Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Wczoraj miło się trolowało. Nawet na przegranej bez problemu wbijałem w top3 dmg. Tutaj przykład plutonowego czyszczenia zielonej części Ruinbergu na spotkaniówce.

20130707135840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2013 o 14:00, McFlash napisał:

Wczoraj miło się trolowało. Nawet na przegranej bez problemu wbijałem w top3 dmg. Tutaj
przykład plutonowego czyszczenia zielonej części Ruinbergu na spotkaniówce.

Też jeżdżę KV2, bo prawie co bitwa w pierwszej trójce i 30% więcej kredek :) Po wycofaniu starego gold ammo, zacząłem jeźdźcie tylko na odłamkowym i kasę się dobrze zarabia na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na ISU mam co chwila bitwy na 40k na plus.
Fajne są te misje, mam nadzieję, że będzie ich więcej i za lepsze nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do zarabiania na tym evencie to sport jest bo + 30% + 30% i czasem na topie jak się jest to specjalista wpadnie za 25000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2013 o 22:19, scott napisał:

Do zarabiania na tym evencie to sport jest bo + 30% + 30% i czasem na topie jak się jest
to specjalista wpadnie za 25000 :)

Niestety to też widać po ilości Sportów bo w każdej grze gdzie występuje VI tier znajdzie ich się ze IV na stronę i więcej. Dzisiaj moim rekordem było jak wrzuciło po 8 ich na stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2013 o 22:19, scott napisał:

Do zarabiania na tym evencie to sport jest bo + 30% + 30% i czasem na topie jak się jest
to specjalista wpadnie za 25000 :)

Ja mam nadzieje, że za tydzień będzie można nieźle zarobić na V. Warto kupić Shermana, czy KW1 jest obecnie lepsze do zarabiania? Pamiętam, że na urodzinach lepiej się grało Shermanem, ale nie pamiętam juz czy dostał od tego czasu nerfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 10:38, Paoro napisał:

Ja mam nadzieje, że za tydzień będzie można nieźle zarobić na V. Warto kupić Shermana,
czy KW1 jest obecnie lepsze do zarabiania? Pamiętam, że na urodzinach lepiej się grało
Shermanem, ale nie pamiętam juz czy dostał od tego czasu nerfa.

W międzyczasie 105 dostały nerf więc nie wymiatają już tak jak dawniej. Obecnie z V najlepiej zarabia się na KV-1 (jak zawsze) i StugIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2013 o 22:26, Tomoya-kun napisał:

> Do zarabiania na tym evencie to sport jest bo + 30% + 30% i czasem na topie jak
się jest
> to specjalista wpadnie za 25000 :)
Niestety to też widać po ilości Sportów bo w każdej grze gdzie występuje VI tier znajdzie
ich się ze IV na stronę i więcej. Dzisiaj moim rekordem było jak wrzuciło po 8 ich na
stronę.

No tak ale większość to jak to mówicie makaki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 10:38, Paoro napisał:

> Do zarabiania na tym evencie to sport jest bo + 30% + 30% i czasem na topie jak
się jest
> to specjalista wpadnie za 25000 :)
Ja mam nadzieje, że za tydzień będzie można nieźle zarobić na V. Warto kupić Shermana,
czy KW1 jest obecnie lepsze do zarabiania? Pamiętam, że na urodzinach lepiej się grało
Shermanem, ale nie pamiętam juz czy dostał od tego czasu nerfa.

Ja mam oba cały czas to jedne z moich fun tanków.
Do zarabiania mam PZ IV (105mm) M4 - po nerfie he śmigam z 76mm gunem i KW -1 właśnie, w sumie to tanki na których mam najwięcej bitew :) Z czego na pz Iv 1489 i b.dobrą załogę.
Ostatnio też w promocji 50% kupiłem tego pz Iv premiowego - z sentymentu do starego pz IV z 75 l70 gunem i też gra mi się przyjemni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 18:56, Wilkv napisał:

Jedno co mi się nasuwa: I can see red people...

możesz pochwalić się co to za mod i co dokładnie robi? tj. widać że stasy, ale jakieś szczegóły lub link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 22:36, scott napisał:

Do zarabiania mam PZ IV (105mm) M4 - po nerfie he śmigam z 76mm gunem i KW -1 właśnie,
w sumie to tanki na których mam najwięcej bitew :) Z czego na pz Iv 1489 i b.dobrą załogę.

Też myślałem o Pz4, ale ona też ponoć dostała nerfa, a był okres, że zarówno M4, jak i Pz4 ostro cisnęły, Sherman nawet na VII tierze mając trolla z goldem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 08:58, Paoro napisał:

> Do zarabiania mam PZ IV (105mm) M4 - po nerfie he śmigam z 76mm gunem i KW -1 właśnie,

> w sumie to tanki na których mam najwięcej bitew :) Z czego na pz Iv 1489 i b.dobrą
załogę.
Też myślałem o Pz4, ale ona też ponoć dostała nerfa, a był okres, że zarówno M4, jak
i Pz4 ostro cisnęły, Sherman nawet na VII tierze mając trolla z goldem.

HEATy na haubicy maja teraz gorszą pene niż APki na 75mm L/48. (ze 150 zeszło do 104mm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 08:58, Paoro napisał:

> Do zarabiania mam PZ IV (105mm) M4 - po nerfie he śmigam z 76mm gunem i KW -1 właśnie,

> w sumie to tanki na których mam najwięcej bitew :) Z czego na pz Iv 1489 i b.dobrą
załogę.
Też myślałem o Pz4, ale ona też ponoć dostała nerfa, a był okres, że zarówno M4, jak
i Pz4 ostro cisnęły, Sherman nawet na VII tierze mając trolla z goldem.

Tak zagadza się zmniejszono penetrację oraz zwiększono koszty pocisku i to sporo np:
Koszt na m4 wcześniej to 2800 sr. teraz 5600 !!!! na pz IV z 2800 na 4800 - tak więc do zarabiana z goldem się nie wybieramy.
Na m4 lepiej 76 mm guna, a na Pz IV 105 -tka ale z tylko z pociskami He - 75 l48 jest beznadziejna wiec szkoda na nią czasu.
I jakoś penetracja gold ammo mnie nie boli tak jak jej koszty, wcześniej tylko strzelałem z niem w prawie 100% okazjach teraz i od boku nie masz gwarancji że wejdzie.
Inna bajka to taka że ja sporo zarobiłem z gold ammo bo kupiłem kiedyś na początku roku po 1000 pocisków do M4 i PZ 4 i wszystko wypstrykałem przed patchem 8.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować