Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Z tego co gdzieś czytałem, to T34 musi mieć działo 120mm, bo nie będzie mógł się nazywać T34. Jak czytamy w opisie czołgu: "W 1945 r dwa prototypy T30 uzbrojono w działo 120 mm i sklasyfikowano jako czołg ciężki T34. Nie był produkowany seryjnie." Jeśli WG ma zamiar trzymać się realiów, to 120 mm być musi. Któym tierem będzie premium T34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Któym tierem będzie premium T34?

Realia realiami, ale tier 8 zrobi swoje z T34... przecież nie zostanie takie samo działo jak na T28 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

120 byłaby za silna na t8
Po za tym oni realiów się nie trzymają
Gdzie w realnym świecie KT widział 10.5 ?
On używał 8.8 którą ma tygrys jako ostatnie działo i to działo było bardzo celne
Tak samo dmg system w wot to porażka więc to nie są realia
Prawda jest taka że albo znerfią porządnie 120 albo dostanie 105

Nigdzie wot nie pisał że trzymają się realiów
KT tygrys były jednymi z lepszych czołgów tutaj wchłaniają pociski jak głupie system pen był zależny od odległości od celu im dalej tym mniej tutaj moim E75 z działem 128 przebiłem z 400m t95 a z bliska nie mogłem w weak spota trafić ...

Liczę na to że naprawią system dmg bo już naprawdę dość mam pakowania kasy w pociski które się przebiły a zadały 0 dmg :(

Patrzmy realistycznie Wg nie dał nic dobrego za darmo i nie da
T34 będzie zarabiał ale pewnie nie tyle co lowe
Zamiast go znerfić to zwiększyli cene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 11:32, MasterChiefGT napisał:

T34 będzie zarabiał ale pewnie nie tyle co lowe
Zamiast go znerfić to zwiększyli cene :)


Co do Lowe to sie nie zgodzę;p IMO wchłania wszystkie pociski niczym wyżej wymienione tygrysy lub amerykańskie Havy/Med. Gdy go kupowałem za 7,5k odbijał, aż miło było grać... teraz gram nim jak T30 - uderzam z przyczajki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przesiadłem się na Tygrysa z T32. Mocno cierpię, bo w prawie każdej bitwie gdy dostanę to albo silnik mam uszkodzony albo wybucha pożar (dzięki czemu tracę i silnik i amunicję). Ale nie o rady będę tu pytać, bo sporo się w sieci naczytałem. Czy męka do Tygrysa II jest opłacalna? Czy ten czołg też jest taki "wrażliwy" na obrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 12:09, RamboPL napisał:

Niedawno przesiadłem się na Tygrysa z T32. Mocno cierpię, bo w prawie każdej bitwie gdy
dostanę to albo silnik mam uszkodzony albo wybucha pożar (dzięki czemu tracę i silnik
i amunicję). Ale nie o rady będę tu pytać, bo sporo się w sieci naczytałem. Czy męka
do Tygrysa II jest opłacalna? Czy ten czołg też jest taki "wrażliwy" na obrażenia?

KT jest niesamowitym czołgiem.
Jest całłkiem mobilny, żywotny i ma konkretny pancerz z przodu. Będziesz miał tylko niezły ból zanim zdobędziesz wieżę. Stockowa ma tylko 100 pancerza i prawie wszystko wchodzi jak w masło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 09:17, dark_master napisał:

a potwierdzone jest że wszyscy go dostaną, czy po prostu wszyscy się napalają jak szczerbaty
na suchary a suma summarum okaże się, że np. zostaną zwrócone wydane na czołg kredyty
i exp (zamieniony w wolny) a jak chcesz tego T, to musisz za niego zabulić goldem? W
końcu oni z tego żyją i nie bądźmy naiwni, że tak lekką ręką dadzą za darmo co drugiemu
graczowi odpowiednika Lowe kosztującego 40 euro.


Jeden z polskich graczy pytał o to Overlorda na jego oficjalnym blogu, kiedy ten jeszcze istniał i wtedy Overlord tak mu odpowiedział. Poza tym czołg nie będzie już dostępny w sklepie nawet za golda. Poza tym potwierdził, że działo 120 mm pozostanie, tylko mu zmienią rof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 12:09, RamboPL napisał:

Niedawno przesiadłem się na Tygrysa z T32. Mocno cierpię, bo w prawie każdej bitwie gdy
dostanę to albo silnik mam uszkodzony albo wybucha pożar (dzięki czemu tracę i silnik
i amunicję). Ale nie o rady będę tu pytać, bo sporo się w sieci naczytałem. Czy męka
do Tygrysa II jest opłacalna? Czy ten czołg też jest taki "wrażliwy" na obrażenia?


Masz pecha. Rozegrałem na Tygrysie 187 bitew. Nie przypominam sobie straty silnika czy nadzwyczajnych pożarów. Parę pewnie było, ale na pewno nie więcej niż na innych czołgach. Zdarzało mi się walczyć z Lowe i kimś jeszcze naraz i to przeżywać, albo ginąć gdy Lowe sam zostawał na resztce życia - zwłaszcza gdy kumpli miał trzech albo czterech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na T29 mam ponad 300 bitew i nie przypominam sobie, żebym dostał w silnik, amunicję lub miał pożar więcej niż 10 razy. Na Tygrysie w ciągu 40 bitew miałem te wszystkie obrażenia praktycznie w każdym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 20:52, kindziukxxx napisał:

jakieś redy dla początkującego gracza - (2 dzień)


Cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 11:32, MasterChiefGT napisał:

Gdzie w realnym świecie KT widział 10.5 ?
On używał 8.8 którą ma tygrys jako ostatnie działo i to działo było bardzo celne


2 modele KT z 105mm były używane podczas obrony Berlina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to była już końcówka wojny więc te 2 egzemplarze długo nie pożyły
KT i Tygrys były jednymi z lepszych czołgów grając w inne gry gdzie miej więcej lepiej realiów się trzymają to te czołgi masakrują US RUS
A w wocie z mojego doświadczenia po walkach tygrys często mi się palił albo silnik szedł do piachu
KT lepiej się sprawował przyznam dla mnie najlepszy T8
Po nim t32 potem is3

Sentyment mam do KT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 15:32, Heimdallr napisał:

Ponoć więcej KT było zniszczonych/porzuconych ze względu na problemy z silnikiem, niż
zniszczonych przez aliantów/sowietów.


Bo taka prawda. Te kolosy miały za słaby silnik jak na tą masę i po prostu nie wytrzymywał. Dodać do tego jeszcze monstrualne zapotrzebowanie na paliwo z którym Niemcy mieli problem. Nachylony pancerz czołowy o grubości 180mm był praktycznie nie do przebicia przez amerykańskie czy sowieckie działa powszechnie montowane na czołgach czy wykorzystywane przez piechotę. Gorzej z bocznym mającym max 80mm + słaba jakość stali z którego cały KT był zrobiony (brak stali dobrej jakości spowodowany niedoborem surowców w niemieckich hutach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2012 o 22:11, dizzy1942 napisał:

Bo taka prawda. Te kolosy miały za słaby silnik jak na tą masę i po prostu nie wytrzymywał.
Dodać do tego jeszcze monstrualne zapotrzebowanie na paliwo z którym Niemcy mieli problem.
Nachylony pancerz czołowy o grubości 180mm był praktycznie nie do przebicia przez amerykańskie
czy sowieckie działa powszechnie montowane na czołgach czy wykorzystywane przez piechotę.
Gorzej z bocznym mającym max 80mm + słaba jakość stali z którego cały KT był zrobiony
(brak stali dobrej jakości spowodowany niedoborem surowców w niemieckich hutach).

A dokładniej chodzi o zawartość molibdenu w stopie, często zastępowanego potem vanadem- pancerz stawał się wtedy twardy, ale kruchy powodując na przyład masakrowanie załogi odłamkami elementów, które w wyniku uderzenia pocisku je odgniatały. Zresztą przy takiej dominacji powietrznej aliantów częściej można było takiego kolosa stracić w wyniku ataku rakietami typhoon.

Kolejnym przykładem tak chybionej konstrukcji jest jakże znienawidzony przeze mnie ferdi(ze względu na bycie niemobilną tarczą strzelecką)- w bitwie pod Kurskiem te działa samobieżne paliły się nie z powodu trafień, a przegrzewania silników, które nie dawały rady wjechać nawet na niezbyt wysokie zbocza. Ot przedsmak tego co byłoby gdyby przetarg na tygrysa wygrał Porshe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 15:29, Monti0512 napisał:

How awesome is this? :)


Nieźle, ale u was w PMHC to chyba nieliczni mogą się tak pochwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować