Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2006 o 20:52, Yarr napisał:

Ciebie? To Ty się boisz i nie chcesz grać, ziomuś ;P
A nikt się nie naśmiewa z niej tylko brak załapywania bywa drażniący. I dziewczynka pisze do
mnie "koleś", jak do kolegi z klasy ... wreszcie się młodo poczułem ;P

dziewczynki to mozesz do dzieci w piaskownicy a nie do mnie. Prosze Pana.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:32, Prażyna napisał:

> > no ale czego te zasady dotycza????
>
> Forumowej Mafii, gry, w którą ru gramy. Jeszcze jakieś pytania?
a gdzie jest ta gra???;)

Przeczytaj edycje dla przykładu Furra przy ustawieniu 50 postów na stronę zaczyna się na 207 i dalszych powinnaś się zorientować kiedy był koniec. Jak się spodoba to zagrasz w następnej jak będziesz miała ochotę na taką zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałaś się wkręcić, a nie było to coś na co można się dać nabrać ;P - to po pierwsze.
Nie chciało Ci się otworzyć pierwszej strony i przeczytać zasad - to po drugie.
Jeśli zwracasz się do kogoś, to piszesz z wielkiej litery takie słowa jak Ci, Tobie, Ty itp. Tego wymaga kultura - to po trzecie.
Najperw należy się zastanowić co się chce napisać i o co spytać. Potem sformułować pytanie. - To po czwarte.
Niestety, jeśli będziesz próbować pisać co Ci ślina na język przyniesie, to źle to się prawdopodobnie dla Ciebie skończy - to po piąte.
A jeśli będziesz pisać podczas edycji, to wszystkie Twoje posty zostaną usunięte przez moderatorów - to po szóste.
Masz jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yarr ale ty niesłowny jesteś, napisałeś „Teraz kończę już pisanie w tym wątku. Proszę nic do mnie nie pisać, bo żal byłoby mi to ignorować, a zamierzam milczeć do rozpoczęcia edycji.” http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12186 i od tego momentu w Twoim wykonaniu to istny słowotok. Tak coś mi się wydaję piszesz na Budo że to prawdziwy Spamer ze Spamerowa ale ostatnim czasem mistrza spamu to masz właśnie TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:58, Yarr napisał:

Dałaś się wkręcić, a nie było to coś na co można się dać nabrać ;P - to po pierwsze.
Nie chciało Ci się otworzyć pierwszej strony i przeczytać zasad - to po drugie.
Jeśli zwracasz się do kogoś, to piszesz z wielkiej litery takie słowa jak Ci, Tobie, Ty itp.
Tego wymaga kultura - to po trzecie.
Najperw należy się zastanowić co się chce napisać i o co spytać. Potem sformułować pytanie.
- To po czwarte.
Niestety, jeśli będziesz próbować pisać co Ci ślina na język przyniesie, to źle to się prawdopodobnie
dla Ciebie skończy - to po piąte.
A jeśli będziesz pisać podczas edycji, to wszystkie Twoje posty zostaną usunięte przez moderatorów
- to po szóste.
Masz jeszcze jakieś pytania?

a niby dlaczego ma sie to dlaa mnie zle skonczyc:/ pffff.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 02.06.2006 o 21:04, Prażyna napisał:

a niby dlaczego ma sie to dlaa mnie zle skonczyc:/ pffff.....


Nie słuchaj go, bredzi :)
Ale żeby sie nie odzywać podczas edycji to ważne, wtedy moga pisać tylko ludzie biorący udział w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŕ Yarr – ale ja wcale nie twierdze że to nie był spam. Ale jak piszę że „nie będę pisał do początku edycji już nic nie piszę” to oznacza tylko że rzeczywiście nie piszę. A teraz w formie żartu dziadziejesz: strasznie szybko się irytujesz i się denerwujesz jak tak dalej będziesz się wkurzał to w następnej edycji jak będziesz umierał to będzie trzeba pogadać z MG żeby Cię uśmiercił poprzez zawał serduszka. Hehe. A po edycji zrobimy zrzutkę na kropelki na nerwy dla Yarra lub zgłosimy problem z Twoimi nerwami do Fundacji Polsat oni na pewno Ci pomogą. HEHE. Dziewczyna nie jest tak lotna jak inni daj jej szanse. Faktem jest że jak weszła na ten topik to pojechaliście z nią równo więc dziewczyna mogła się trochę pogubić. Więc wyluzujcie.

ŕPrażyna – wytłumaczyli Ci dokładnie więc jeśli rzeczywiście jesteś zainteresowana grą to oprócz zasad przeczytaj jedną edycję. Przezytaj tego linka http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12206 i się do niego zastosuj. Jak będzie odpowiadało to zapraszamy. Ale z jednym Yarr miał racje jak przegniesz z pisaniem bzdur to dostaniesz degrada a potem bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:38, Ninger napisał:

Czy myślisz tutaj o Upiorze? ;) Z tego co widziałem był Delegatem dawniej :]



Ale nie za gadanie , za gadanie dostał Vaxinar jeśli chodzi o scisłosć ;p

Yarr- najspamerzasty ze Spamerów - nikt Ci tego tytułu nie odbierze ;p , jestem tylko marnym naśladowcą Twego kunsztu:D

"Jak spamować żeby mieć 500 znaków na post " czyli mrożąca krew w żyłach opowieść weterana FM " ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 22:19, upiordliwy napisał:

Ale nie za gadanie , za gadanie dostał Vaxinar jeśli chodzi o scisłosć ;p


Jak dla mnie, to tamten gość przegiął. Link, owszem ostry,ale nie aż do tego stopnia. Ale to za nami;D gość sobie poszedł i długo nie wróci;p A upiór, teraz brygadzista. W lipcu juz delegat bedzie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam! Z tej strony Wasz wspaniały MG ;]

Proszę o potwierdzenia od:

Andrij
Homie
Ponury Rzniwiaż
Eldae
Upiordliwy

Przypominam:
na maila: lampek_hello@o2.pl lub (od teraz dopiero) można na GG: 5798342.
Jeśli wysłaliście - nie doszły.

Andrij proszony również o pozostawienie swojego numeru GG.

W mailu powinniście zamieścić imię i nazwisko postaci.

Pozdro,
MG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:15, Homie napisał:

Bardzo przepraszam za zwloke... POTWIERDZAM chec gry:D


Radzę Ci wysłać potwierdzenia na maila, bo inaczej Lampek może nie przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:23, glizda101 napisał:

Radzę Ci wysłać potwierdzenia na maila, bo inaczej Lampek może nie przyjąć.


I tak nie wyśle pewnie, dlatego do gry nie bierze się za dużo nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:40, Vaxinar napisał:

I tak nie wyśle pewnie, dlatego do gry nie bierze się za dużo nowych.


Skąd wiesz, że nie wyśle? A zresztą, zobaczymy. Nie wyśle - jego sprawa, nie ma co spekulować. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się