Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2012 o 19:04, Tomoya-kun napisał:

A z tych 2 to polecę raczej Valentine,

Faktycznie fajnie się gra Valentine :) co prawda namęczyłem się na III tierze by staty mieć na poziomie 50% wygranych, ale już z Valentine to jest koło 80%, tzn. losuje nie za mocne czołgi i gra się Valentine bardzo łatwo. Co prawda nie mam jeszcze najlepszego działa, ale ogólnie zakup z weekendową zniżką oceniam bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inwestujecie w moduły typu siatka maskująca, albo skrzynka naprawcza? A i jeszcze mam pytanie czy zabrali Pz4 to mocne działo z tą jakby nie pasującą wieżą czy nie? Jeśli nie to jakie to działo było? Miałem tak od wakacji małą przerwę z WoT dlatego pytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 23:51, Paoro napisał:

Inwestujecie w moduły typu siatka maskująca, albo skrzynka naprawcza? A i jeszcze mam
pytanie czy zabrali Pz4 to mocne działo z tą jakby nie pasującą wieżą czy nie? Jeśli
nie to jakie to działo było? Miałem tak od wakacji małą przerwę z WoT dlatego pytam :P

Oczywiście u mnie zawsze podstawą jest siatka maskująca i lepsza optyka. A co do PzIV to tak zabrali mu wieżę z 7.5cm KwK 42 L/70. Teraz dostał ulepszenie zwykłej wierzy o ekrany i 10,5 cm KwK L/28. Zmienia to styl gry nim bo zamiast z daleka jako snajper teraz grasz albo: z 7.5cm L/48 jako sniper na średnie odległości na 2 lini trochę jak z M4 lub 10,5 cm KwK L/28 walcząc jako 1 linia/wsparcie i wchodząc w walkę na bliskie odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 23:57, Tomoya-kun napisał:

Oczywiście u mnie zawsze podstawą jest siatka maskująca i lepsza optyka. A co do PzIV
to tak zabrali mu wieżę z 7.5cm KwK 42 L/70. Teraz dostał ulepszenie zwykłej wierzy o
ekrany i 10,5 cm KwK L/28. Zmienia to styl gry nim bo zamiast z daleka jako snajper teraz
grasz albo: z 7.5cm L/48 jako sniper na średnie odległości na 2 lini trochę jak z M4
lub 10,5 cm KwK L/28 walcząc jako 1 linia/wsparcie i wchodząc w walkę na bliskie odległości.

A i jeszcze mam takie pytanko, co się dzieje, jak ktoś miał taką wieże, a ją zabierają? Po prostu znika mu z wyposażenia, czy dostaje w zamian jakąś inną. I jak to jest w przypadku czołgów, jak jakiś znika..

Akoss-94@
Nie chodziło mi o zestaw naprawczy (bo apteczka, ten zestaw plus gaśnica to już od dawna u mnie podstawa), tylko moduł - skrzynka z narzędziami (źle to ująłem mówiąc naprawcza), która przyśpiesza o 25% zwykłą naprawę jakiejś części przez załogę. Lepszą optykę i siatkę sobie kupie, bo można je przenosić pomiędzy czołgami, a tą skrzynkę chyba też, bo czasem wykorzystam zestaw naprawczy, a potem mi gąsienica spada jest problem, a tak może szybciej naprawią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 00:14, Paoro napisał:

A i jeszcze mam takie pytanko, co się dzieje, jak ktoś miał taką wieże, a ją zabierają?
Po prostu znika mu z wyposażenia, czy dostaje w zamian jakąś inną. I jak to jest w przypadku
czołgów, jak jakiś znika..

Szczerze to różnie robią, najczęściej zwracają ci po prostu kasę i exp. Chyba że zmieniają czołg na inny to można przy tym dostać np .2 czołgi jak to było z KV i KV2. Czy zmienić linię jak T30

Dnia 02.12.2012 o 00:14, Paoro napisał:

Akoss-94@
Nie chodziło mi o zestaw naprawczy (bo apteczka, ten zestaw plus gaśnica to już od dawna
u mnie podstawa), tylko moduł - skrzynka z narzędziami (źle to ująłem mówiąc naprawcza),
która przyśpiesza o 25% zwykłą naprawę jakiejś części przez załogę. Lepszą optykę i siatkę
sobie kupie, bo można je przenosić pomiędzy czołgami, a tą skrzynkę chyba też, bo czasem
wykorzystam zestaw naprawczy, a potem mi gąsienica spada jest problem, a tak może szybciej
naprawią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 00:14, Paoro napisał:

A i jeszcze mam takie pytanko, co się dzieje, jak ktoś miał taką wieże, a ją zabierają?
Po prostu znika mu z wyposażenia, czy dostaje w zamian jakąś inną. I jak to jest w przypadku
czołgów, jak jakiś znika..


z tego co pamietam to zabieraja stara, nowa daja za darmo jak miales wykupiona stara. a i zwracaja expa w postaci free expa za odkrycie starej + masz odkrytna nowa. ale na 100% nie jestem pewien.

dotyczyla mnie wymianka T34 i rozbicie KVki, ale juz szczegolow nie pamietam. wiem tylko ze na przenosinach nic nie stracilem (darmowe czolgi, darmowe miejsca w garazu) ktos z lepsza pamiecia musi sie wypowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 23:51, Paoro napisał:

Inwestujecie w moduły typu siatka maskująca, albo skrzynka naprawcza? A i jeszcze mam
pytanie czy zabrali Pz4 to mocne działo z tą jakby nie pasującą wieżą czy nie? Jeśli
nie to jakie to działo było? Miałem tak od wakacji małą przerwę z WoT dlatego pytam :P


Siatka maskująca przydaje mi się na większości stockowych pojazdów, gdzie staram się coś pomóc na mapie z drugiej linii. Wydaje się też być niezbędna na wszelkich niszczycielach i artyleriach, gdzie kitranie się po krzakach to podstawa niemal na każdej mapie.

Skrzynkę z narzędziami kupiłem jak na razie tylko na T-29, i w połączeniu z umiejętnością naprawy na 100% daje to bardzo fajne efekty, bo gąsienice zauważalnie szybciej się naprawiają. Całkiem przyjemna rzecz na heavy tanku, którym lubię powalczyć z bliska, który w dodatku ma owe gąsienice dość szerokie i ładnie zbiera w nie trafienia za 0. Myślę, że na innych ciężkich czołgach walczących w zwarciu też się sprawdzi(o ile rozwijasz na nich naprawę, bez tego może to już aż tak fajnie nie działać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

meryphillia (06:41:33) Victory! Battle: Himmelsdorf 2 grudnia 2012 06:32:24 Vehicle: MS-1 Experience received: 2,828 (x2 for the first victory each day) Credits received: 25,873 Battle Achievements: Top Gun
meryphillia (06:50:16) Victory! Battle: Himmelsdorf 2 grudnia 2012 06:44:25 Vehicle: MS-1 Experience received: 1,177 Credits received: 23,449 Battle Achievements: Top Gun
meryphillia (07:05:33) Victory! Battle: Province 2 grudnia 2012 06:51:19 Vehicle: MS-1 Experience received: 1,813 Credits received: 33,926 Battle Achievements: Top Gun, Scout
meryphillia (07:05:43) c-c-combo breaker

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po tych zmianach, nadal najlepszym medem do zarabiania jest Pz4 czy już inny? Szykuje się do kupna czołgu na wyższym tierze i jak wiadomo, muszę czymś zarabiać na pociski ;) a samym tylko KV-1 nie chce mi się ciągle jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 10:15, Paoro napisał:

A po tych zmianach, nadal najlepszym medem do zarabiania jest Pz4 czy już inny? Szykuje
się do kupna czołgu na wyższym tierze i jak wiadomo, muszę czymś zarabiać na pociski
;) a samym tylko KV-1 nie chce mi się ciągle jeździć.

Wg. nieoficjalnych statystyk, najlepiej zarabiającym czołgiem niepremiumowym jest francuski tier5 BDR.
Polecam przejrzeć to:
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/173167-tank-profitability-average-net-income-for-all-tanks-in-game/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 10:15, Paoro napisał:

A po tych zmianach, nadal najlepszym medem do zarabiania jest Pz4 czy już inny? Szykuje
się do kupna czołgu na wyższym tierze i jak wiadomo, muszę czymś zarabiać na pociski
;) a samym tylko KV-1 nie chce mi się ciągle jeździć.

Ja powiedział bym że moim najlepszym zarabiaczem jest StugIII, po nerfie PzIV dostał on piękne buffy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 10:29, Kubelo napisał:

> A po tych zmianach, nadal najlepszym medem do zarabiania jest Pz4 czy już inny?
Szykuje
> się do kupna czołgu na wyższym tierze i jak wiadomo, muszę czymś zarabiać na pociski

> ;) a samym tylko KV-1 nie chce mi się ciągle jeździć.
Wg. nieoficjalnych statystyk, najlepiej zarabiającym czołgiem niepremiumowym jest francuski
tier5 BDR.
Polecam przejrzeć to:
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/173167-tank-profitability-average-net-income-for-all-tanks-in-game/

Jak widać po tym rankingu, same statystyki to nie wszystko, tym bardziej jak się gra nie na premium. BDR to bardzo słaby czołg, a żeby zarobić trzeba trochę tych obrażeń w bitwie zadać. Pytam bardziej, który sprawdza się w praktyce najlepiej (bo jak wiadomo teoria i praktyka nie idą zawsze w parze). Osobiście nie znam lepszego do zarabiania niż KV-1. Pz4 z tym działkiem też był podobno najlepszym medem do zarabiania.. czym jeździcie by polepszyć stan portfela? Bo raczej nie BDRem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 11:09, Paoro napisał:

/cut

Powiem inaczej, praktycznie każdy czołg V/VI tieru o ile umiesz nim grać może być zarabiaczem. Do tego kup sobie z 1-2 dni premki i jedziesz. Ja na M18 i Stugu w 1 dzień zarobiłem raz ponad 1mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BDR słabym czołgiem? :D Ma dobre działo jak na ten tier, które zadaje dużo obrażeń, a co za tym idzie sporo zarabia. Nieźle zarabiają też M10 Wolverine i M18 Hellcat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 11:58, RamboPL napisał:

BDR słabym czołgiem? :D Ma dobre działo jak na ten tier, które zadaje dużo obrażeń, a
co za tym idzie sporo zarabia. Nieźle zarabiają też M10 Wolverine i M18 Hellcat.

BDR - może i zadaje dużo obrażeń, ale jest wielki, co za tym idzie trudny do ukrycia, ogromne łatwe do trafienia gąsienice - słaby pkt. tego czołgu i do tego słaba blacha jak u każdego Francuza. Zresztą tak jak Tomoya-kun piszę, jeśli się umie grać danym typem to każdy jest dobry.

Tomoya-kun@
Co do Stugu to nie lubie niszczycieli, wiem że nie ma co porównywać, ale od kiedy grałem największym syfem czyli M3 Lee, by kupić T1 HT to nie lubię czołgów bez obracanej wieży. Oczywiście to kwestia wprawy, ale co do Jag itp. to ludzie się ich boją i zawsze próbują je zniszczyć jako pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 13:14, Paoro napisał:

Jak widać po tym rankingu, same statystyki to nie wszystko, tym bardziej jak się gra nie na premium.

Ja nie mam premium i nie narzekam.

Dnia 02.12.2012 o 13:14, Paoro napisał:

Zresztą tak jak Tomoya-kun piszę, jeśli się umie grać danym typem to każdy jest dobry.

Więc w czym problem i po co pytania?
Mi osobiście BDRem grało się świetnie, mimo tego, że jest klockiem. Gdy nim grałem, KV-1 i KV-2 to ciągle był ten sam czołg, więc można było jeździć z trollem na 5 tierze i jakoś mimo tego z BDRa byłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować