Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Mój obecny garaż. Dziwne są te brytyjskie czołgi, niemalże w każdej bitwie dostaje w ammo racka, jak go naprawie to ponownie mi go uszkadzają. Serio brytyjska myśl techniczna przewidywała umieszczanie amunicji w najbardziej narażonej na ostrzał części pojazdu ?? :D

20130329133140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 12:40, meryphillia napisał:

Speszjal marny, co uzmysławia że musi być dużo dobrego przygotowane na urodziny.

A kiedy one mają być? Jeszcze na Wielkanoc? Osobiście mam nadzieję że dadzą zniżkę na szkolenie załogi (SU-100 i amerykański Stuart kiszą się w garażu czekając na czołgistów).

Sam weekednowy specjal marny, wyprowadze za to Mordke, drżyjcie newbie''sy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale narzekacie. Ja tam bym się cieszył z x2 do expa. U nas dali tylko x3 za pierwszą wygraną. Do tego consumables -50% i VK3601 będzie zarabiał 50% więcej. Niby średnio, ale zawsze trochę kredytów wpadnie.

Jeśli chodzi o urodziny to mogliby dać kod na dzień premium/golda, czy coś. Nie obraziłbym się w takim przypadku, ale też wszelkie bonusy do xp i zarabiania kredytów będą mile widziane. Więc zapewne czego nie dadzą, będzie to sytuacja win/win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 12:36, Paoro napisał:

http://worldoftanks.eu/news/6593-special-back-your-roots-pl/

Mam nadzieje, że na urodziny dadzą mega spejal, bo ten bardzo średni w ich wykonaniu.
Jedyny plus to, to że będzie można pojeździć na juniorkach i pozarabiać kredki.

Może nie będzie aż tak źle. Przeciętny małpiszon wyznaje zasadę big tankz=big gunz więc nie będzie się zniżał do poziomu karaluchów. Jeśli znajdę sobie kogoś do plutonu to pośmigam sobie pewnie Ic lub Hetzerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 12:36, Paoro napisał:

http://worldoftanks.eu/news/6593-special-back-your-roots-pl/

Mam nadzieje, że na urodziny dadzą mega spejal, bo ten bardzo średni w ich wykonaniu.
Jedyny plus to, to że będzie można pojeździć na juniorkach i pozarabiać kredki.

Jak dla mnie bomba ;} Akurat gram dwiema czołgami IV tieru, to sobie pozbieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 13:44, meryphillia napisał:

Co tak mało? :3


Bo ja jak coś odkryje nowego to sprzedaje stare :D No mam tylko sentyment to pewnych niemiaszków i nie wiem czemu Type T-34 jeszcze nie sprzedałem :P Mam tylko 4 wolne sloty, 5 jak sprzedam typka, a miejsca trzymam na: 2 linie medów niemieckich, 2 linie medów rosyjskich, Mausa. BTW, jeszcze 45k expa i będę miał CAŁE niemieckie drzewko elitarne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 14:11, Kerigun napisał:

BTW, jeszcze 45k expa i będę miał CAŁE niemieckie drzewko elitarne :D


Nice.

Też myślałem parę miesięcy temu, że szybko skończe niemiaszków (zostały tylko GW type E do odkrycia i jeden z tych nowych lightów), ale przy moim obecnym entuzjazmie do gry jest mało pewne że do końca roku zrobie tę artę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 14:22, meryphillia napisał:

Też myślałem parę miesięcy temu, że szybko skończe niemiaszków (zostały tylko GW type
E do odkrycia i jeden z tych nowych lightów), ale przy moim obecnym entuzjazmie do gry
jest mało pewne że do końca roku zrobie tę artę...


Ja mam wybrane od 6 do 8 czołgów którymi tylko gwiazdkę strącam i tak powoli ale do przodu grinduje tanki :D A jak by nie patrzeć to rozwijam każdą możliwą gałąź w każdym drzewku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które działo do SU-85 jest Waszym zdaniem najlepsze? 122 mm ma ogromne obrażenia ale ma słabą penetrację, z kolei 85mm mam średnie obrażenia ale ogromną penetrację, z resztą 122 mm jest tańszy. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 17:35, Antek100100 napisał:

Które działo do SU-85 jest Waszym zdaniem najlepsze? 122 mm ma ogromne obrażenia ale
ma słabą penetrację, z kolei 85mm mam średnie obrażenia ale ogromną penetrację, z resztą
122 mm jest tańszy. Jakieś rady?


Ja gram z 85mm i największą penetracją. Wolę strzelać częściej i niemal zawsze się przebijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 17:35, Antek100100 napisał:

Które działo do SU-85 jest Waszym zdaniem najlepsze? 122 mm ma ogromne obrażenia ale
ma słabą penetrację, z kolei 85mm mam średnie obrażenia ale ogromną penetrację, z resztą
122 mm jest tańszy. Jakieś rady?

W przypadku gry TD lepiej zawsze wybierać działo o wyższej penetracji i celności. Na co ci ogromny kaliber jak wszystko będzie dingało od przeciwnika lub go nie trafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 18:19, Tomoya-kun napisał:

> Które działo do SU-85 jest Waszym zdaniem najlepsze? 122 mm ma ogromne obrażenia
ale
> ma słabą penetrację, z kolei 85mm mam średnie obrażenia ale ogromną penetrację,
z resztą
> 122 mm jest tańszy. Jakieś rady?
W przypadku gry TD lepiej zawsze wybierać działo o wyższej penetracji i celności. Na
co ci ogromny kaliber jak wszystko będzie dingało od przeciwnika lub go nie trafi?

wyjątkiem jest jgpanthera gdzie i 88 i 105 są tak zbliżone pod względem penetracji i ROF że nawet na oficjalnym forum jest mniej więcej 50/50 pomiędzy tymi dwoma działami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej na konkurs jest mi potrzebna ogarnięta załoga do jakieś TII. Kupuje Churchila 3 i będę miał na zbyciu załogę z KW1 już strasznie ogarniętą i tu mam pytanie jest sens dawania tej ogarniętej załogi do np. BT2? Przeszkolę ją i dorobię te 30% i będzie załoga z 3 perkami. Tylko właśnie później bym tą załogę chciał przenieść do Rudego. Podsumowując czy jest sens to robić? Bo jak tak patrze to koszty niewielkie 60 koła kredek na przeszkolenie, tylko czy załoga jakoś na tych przeszkoleniach nie straci? A przenieść ją na Rudego tak czy siak miałem przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 19:00, kindziukxxx napisał:

wyjątkiem jest jgpanthera gdzie i 88 i 105 są tak zbliżone pod względem penetracji i
ROF że nawet na oficjalnym forum jest mniej więcej 50/50 pomiędzy tymi dwoma działami
:)


W takich sytuacjach imo też lepiej większe działo. Często jest się niewidocznym do momentu wystrzelenia. Wtedy lepiej na start zadać większy dmg. No i jak jest się w mieście i ma się okazję oflankować, wtedy lepiej mieć większy alfa dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw stracą > 10% (20% albo 30%, już nie pamiętam). Potem przy następnych przenosinach ponownie tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 19:22, Heimdallr napisał:

> wyjątkiem jest jgpanthera gdzie i 88 i 105 są tak zbliżone pod względem penetracji
i
> ROF że nawet na oficjalnym forum jest mniej więcej 50/50 pomiędzy tymi dwoma działami

> :)

W takich sytuacjach imo też lepiej większe działo. Często jest się niewidocznym do momentu
wystrzelenia. Wtedy lepiej na start zadać większy dmg. No i jak jest się w mieście i
ma się okazję oflankować, wtedy lepiej mieć większy alfa dmg.

Tylko na jadzi 10,5 cm to wybór taki sobie bo :

1 ammo x4 razy droższe przy ok -100pkt dmg wiecej - szkoda srebra
Pena ta sama prawie +3mm dla 88 która i tak szybciej ładuje.
Szkoda 105 bo rujnuje dochody na tym TD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie na tym zarabiam. Z resztą od nabijania kredytów mam tiery piąte i szóste.

Kolejne za dla większego działa - w przypadku strzelania do zbliżającego się scouta - wiadomo - trzeba jak najszybciej posłać delikwenta do piachu. 10,5 z jej górną granicą dmg jest w stanie zdjąć na hita np. takiego T-50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować