Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2013 o 16:08, meryphillia napisał:

VK36 też sporo potrafi zrykoszetować przeca.

Raz miałem dobrą akcję, gdy biedak w KT z topowym działem zrykoszetował trzy razy od
mojego frontu w walce bezpośredniej, więc zirytowany już pewnie mocno zdetrackował mnie,
objechał i... zrykoszetował dwukrotnie od tyłka. ;D

No to wiem, przecież VK36 to sporo grałem i mam fajne staty na niej, choć przyznam, że trudno o to nie było, bo czołg wymiata. Z drugiej strony jak patrze na te nowe to myślałem, że są jeszcze lepsze, ale teraz spojrzałem na działa i nie ma 88 ani Konisha, więc taka fajna nie jest. A właśnie słyszałem, że podobno Konishem da się po aktualizacji nawet bez gold ammo fajnie grać, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś problemy z pingiem?

Po wprowadzeniu 8.5 oscyluje mi w granicach 300 - 400 i praktycznie non stop mruga ikonka laga. Grać się za bardzo na tym nie da, tym bardziej że skoki są momentalne i w chwile z 30 ping skacze w górę do 150 i wyżej. Największe skoki są przy celowaniu. Co ciekawe liczba klatek na sekunde najczęściej utrzymuje się powyżej 70, przekracza nawet 100 a przed aktualizacją rzadko 70-tke przekraczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 16:12, Paoro napisał:

A właśnie słyszałem, że podobno Konishem da się po aktualizacji nawet
bez gold ammo fajnie grać, to prawda?


Nie mam pojęcia używam tylko 88 na wszystkich medach VK.

UnionPacific >>> W Środę w nocy miałem jakieś lekkie lagi, ale ostatecznie trwały godzinę może.
Tak to ping utrzymywał się na stałym jak dla mnie poziomie 40-90ms.

Jedynie co przykuło moją uwagę po patchu to skok wydajności na kampinówce, gdzie z 25FPS skoczyło mi na 40. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 16:17, meryphillia napisał:

Jedynie co przykuło moją uwagę po patchu to skok wydajności na kampinówce, gdzie z 25FPS skoczyło mi na 40. ;]

Ja na wszystkich mapach uzyskałem skok z 30 do 55 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhy

Właśnie zrobiłem dzisiaj z siebie typowego bota. :D

Kiedyś na moim komputerze z epoki procesora łupanego szło jakoś grać na lolkach w tych 5FPSach.
Dzisiaj przetestowałem czy nadal się da, wydałem 52k cr. na kolorki, oznakowanie polaczkowozu i dumne napisy germańskie i wlazłem do bitwy.
Nim załadowała się kampinówka minęło jakieś 4-5 minut, a gdy mapa się załadowała ostatecznie, gra odmówiła posłuszeństwa i wysypała się do pulpitu...

Victory!
Battle: Malinovka 26 kwietnia 2013 17:13:34
Vehicle: Leichttraktor
Experience received: 182 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 1 704

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 11:24, pkapis napisał:

E, nie jest tak źle. 50% na sloty garażowe zaraz po rozdawaniu 300g za zmianę hasła?
W praktyce dwa darmowe sloty. :)

O, żesz... się pospieszyłem i kupiłem slota od razu po zmianie hasła. :]

ps. Jedna z poprawek podnosi podobno dmg na którymś działku do VK 36.01 z 65, do 165 (wygląda więc to na zagubioną "literówkę").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 17:49, meryphillia napisał:

Zostawiaj sobie następnym razem i czekaj na promocje.
Na sloty są raz na miesiąc przeważnie czasem nawet częściej.

Ech, tego nie wiedziałem.

Dnia 26.04.2013 o 17:49, meryphillia napisał:

To samo dotyczy slotów w baraku.

Hihi. Pewnie masz na myśli koszary? Ponieważ sporo osób gra na angielskich wersjach, to tłumaczenie barracks -> baraki zaczęło się już chyba utrwalać. Ciekawe kiedy zobaczę to w słowniku... :)

ps. Jest gorzej niż myślałem. Dopiero co kupiłem sobie VK 36.01, a tu od jutra zniżka 50%. Są takie dni kiedy człowiek czuje się ostatnim frajerem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 17:57, Olamagato napisał:

Hihi. Pewnie masz na myśli koszary?


Niby fakt.
W PL wersji chyba sa jednak "koszary", ale nie jestem w 100% pewieen bo nigdy nie korzystałem z tej wersji, wydaje mi się tylko że ktoś owe ''koszary" miał na screenie który widziałem. ;)

Dnia 26.04.2013 o 17:57, Olamagato napisał:

ps. Jest gorzej niż myślałem. Dopiero co kupiłem sobie VK 36.01, a tu od jutra zniżka
50%. Są takie dni kiedy człowiek czuje się ostatnim frajerem... :)


Heh.
Tutaj to akurat niefarta miałeś.
Bowiem czekając na obniżkę jakiegoś pojazdu, z racji ich aktualnej ilości w grze, to można czekać aż do... ten tego. ;)

Opłaca się na nie czekać tylko, gdy już go grindowaliśmy i sprzedaliśmy by iść wyżej, a teraz znowu z chęcią byśmy do niego wrócili.
Przykładowo podstawowego Tigera po release kupowałem już łącznie cztery razy, z czego trzykrotnie za 50% ceny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2013 o 17:57, Olamagato napisał:

ps. Jest gorzej niż myślałem. Dopiero co kupiłem sobie VK 36.01, a tu od jutra zniżka
50%. Są takie dni kiedy człowiek czuje się ostatnim frajerem... :)

Problem jest taki że obecnie w grze jest od cholery pojazdów, więc bardzo trudno przewidzieć które zostaną przecenione.

Inna sprawa że ja w tej kwestii mam olbrzymiego farta. Wszystkie maszyny 6 i 7 tieru (a trochę ich mam) kupowałem na promocjach, które się pojawiały akurat krótko po odblokowaniu ich przeze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 17:57, Olamagato napisał:

ps. Jest gorzej niż myślałem. Dopiero co kupiłem sobie VK 36.01, a tu od jutra zniżka
50%. Są takie dni kiedy człowiek czuje się ostatnim frajerem... :)


Nie ty jeden. Ja wczoraj kupiłem ARL 44 :( Gdybym się nie spieszył mógłbym jutro kupić go razem z AMX 12t któy też jest w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 20:14, meryphillia napisał:

Spieszcie się bo zaraz znikną kodziki. ;)


Transakcja finansowa.
Data: 26 kwietnia 2013 20:26:55
Na twoje konto wpłynęło złota: 1 000

niech Thor Ci w dzieciach wynagrodzi dobry czlowieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 20:30, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Teraz mi powiedz jak usunąć konto na tym portalu :D


pamietam ze do jakies 2 gier tez dawali klucze i to tak grube jak ten do WoTa. i nie spamuja skrzynki w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 20:14, meryphillia napisał:

http://www.alienwarearena.com/giveaway/world-of-tanks-bonus-code-giveaway-europe/

-1000 golda
-5 dużych zestawów naprawczych
-5 dużych apteczek
-5 automatycznych systemów gaśniczych

Spieszcie się bo zaraz znikną kodziki. ;)

super :) teraz tylko na co wydać XD, chyba kupie sobie za 2k miejsc w garażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 20:30, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Teraz mi powiedz jak usunąć konto na tym portalu :D


Nie usuwać.
Niech sobie dojrzewa powoli, bo to już drugi kod jaki dostaliśmy od alienware. ;)

EmperorKaligula >>> o szalałeś z tymi życzeniami?!
No chyba że sa jednoczesne z życzeniami znalezienia w końcu tej wymarzonej dziewiczej japońskiej księżniczki. ;D

Nikodem95 >>> gmail zawsze najpewniejszy, ale mój mejl na o2 też jak widac dał radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 20:31, Nikodem95 napisał:

Mój polski email nie wchodzi. Jakieś pomysły?


A to jest ten sam na jaki masz grę zarejestrowaną? Bo próbowałem taki myk zrobić i na inny przesłać sobie kodzik, ale nie dało rady.

Empreror, Mery: Jak spamu nie ma to może sobie być, nie podobało mi się że trochę moich danych chcą ode mnie toć i troche nakłamałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować