Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2006 o 23:52, Daniel DazZy napisał:

oops uprzedziłes mnie

MG - Yarr
1.. Shogun007
2. Vaxinar
3. Gen.Sturnn
4.Ponury
5. Ninja Seba
6. Dar15
7.DaZzy

8.Ninger ( prosił żeby automaytyczne go dopisac to dopisuje bo nikt tego nie chce zrobic :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Shogun007
2. Vaxinar
3. Gen.Sturnn
4.Ponury
5. Ninja Seba
6. Dar15
7. Dazzy
8. skyler
9.Ninger
10.DonCarleone

Tylko Yarr trochę luźniej, żeby nie groził nam przerost formy na treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


mg Yarr

1. Shogun007
2. Vaxinar
3. Gen.Sturnn
4.Ponury
5. Ninja Seba
6. Dar15
7. Dazzy
8. skyler
9.Ninger
10.DonCarleone
11. Eldae

to może teraz da rade zagrać :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 00:13, Yarr napisał:

Co masz na myśli pisząc "luźniej" ?

Nie każdy ma talent, by wszystkie swoje spostrzeżenia ubrać w odpowiednio fabularny sposób, a jeszcze trudniej jest wkleić link do posta w opisowy sposób. Nie każdy również podejrzenia skierowane fabularnie zrozumie. A Lampek nie za bardzo był skłonny, by z fabularyzmu rezygnować. Jego brak dopuścił warunkowo i bardzo niechętnie. A słowne przepychanki i wzajemne oskarżenia to mimo wszystko sens rozgrywki, a fabuła jest na dalszym planie. Lampek chciał zrobić ją esencją rozgrywki. Moim zdaniem błędnie. No i te emotikonki, w odpowiednim kontekście nie są szkodliwe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze jestem dla Was. Postaram się, żebyście się dobrze bawili. Nie martw się, wezmę Twoje uwagi do serca swego :P Mam nadzieję, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie zgodze z Don''em. Owszem, sensem gry jest wykycie mafi i wszystko co sie z tym wiąże,ale jeśli fabuła jest na dalszym planie, to po co ją robic?
Według mnie pomysł Lampka, by zrobic edycje całkowicie bez offtopu był bdb. Jeśli już mamy fabułę to grajmy z fabuła. A jak niektórzy mówią, że fabuła schodzi na dalszy plan, to po co ją wprowadzają? Jest tak,że większość graczy jednak lubi grać fabularnie i chwała im za to.

Yarr,liczę że stworzysz niezapomniany klimat:) Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 01:00, General Sturnn napisał:

A jak niektórzy mówią, że fabuła schodzi na dalszy plan, to po co ją wprowadzają?


Otóż wprowadza się fabułę w takiej formie, by zająć czymś graczy w pierwszych dwóch dniach. Wówczas jeszcze nie można wywnioskować niczego i MG musi jakoś zmusić graczy do współpracy. Moim zdaniem idealna gra jest wówczas, gdy pierwszy dzień jest stricte fabularny, w drugim dniu już się od fabuły szybciutko odchodzi, a później jest tylko to ''coś''. To ''coś'', co jest esencją mafii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 01:08, Furrbacca napisał:

> A jak niektórzy mówią, że fabuła schodzi na dalszy plan, to po co ją wprowadzają?

Otóż wprowadza się fabułę w takiej formie, by zająć czymś graczy w pierwszych dwóch dniach.
Wówczas jeszcze nie można wywnioskować niczego i MG musi jakoś zmusić graczy do współpracy.
Moim zdaniem idealna gra jest wówczas, gdy pierwszy dzień jest stricte fabularny, w drugim
dniu już się od fabuły szybciutko odchodzi, a później jest tylko to ''coś''. To ''coś'', co
jest esencją mafii...


Popieram w 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 01:15, Dar15 napisał:

> > A jak niektórzy mówią, że fabuła schodzi na dalszy plan, to po co ją wprowadzają?

>
> Otóż wprowadza się fabułę w takiej formie, by zająć czymś graczy w pierwszych dwóch dniach.

> Wówczas jeszcze nie można wywnioskować niczego i MG musi jakoś zmusić graczy do współpracy.

> Moim zdaniem idealna gra jest wówczas, gdy pierwszy dzień jest stricte fabularny, w drugim

> dniu już się od fabuły szybciutko odchodzi, a później jest tylko to ''coś''. To ''coś'',
co
> jest esencją mafii...

Popieram w 100% :D


I ja I ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mg Yarr

1. Shogun007
2. Gen.Sturnn
3.Ponury
4. Ninja Seba
5. Dar15
6. Dazzy
7. skyler
8.Ninger
9.DonCarleone
10. Eldae

Ja narazie podziękuję.
Miłej gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 01:32, Daniel DazZy napisał:

I ja I ja :D


Proszę skończyć ze spamowaniem.

Osoby, które chcą się zgłosić proszę o dopisywanie się do listy. Jutro podejmę decyzję o terminie rozpoczęcia edycji i ustalę zasady oraz fabułę.
Na dzisiaj dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że edycja Lampka upadła zapowiadała się strasznie klimatycznie. Co do jego wymagań odnośnie spamu to dosyć trudno byłoby mu to egzekwować w dalszej części gry. Pierwsze dni bez problemu ale później przy ostrych oskarżeniach na ogół większość przechodzi do istoty Forumowej Mafii czyli do szukania assasinów i fabuła ląduje wówczas na drugim planie. Co do edycji „super Spamera” Yarr’a oczywiście się dopisuje. (zobaczymy czy po tych słowach mnie przymnie.

MG - Yarr

1. Shogun007
2. Gen.Sturnn
3.Ponury
4. Ninja Seba
5. Dar15
6. Dazzy
7. skyler
8.Ninger
9.DonCarleone
10. Eldae
11. Shudo

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 02:22, Yarr napisał:

Osoby, które chcą się zgłosić proszę o dopisywanie się do listy. Jutro podejmę decyzję o terminie
rozpoczęcia edycji i ustalę zasady oraz fabułę.
Na dzisiaj dobranoc.

Jak to na dzisiaj dobranoc? Przecież Ty tego posta napisałeś w niedziele, więc co szczegóły dopiero ujawnisz w poniedziałek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2006 o 08:59, Kukowsky napisał:

> Na dzisiaj dobranoc.
Jak to na dzisiaj dobranoc? Przecież Ty tego posta napisałeś w niedziele, więc co szczegóły
dopiero ujawnisz w poniedziałek? :)


Ale w nocy, nie? My prezentujemy właśnie taki tryb życia, dla niego to było jeszcze wczoraj wieczór ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się z przykrością wycofuję, tzn. nie zgłaszam się do edycji Yarra. To nic osobistego. ;) Po prostu jak edycja ma "zahaczyć" o co drugi weekend, podczas którego mam zjazdy na uniwerku, to sobie odpuszczam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co Yarr przygotuje:D byc moze to bedzie motyw wiezienia-kontynuacja postanowien Lampka. Tak cy siak mam nadzieje ze bedzie to typ fabularny-klimatycnzy nie luzny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się