Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2013 o 18:30, EmperorKaligula napisał:

a co sie stalo z tym gownianym animowanym paskiem na gorze ? te znikajace ikonki kiedy
ktos umieral. widzialem to w prawie kazdym gameplayu. zrezygnowali z tego ?

Dalej jest. Najprawdopodobniej wgrałeś sobie jakiegoś mod''a który to kasuje.

Tak jak ja wgrałem sobie celownik, który po wejściu w zoom''a blokował mi myszkę i klawiaturę, działało jedynie ALT+F4... Co prawda ładując po tym dwukrotnie WoT''a zdobyłem jeszcze 5 fragów i najwyższy dmg w bitwie, ale cóż... Pz.I.C :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 18:47, Wilkv napisał:

Dalej jest. Najprawdopodobniej wgrałeś sobie jakiegoś mod''a który to kasuje.


mam tylko na zooma i celownik J1mB0. coz, tym lepiej dla mnie, draznil mnie ten pasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 21:04, kindziukxxx napisał:

restart gwiazdek o 21?

Please note that once Version 8.5 has been implemented, the time at which a ''new day'' begins will be changed to 07:00 CEST (GMT +2).

The beginning of a new day determines the reset of :

Daily limit for tank purchases
XP Multiplier for the first win of the day.
Daily limit for maximum amount of tanks that can be sold
Daily limit for maximim amount of reports that can be submitted via client
Daily limit for recruiting of crews with 50% skill level

Czyli 7.00 czasu środkowo-europejskiego to według WG jest 21.00... ;) Milutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nowa aktualizacja zezwala graczom bez dostępu do konta premium na tworzenie trzyosobowych plutonów oraz kompanii czołgów. To świetna wiadomość, jeśli lubicie grać z przyjaciółmi!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 23:20, Ichvander napisał:

To sie nazywa lemmingtrain ;) mniejsza o to, ze zginalem jakies 2 min pozniej strzalem
w ammo racka chyba..

Ktoś przynajmniej pojechał drugą stroną. Raz miałem akcję, że jako jedyny zostałem na flance. Co ciekawe, najczęściej wtedy ta najliczniejsza grupa upada w 3 minuty, bo nie potrafią wykorzystać przewagi siły ognia, pakują się sobie w tyłek i zasłaniają pole widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 23:36, Kubelo napisał:

Raz miałem akcję, że jako jedyny zostałem na
flance.


wytlumacz mi jaki to ma sens. lubisz ginac zadajac minimalna ilosc dmg i podswietlac teamowi (wlasnym zgonem) przeciwnikow ?

jak widze ze makaki oddaja flanke to jade z nimi. szybciej przegramy, a ja przezyje i moze zadam jakies obrazenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 23:46, EmperorKaligula napisał:

> Raz miałem akcję, że jako jedyny zostałem na
> flance.

wytlumacz mi jaki to ma sens. lubisz ginac zadajac minimalna ilosc dmg i podswietlac
teamowi (wlasnym zgonem) przeciwnikow ?


Ja właśnie miałem na Lakevill sytuację, że połowa teamu pojechała dolinką, część środkiem i tylko we trzech broniliśmy wschodniej części mapy. Po 5 minutach okazało się, że jest 10v10, z czego u nas wszyscy trzej po naszej stronie, jeden TD w bazie i jeden ocalały na środku. :) A początkowo wyglądało na to, że na naszą obronę ruszy główne natarcie.
Przeżyłem jako jeden z dwóch.

Dnia 24.04.2013 o 23:46, EmperorKaligula napisał:


jak widze ze makaki oddaja flanke to jade z nimi. szybciej przegramy, a ja przezyje i
moze zadam jakies obrazenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy dzień można zaliczyć do jednego z najbardziej tragicznych, 12 porażek z rzędu na JGpanther II, absolutnie nic mi nie wychodziło, nawet hetzerem na topce śmierć jako jeden z pierwszych :), dzisiaj nie był mój dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi idzie znośnie.

W pierwszej serii na 42+ bitwy było WR 57%.
Później fartownie zdobyłem 500g i mało brakowało bym miał 1000 za bitwę. ;P
A obecna sesja: Wins/Battles: 5 (8) (62.5%)

Moge sobie też na spokojnie męczyć wannabepro w czołgach swoją SPG, bo wziąłem dzień premki, więc jest zacnie z zarobkami. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 00:20, kindziukxxx napisał:

dzisiejszy dzień można zaliczyć do jednego z najbardziej tragicznych, 12 porażek z rzędu
na JGpanther II, absolutnie nic mi nie wychodziło, nawet hetzerem na topce śmierć jako
jeden z pierwszych :), dzisiaj nie był mój dzień.

Są takie dni kiedy człowiek jeździ jak kompletny idiota i jeszcze ma pecha do teamu. W takie dni po prostu odstawiam WoT i idę na lody. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zrobieniu ok.50 bitew T20 mogę w końcu powiedzieć że go ogarniam i tylko mnie utwierdził w przekonaniu że najwięcej funu w WoT daje gra wysokotierowymi medami i chomikami. Dlatego też przy okazji robię AMX 12t którym świetnie się zamęcza artę i jest bardzo podobny w stylu do T20(bardzo sytuacyjna maszyna), tylko czuć że była przeznaczona na 5 tier a nie 6. No ale kiedyś dobiję się do Amx 13 75, jednak przed tym muszę uzbierać kasę na kupno luchsa.
I też przy okazji gra na T28 Prot tylko mnie utwierdziła w tym co sądzę o arty jak dzisiaj dostałem od jednej z tych biednych słabych maszynek(jakiś SU) przysadziła mi na trochę ponad 1k uszkodziła ammo rack, silnik i zniszczyła gąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja T20 kompletnie nie potrafilem ogarnac... i do teraz watpie czy dalbym rade :P mam zaloge w koszarach i moze kiedys odkupie tego meda. Ale wspominam bardzo zle ta maszyne. A raczej moje kierowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 14:19, Ichvander napisał:

Ja T20 kompletnie nie potrafilem ogarnac... i do teraz watpie czy dalbym rade :P mam
zaloge w koszarach i moze kiedys odkupie tego meda. Ale wspominam bardzo zle ta maszyne.
A raczej moje kierowanie :P

Ja miałem dokładnie ten sam problem, tym bardziej że uczyłem się grać na medach niemieckich i wczesnych amerykańskich a mają one kompletnie inny styl. Dopiero odkupiłem go na urodzinach serwera i spróbowałem ponownie z kompletnie innym podejściem. Teraz gra się nim dużo lepiej.
btw. Jak wypada obecnie Pershing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 00:20, kindziukxxx napisał:

dzisiejszy dzień można zaliczyć do jednego z najbardziej tragicznych, 12 porażek z rzędu
na JGpanther II, absolutnie nic mi nie wychodziło, nawet hetzerem na topce śmierć jako
jeden z pierwszych :), dzisiaj nie był mój dzień.

Mi wystarczą 4 porażki z rzędu i robię przerwę, wolę nie kusić losu ;) bo zazwyczaj gdy się chcesz odkuć to dostajesz jeszcze gorszy team i lawina porażek gotowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, opłaca się do T20 montować 105mm?

Strasznie słaba penetracja i nie wiem czy na VII tierze jest sens, bo to ogólnie działo z M7 Priest i ta artyleria na tych tierach za dużo nigdy nie zdziałała, tym bardziej na wyższych.

No chyba, że od tyłu chociaż miałoby to tego hita 300?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować