Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2013 o 11:27, Budo napisał:

Dlaczego wszyscy gracze ELC AMX są tacy? Nie zauważyłem takiej zależności z innymi szybkimi
czołgami.

pewnie nie umieją grać tym czołgiem, a jak umiesz to każdym bd osiągał niezłe wyniki, i z tej całej frustracji wolą zdobyć trochę expa przez zwiad, ale zazwyczaj kończy się do szybkim powrotem do garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 12:01, Darkstar181 napisał:

Nie wszyscy. Spora część potrafi tym czołgiem zdziałać cuda.


Jeszcze takich nie widziałem.
W ogóle robię amerykańskie tdki, którego brać po T82? Mam do wyboru T40 i M8A1, chcę robić w przyszłości te wieżowe.
http://wiki.worldoftanks.com/T82
http://wiki.worldoftanks.com/images/c/cb/Tt_usa.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 12:19, Budo napisał:

> Nie wszyscy. Spora część potrafi tym czołgiem zdziałać cuda.

Jeszcze takich nie widziałem.
W ogóle robię amerykańskie tdki, którego brać po T82? Mam do wyboru T40 i M8A1, chcę
robić w przyszłości te wieżowe.
http://wiki.worldoftanks.com/T82
http://wiki.worldoftanks.com/images/c/cb/Tt_usa.jpg

Póki co nie grałem amerykańskimi TD, zacząłem niemieckimi. Marder na swoimi III tierze to potęga.
Z amerykańksich podczas gry widziałem że nieźle sobie radzą hellcaty. Sporo osób nimi gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 12:19, Budo napisał:

W ogóle robię amerykańskie tdki, którego brać po T82? Mam do wyboru T40 i M8A1, chcę
robić w przyszłości te wieżowe.


http://www.wotdb.info/index-old.html#country=usa (wybierz vertical na dole)

czytelne drzewko i czytelne strzalki.

M10 i M36 maja wieze. T40 i wszystko od T25 AT dalej juz nie. Wszystko od m8a1 i dalej az do konca ma wieze. czyli jak chcesz z wieza to droga od m8a1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IV tier to chyba najgorszy z możliwych ;P zawsze się tu męczę obojętnie czym gram. Jak nie trafie na KV1, których przebić nie mogę, to znów gdy jestem na samej górze takim chińskim stuartem to same naaby u mnie w teamie -.- jak tym czymś grać, jest wielkie, ma słabe działo, jedyny plus to szybkość niestety nie mam komu spotować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 12:59, Paoro napisał:

IV tier to chyba najgorszy z możliwych ;P zawsze się tu męczę obojętnie czym gram. Jak
nie trafie na KV1, których przebić nie mogę, to znów gdy jestem na samej górze takim
chińskim stuartem to same naaby u mnie w teamie -.- jak tym czymś grać, jest wielkie,
ma słabe działo, jedyny plus to szybkość niestety nie mam komu spotować..

z IV tieru to najlepiej hetzera wspominam, i niezależnie od losowania jest zawsze groźny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 11:27, Budo napisał:

Dlaczego wszyscy gracze ELC AMX są tacy? Nie zauważyłem takiej zależności z innymi szybkimi
czołgami.


Dziwię im się że tak szybko padli. Przecież byli top tierami. Rozumiem, gdyby byli w bitwie z tierami VII, ale tutaj można było nakręcić bardzo przyzwoity wynik. Chciałbym na nim miec takie losowania.

kindziukxxx Poprawcie mnie jeśli się myle, ale chyba TD''ki miały uprzywilejowane losowania sprzed czasów zmienienia MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 13:55, Pierogi_z_Cukrem napisał:

kindziukxxx Poprawcie mnie jeśli się myle, ale chyba TD''ki miały uprzywilejowane
losowania sprzed czasów zmienienia MM?


Nie jestem pewien, czy o to chodzi, ale tak jak KV trafiał nawet na IX tier, to dla Stuga max tierem był VIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam dostawać w dupę za ponad 500dmg od swoich z drużyny w ostatnich minutach meczu i nie dostać za to nawet grosza rekompensaty... A jeśli ja bym im zadrapał lakier zabierając 1hp, musiałbym płacić im ponad 5-10 tysięcy.

System rekompensat jest chory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jedziesz czymś cięższym i koleś lekkim się o Ciebie rozbije? Zwłaszcza, że Ty nawet próbując manewrować i tak nic nie zrobisz i jeleń traci połowę hp, a Ty musisz za niego bulić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa mieć szósty zmysł. Podjeżdżam na wrogiego capa, staję w miejscu tak, że widać naszą bazę, postanowiam oddać ślepy strzał, w końcu Wargaming płaci, i niespodzianka. Pojazd nie był spotowany, ani nie było żadnego tracera, po prosty ślepy, fartowny strzał.

20130126190554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy odpisuje się: "l2d whore" i odstrzeliwuje mu się zadek.
Skoro i tak małpie zapłacimy, to czemu ma mieć jeszcze satysfakcję z gry; niech skacze na czaciku tekstami, jak typowa małpa "all report tk".

]:>


Miałem czas pograć tylko wczoraj/dzisiaj.

Kupiłem 300 naprawczych, a tak to konto zbyt wiele nie urosło (wiele bitew TVIII-X bez premki plus 300k na wente do medów).
Ale ogólnie było sycąco bowiem kilka akcji było świetnych, jak chociażby zalinkowana wcześniej bitwa kochanym Churchem, czy jedna z bitew na Tygrysie, gdzie bezczelnie wepchnąłem wrogiego Is''a z 1100HP do sadzawki i utopiłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest u diabła możliwość kupienia tych zestawów naprawczych !?
Klikam store, i są tylko płatne moduły, plus paliwo. Nie widzę nigdzie apteczek, gaśnic, ani zestawów do naprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 21:30, Darkstar181 napisał:

Gdzie jest u diabła możliwość kupienia tych zestawów naprawczych !?
Klikam store, i są tylko płatne moduły, plus paliwo. Nie widzę nigdzie apteczek, gaśnic,
ani zestawów do naprawy...

Spróbuj w wyposażeniu w garażu, zaraz nad czołgami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 21:41, meryphillia napisał:

Chyba widać wystarczająco

WR pnie się do góry tak poza tym pomimo ilości bitew na koncie. :3

Musiałem kliknąć "on vehicle" bo inaczej nie wyświetlało.
Zaraza jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj tylko, że paliwa (jakbyś kupował), są różne do poszczególnych nacji.

Aby starczyło do kolejnej promocji, polecam kupić taki zestaw: naprawcze 300 (lub więcej, w zależności jak czesto gramy), 200 apteczek i 150 gaśnic.
Najwięcej schodzi naprawczych, ja zużywam pewnie 9/10 bitew.
Apteczki rzadziej, ale też czesto (wiadomo działonowy czy kierowca w niektórych pojazdach - must have), a najrzadziej gaśnice, szczególnie że często widząc przegraną nie warto się gasić i zużywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Luzik, apteczek to mi sporo zostało z poprzedniej promocji (jakieś 180) a i zestawów po zakupie mam koło 250. Na tę ilość czołgów jakie mam starczy.

Paliwa używam rzadziej, tak samo jak gaśnic (zresztą jak czołg się jara to zazwyczaj i tak już kaplica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się pali to gasić trzeba:P Komunikat jest przecież podawany o zapłonie, a poza tym hp ucieka wyraźnie.
Kaplica to jest wtedy jak nie ogarniasz i dasz poszaleć płomieniom przez około 5< sekund...ilość uszkodzonych modułów/czołgistów potrafi być imponująca. W przypadku ugaszenia pożaru po 1-2 sekundach nie ma żadnych uszkodzeń poszczególnych elementów albo jest 1. W tym przypadku kwestia ważności danego elementu i ewentualne użycie zestawu naprawczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować