Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Zawsze jak mam nadzieję na jakiś super wynik, to spotyka mnie coś głupiego. Spokojnie broniłem sobie bazy, i nagle coś się stało z hp mojego czołgu. A potem arta zaczęła się świecić na niebiesko, hehehehe.xD

20130407180234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam maly, ale irytujacy problem. Zmienialem ustawienia grafiki by lepiej wszystko chodzilo (i tylko to!), ale kolor przeciwnej druzyny zmienil mi sie na... eee jakis niebieskawy to chyba jest. Zalaczam screeny jak to wyglada+z ekranu ustawien. Ktos wie, jak to zmienic?

Pewnie, ze jestem w stanie sie przyzwyczaic do tego koloru, no ale... :P


EDIT: juz wiem, colorblind mode... screeny i post zostawiam dla innych slepcow jak ja :P

20130407211520

20130407211524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam bitwy z szóstkami, kiedy najwięcej w obu drużynach robią dwie czwórki.xD Szkoda trochę, że moja drużyna raczyła szybko wyginąć(i znowu trafił się idiota strzelający do swoich), ale i tak było fajnie(sekundy mi zabrakło żeby zatłuc tego T-28, którego wspomogła arta :/).

20130408021054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziwną bitwę, dwóch kolesi podjechało mi akurat kiedy strzelałem, bo długim celowaniu. Najpierw jeden wjechał za mojego boku, a drugi chwilę potem się wycofywał, mając try snajperski nawet ich nie zauważyłem, a że nie mieli dużo hp to ich zdjąłem i teraz mam niebieski nick w garażu.. i to już bardzo długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Społeczność WoT schodzi z każdym dniem na psy, przykład za rady dla makaków, jedyne co cie może spotkać to wyzwiska, za wygranie bitwy i capowanie, kolejna porcja wyzwisk, bo oni chcą sobie napić fragów, a gdy ja mam 5 fragów i brakuje mi jednego do specjalisty to oni oczywiście kapują.. najlepiej się do nich nie odzywać i grać swoje innej rady nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\

Dnia 08.04.2013 o 15:46, Paoro napisał:

\. najlepiej się do nich nie odzywać i grać swoje innej rady
nie ma :/

No co ty :P

Tak wygląda random this is life m8 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 15:46, Paoro napisał:

Społeczność WoT schodzi z każdym dniem na psy, przykład za rady dla makaków, jedyne co
cie może spotkać to wyzwiska, za wygranie bitwy i capowanie, kolejna porcja wyzwisk,
bo oni chcą sobie napić fragów, a gdy ja mam 5 fragów i brakuje mi jednego do specjalisty
to oni oczywiście kapują.. najlepiej się do nich nie odzywać i grać swoje innej rady
nie ma :/


Tylko że oni mogą przejmować bazę jeśli chcą, i nie możesz im tego zabronić. Podobnie jak ktoś może strzelać do tego samego celu co Ty i zabrać Ci fraga który potrzebny jest do jakiegoś medalu. Zwyczajnie trzeba się pogodzić z tym, że każdy może robić na mapie co mu się podoba(w granicach możliwości oczywiście) i często nie będzie to zagranie po Twojej myśli. W sumie patrząc jak głupie nieraz zagrania ludzie robią, to zabranie nam szansy na jakiś medal wcale nie jest takie najgorsze.:P


Btw, dziś wykonałem fantazyjną szarżę Matyldą(kto wie jak szybki jest to pojazd wie też, jakie to szaleństwo) i czasami takie coś popłaca.xD Mapę wcześniej wpadło ''wsparcie'', a w następnej Pascucci, więc dzisiejsza godzinka zabawy jak najbardziej udana(4/5, 80% win rato xD).

20130408182616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 18:29, Nephren-Ka napisał:

Btw, dziś wykonałem fantazyjną szarżę Matyldą(kto wie jak szybki jest to pojazd wie też,
jakie to szaleństwo) i czasami takie coś popłaca.xD Mapę wcześniej wpadło ''wsparcie'',
a w następnej Pascucci, więc dzisiejsza godzinka zabawy jak najbardziej udana(4/5, 80%
win rato xD).


Była jakas kasa za medal? Ja mimo że ogólnie jestem dość słaby, to takie wyniki - a nawet lepsze - na matildzie miałem , ale nigdy nie dostałem 40 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 19:09, Lucek napisał:

Była jakas kasa za medal? Ja mimo że ogólnie jestem dość słaby, to takie wyniki - a nawet
lepsze - na matildzie miałem , ale nigdy nie dostałem 40 tys


25k za służbę patrolową.:D
Ogółem to jest pojazd ''4 fun'' i nie zarabia dużo(ale za to zawsze jest na plus), może z wyjątkiem tego pięknego weekendu kiedy dostała +50%, co w połączeniu z kontem premium dało +50k za dobrą bitwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 18:29, Nephren-Ka napisał:

Tylko że oni mogą przejmować bazę jeśli chcą, i nie możesz im tego zabronić.


Nie mówię o zabranianiu komuś robienia czegoś. Jak mi brakuje fraga do specjalisty to lece i nie oglądam się na ludzi na capie, najwyżej raz poproszę, ale ich nie wyzywam, bo wiem, że zanim się z nimi dogadam to już zcapują, a oni będą mieli jeszcze radochę, że nie pozwolili mi zdobyć medalu. Chodzi o to, że jak role się odwracają, jak capuje sobie po zabiciu niemal całego teamu, to noobki, wcześniej siedzące w krzakach, nagle z nich wyskakują i jak hieny chcą się nachapać łatwych fragów. Piszą wtedy, żebym nie capował, i lecą wtedy takie wiązanki, że szok.. no traktujmy się poważnie, wygrywam im bitwę, a oni jeszcze mnie wyzywają o.0 ja mam im pomagać, a w analogicznej sytuacji małpy robią mi nazłość. Mało, że przyzwyczaiłem się do tego, że na randomkach gram sam, to jeszcze będę musiał grać z wyłączonym czatem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie wyłączyć czatu (są mody, ale chyba uznane zostały za niemile widziane), a WG jasno wyraziło się że w planach nie ma miejsca na usunięcie czatu w bitwie.

Najlepiej olewać co piszą makaki, a jeszcze lepiej podnosić im ciśnienie rzucając od czasu do czasu flejmogenną kwestię z którego gatunku nadrzewnego pochodzą. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 19:09, Lucek napisał:

> Btw, dziś wykonałem fantazyjną szarżę Matyldą(kto wie jak szybki jest to pojazd
wie też,
> jakie to szaleństwo) i czasami takie coś popłaca.xD Mapę wcześniej wpadło ''wsparcie'',

> a w następnej Pascucci, więc dzisiejsza godzinka zabawy jak najbardziej udana(4/5,
80%
> win rato xD).

Była jakas kasa za medal? Ja mimo że ogólnie jestem dość słaby, to takie wyniki - a nawet
lepsze - na matildzie miałem , ale nigdy nie dostałem 40 tys

25k srebrników za patrol duty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 00:07, Darkstar181 napisał:

Jaram się, jaram się, wciąż znajdują się makaki które nie wiedzą na czym polega istota
T29. Walcie dalej w tę wielgachną wieżę, duraki jedne !

blah, zapomniałem ostatniego. No dobra, na dzisiaj wystarczy tego stroszenia piór.

20130409000951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 00:14, meryphillia napisał:

Kiedyś można było sobie do woli używać na "uszkach", ale oczywiście musieli to zmienić dziady jedne. ]:>

Zupełnie nie wiem z jakiego powodu... Posłuchali się płaczków.

A to taki sam element czołgu jak większość kopułek, gniazd karabinów czy wizjery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że dożyję do tego, ale udało mi się zdobyć Invadera i Raidera na Ferdku w ostatnim meczu. Żeby nie było - dwa razy oddałem strzał, więc nadal była szansa na wyspotowanie mnie.

Teraz tylko dojść do Mausa i na nim Raidera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować