Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2013 o 01:52, p11k napisał:

Cóż, w moim klanie zawsze brało się kilka czołgów innych niż is3 czy chińszczyzna i nie
było problemu z wygrywaniem.

Nie mówię, że nie możesz wygrać, bo różnice między czołgami 8 tieru nie są aż tak znaczące, żeby w 100% determinowały rezultat bitwy. Natomiast najskuteczniejszy set up jest oparty o wcześniej wymienione czołgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 14:47, Tomoya-kun napisał:

Grałem i nawet je preferuje bardziej niż seniorki, ale nadal widzę że znaczna przewaga
maszyn na nich to IS-3 ewentualnie 110.

Hm, ostatnio jest moda na 11x FCM, ewentualnie "coś szybkiego żebyś za rushem nadążył".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 07:21, Adidas66 napisał:

Hm, ostatnio jest moda na 11x FCM, ewentualnie "coś szybkiego żebyś za rushem nadążył".

Cóż jeszcze nie spotkałem całego teamu FCM, ale nie widzę sensu robienia kompani prem tanków. Raz tylko napatoczył nam się legion AMX 50 100.

p11k
Niestety trafiają się ale jeśli ludzie mają do wyboru IS-3/110 a wymienione przez ciebie to niestety. Sam jeżdżę T32 i niestety bywa różnie, jeśli się okopię lub stoję na górze i najlepiej bronię pozycji to jakoś da się utrzymać jedna kosztem tony kasy na rykoszetach. Jednak na otwartej przestrzeni w proporcji innej niż 1 na 1 nie mam szans z ruskiem. Za mała penetracja i alpha + poza wieżą marny pancerz, ratuje mnie jedyne wejście w klincz ale wiadomo kompania to nie random i nie czekają grzecznie tylko mnie rushują. Szczerze lepiej wypada prototyp tylko niestety trzeba mu pozostawić kogoś do opieki aby nie zjechały go medy. Tylko że do tej pory poza sobą potkałem tylko 2 prototypy, TD od wejścia 8.6 wyginęły praktycznie z tych bitew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 07:30, Tomoya-kun napisał:

Cóż jeszcze nie spotkałem całego teamu FCM, ale nie widzę sensu robienia kompani prem
tanków. Raz tylko napatoczył nam się legion AMX 50 100.

80% WR i czas bitwy 3-4 minuty mówi co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 17:22, Nephren-Ka napisał:

Hmm, jak zwykle z nową łatką jedyny mod jaki jestem wstanie sobie znaleźć to celownik
Jimbo.xD

Był jakiś mod, który pokazywał ile obrażeń i komu zadajemy(o takie coś: http://i.imgur.com/bCBjizm.jpg?1
), podobnie jak ile obrażeń(i w ilu strzałach) dostaliśmy. Podpowie ktoś jak to się nazywało?


http://www.curse.com/wot-mods/worldoftanks/dcpxvma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 17:22, Nephren-Ka napisał:

Hmm, jak zwykle z nową łatką jedyny mod jaki jestem wstanie sobie znaleźć to celownik
Jimbo.xD

Był jakiś mod, który pokazywał ile obrażeń i komu zadajemy(o takie coś: http://i.imgur.com/bCBjizm.jpg?1
), podobnie jak ile obrażeń(i w ilu strzałach) dostaliśmy. Podpowie ktoś jak to się nazywało?

Dealt Damage Counter . http://www.curse.com/wot-mods/worldoftanks/dcpxvma
Ded_Shalfey config . http://www.awolf.eu/load/xvm_konfiguracji/4_0_0_26_06_13_ded_shalfey_config_pl/29-1-0-1148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 17:22, Nephren-Ka napisał:

Hmm, jak zwykle z nową łatką jedyny mod jaki jestem wstanie sobie znaleźć to celownik
Jimbo.xD

Był jakiś mod, który pokazywał ile obrażeń i komu zadajemy(o takie coś: http://i.imgur.com/bCBjizm.jpg?1
), podobnie jak ile obrażeń(i w ilu strzałach) dostaliśmy. Podpowie ktoś jak to się nazywało?

W XVM 4.1 jest taki licznik, jeśli nie chcesz samego XVM to wystarczy edytować plik xvmconf i wyłączyć niechciane funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 21:40, Monti0512 napisał:

W XVM 4.1 jest taki licznik, jeśli nie chcesz samego XVM to wystarczy edytować plik xvmconf
i wyłączyć niechciane funkcje.


O ile nie ma tam nic nielegalnego, to może sobie działać.;p
Główny problem z tym całym XVM jest taki, że po wpisaniu w google jest milion linków, i każdy chyba działa inaczej.;p
Jak jest jakiś opis co i jak po kolei robić żeby to działało, to pewnie się w końcu skuszę.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 22:11, Nephren-Ka napisał:

Jak jest jakiś opis co i jak po kolei robić żeby to działało, to pewnie się w końcu skuszę.xD

http://www.koreanrandom.com/forum/topic/1397-xvm-world-of-tanks-extended-visualization-mod-download/

Na stronie z pobieraniem jak i forum jest dostateczny opis. W samych plikach również są komentarze co za co odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie naszło.

Symbole narodów na czołgach - nazywają się jakoś konkretnie?

ZSRR miał czerwoną gwiazdę, USA białą w obwódce itp. itd. a jaki symbol był na polskich pojazdach? Orzeł (czysty domysł)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 23:13, Becamer napisał:

Tak mnie naszło.

Symbole narodów na czołgach - nazywają się jakoś konkretnie?

ZSRR miał czerwoną gwiazdę, USA białą w obwódce itp. itd. a jaki symbol był na polskich
pojazdach? Orzeł (czysty domysł)?


Polacy na swoich pojazdach przed wojną nie mieli żadnych orzełków ewentualnie trójkąty z różnym wypełnieniem i numer danej jednostki. Za to wspierając swojego czerwonego "sojusznika" czołgi miały bez korony orzełka. Szachownica biało-czerwona na samolotach choć nie pamiętam czy przypadkiem cromwelle nie miały też. Niemcy wiadomo czarny krzyż z obwolutą nie pamiętam dokładniej nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xvm pokazuje dokładnie jak sterowany jest MM by doprowadzać do 49% WR większości graczy.
Odbijałem od dupska wrogiego KW, by koniecznie makaki tym razem wygrały, że nie wspomne o stockowym M7, PzIV i Wolive u mnie na topce...

20130729083037

20130729083118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 08:31, meryphillia napisał:

xvm pokazuje dokładnie jak sterowany jest MM by doprowadzać do 49% WR większości graczy.


A może ma tylko wyrównać szanse dla obu drużyn ? Nie przyszło ci to do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiło mnie nowe info od WG:
- T57 Heavy and Foch 155 will be nerfed, but not too soon
- the devs decided to nerf KV-1S, but are choosing how to do that
- Maus and IS-7 are doing fine statistically, Tiger (H) will get a buff
Wszystkie te maszyny mające opinie zbyt przegiętych jak na swój tier były przez devów zaciekle bronione a tu nagle zapowiadają przyszłego nerfa? O_o No i w buff Tygrysa który stał się konieczny po 8.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 10:48, Tomoya-kun napisał:

Zadziwiło mnie nowe info od WG:
- T57 Heavy and Foch 155 will be nerfed, but not too soon
- the devs decided to nerf KV-1S, but are choosing how to do that
- Maus and IS-7 are doing fine statistically, Tiger (H) will get a buff
Wszystkie te maszyny mające opinie zbyt przegiętych jak na swój tier były przez devów
zaciekle bronione a tu nagle zapowiadają przyszłego nerfa? O_o No i w buff Tygrysa który
stał się konieczny po 8.6


Spoko, SerB wróci z urlopu, to zaraz pojawi się sprostowanie i zapowiedź kolejnego buffa dla biednego IS-7 i sporta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 11:22, McFlash napisał:

Spoko, SerB wróci z urlopu, to zaraz pojawi się sprostowanie i zapowiedź kolejnego buffa
dla biednego IS-7 i sporta.

Tia jak SerB''a nie ma to devsi harcują? Znaczy starają się balansować grę no chyba że to błąd w druku i zamiast nerf miało być buff. Kilku graczy sportów pewnie się przestraszyło więc dadzą mu KS-1S działo BL-10 albo M64 na pewno znajdzie się gdzieś w rosyjskim archiwum potwierdzenie że jest o maszyna 1000% historyczna. No i w sumie dla poprawności historycznej też usuńmy niemiaszkom długą 88 z tygrysa w końcu historycznie jeździł on z L56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować