Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2013 o 15:13, McFlash napisał:

Żeś pan kamikadze, co to mało kiedy wraca do bazy, ale potrafi się trochę przyczynić
do wygranej ;>


Wracam jak się da. Raz grałem moim T28 Prototype na Sand River, Encounter Battle. Jako jedyny pojechałem w kierunku flagi. Od samego początku tam jechałem. Zanim doturlałem się to wróg zdążył bazę zdobyć.

Ogólnie minimalną ilość gier przegrywam przez zajęcie bazy przez wroga. Zawsze jak widzę szanse na powrót to wracam. Ostatnio coś cięższymi czołgami gram więc prędkość nie ta by się wracać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On nie gra.
Stawia bota po prostu.

Zresztą w temacie na /vg/ gdzie go wyłapałem pisali już że to bot i jak tylko widzą to odstrzeliwują nieprzydatne gówno z teamu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć tej gry. Banda kretynow rozpierdziela najlepszy mecz, bo tchórze w ciężkich czołgach siedzą w bazie albo krzakach myślac że campując wygrają mecz. Nic to że rozwale 4-8 wrogów, i tak durnie przegraja grę, bo scout wszystkich wykryje i po kolei wroga artyleria z tankietkami bedzie ich zdejmowac.

Po cholerę kupowali ciężkie czołgi jak boją się tyłki wystawić poza bazę !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O matko. To jest Stormblade? :P
W ogóle nie wiedziałem, że takie skiny są dostępne, muszę coś ogarnąć dla kv-1 chociażby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie zmiany modeli są bardzo fajne. U mnie lata bat chat w kształcie czołgów z Mrocznego Widma - efekt niesamowity ^^ Są jeszcze zmieniające czołg w niemiecki motocykl z wózkiem, dodające wielkiego orka siedzącego na SU-26 czy robiące z Lwa dwururkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 13:31, Darkstar181 napisał:

Po cholerę kupowali ciężkie czołgi jak boją się tyłki wystawić poza bazę !?


bo to czesto nie ma sensu ? juz wole zeby campili w bazie niz maja jechac "lasem" bez ZADNEGO meda/scouta i dac sie wybic do nogi zanim cos wykryja... bo sa mecze gdzie matchmaking rzuci po 2 medy na strone a akurat w Twojej druzynie to retardzi i padna w pierwszej miniue... i jest przesrane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 15:15, EmperorKaligula napisał:

> Po cholerę kupowali ciężkie czołgi jak boją się tyłki wystawić poza bazę !?

bo to czesto nie ma sensu ? juz wole zeby campili w bazie niz maja jechac "lasem" bez
ZADNEGO meda/scouta i dac sie wybic do nogi zanim cos wykryja

Gorzej jak te scouty sa powystrzelane bo durnie zostali w bazie i nie miał kto sprzatnac odkrytych przez nich przeciwników.

Wychodze z jednej zasady. Do campienia są dobre TD i Trolle, ewentualnie tygrysy na drugiej lini z celnymi dzialami. Jak widze Isa który próbuje cos utrzelić z kilometra i dalej to sie nóz w kieszeni otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 15:19, Darkstar181 napisał:

Gorzej jak te scouty sa powystrzelane bo durnie zostali w bazie i nie miał kto sprzatnac
odkrytych przez nich przeciwników.


jak scout jedzie scoutowac dla nikogo to jest jeszcze wiekszym idiota niz ciezki ktory zostal w bazie. i gra przegrana. jedna zasrana t502 moze zmienic wynik calej bitwy jak scouty po drugiej stronie pozdychaja bez sensu... takie zasady gry. mm ustala wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tymczasem wreszcie pojawia się zapowiedź 0.8.4, w którym zgodnie z przewidywaniami pojawiają się brytyjskie TD.. w formie gałęzi prototypów. Jak mając do dyspozycji chociażby archera można dawać piętnaście odmian tortoise''a, to wie tylko wg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 15:26, EmperorKaligula napisał:

> Gorzej jak te scouty sa powystrzelane bo durnie zostali w bazie i nie miał kto sprzatnac

> odkrytych przez nich przeciwników.

jak scout jedzie scoutowac dla nikogo to jest jeszcze wiekszym idiota niz ciezki ktory
zostal w bazie. i gra przegrana.

No ale od tego sa scouty. Zeby chociaz makaki wiedzialy z ktorych stron zjawi się śmierć :D One akurat nie powinny i nie mogą zostawac w bazie bo "oni będą jej bronić przez campienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 15:59, Darkstar181 napisał:

No ale od tego sa scouty.


tylko zazwyczaj sprwadza sie to do samobojczego rajdu na wroga arylerie i szybkiej smierci... i zostajesz bez scouta. wtedy pozostaje granie obronne az wrog wlezie pod lufe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest już do ... nędzy chore. Na 8 strzałów 1 przebicie. I to za niemalże minimalne obrażenia... Już nawet to walone Chafee ma mniej problemów z przebiciem niż Conqueror momentami.

http://www.speedyshare.com/9Pzrh/20130207-1851-uk-GB12-Conqueror-35-steppes.wotreplay

Wszystkie bitwy wcześniej - 6k, 7k obrażeń. Same przegrane przez idiotów. Bitwa gdzie nic nie zrobiłem, bo oczywiście WG twierdzi, że IS-8 ma tak potężny pancerz że nawet włazem dowódcy odbija, piękna wygrana. Podwójnego? 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 19:00, Wilkv napisał:

Wszystkie bitwy wcześniej - 6k, 7k obrażeń. Same przegrane przez idiotów. Bitwa gdzie
nic nie zrobiłem, bo oczywiście WG twierdzi, że IS-8 ma tak potężny pancerz że nawet
włazem dowódcy odbija, piękna wygrana. Podwójnego? 400.


Oj tam, oj tam. Ja kiedyś dostałem 132 expa za pierwsze zwycięstwo z premką. Ogólnie dużo expa zdobyłem bo przed tym miałem ze 3 porażki gdzie w każdej coś 1k expa wyciągałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech żyje obecny patch! Tylko na nim pozycja czołgu w kliencie nie zgadza się z serwerową. Dzięki temu strzelam w coś, czego już tam dawno nie ma. Może czas się przeprowadzić na RU, bo tam mają sensowny sprzęt i ludzi w supporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 19:44, McFlash napisał:

Niech żyje obecny patch! Tylko na nim pozycja czołgu w kliencie nie zgadza się z serwerową.
Dzięki temu strzelam w coś, czego już tam dawno nie ma. Może czas się przeprowadzić na
RU, bo tam mają sensowny sprzęt i ludzi w supporcie.

A to nie był czasem czołg z martwą załogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chodzi np. o pociski przenikające czołgi, ponieważ według klienta one tam są, ale serwer ma inne zdanie i ma przy tym rację. Tak samo niektóre pojazdy w chwilę nadrabiają jakieś zaległości w ruchu - ot, dzisiaj DB wspiął się na pagórek, strzelił i wycofał się w jakieś pół sekundy. Problem w tym, że u mnie to tak wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować