Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2013 o 16:13, UnionPacific napisał:

Macie jakieś problemy z pingiem?


zadnych, ciagle 50-70. zagraj w inna gre przez neta zeby zobaczyc czy to wina WoTa czy moze jednak Twojego dostawcy/infrastruktry.

puszczenie testu jakiegs podstawowego z cmd.exe w czasie gdy wystepuja lagi tez nie zaszkodzi. czy to ping czy tracerroute. bedziesz mial pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. Ja próbowałem tak długo, aż ten cholerny kod dostałem. Próbowałem w dwóch oknach na Fifefoxie i w jednym na Operze. udało się. :D

Nie ma to jak 2500g bez wydania choćby złotóweczki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 21:09, meryphillia napisał:

Ojtam ojtam ... od razu ja. ;D

Service Unavailable
The service is temporarily unavailable. Please try again later.

Chyba muszę to obejść przez jakieś proxy z USA... ;D

ps. No i po ptakach... A było 3k kluczy kiedy wchodziłem.
Ech idę sobie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 17:45, Olamagato napisał:

> E, nie jest tak źle. 50% na sloty garażowe zaraz po rozdawaniu 300g za zmianę hasła?

> W praktyce dwa darmowe sloty. :)
O, żesz... się pospieszyłem i kupiłem slota od razu po zmianie hasła. :]


Teraz mówiłem akurat o evencie w Ameryce. Ja sobie założyłem konta i w UE i w NA, bo po obu stronach oceanu mam znajomych, więc mnie to obchodzi :)

Obniżki na sloty zdarzają się często i jeśli ktoś chce akurat to kupować, opłaca się poczekać trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech no.. tyle męczenia przycisku myszy i wysępienie kodu, przy wpisywaniu którego wyskakuje "Nie możesz użyć kodu promocyjnego za pośrednictwem tego konta." Najwidocznie dostałem kod zaproszeniowy czy cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze specjala skorzystałem, kupiłem zupełnie nowe dla mnie VK P i T-150, których normalnie bym nie kupił, także źle nie jest. Mi też brakuje już zestawów naprawczy, do tego straciłem jakoś motywacje do dalszej gry..

Rozegrałem prawie 5k bitew, przede wszystkim ciężkimi i medami, miałem jednak okazję pojeździć dużo lekkimi, najmniej grałem artą i TDkami, ale wystarczająco by się i nimi nauczyć grać, to wszystko praktycznie bez wkładu pieniężnego. Kupiłem kiedyś tylko trochę golda za jakieś grosze, które zostały na starym telefonie, co starczyło na 1 garaż, także był to naprawdę mały wkład, no i gold z CDA, który uratował sytuacje, bo robiło się ciasno ;)

Na wszystkich tankach bez wyjątku mam min. 50% wygranych, w sumie daje to niezłą średnią 56%. EFFi i WR balansujące między przeciętnym, a dobrym, ale biorąc pod uwagę, że grałem bez premki i praktycznie wszystkimi tankami musiałem grać długo na stocku to jest nieźle :)

Tak więc widać, że da się grać z powodzenie za darmo, ale niestety do VIII tieru. Tu już przydało by się dokupić wolnego expa chociaż na te topowe działa.. no i mieć też czołg premium, którego ja nie mam.. Miałem już kupić jakąś V gdyby była zniżka, ale nie było :P Sytuacje ratował urodzinowy specjal, który pozwolił nakupić mnóstwo wyposażenia i wiele nowiutkich czołgów z wyższych tierów.

Co do dalszego grania to zrobię sobie przerwę, bo największy, urodzinowy event za nami, a na horyzoncie nowych tak fajnych nie widać, klan w którym byłem jakiś czas, został jakby rozwiązany, dowódca wywalił wszystkich, do końca nie wiadomo dlaczego, a była fajna ekipa, graliśmy turnieje, kompanie mistrzowskie, codziennie bitwy w CW - mieliśmy prowincje, co prawda długo jej nie utrzymywaliśmy, ale potem zdobywaliśmy następne, no w każdym bądź razie coś się działo. Teraz wróciłem do starego klanu, gdzie panuje fajna atmosfera, ale jak jakaś bitwa w CW to od święta ;P a tak to w weekend jakaś kompania, ale głównie seniorki.. także jest okazja by trochę odpocząć od WoTa ;)
Wezmę jeszcze udział w turnieju VI, a potem odinstalowuje WoT by nie kusił, poza tym po aktualizacji xvm mi się zepsuł, więc nic nie strace :/

Takie pytanie jeszcze jak nazywa się mod, który pokazuje granice obrotu działa u arty, po przekroczeniu której arta musi się przestawić, słyszałem, że coś takiego jest, a bardzo by mi się jeszcze na turniej przydało, bo wkurza mnie jak celuje artą, jak wrogi czołg się porusza, bez tego rozeznania muszę często artą poruszać i od nowa celować :/

Na dole screen z moimi nowymi nabytkami ;) VK P, T-150 i nowiutkie, zdejmujące na raz działo do S-51 :D

20130427092356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 09:28, Paoro napisał:

Takie pytanie jeszcze jak nazywa się mod, który pokazuje granice obrotu działa u arty,
po przekroczeniu której arta musi się przestawić, słyszałem, że coś takiego jest, a bardzo
by mi się jeszcze na turniej przydało, bo wkurza mnie jak celuje artą, jak wrogi czołg
się porusza, bez tego rozeznania muszę często artą poruszać i od nowa celować :/


Takie coś jest wbudowane w grę. Na tym małym schemacie czołgu w lewym dolnym rogu, tam gdzie pokazane są uszkodzone moduły i trafieni załoganci. Na arty i TD gdy poruszasz działem widać też jak się ono wychyla i pokazane są granice. Banalnie proste w obsłudze.
Poza tym jak trochę pograsz konkretną artylerią, to powinieneś zacząć je wyczuwać. Ja nie miałem z tym problemów na Grille, który ma chyba najmniejszy kąt strzału w grze i trzeba na nim stale uważać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 11:42, Mafioso_PL napisał:

Klawiszem "X" blokujesz obrót TD/Arty ;)

Noobkiem w tych sprawach nie jestem i wiem do czego służy klawisz X ;) Po prostu zawsze jak zauważy się wroga, to orientacyjnie najlepiej mieć go tak na środku, żeby jak się poruszy to nie trzeba było obracać się artą i od nowa mierzyć, niestety to wszystko jest takie orientacyjne, a wiem, że jest mod, który pokazuje te dwie graniczne kreski zasięgu wychyłu działa przy celowaniu. Nie wiem tylko jak ten mod sie zwie.. J1mBo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 13:15, Kubson023 napisał:

Siemka miałem przerwę w tankach z 4 miesiące i właśnie instaluje mi się aktualizacja
coś nowego jest? jakieś czołgi mapy itp

Z 4 miesięcy to może tego trochę być...

Przede wszystkim nowe drzewko chińskich tanków, a dodatkowo patch sprzed zaledwie paru dni, z nowymi niemieckimi, i dodatkową mapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować