Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2012 o 23:49, UnionPacific napisał:

Lub też walka Kv-3 vs. Kv-3. Dwa moje strzały z odległości
na oko 10 metrów w silnik wroga (z działa 122mm D-25T) i wzięte 190 HP.


Powtórkę poproszę, abym mógł zobaczyć, jak walisz z HE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 01:03, Kerigun napisał:

Co jest nie tak ze SU-101 ?? mam go od 6 dni, gram nim po kilka bitew dziennie i narazie
aż 3 mi się udało wygrać :(


Raczej co jest nie tak z grą: event, weekend, kampania reklamowa, inteligencja ludzi na poziomie stołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dobrze że o tym wspomniałeś. Faktycznie na powtórce strzelam z odłamkowo-burzących. Znowu jak widać badziewie przełączyło się samo bo nigdy tych pocisków nie używam. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 08:55, UnionPacific napisał:

O, dobrze że o tym wspomniałeś. Faktycznie na powtórce strzelam z odłamkowo-burzących.


Użyj jakiegoś moda wyróżniającego rodzaje amunicji albo zmień klawisz pod HE na jakiś nieużywany.

Dnia 09.12.2012 o 08:55, UnionPacific napisał:

Znowu jak widać badziewie przełączyło się samo bo nigdy tych pocisków nie używam. -.-


Robisz błąd - HE przydają się przy decapie oraz przy dobijaniu dobrze opancerzonego i/lub ustawionego celu. Należy tylko pamiętać, że ma to sens dopiero dla dział 105+, w rzadkich przypadkach ~90. Dzięki temu przykładowo udało mi się zdjąć ostatnio od frontu E-75 z 97HP za pomocą ELC z działem 90mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 00:13, Akoss-94 napisał:

Najs. A po jakim czasie dostałeś tego bana? Ojciec znajomego korzystał z takich usług
kilkukrotnie.

Może z miesiąć minął od zakupu. Na szczęście premke zdążyłem wykorzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 12:31, UnionPacific napisał:

Z innej beczki - prawie idealne zakończenie dnia premium ^^


Bardzo ładnie, gratki :-)

Ja osobiście żałuję, że parę podobnych bitew, które mi się przytrafiły, miały miejsce zanim wprowadzili mastery badges. Aż kusi mnie, żeby znowu kupić Tygrysa i nim sobie pojeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualna rupieciarnia.
Od ostatniego chwalenia się nastąpiły tylko lekkie zmiany u herbaciarzy, a tak niestety reszta bez zmian.
Pozyskane kredyty jak zwykle tracę na jakies pierdoły, zamiast w końcu uzbierać na brakujące, a odkryte już dziesiątki i kilka wcześniejszych tierów.

Dzisiejszy dzień upłynął natomiast pod znakiem kilkudziesięciu bitew stoczonych bez premki, której zwyczajnie nie kupiłem. ;]
Niestety muszę stwierdzić że rok temu znacznie lepiej zarabiało się na tierach od VI wzwyż bez konta premium.

Piatek/sobota, natomiast była totalnym nołlajffestem, gdzie przesiedziałem nad gra bite 25,5 godzin. ]:>

20121209201910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 20:19, meryphillia napisał:

Piatek/sobota, natomiast była totalnym nołlajffestem, gdzie przesiedziałem nad gra bite 25,5 godzin. ]:>

Dlatego ja nawet nie myślę o premium i większej ilości czołgów w garażu niż darmowe. Jak miałbym ze 100 wozów z nalepką x3, to chyba bym się pociął... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 01:28, Olamagato napisał:

Jak miałbym ze 100 wozów z nalepką x3, to chyba bym się pociął... :)


Ja mam 25 i zwyczajnie niektórymi nie gram, jak nie mam ochoty. Cyferka x3(czy nawet x5) nie będzie mną rządzić, nie dajmy się zwariować.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, to że chcę mieć wszystkie pojazdy w grze w posiadaniu nie oznacza jeszcze, że mam nimi daily robić wszystkimi. Już przy 40 pojazdach w garażu, zrobienie nmi wszystkimi daily jest cholernie trudne, bowiem często przecież kilka razy bitwę pojechać na jednym, by w końcu była wygrana.

A bez premium, przekonałem się, że na dłuższą metę nie dałbym już rady grać.
jeden dzień mogę, ale więcej niż jeden już nie da rady, bo zbieranie kilkuset tysięcy kredytów w ciagu 10 godzin nie jest zabawne. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 07:23, meryphillia napisał:

A bez premium, przekonałem się, że na dłuższą metę nie dałbym już rady grać.
jeden dzień mogę, ale więcej niż jeden już nie da rady, bo zbieranie kilkuset tysięcy
kredytów w ciagu 10 godzin nie jest zabawne. ;P

Ja się do tego całkiem dobrze przyzwyczaiłem. Co prawda, chciałbym mieć teraz jakieś 15 milionów, żeby dokupić zaległe 8 tiery (ISU, T-44, Panther 2, AMX 50 100, T32, KV-4) i ogólnie przydałby się jakiś dobry prem tank, ale jak na razie radzę sobie dobrze, a jak dają darmową premkę, to wtedy szaleję xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi nawet grając z premką ciężko zebrać brakujące 18 baniek na trzy TX.
Ciągle roztrwaniam na coś innego, a dodatkowo rzygam już T34 i chyba czas zakupić w końcu jakąś prem ósemkę inną.

Wczoraj miałem już 2.3mln, no i pech chciał że zachciało mi się sprawdzić Churcha VII i zostało marne 540000.
I tym samym znowu nie udało się nazbierać na GWTigera. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Jakimi czołgami na 8 tierze da się grać bez dużej straty pieniędzy bez premium? Wypróbowałem już AMX 50 100, amx 13 90 i ferdiego. We wszystkich strasznie wtapia się kasę, nawet przy dobrym meczu wydawało się po 5k albo nawet i 10 za naprawę czołgu i amunicję. Kompletnie nieopłacalny interes. Ale może właśnie są jakieś czołgi które rekompensują straty?

Najbardziej przymierzam się teraz do JagdPanther 2. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bić minimum 3k dmg, by wyjść na plus.
Niestety ale granie TVIII bez premium dla zarobku, nie wchodzi w grę w ogóle, bowiem gdy podsumujemy 100 bitew, to wyjdzie że ostatecznie że wyszliśmy na minus.

Bez konta premium, aby stackować kredyty należy się zaopatrzyć w kilka łatwych moneymakerów TV i nimi mozolnie ciułac kredyciki.
Innego wyjścia zwyczajnie nie ma.

Bzdurą też jest zakup premtanka TVIII, bowiem tu też trzeba nieźle natrzaskac dmg by zarobić konkretny kesz, a przegrane bitwy z niewielkim zadanym dmg (poniżej 1k, co wcale takie trudne nie jest) przynoszą straty.

Niestety.
Chcesz zarabiać konkretne kredyty?
Kup konto premium na określony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawdę, czasami odrazu widać, kiedy się wygra, a kiedy przegra, miałem przed chwilą 3 bitwy na jgpantherze, pierwsze dwie moje pociski odbiły się nawet od grilla, i od innych ~V tieru ustawionych ewidentnie przodem, bitwa 3 wchodziłem we wszystko a pantera z długą 75 nie mogła mnie przebić, można wierzyć w to co piszą, ale nad tym wszystkim czuwa coś większego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po mininym weekendzie jestem już pewien tego iż WG umieściło w grze jakiś system ingerujący w grę, który ma spowodować że konkretna rozgrywka będzie przegrana lub wygrana bez uwagi na to co w niej zrobimy.
Nikt mi nie wmówi że tak nie jest, po tym jak magiczny Is-3 dwukrotnie, raz za razem odbił z 100 metrów pocisk z mojego T30.
Idealnie wymierzona część frontowego pancerza, w miejscu gdzie w 60-70% przypadków penteracja (a penetracja w tym miejscu jest za każdym razem z takiego działa jakim dysponuje T30) z takiej odległości prowadzi do eksplozji ammoracka.

Utwierdzeniem manipulacji grą jest to co stało się za trzecim strzałem, gdy pocisk zwyczajnie przebił w końcu pancerz w tym miejscu i nie zadał żadnych uszkodzeń...
Po chwili zostałem oneshotowany przez wrogą artylerię, a cała gra skończyła się wynikiem 15:3 dla wroga.


No ale jeden pies z tym.
Trudno się mówi, zaciska zęby przy takich bitwach i dalej potulnie płaci za konto premium. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować