Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2013 o 11:37, Ichvander napisał:

Dlatego ja zastanawiam sie jak graja ludzie ktorzy maja po 14<k bitew a win ratio
na poziomie 70-80%... co oni, sami wyrzynaja przeciwne druzyny? :P

Multi konta i te sprawy ;P Prawdę mówiąc, teraz jakbym założył konto i powiedział znajomym z klanu, że to ja, to by mnie przyjęli i mógłbym spokojnie wycisnąć WR i EFF na poziomie 60, czyli to zielone na XVM, grając tak jak obecnie, a teraz mam chyba WR 49 i EFF 52. Pokutują jednak początki w grze. W tej chwili znam już tą grę, czyli wiem co robić, a czego nie by mieć jak najlepsze staty. Do tego nie grałbym w słabych kompaniach/plutonach szukając znajomych, co miało kiedyś miejsce, bo tych już bym miał.

Ci z topowych klanów to już w ogóle.. 70-80 żaden problem, wątpię by mieli konta od początku, bo kiedyś musieli nauczyć się grać, poznać wiarę. Nie raz spotykam znajomego ziomka, który kupił kartę graficzną z jakimiś kodami na WoTa gdzie jest mega dużo złota oraz Lowe i T34. Przy takiej okazji ludzie zakładają nowe konta, bo tylko takich dotyczy ta promocja i cisną naprawdę dobre wyniki. Z drugiej strony mi by się już nie chciało zakładać nowego konta, gram darmowo, więc i tak dużo więcej bym nie wycisnął. Mówię, trochę lepsze staty, ale i tak doszedłbym do VIII tieru i nie stać by mnie było na dalszy rozwój. A topowe klany umożliwiające rozwój wymagają min. jednego prem tanka VIII tieru na którego trzeba wydać te 150 zyla. Na reszta premek, a i owszem można potem zarobić na ESL i innych tego typu turniejach, ale podstawa to topowy klan, grający w CW i zdobywający prowincje, byłem w takim trochę, ale się rozpadł i wróciłem do poprzedniego gdzie gra się fajnie, bez spinki na VI i się wygrywa, ale nie ma ludzi, którzy rozstawiali by na VIII, albo na CW. Na razie nie mam też czasu, także się nie pcham nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 13:58, Paoro napisał:

Ci z topowych klanów to już w ogóle.. 70-80 żaden problem,

Topowe klany i 70-80? To są słabe klany... W topkach EFF na poziomie 90+ to norma.

Sam mam 92 nie będąc w żadnym klanie od prawie roku i tak samo od prawie roku jeżdżąc tylko na randomach i tylko samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 14:19, Wilkv napisał:

> Ci z topowych klanów to już w ogóle.. 70-80 żaden problem,
Topowe klany i 70-80? To są słabe klany... W topkach EFF na poziomie 90+ to norma.

Fakt jak teraz przejrzałem się statystyką, to masz racje, ale ludzie już przy WN6/7 na poziomie 1400-1600, potrafią być w Sarmatach. No i z takimi się znam i grałem w kompaniach nie raz, z tymi najlepszymi, "unikatami" na poziomie 2000 się nie spotkałem nigdy, także nie wgłębiałem się za bardzo w ich staty.

Dnia 29.05.2013 o 14:19, Wilkv napisał:

Sam mam 92 nie będąc w żadnym klanie od prawie roku i tak samo od prawie roku jeżdżąc
tylko na randomach i tylko samemu.

Nie mówię, że grając samemu na randomkach się nie da, choćby Ty jesteś tego dowodem, wystarczy mieć tego jednego chociaż prem tanka z VIII tieru i stać cie na moduły na wszystkie tanki, do tego wyszkolona załoga, potem przenoszona na nowe maszyny, wielu ludzi nie jeździ też stockowymi tankami - na zawieszenie, wieżę i topowe działo wykorzystują wolnego expa, no i można spokojnie kręcić wyniki na takim poziomie. Nie będę tu wspominał o modach, bo nie wszyscy je używają, ale też robią różnicę. Nie zmienia to jednak faktu, że pełno jest ludzi, którym mody, tony golda i same prem tanki w garażu nie pomogą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuć że wolne się zaczęło bo zwycięstwa są w stosunku 1/5 na przegrane. Ledwo udało mi się je zrobić 2x exp i to nie na wszystkich maszynach. Dzisiaj T32 miałem ochotę już sprzedać w diabły bo raz nawet mimo 3 fragów i zjechania mimo to 2 innych VIII do ok.20% nie udało mi się dzisiaj wygrać żadnej gry nim.... Chyba idę na kilka dni do War Thunder, aż się boję co tu będzie jak przyjdą wakacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem idiotą o,O
Odblokowałem gorszy silnik do T-43, żeby mieć elitkę. Właśnie się z orientowałem, że gdy odblokuje T-44 to dostanę to za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 20:47, Antek100100 napisał:

Jestem idiotą o,O
Odblokowałem gorszy silnik do T-43, żeby mieć elitkę. Właśnie się z orientowałem, że
gdy odblokuje T-44 to dostanę to za darmo...

Silniki w T-43 są podstawą, jeśli chcesz coś nim ugrywać. Bez nich, czołg toczy się jak kupa złomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 20:49, Kubelo napisał:

Silniki w T-43 są podstawą, jeśli chcesz coś nim ugrywać. Bez nich, czołg toczy się jak
kupa złomu.

Tak, ale ja już miałem topowy silnik od T-34-85, odblokowałem za 17k gorszy żeby była elita, a gdy odblokuję T-44, to dostane go za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 20:55, Antek100100 napisał:

Tak, ale ja już miałem topowy silnik od T-34-85, odblokowałem za 17k gorszy żeby była
elita, a gdy odblokuję T-44, to dostane go za darmo.

A to rzeczywiście, nieprzemyślany manewr :D
Na przyszłość będziesz już raczej pamiętał, bo zmarnowanie kilkunastu tysięcy ekspa to ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 20:47, Antek100100 napisał:

Jestem idiotą o,O
Odblokowałem gorszy silnik do T-43, żeby mieć elitkę. Właśnie się z orientowałem, że
gdy odblokuje T-44 to dostanę to za darmo...

Zaje*iście 17 koła w plecy o ile się nie myle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 21:38, Paoro napisał:

Zaje*iście 17 koła w plecy o ile się nie myle..

No cóż, moja nadgorliwość żeby odblokować cały czołg zanim kupie następny uderzyła we mnie ze zdwojona siłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem trochę, najczęściej gram artylerią (np. Su-26). Trafiła mi się bitwa w Malinówce i w drużynie miałem gościa co przeżywał jakby od tej bitwy jego życie zależało. Wydawał rozkazy, jeździł jak szalony, zaczął coś odwalać że po co się stara i scoutuje jak artyleria do d**y itp. Masakra. Nawet jak go zniszczyli (dosyć szybko), to dalej siedział i rozkazywał. Pierwszy raz trafiłem na takiego nadgorliwca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 08:01, Bartkula napisał:

Wczoraj grałem trochę, najczęściej gram artylerią (np. Su-26). Trafiła mi się bitwa w
Malinówce i w drużynie miałem gościa co przeżywał jakby od tej bitwy jego życie zależało.
Wydawał rozkazy, jeździł jak szalony, zaczął coś odwalać że po co się stara i scoutuje
jak artyleria do d**y itp. Masakra. Nawet jak go zniszczyli (dosyć szybko), to dalej
siedział i rozkazywał. Pierwszy raz trafiłem na takiego nadgorliwca....


prawy na nick i "ignore" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 09:17, EmperorKaligula napisał:

prawy na nick i "ignore" ;)

Tego nie znałem :) Następnym razem wypróbuję, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 15:14, Bartkula napisał:

> prawy na nick i "ignore" ;)
Tego nie znałem :) Następnym razem wypróbuję, dzięki ;)

Widzę, że z samym Napoleonem miałeś przyjemność :D nom niestety, pewnie tylko ty go słuchałeś, bo reszta go zignorowała zawczasu to jest po paru głupich tekstach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch 8.6 w wersji testowej już udostępniono . ''''Zmienione linie radzieckich, amerykańskich, niemieckich i francuskich dział samobieżnych.
Nowe radzieckie, amerykańskie, niemieckie i francuskie działa samobieżne.
Nowe wzory kamuflażu dla pojazdów radzieckich, niemieckich i francuskich.
Nowa azjatycka mapa „Święta dolina”.
Wprowadzenie bitew spotkaniowych na mapach: Kopalnie, Lakeville i Redshire.
Poprawki w podsumowaniu bitwy oraz w specjalnym ekranie bitwy .''''
http://worldoftanks.eu/news/7532-public-test-update-86/#features

20130530230925

20130530230938

20130530231146

20130530231937

20130530231955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Added ‘assist’ bonus for tracking enemy: if you track enemy and allies deal damage to it, or even destroy it, you will receive an XP bonus. Mechanism will work similarly to current damage on spotted vehicles mechanics''
''Mechanism, which allows to determine what bonuses (XP, credits, frags count) will be received for damaging or killing tanks using physics (pushing to water or from the cliffs etc.) and by whom, was added''

W końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 00:20, dark_master napisał:

za to po raz kolejny zgwałcono dzwieki

Do dźwięków zawsze możesz wrzucić mody. Do zdobywanych zarobków / expa nie bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba moja najlepsza walka Panterą :) Miałbym 9 ubitych ale jak zjechałem Tigera P do 8% to mi zabrali fraga :(

Edyta podpowiada: pierwszy mój medal Radleya-Waltersa

20130531005333

20130531005339

20130531005343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować