Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Vilmarku ;-) chętnie zagram w wakacje jakąs mafię z Toba i powalczymy o tytuł najbardziej kontrowersyjnego mieszkańca.

Vilmar oczywiście ma rację, mafia to śledztwo, prowokowanie, stawianie zarzutów, węszenie i dążenie do wygranej a nie opowiadanie sobie bajeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 10:25, Ponury Żniwiarz napisał:

Tyche


No i właśnie, najbardziej zawsze mnie draźniło i nie mogłem zrozumieć, jak można zrobić błąd w czyjeść prostej ksywce. :/ A taką z pewnością jest wyraz czteroliterowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 10:27, TYHE napisał:

Vilmarku ;-) chętnie zagram w wakacje jakąs mafię z Toba i powalczymy o tytuł najbardziej kontrowersyjnego
mieszkańca.


Tyhaczku ;) Przyjmuję wyzwanie, tylko żeby się nie okazało, że któreś z nas jest mieszkańcem tylko z pozoru (a jak ta "klątwa" dotknie nas oboje, to się będzie dopiero działo ;)).

Ponury -> spośród wszystkich Twoich krótkich postów jedyny konkret, jaki da się wyciągnąć, to: "Co do me najpewniejszej listy podejrzanych Eldae jest zabardzo szsie uniewinia;D". Pozostawię to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 10:37, Vaxinar napisał:

No i właśnie, najbardziej zawsze mnie draźniło i nie mogłem zrozumieć, jak można zrobić błąd
w czyjeść prostej ksywce. :/ A taką z pewnością jest wyraz czteroliterowy.

Też tego nie rozumiem Vaxinaże. :P

Ja tu wyczuwam jakiś spisek z tym najbardziej kontrowersyjny mieszkaniec. Żeby na końcu się nie okazało, że ten kontrowersyjny mieszkaniec to mafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 14:47, Kukowsky napisał:

Też tego nie rozumiem Vaxinaże. :P

Po dłuższym przemyśleniu, stwierdziłem, że błędem byłoby to komentować, moim błędem.

Dnia 17.06.2006 o 14:47, Kukowsky napisał:

Ja tu wyczuwam jakiś spisek....

No właśnie - i oto chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko sie usprawiedliwe że w kwesti naszej moderatorki jej ksywka tak mi sie wbila w pamięc z ,,ch" że juz
poprostu mechaniczne pisze przez,,ch" Bardzo nasza TYHE za to przepraszam ale toa tak defato robie to nieumyślnie czy raczeh bezmyślnie;D

Vilmarze--> Pozostawiaj bez kometarza bradzo prosze natomiast przeczytaj moje posty przed samym linczem były jak m sie wydaje pisane z sensem:) Dobra bywa róznie ale czy to że zaliczylem słabsza z mojej strony edycje to już powód żeby mi zakazywac grania w następnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobrze, że mnie zabil.iście bo miałem pada neta, ale trochę wróciłem już :)
No to widze że wszyscy podumowania robią to też coś napiszę

Yarr- trochę lipa że musiałem sprawdzać rano kto zginał, ale ogólnie dzieki za prowadzenie
chyba jednak bardziej do gudtu przypadłyby mi edycje mocno fabularne

No i dzięki wszysctkim za grę i ciepłe słowa- starałem sie jak mmogłem dobrze zagrać :)

Ninger- no taka cicha mafia byłeś, szkoda żeśmy nie mieli na Ciebie haka, ale to dlatego że mało pisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 16:20, Ponury Żniwiarz napisał:

Bardzo nasza TYHE za to przepraszam ale toa tak defato
robie to nieumyślnie czy raczeh bezmyślnie;D


Czy to Ty przypadkiem pisałeś o korekcie postów w Wordzie?

Dnia 17.06.2006 o 16:20, Ponury Żniwiarz napisał:

(...) to już powód żeby mi zakazywac grania w następnych???


Zakazywać? Nie. Po prostu nie będziesz przechodził eliminacji, aż w końcu jakiś MG uzna, że piszesz dostatecznie poprawnie po polsku i łapiesz o co w tej zabawie chodzi. Nikt Ci tu nie zabroni gry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj czego ty ode mnie chcesz ? Że robiłem trochę ortów w twojej edycji ? U Furra też robiłem i jakoś mnie nie skreślał z grona graczy FM :) i przyznam się jednak bez bicia że w tej edycji nie dałem z siebie wszystkiego co mogłem ( Kurde ten WoW naprawdę wciąga :) ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 17:48, Daniel DazZy napisał:

i przyznam się jednak bez bicia że w tej edycji nie dałem z siebie wszystkiego co mogłem ( Kurde ten WoW naprawdę wciąga :) ) .

I o to chodzi. Jeżeli sam przyznajesz, że grę sobie odpuszczałeś, to po co grać? Żeby psuć zabawę innym?
FM pożera czas. Znam kilku dobrych graczy, którzy wolą sobie odpuścić grę, niż małą aktywnością obniżać poziom rozgrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 17:55, walgierz napisał:

FM pożera czas. Znam kilku dobrych graczy, którzy wolą sobie odpuścić grę, niż małą aktywnością
obniżać poziom rozgrywki...


To ja między innymi. Właśnie dlatego rezygnuję na jakiś czas z FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przecież byłem jednym z najaktywniejszych graczy :) ale teraz już nie mam WoW-a bo Braciak zabronił grac na jego koncie (no co się tak patrzycie ? przywiózł mi WoW-a na wypróbowanie i pozwolił mi na czas jego wycieczki pograć - Skrzywdził mnie teraz nie wiem w co grac chyba se kupie wowa .. jak Upragne kompa :) ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 18:06, Daniel DazZy napisał:

Ja przecież byłem jednym z najaktywniejszych graczy :)


Ale nie miałem zbyt dużej konkuręcii ( sorry za "spam" może wprowadzicie opcje "Edytuj" pytanie do Moderatorów) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 18:10, Daniel DazZy napisał:

( sorry za "spam" może wprowadzicie opcje "Edytuj" pytanie
do Moderatorów) .

Nie wprowadzimy.

Za to funkcja degraduj za spam jest ciągle aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2006 o 16:20, Ponury Żniwiarz napisał:

Pozostawiaj bez kometarza bradzo prosze natomiast przeczytaj moje posty przed
samym linczem były jak m sie wydaje pisane z sensem:)

Sory, że tak spytam ale jakie posty przed linczem- Twoim pierwszym postem w każdym dniu był post z linczem.

Dnia 17.06.2006 o 16:20, Ponury Żniwiarz napisał:

Dobra bywa róznie ale czy to że zaliczylem
słabsza z mojej strony edycje to już powód żeby mi zakazywac grania w następnych???

Dostałeś szansę na poprawę po edycji Seby - naprawdę zrobiłeś wszystko, żeby jej nie wykorzystać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 19:34, skyler napisał:

Dostałeś szansę na poprawę po edycji Seby - naprawdę zrobiłeś wszystko, żeby jej nie wykorzystać
:]


Święta racja.
Powiem jeszcze dwie rzeczy:
chciałem zrobić dość swobodną edycję i dać szansę nowym graczom. Zostałem za to nieco zjechany przez kilka osób, bo im się brak fabuły i posty po 23 nie podobały [to sobie sprawdźcie jak w niektórych edycjach posty były następnego dnia...].
A teraz wnioski [czyli druga rzecz]:
- na pewno nie dopuszczę więcej do gry nowych graczy [to już pewne na 100%] - po prostu, dwa razy mi wystarczą; szanuję swoje nerwy i doświadczonych graczy
- na pewno nie będę robił Wam uprzejmości i prowadził w zastępstwie, szkoda zachodu
- bana na moje edycje ma Ponury, Dazzy i Shogun - niechlujne pisanie, brak myślenia i olewanie gry; sami sobie strzelili samobója

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się