te włosy co mam na głowie jeszcze to siwe. Zaczesuję sobie tak na bok, żeby wygladało że mam jeszcze jakieś włosy w ogóle :P

Yarr---> dzięki heh jasne że sie cieszę :)
W takim razie jak nastepnym razem mnie zabiją toooooo eee no cóż wtedy już nic chyba dla Ciebie nie zrobię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 23:10, Yarr napisał:

Cerm co masz na myśli pisząc "(poza FM)"? ;)


Znam Cię mało ale .... Ale w FM mogę na każdym ..je wieszać i to należy pamiętać czy się zwracam do niego per nicvk czy per szeregoeic Rajan:P
--
Cerm
P.S.
Kawał dobrze nikomu niepotrzebnej roboty wykonaleś
Czekam na Furra niech mi qrka powie o co chodziło w tym poście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się