Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2013 o 09:59, meryphillia napisał:

Niegrywalne gówno pełne małp.

Wins/Battles: 7-1 (16) (43.75%)

Powinni coś z tym zrobić, żeby to chociaż trochę wyrównać, bo tak jak piszesz robi się z tego niegrywalna kupa, bo co to za przyjemność jak te 55% bitew przegrywasz i to mimo że w pojedynkę masakrujesz rywali, ale brakuje dosłownie jeszcze jednego ogarnięte ziomka by wygrać.. to jaki procent wygranych mają naabki, które grać nie umieją... no właśnie oni pewnie mają szczęście w losowaniu - myślenie WG, lepiej utruć życie dobrym graczom, a ułatwić małpom -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, widze ze olanie wota od ostatniego weekendu wychodzi na dobre :P duzo przyjemniej mi sie gra teraz w War Thunder... ale pewnie niedlugo cos tam pogram znow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 12:18, Reffanov napisał:

A mnie dziś wyjątkowo dobrze idzie, cztery bitwy dopiero co prawda, ale każda wygrana...

Jak to się mówi nie chwal dnia przed zachodem słońca ;)

Ichvander@
Grałem trochę na padzie w te samoloty od WG i będąc na 4 tierze bodajże odpuściłem.. dobre wyniki były, ale mało było graczy i losowało często z dużo lepszymi, coś jak kiedyś na WoT. Tej a jak wygląda latanie na War Thunder za pomocą pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze ze nie mam pojecia ;) latam za pomoca myszki i klawiatury. I jest przyjemnie. Graczy chyba jest duzo, obecnie mam 5 lvl i 5rank, na bitwe czekam maks 15-20s.Co do losowan- zdarza sie grac z graczami ktorzy maja po 15-16 lvl, ale na szczescie samoloty maja z tego samego tieru ;) wiec jest bez masakry, da sie cos ugrac. IMO World of Warplanes moze sie schowac, tez probowalem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ( na początku bitwy): "Nauczcie sie małpy, że kamperzy zawsze przegrywają w tej grze"
Tiger (na koniec mojego bólodupkowego hejtu wobec małpiszonów): "Skoro jesteś taki PRO czemu masz tylko 1 fraga?"

No po prostu nie wytrzymam któregos dnia, i znaczne czyścić garaż, by ostatecznie na koncie zostało +/- 100 kredytów.
Poziom i ilość kalekich zwierząt w tej grze zabił juz całkowicie przyjemność z grania...

20130608202221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 03:55, meryphillia napisał:

Na serio chyba zmienili mi ustawienia ilości małp w teamie...

Wins/Battles: 1 (5) (20%)


gz

no ja juz dzis pewno postrzelam, ale poznym wieczorem raczej, jak malpki polaza sie spac aby wstac do bananowej szkoly rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah makak makakiem małpił.
Nie da sie uciec od maupuf w tej grze.
Nie znajo litości.

Ale idzie ku lepszemu u mnie:
Wins/Battles: 5 (10) (50%)

Nawet znalazłem ochote by pograc jeszcze z 2 godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 04:43, meryphillia napisał:

Nawet znalazłem ochote by pograc jeszcze z 2 godzinki.


jak z aryleria ? grasz teraz na t8 i wyzej ? bo wlasnie dlatego zrobilem sobie detoks. znudzilo mi sie bluzganie artylerzystow, topienie sie czy to co najlepsze: czyli kazdej arcie w swojej druzynie sprzedac gonga za ~300 i grac dalej jakby nigdy nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego bóludupki o arte, jak Ty. ;)
Raz na wozie raz pod wozem...

Bardziej zreszta od arty wkurwiają mnie takie sytuacje, jak przed chwilą.
Tygrys dostał Spartana, bo oczywiście miernoty tak zaprogramowali tę gierkę, że T30 mając na 200m Tygrysa z 115HP i stockową wieżą... rykoszetuje od niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 04:58, meryphillia napisał:

Nie mam takiego bóludupki o arte, jak Ty. ;)


a no i jest jeszcze 4 wariant: jak mam newsy do poczytania to ukrywam sie ciezkim/srednim (w sumie teraz tylko tym gram) za artyleria i czerpie perwerysjna przyjemnosc z chata wchodza do gry co minute go przeczytac :D 5 placzacych artylerzystow, ktorzy najpierw bluzgaja, potem blagaja, a na koncu groza banem :D tylko czasem wolalbym sobie postrzelac, ile mozna noskill noberstwo trollowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uninstal this game.
Play Barbie Horse Racing Online instead.

;)

Jakiś makak w E-75 właśnie zmotywował mnie do wyczyszczenia niggnorelist i wrzucania tam teraz szczególnych przypadków, które mnie TK, bym pamietał by ich od teraz też TK po starcie zawsze jak spotkam.
Więc uważaj tam, jak będziesz miał mnie w bitwie, a będę w SPG siedział. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 05:15, meryphillia napisał:

Uninstal this game.
Play Barbie Horse Racing Online instead.

;)


slaby endgame, sprzedalem wymaxowane konto :D

Dnia 09.06.2013 o 05:15, meryphillia napisał:

Jakiś makak w E-75 właśnie zmotywował mnie do wyczyszczenia niggnorelist i wrzucania
tam teraz szczególnych przypadków, które mnie TK, bym pamietał by ich od teraz też TK
po starcie zawsze jak spotkam.


jak takiego spotkasz to ma on na z automatu na spisie druzyny zaznaczone ze go ingorujesz, tak ? bo mam kilka "ofiar" do odstrzalu (spisane nicki na karteczce), za brak zrozumienia dla mojego trollowego geniuszu wzglem tchorzostwa z krzakow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 05:28, EmperorKaligula napisał:

jak takiego spotkasz to ma on na z automatu na spisie druzyny zaznaczone ze go ingorujesz,
tak ?


Masz czerwoną gwiazdeczkę przy nicku, czyli dumny znacznik czerwonego małpiszona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 04:43, meryphillia napisał:

Nah makak makakiem małpił.
Nie da sie uciec od maupuf w tej grze.
Nie znajo litości.

Ale idzie ku lepszemu u mnie:
Wins/Battles: 5 (10) (50%)

Nawet znalazłem ochote by pograc jeszcze z 2 godzinki.

Kiedyś grałem z Tobą bitwę w jednym teamie i pamiętam że byłeś w plutonie z jakimś gościem w t-43 (ty jako black prince) mapa klasztor - kolega pojechał jak kozak i w pierwszej max 2 minucie był dead po czym soczystym językiem bluzgał team - tak więc fakt małpy cię lubią ;)

Ja już na win/b nie patrzę - po prostu mnie to już "gila" - podchodzę teraz lekko do tego i jest to dla mnie zdrowsze podejście - gra ma bawić - jak frustruje to zmieniam gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 13:43, EmperorKaligula napisał:

> gra ma bawić - jak frustruje to zmieniam
> gre.

ale gra ma sens i jest przyjemna, to malpy ja wypaczaja.

No ba - ale trzeba żyć z nimi w symbiozie - inna bajka to małpy są wszędzie nie tylko w naszej drużynie - ja lubię małpy bo to darmowe fragsy. A że czasem się przegra - takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna nie miałem takich zarobków na T34... :] Pomimo całkiem małej ilości doświadczenia, w kredytach wyszło nieźle.

20130609161856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować