Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2013 o 18:52, UnionPacific napisał:

Niestety tym podobne teamy dziś od rana, od tieru II do IX.

Niestety przez promocje masa osób siedzi na V tierze (grając Typem-34 cały weekend nie miałem meczu z tierem wyższym) przez na innych tierach MM kompletnie odbija. Na T32 miałem mecz gdzie mnie i IS3 wrzuciło do bitwy VI tierów, ale w innych wypadkach ciągle walczyłem z X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o dobór maszyn bo w tym przypadku jest akurat w porządku (pomijając T-46 lub T-60 gdzie praktycznie cały czas jestem gdzieś na dole listy lub ST-1 gdzie trzeba użerać się z pięcioma IX lub X tierowymi niszczycielami na bitwie) ale o taktykę - ciągle push na jedną stronę a druga zostaje otwarta. Na niskich tierach to jeszcze w miarę do zrozumienia, ale już na topowych to nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 17:15, meryphillia napisał:

Z dupy taki mod...
Ja i tak swoim T1 Cunningham Of Doom potrafię zrobić z dupy jesień średniowiecza narwańcom
co jadą w moją stronę. :D

To chyba w miarę oczywiste że mod nie przyda Ci się w 99% przypadków, kiedy to spotykasz nowych graczy, którzy jeszcze nie czają o co chodzi w tej grze.

Tym niemniej nie znałem a na pewno ciekawy mod dla T1 w poważniejszych rozgrywkach, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 23:21, UnionPacific napisał:

Nie chodzi o dobór maszyn bo w tym przypadku jest akurat w porządku (pomijając T-46 lub
T-60 gdzie praktycznie cały czas jestem gdzieś na dole listy lub ST-1 gdzie trzeba użerać
się z pięcioma IX lub X tierowymi niszczycielami na bitwie) ale o taktykę - ciągle push
na jedną stronę a druga zostaje otwarta. Na niskich tierach to jeszcze w miarę do zrozumienia,
ale już na topowych to nie bardzo.

Szczerze to potykam to tak często że nawet nie zwróciłem na to uwagi. To już wolę niskie tiery bo tam przynajmniej rozproszą się całej mapie. Ale na VII i wyżej to dla mnie norma że praktycznie co mecz jest lemming train który do tego zamiast przejechać przez przeciwnika rozwalając wszystko po drodze zatrzymuje się i kitra przy każdym piździku schowanym za kamieniem (to w końcu straszne dostać strzał z działa 105mm za 300 w E-100). A ja niestety w swojej naiwności jadę sam trzymać flankę(na szczęście też bardzo rzadko zajadą mnie ilością, czekają strzelając z daleka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś udana bitwa dzisiaj.

Victory!
Battle: El Halluf 17 lipca 2013 20:17:17
Vehicle: Type T-34
Experience received: 3,632 (x2)
Credits received: 23,947
Battle Achievements: Patrol Duty, Scout

Chociaż by nie było, to wyjątkowo sporo wygranych na T34 wpadło, dzieki czemu Mle.48 dorobił się topowego działa (mimo wszystko nadal jest miernym pojazdem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu na IS-7:

* Dobry pancerz, sporo rykoszetów
* Działo z dobrym przebiciem i zadaje konkretne uszkodzenia

IS-7 dziś:

* Pancerz łapie wszystko, nieważne czy strzał od przodu, boku czy z tyłu i pod jakim kątem, chłonie wszystko
* Strzały odbijają się od wszystkiego (nawet od silnika Tigera), rykoszet za rykoszetem

Wniosek: Ze sześć bitew i zero fragów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram gram i do tej pory na cholere nie wiem jak podchodzic do walki frontalnej z TDkami fron na front (wieksza odleglosc) Nie moge nic zrobic najczesciej. Jak raz gdzies bliska walka byla, zerwalem gaski, chce objechac - nawet do polowy dziala mi nie zaladowal a ten juz naprawiony i tak kilka razy z rzedu. denerwujace to czasem jest, szczegolnie jak leci na nas td X...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakiś kmiot odbił skątowany dwa razy złoto z mojego Jpzr E-100...

diablolod >>> Dolna płyta; uniwersalne miejsce w każdym pojeździe.
Polecam tez zajrzeć na odpowiednie strony, gdy nie znasz jeszcze weakspotów w specyficznych pojazdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2013 o 00:57, meryphillia napisał:

diablolod >>> Dolna płyta; uniwersalne miejsce w każdym pojeździe.
Polecam tez zajrzeć na odpowiednie strony, gdy nie znasz jeszcze weakspotów w specyficznych
pojazdach.


wiem wiem, zawsze albo dolna plyta, albo wlaz dowodcy (im looking at you E-75), ale jakos nie wychodzi mi to w walce z TD, szczegolnie na wieksza odleglosc jest to trudne, a czasami nie da sie zblizyc.

Z tego wszystkiego sam zaczalem TD grac i bylo zle, ale gdy juz dobilem sie do Jgpanthera to musze powiedziec - strasznie mi sie podoba. Troche czasem sam sobie problemy sprawiam, jako ze jestem typem gracza ktory nie lubi siedziec pol km od wrogow i snajpowac, wiec czesto rzucam sie w strone pierwszej linii, z lepszym badz gorszym skutkiem, aczkolwiek jak narazie dobrze mi idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalne, oprocz E-75... ISem-3 za cholere, Chiny i inne rzeczy nie moge przebic tego syfu (od frontu) :/

EDIT: i jest to jedyny czolg (E-75) ktory sprawia, ze zgrzytam zebami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IS-3 raczej nie ma co front atakowac E75, chyba ze zlotem.
Wtedy ładujesz (o ile nie skątowany) w róg dolnej płyty kolo gąsek i podziwiasz jak płonie.
Ale najlepiej nie stawiać sie w sytuacji z E75 od frontu tylko próbować objechać lub po prostu nie wpychać się silniejszemu towarzyszowi pod celownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami warto walczyć do samego końca, choć wydaje się on z góry przesądzony. ]:>

Victory!
Battle: South Coast 18 lipca 2013 09:39:46
Vehicle: KV-1
Experience received: 1,481
Credits received: 34,347
Battle Achievements: Radley-Walters''s Medal, Top Gun, Defender

http://www20.zippyshare.com/v/31852766/file.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bot w Churchu VII najlepszy.
Faga chyba zdobył, bo coś się z nim piździkowatego zderzyło wnosząc po "zadanym" dmg... :D

Moje dwa dni przy wocie były kolejnym sezonem serialu dokumentalnego "Z kamera wśród zwierząt".
Coraz gorzej z tą grą stwierdzam.
Coraz więcej małpiszonów dochodzi do wysokich tierów niestety, a tam taktyka zauberera "A1 for the glory!" nie przynosi najczęściej skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 02:01, meryphillia napisał:

Bot w Churchu VII najlepszy.
Faga chyba zdobył, bo coś się z nim piździkowatego zderzyło wnosząc po "zadanym" dmg...
:D

Moje dwa dni przy wocie były kolejnym sezonem serialu dokumentalnego "Z kamera wśród
zwierząt".
Coraz gorzej z tą grą stwierdzam.
Coraz więcej małpiszonów dochodzi do wysokich tierów niestety, a tam taktyka zauberera
"A1 for the glory!" nie przynosi najczęściej skutku.

A no prawda dlatego ostatnio nie wychylam często nosa poza t VII i gram czysto dla rozrywki
Czasem zgram Conqurerorem aby dobić wreszcie expa do działa bo śmigam na stokowym i jest tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo dawno nie grałem Hetzerem i tak dla fanu mam ochotę nim zagrać, tylko nie wiem czy warto. Chodzi mi o to czy nie dostał czasem jakiegoś nerfa czy coś, czy nadal gra się nim tak przyjemnie? :) no i czy 10,5 wciąż najlepsze, nadal z tym działem na goldzie tak fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 10:49, Paoro napisał:

Mam pytanie, bo dawno nie grałem Hetzerem i tak dla fanu mam ochotę nim zagrać, tylko
nie wiem czy warto. Chodzi mi o to czy nie dostał czasem jakiegoś nerfa czy coś, czy
nadal gra się nim tak przyjemnie? :) no i czy 10,5 wciąż najlepsze, nadal z tym działem
na goldzie tak fajnie?

Znerfili gold ammo. Zmniejszyli pene do 104mm i zabrali normalizacje. Do tego spaced armor zmniejsza pene HEATów. Wliczając tracki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować