Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2006 o 20:15, Prażyna napisał:

szczerze??? to wszystkiego?? wogole nie kumam o co biega wam z ta FM:/


Tego to ja nie kumam... Czego tam można nie rozumieć. Po prostu są zasady i trzeba je przeczytać. Jakiej rzeczy dokładnie nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jesteś spamerem. A myślałem, że jednak nie. Budo to stary spamerzysta ze Spamerowa, ale po Tobie się tego nie spodziewałem. Teraz kończę już pisanie w tym wątku. Proszę nic do mnie nie pisać, bo żal byłoby mi to ignorować, a zamierzam milczeć do rozpoczęcia edycji.
Tyle... spamerzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:19, glizda101 napisał:

> szczerze??? to wszystkiego?? wogole nie kumam o co biega wam z ta FM:/

Tego to ja nie kumam... Czego tam można nie rozumieć. Po prostu są zasady i trzeba je przeczytać.
Jakiej rzeczy dokładnie nie rozumiesz?

no ale czego te zasady dotycza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:26, Prażyna napisał:

no ale czego te zasady dotycza????


Forumowej Mafii, gry, w którą ru gramy. Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:31, glizda101 napisał:

> no ale czego te zasady dotycza????

Forumowej Mafii, gry, w którą ru gramy. Jeszcze jakieś pytania?

a gdzie jest ta gra???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:36, Yarr napisał:

Kurde, nie ma. Skończyły się zapasy, czekamy na dostawę. Skończmy już z tym spamem, ok?

weźźźźźźźźź:/ wogole cie koles nie kumam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:37, Prażyna napisał:

> Kurde, nie ma. Skończyły się zapasy, czekamy na dostawę. Skończmy już z tym spamem, ok?

weźźźźźźźźź:/ wogole cie koles nie kumam:/


Hmm ta gra rozgrywa się tu na forum przez pisanie postów:P Już dziś wszystko zrozumiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:26, Prażyna napisał:

no ale czego te zasady dotycza????


Sprawdzianu z wiedzy historycznej z okresu średniowiecza...

Zasady te dotyczą jednej z nielicznych gier forumowych wymagających od graczy inteligencji, umiejętności perswazji, zdolności do nakłaniania innych do zmiany zdania. Forumowa Mafia (gdyż tak się ta gra nazywa) jest nawiązaniem do gry prowadzonej zazwyczaj w tak zwanym ''realu''. Polega ona na walce mieszkańców (wspomaganych przez kataniego, ale o tym później) z mafią. Mieszkańcy mają za zadanie wyeliminować mafiozów ukrywających sie wśród tychże obywateli w czasie linczy, natomiast mafia ma za zadanie wyeliminować mieszkańców poprzez wcześniej wspomniane lincze, ale i również poprzez mordy, czyli ich (wyłącznie ich) czas do działania. Katani natomiast jest funkcją nietypową, ponieważ choć należy w pewnym sensie do obywateli, to jednak posiada pewne specyficzne brzemie (nazywane czasami uprawnieniami). Otóż może on codziennie sprawdzić jedną osobę i w ten sposób przyczynić się mocno do wykrycia zdrajcy... To jest tak skrótowo. Dokładniej - polecam przeczytać ponownie zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie pisz tu jeśli nie kumasz. Wszystko masz wyjaśnione. Nie rozumiesz słowa pisanego, to trudno - nie jesteśmy Ci w stanie pomóc. Proponowaliśmy Ci grę, to nie wiesz o co chodzi, odsyłaliśmy do zasad, a Ty nie wiesz o co chodzi. Skoro jest to dla Ciebie zbyt skomplikowane, to znaczy, że pora dać sobie spokój. Tyle ode mnie. Sądzę, że pozostali mają podobne zdanie. Pomijam już to, że nie chciało Ci się przeczytać od razu pierwszej strony wątku. Na rozsądne pytania każdy by Ci odpowiedział, ale nie na pytanie dla pytania [bo taką sztukę dla sztuki tu uprawiasz].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wszystko napisałeś;) A mi by się nie chciało. Choć ja jak pierwszy raz grałem, to znałem tylko kilka zasad. Są mafiosi i katani, a reszta to mieszkańcy. Cel przetrwać. Aby to uczynić zabij zdrajce prze lincze ;)
No chyba, że jest się mordercą. To wtedy zabij cała reszte:P A jak katanim to wytypuj zdrajce i spróbuj nakłonić mieszkańców by za tobą głosowali :D

Takie proste reguły, a tak trudno się gra. Ahh ta gra coraz bardziej mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:40, Dar15 napisał:

> > Kurde, nie ma. Skończyły się zapasy, czekamy na dostawę. Skończmy już z tym spamem,
ok?
>
> weźźźźźźźźź:/ wogole cie koles nie kumam:/

Hmm ta gra rozgrywa się tu na forum przez pisanie postów:P Już dziś wszystko zrozumiesz:P

no chociaz jeden mi napisal prostym jezykiem:) dziex:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rany, dajcie spokój dziewczynie, nie kuma zasad i tyle, to nie powód żeby sie nasmeiwać, albo coś. Ja też nie zaiłem na początku o co biega (i to przez ładne tygodnie) i co, a teraz sie mnie wszyscy boicie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:43, Yarr napisał:

To nie pisz tu jeśli nie kumasz. Wszystko masz wyjaśnione. Nie rozumiesz słowa pisanego, to
trudno - nie jesteśmy Ci w stanie pomóc. Proponowaliśmy Ci grę, to nie wiesz o co chodzi, odsyłaliśmy
do zasad, a Ty nie wiesz o co chodzi. Skoro jest to dla Ciebie zbyt skomplikowane, to znaczy,
że pora dać sobie spokój. Tyle ode mnie. Sądzę, że pozostali mają podobne zdanie. Pomijam już
to, że nie chciało Ci się przeczytać od razu pierwszej strony wątku. Na rozsądne pytania każdy
by Ci odpowiedział, ale nie na pytanie dla pytania [bo taką sztukę dla sztuki tu uprawiasz].

tak tylko nie wiem czy zauwazyles ze na poczatku wszyscy mnie wkrecali w jakies gupoty zamiast mi od razu wytlumaczyc o co w tym biega a teraz kiedy zadaje pytania to najlepiej mnie zjechac z gory na dol przykro mi ale widocznie nie jestem na tyle inteligentna zeby skumac wasz forumowy jezyk i zasady jakiegos.....nawet nie wiem jak to nazwac:/ a pisac mi nie zabronisz!! dopoki mnie ztad nie wywala bede sobie pisac co mi sie podoba chocby to bylo niewiadomo jak glupie i bezsensu tobie nic do tego!!! jak nie masz ochoty ze mna pisac to porostu nie pisz!!! moich postow tez czytac nikt ci nie karze!!!!!!!! PROSTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:46, Budo napisał:


Rany, dajcie spokój dziewczynie, nie kuma zasad i tyle, to nie powód żeby sie nasmeiwać, albo
coś. Ja też nie zaiłem na początku o co biega (i to przez ładne tygodnie) i co, a teraz sie
mnie wszyscy boicie ;]

DZIEX ZA POPARCIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciebie? To Ty się boisz i nie chcesz grać, ziomuś ;P
A nikt się nie naśmiewa z niej tylko brak załapywania bywa drażniący. I dziewczynka pisze do mnie "koleś", jak do kolegi z klasy ... wreszcie się młodo poczułem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię prawie w pełni. Wystarczyło tylko napisać, czego dokładnie nie rozumiesz. Przeczytałaś, jak mówisz, zasady, więc coś na pewno zrozumiałaś. A Ty, zamiast spytać się o rzeczy niezrozumiałe, piszesz "o co tu chodzi" i "nie rozumiem was".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się