Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie


Niezły update. Wyraźnie płynniejsze działanie i skok fpsów. Nowa muzyka, nowe dźwięki, ulepszenia interfejsu, świetna nowa minimapa i ogólnie wrażenia póki co pozytywne.

Porównanie standard-premium dla JagdTigera:

+ Przez mniej więcej pół roku grania standard zrobił jakieś 300-500k na plusie.
+ Przez 5 dni premium z bonusowych kodów zarobił circa 2 miliony.

W ramach świątecznego prezentu mod podmieniający ikonki pojazdów na kolorowe (LT - żółte, MT - zielone, HT - szare, TD - niebieskie, AR - czerwone). Bez żadnych dodatkowych udziwnień: http://www.speedyshare.com/file/NX8PD/Kolor-0.7.0.zip

Screen w załączniku:

20111221120809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 11:37, meryphillia napisał:

Najwyższe tiery trafiają głównie do walk TX/IX, gdzie i tak mogą stanowić zerowy problem,
gdy po drugiej stronie są jej hunterzy: "U ^%##%# cheater! How u destroy my GW Type E
if i shoot just once?!!!!!111" :DDDDDDDD


Też mam wrażenie że gros ludzi nie wie że tracery wróciły i już nie można artą całą bitwę w jednym miejscu stać :D
Ale w końcu do bitew wrócił sensowy balans siły arty, która nie jest już praktycznie bezkarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 13:28, meryphillia napisał:

Jaki armor na artę?
Przebudowany jest cały system hitboxów przecież. Logicznym, jest zatem, że stare weakspoty
mogą już nie funkcjonować.

pograj na teście to zobaczysz że nie ma juz czegos takiegoo jak weakspot, a HE to zostało już tylko dla żartu. To co jest teraz na normalnych serwach to tylko mała przygrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 15:03, dark_master napisał:

pograj na teście to zobaczysz że nie ma juz czegos takiegoo jak weakspot, a HE to zostało
już tylko dla żartu. To co jest teraz na normalnych serwach to tylko mała przygrywka.


To jak w końcu teraz jest?
Widzę różnice między 67 a 70, ale szczerze mówiąc gra mi się teraz lepiej.
Owszem, część moich strzałów ślizga się po wrogu, ale mój pancerz odwzajemnia :-)
Dodatkowo tracery zapewniają więcej ruchu - gra stała się bardziej dynamiczna.

Tylko nie wiem rzeczywiście w co teraz celować... Wcześniej było to proste.

Jedyna rzecz, która mi trochę przeszkadza to rozrzut tierów w bitwach. Czasami startuje się na z góry przegranej pozycji. W takim wypadku jedynie unikanie/kampowanie pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 15:11, RobeN napisał:

To jak w końcu teraz jest?

teraz na 7.0 może jest znośnie i nieco lepiej niż było (choć IS4 dalej odbija pociski w miejscach, w których powinno wchodzić jak w masło), głównie dzięki powrotowi tracerów (giń artylerio), ale ja mówię o 7.1 które już można testować - jak pisałem wcześniej, masakra. HE do tej pory używało się, gdy AP nie przebijało pancerza, co prawda zadawało dmg na poziomie 3%, ale coś zabierało. Teraz odbijają się jak głupie i w zasadzie nie ma po co ich brać, bo prędzej wyjdzie lucky shoot z AP. W ogóle doszło do takiego absurdu, że jak stoi na przeciw siebie po pięć francuskich B1 które mają niezły pancerz (po 60 w każdym miejscu) ale słabą armatę o penetracji 45, to gracze mogą się już tylko taranować, bo tymi pierdziawkami nie są sobie w stanie zadać obrażeń (bo HE nie działają). A już parodią jest, jak pociski odbija spory weakspot (w przypadku B1 - ta nieużywana lufa w kadłubie).

a celować w to, co jest osnaczone na zielono, bo teoretycznie w tym miejscu spenetruje jeśli trafi. Gorzej że gra liczy to jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie zasmucasz tymi faktami o 7.1.
Oby to wszystko w praniu poprawili, bo inaczej będzie kiepsko.
Szkoda by było, gdyby raptem tak zmasakrowali cały system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienili hit boxy ale raczej kierowca i jego armor powinny zostać a nie nagle armor na włazie kierowcy dostał ultra bufa a o armorku pod klatą nie będę wspominał bo w to wchodzi teraz 50/50
O to mi biega że miejsca tak oczywiste nagle odbijają pociski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten nowy patch. Niby pozmieniali pierdółki (efekt wystrzału z czołgu, alarm podczas przejmowania bazy, zmiana interfejsu i kamuflaże) ale efekt końcowy jest na plus. Szczególnie fajnie z tymi kamuflażami, gracze mogą sobie stroić czołg jak chcą. Chociaż jakość maskowania nie powala, to mam nadzieję, że z każdym patchem będą dochodzić coraz to nowe wzory. Dodatkowo kupiłem sobie jeden czołg premium PzKpfw 38H735 (f). Wielokrotnie widziałem ludzi, którzy mieli na nim bez problemu po kilka fragów, a pancerz ciężko przebić. Akurat jest na niego promocja, wydałem nieco ponad 300 złota. Pierwsza bitwa 4 fragi, ostatnia bitwa 7 fragów. Prędkość jest fatalna, celność z działa również, ale rekompensuje to niezły pancerz i zadające spore obrażenia działo. Oczywiście jeśli gra się maksymalnie przeciwko tierowi 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2011 o 15:34, RobeN napisał:

Szkoda by było, gdyby raptem tak zmasakrowali cały system.

zaraz zmasakrowali.. po prostu chcą zmusić do zakupu gold ammo ;p
a nowe czołgi są masakryczne. co prawda tak do tier7 są strasznym gównem, ale powyżej zaczynają się terminatorzy, dwa AMXy w 5 sekund rozjechały ISa 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś, co to są te tracery? Gram od bety i don''t know how or why.
Swoją drogą, pobieram patcha. Przy moim łączu, może skończę jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2011 o 15:25, dark_master napisał:

a celować w to, co jest osnaczone na zielono, bo teoretycznie w tym miejscu spenetruje
jeśli trafi. Gorzej że gra liczy to jak chce.

Tak jak 107mm z KV odbił się od papierowego M7, przywykłem. Ale te francuskie czołgi zapowiadają się dosyć dziwnie, a jeszcze lepiej będzie się strzelać do "Poniatowski G1B"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odnoszę wrażenie ze AP dostała takiego nerfa że robi się to śmieszne type vs T44 z działem od t54 ding dong ding dong 3min później typ 100% T44 nie zyje bo go od boku utukli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić coś z ilością Typów na bitwę i z ich "wartością bojową", bo z tego co widać, to proporcje sił są "raczej" nierówne...
Poza tym, odpaliłem sobie bitewkę SU-85 (kupiłem go dzięki 50% obniżce), próbując zdobyć topowe działo. Zbyt wiele się nie spodziewałem, bo czego można z tym badziewnym działem, ale szczypta farta plus dobre ustawienie i wpadł TG wraz z Wittmannem.

20111222203200

20111222203212

20111222203227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do typow to z nowym systemem pen sa beznadziejne jak nie siadzie na tylku :P
A sama ich liczebność nic nie znaczy gdy grają nimi gold dzieci znikają z pola walki w jakieś 2min po starcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 21:47, RamboPL napisał:

A najgorzej, że czasem 4-5 Typków jest losowanych przeciw tierom 7 a nie 8. Mocno wkurzające.

No, czyli dokładnie jak na screenie. Mój rekord "Typów" to 6 w jednej drużynie, znajomy miał 8. Jak zrobią sobie wolfpacka, to bitwa kończy się w ciągu 2 min zajęciem bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować