Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Jak zwykle mówię jedno, a robię drugie, czyli... wróciłem do WoTa nieco :p. Kosztem The Old Republic, żeby było śmieszniej...

Ciekawe bo bywają bitwy w T30, kiedy zarabiam (bez premki!) po 60k... Cóż teraz jednocześnie robię E-100 i Isa& zaciskając zęby na bugi gry i zarabiając nieśmiertelnym SU-8 na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi się skinów do STUGa i teraz mam... Chciałem jakiegoś skina z zimmeritem i siatką, ale udało mi się znaleźć tylko jednego. A wrzucony został na MU, więc już sobie nie pobiorę, bo widać tylko taki debilny obrazek: http://www.megaupload.com/?d=K3J503Q7
A tak mniej więcej miałby wyglądać skin: http://forum.worldoftanks.com/index.php?app=core&module=attach§ion=attach&attach_id=11607
Sam bym zrobił, ale z doświadczenia wiem, że mój antytalent nie stworzy czegoś miłego dla oka. Jeśli ktoś trafi kiedyś na skiny STUGa z zimmeritem i siatką to byłbym wdzięczny. Bo ja szukałem wszędzie, nawet na ruskich stronach i łatwiej trafić na jakieś pokemony, kucyki, różową panterę, anime itd. niż na fajnego skina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach nazbierałem na swoich VK3601H i KV-3 ponad 40k expa ( +reszta potrzebna na ich maksymalne ulepszenie ). W żółwim tempie, ale z nikim się nie ścigam i gram ok. 5 bitew dziennie, parę razy w tygodniu. Wracając do meritum: z uwagi na ograniczające mnie kredyty muszę zdecydować, który czołg z tier VII kupię pierwszy: pierwszego Iosif''a Stalin''a czy też poczciwego Tygryska. W tym miejscu proszę o radę i wypowiedzenie się co bardziej doświadczonych tankistów - którym czołgiem grało/gra wam się przyjemniej? Który z nich po maksymalnym ulepszeniu jest skuteczniejszy i dostarcza więcej czystej radochy z gry?

BTW: Czy możemy się jeszcze spodziewać eventów, w których czołgi ( najlepiej te wymienione wyżej, wiadomo :P ) są przeceniane o 50%? Jeśli tak, to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Tygrys.

Szybsze celowanie, daleki zasięg i w miarę skuteczny.
Is to na wpół ślepy pitbull...
Potrafi przywalić mocno, o ile trafi w ogóle.

Na promocję bym się nie nastawiał zbytnio, bo tak to można i do usranej śmierci czekać.
Sam czekam i czekam na promo gold ammo, bo mi się zapasy do 128 kończą. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 17:25, xDeuSx napisał:

mnie kredyty muszę zdecydować, który czołg z tier VII kupię pierwszy: pierwszego Iosif''a
Stalin''a czy też poczciwego Tygryska. W tym miejscu proszę o radę i wypowiedzenie się
co bardziej doświadczonych tankistów - którym czołgiem grało/gra wam się przyjemniej?
Który z nich po maksymalnym ulepszeniu jest skuteczniejszy i dostarcza więcej czystej
radochy z gry?


Nie grałem IS, ale w walce przeciwko niemu zawsze przeklinam jego pancerz. Ma taki kształt, że naprawdę nie jest łatwo się w niego wstrzelić (zwłaszcza z większej odległości, gdzie rozrzut robi swoje).
Za to co do Tygrysa - pancerz niezły, ale raczej prosty, mniej odbija. W porównaniu z T-29 ma lepszą penetrację (ale nie jakoś znacznie), trochę szybciej przeładowuje i ma zdecydowanie mniejsze obrażenia. Przez długi czas grało mi się lepiej na T-29 (na którym do tej pory gra mi się przyjemnie). Tylko że gdy wreszcie zacząłem przebijać rekordy Hummela zdobytego w jednej bitwie expa, T-29 zrobił to pierwszy, ale Tygrys parę dni później pokonał go zdecydowanie i to dwukrotnie podbijając wynik.
Dodam też, że Tygrysem prawie rozwaliłem samodzielnie Lowe (w zwarciu). Nie udało mi się to tylko dlatego, że miał ze sobą trzech kolegów, w tym Typa, ale został na 8% i zabrakło mi sekundy do ostatniego strzału.
Ogólnie na Tygrysku grało mi się fajnie (a na TII też jest nienajgorzej). Chociaż nie umiałbym powiedzieć, czy lepszy jest Tygrys czy T-29, a o IS wiem niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T29 wygrywa zdecydowanie.
Za nim plasuje się Tygrys, a na końcu Is.

T29 już opchnięty, Tygrysa nadal mam w garażu, a Isa aktualnie grinduję grając tylko daily i nie zamierzam jak na razie grać nim częściej, bo zwyczajnie zbyt dużą kupą gówna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Dziś grając T-29 próbował mnie staranować KW-5. Miał niewiele żywaota więc przy próbie padł, ku memu zaskoczeniu pierwszy raz dostałem oddznaczenie Kamikaze :-O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w mojego KV (~100hp) wjechał rozpędzony Lorraine 40t (5%) zabijając nas obu. Przez chwilę nie wiedziałem co się stało, ale Kamikaze dostałem. Szczerze mówiąc moje 2 pozostałe dostałem w podobnych okolicznościach, rzadko kiedy rzucam się taranem na mocniejsze czołgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja miałem nieco inną sytuację. Wokół mojego KV kręcił się Stuart (bądź też inny amerykański czołg lekki), on nie mógł mnie uszkodzić, a ja zbyt wolno obracałem wieżą. Wreszcie sobie dałem spokój i zacząłem ignorować go. Ten też zauważył, że nic nie zdziała, to mnie staranował. Mi jeśli coś hp spadło, to chyba tylko około 20, a typa zabiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tygrysem nie grałem ale super grało się ISem. Bardzo miło będę za to wspominać innego Tygrysa z VII tieru czyli Tigera P. Bardzo dobry pancerz z przodu, który ciężko przebić, ta sama długa 88 co w normalnym Tygrysie i... wielki weak spot na czubku wieżyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przebijać przebija ale system dmg to wielka porażka są dni że na 10 strzałów które się przebiły wchodzą 2 z dmg a reszta po prostu nic nie robi
Nie jeden temat był o tym na forum WG ale oni twierdzą że takie coś nie istnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazywa się to "spaced armor" i to on pochłania dmg.
Wprowadzono go w 7.0, więc niby co "nie wie" WG?

Nie wiem tez ile można nad tym płakać.
Nauczyć się strzelać w miejsca gdzie strzał jest prawie pewny i tyle.

KwK 40 L/43 spokojnie wystarcza do przebicia wieży w KW czy boczków zada, by podpalić kolosa.

Uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć gry.
Poznawać sprzęt (i jego możliwości) którym się jeździ i ten który ma się po drugiej stronie lufy (dlatego podążanie wieloma ścieżkami w każdej nacji jest przydatne), a nie wiecznie marudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 20:35, meryphillia napisał:

Nazywa się to "spaced armor" i to on pochłania dmg.

Pochłonięcie ~490dmg z mojej 12.8 przez Tigera I jest chyba żartem, nie? Z boku dziura, a koleś radośnie nagina dalej ze 100% życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 21:38, meryphillia napisał:

Ile razy można jeszcze pisać, że nie grasz w żadną symulację, a zwykłą strzelankę...

Jakbym uważał to za symulację, to całego WOTa bym wyśmiał, nie miałbym w ogóle pytań i w to nie grał.
Czy w jakiejkolwiek innej ''strzelance'' masz 100% pochłanianie obrażeń z broni wielkokalibrowej (odliczając magiczne tarcze i Moc)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 20:54, Kubelo napisał:

> Nazywa się to "spaced armor" i to on pochłania dmg.
Pochłonięcie ~490dmg z mojej 12.8 przez Tigera I jest chyba żartem, nie? Z boku dziura,
a koleś radośnie nagina dalej ze 100% życia.


Paaaanie! Ty jeszcze prawdziwych cudów nie widziałeś! Np. wyobraź sobie mój strzał z T30 w dolną część przedniego pancerza T29 iiii... nic. Weszło. Nic nie zrobiło. Nawet criticala. Ja oczywiście dostałem od niego w dupe bo T30 pancerza nie ma tak jak i T29, tyle, że działo T30 po ostatnim update odwala takie cuda, że szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować