Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2013 o 22:58, scott napisał:

Tylko na jadzi 10,5 cm to wybór taki sobie bo :


Cieszy mnie takie podejście uzytkowników, bo dzięki temu zadają mi mniejsze uszkodzenia nim padną. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie działo polecacie na PzIV, grać z 75mm czy 105mm? Do 105 słyszałem, że pociski HE lepiej sprawdzają się niż AP, jak to wreszcie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

105 i gold ammo.
Przy dobrym dmg jesteś nawet pomimo kosztów wyjść minimalnie na plus bez premki.

Niestety ale granie z aktualną 75ką jest katorgą i znacznie lepiej bawić się w zarabianie na KW-1, T1 HT lub Churchillu I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo chodzi mi w Pz4 o zarabianie, tylko o ''przejście'' dalej, mam T1 i z zarobkiem nie mam problemu i to właśnie jego zazwyczaj stosuje do tejże fuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 23:22, Zbicku napisał:

Nie za bardzo chodzi mi w Pz4 o zarabianie, tylko o ''przejście'' dalej, mam T1 i z zarobkiem
nie mam problemu i to właśnie jego zazwyczaj stosuje do tejże fuchy.


Mi ciężko było ugrać cokolwiek na 10,5 i radziłbym grać 75. Fakt, że zawiodłem się na PZ IV, ale VK3601H okazał się tym, czego oczekiwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w takim przypadku tylko i wyłącznie 105 i gold ammo.
Z racji potencjału działa jesteś w stanie dostawać sporą ilośc expa za dmg, a dodatkowo z racji iż działo najlepiej nadaje się na bezpośredni kontakt z wrogiem, walczysz cały czas w pierwszej lini, więc masz szansę na bonusy do expa z racji bliskiego kontaktu, spotowania i dostawania bonusu za sojuszniczy ostrzał spotowanych celów.

Teżz na poczatku nie narzekałem na 75mm, ale po czasie doszedłem do wniosku że jednak gra z tym działem to katorga.
Jeśli już chce mi się jechać aktualnie PzIV, to tylko z 105 i gold ammo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 23:36, Zbicku napisał:

No właśnie VK3601H m. in. jest moim celem, przyda się wreszcie jakiś solidny med w garażu.

VK jest idealna, brakuje może trochę zwrotności, ale w sumie już na stockowej VK grało się wyśmienicie. Pz4 grałem już po tym nerfie i ciężko było na V tierze, a grałem 7,5. Tej 10,5 nie chciałem używać, bo miała słabą celność, a Pz4 jest papierowa, także wolałem snajpić z dalszej odległości dosyć celną 7,5ką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 23:17, Zbicku napisał:

Jakie działo polecacie na PzIV, grać z 75mm czy 105mm? Do 105 słyszałem, że pociski HE
lepiej sprawdzają się niż AP, jak to wreszcie jest?


Zależy. Mimo wszystko polecam 75mm, ale to osobista preferencja bo howitzerom nie ufam za bardzo. Jak napisał poprzednik - 75mm do snajpienia ale i w walce bezpośredniej też się da nią grać. Własnie krótką armatką bardziej z bliskiego dystansu trzeba operować, od biedy można się bawić przeciwpancernymi pociskami - jak oflankujesz przeciwnika w innym wypadku odłamkowo-burzące ale traci się przez to impet działa. Z tym że musisz pamiętać iż takim kruchym zeszytem jak ten med możesz za bardzo nie poszaleć.
Dzisiaj tak sobie znowu próbowałem pograć trochie tą 10,5 i wyszło że po zdjęciu pierwszego napotkanego przeciwnika jakoś brakowało mi argumentu na kolejnych (czyt. ROF''u).

Kubelo Teraz wszystko ładuje się bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 09:53, Antek100100 napisał:

Szykujcie się na World of Tanks na ulicach. Korea Północna ogłosiła stan wojny z Koreą
Południową.

Weź nie potarzaj tych bzdur z wiadomości jak można ogłosić stan wojny z krajem w którym jest się w stanie wojny od czasu poprzedniego konfliktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 09:55, Carter napisał:

Weź nie potarzaj tych bzdur z wiadomości jak można ogłosić stan wojny z krajem w którym
jest się w stanie wojny od czasu poprzedniego konfliktu.

Tak, ale oni podpisali porozumienie, które teraz zerwali oraz zagrozili atakiem jądrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 10:08, Antek100100 napisał:

> Weź nie potarzaj tych bzdur z wiadomości jak można ogłosić stan wojny z krajem w
którym
> jest się w stanie wojny od czasu poprzedniego konfliktu.
Tak, ale oni podpisali porozumienie, które teraz zerwali oraz zagrozili atakiem jądrowym.

Porozumienie to nie Akt Pokoju wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2013 o 22:58, scott napisał:

1 ammo x4 razy droższe przy ok -100pkt dmg wiecej - szkoda srebra
Pena ta sama prawie +3mm dla 88 która i tak szybciej ładuje.
Szkoda 105 bo rujnuje dochody na tym TD

wystarczy trafiać i nie ma problemu sam używam 105 i nie narzekam, średnio około 10k na plus z bitwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 00:07, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Kubelo Teraz wszystko ładuje się bez problemu.

U mnie w dalszym ciągu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 22:58, scott napisał:

Tylko na jadzi 10,5 cm to wybór taki sobie bo :
1 ammo x4 razy droższe przy ok -100pkt dmg wiecej - szkoda srebra
Pena ta sama prawie +3mm dla 88 która i tak szybciej ładuje.
Szkoda 105 bo rujnuje dochody na tym TD


To jak z trzymaniem 120 zamiast 155 na T30 - lepszy RoF, ale jak tylko przeciwnik się zorientuje, to wyjeżdża i zjada takiego cwaniaka (nawet w drugim T30). TD ma walnąć w ryj przeciwnika tak, aby ten bał się wystawić drugi raz. Gryzienie częste, ale słabe to domena medów i piździków. A argument o zarobkach został już wielokrotnie wyśmiany - jak chce się zarabiać, to ma się prem tanki albo V. Zresztą bez premki też idzie spokojnie zarobić na 105, bo wystarczy tylko robić porządny dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 23:17, Zbicku napisał:

Jakie działo polecacie na PzIV, grać z 75mm czy 105mm? Do 105 słyszałem, że pociski HE
lepiej sprawdzają się niż AP, jak to wreszcie jest?


Nie grałem nim po zmianach, ale po doświadczeniach z Shermanem polecam Ci 105 - ma walnięcie, jest uniwersalna i uczy gry jak mało co. Trzeba myśleć i to bardzo przed strzałem, ale przedstawienie po trafieniu często jest tego warte. RoF nie jest przeszkodzą (niecałe 7 sekund przy pełnej załodze, wentylacji i rammerze), a celność to sprawa dyskusyjna.
Ogólnie polecam grę wymiennie HE i HEAT, ponieważ gra tylko na goldzie to świetny sposób na bankructwo i porażkę. HE lecą w kierunku ciężej opancerzonych celów (albo w lekkie, które HE może spenetrować) lub tych na dobicie, HEAT wtedy, kiedy jest szansa na przebicie i ogólna sytuacja wymaga zadania większych obrażeń.

Kubelo
Rozstrzelaj ciasteczka (a może i nawet wtyczki) albo zobacz na innej przeglądarce.

Antek100100
Dobry zestaw, chociaż możesz też pomyśleć o wentylacji (najlepiej po wyszkoleniu załogi w camo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy są takie kozaki, co mają takiego EFF jak ja na Pz3 xD

W ogóle jakie działo najlepszego do tej Pz3, bo póki co grałem na stockowym, poniżej 3 bitwa i od razu as pancerny :P Już mi się ten czołg podoba, strach pomyśleć co będzie jak teraz założę porządne działo :D

20130330122453

20130330122500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować