Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2013 o 13:09, meryphillia napisał:

CDA postanowiło zwiększyć szanse na opchnięcie nakładu:
http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=214787

:D


I mają rację, bo dzięki temu kupię pierwszy numer ''od nie wiem kiedy''(a stertę CDA ze starych czasów mam niemal tak wysoką jak ja sam). Zobaczę sobie co tam słychać w piśmie po kilku latach, a 1200 golda przyda się na nowe miejsca w garażu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 13:37, Nephren-Ka napisał:

I mają rację, bo dzięki temu kupię pierwszy numer ''od nie wiem kiedy''(a stertę CDA
ze starych czasów mam niemal tak wysoką jak ja sam). Zobaczę sobie co tam słychać w piśmie
po kilku latach, a 1200 golda przyda się na nowe miejsca w garażu.:D


A ile kosztuje CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 13:57, Lucek napisał:

> I mają rację, bo dzięki temu kupię pierwszy numer ''od nie wiem kiedy''(a stertę
CDA
> ze starych czasów mam niemal tak wysoką jak ja sam). Zobaczę sobie co tam słychać
w piśmie
> po kilku latach, a 1200 golda przyda się na nowe miejsca w garażu.:D

A ile kosztuje CDA?

15,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 13:57, Lucek napisał:

A ile kosztuje CDA?


Odpowiedź masz wyżej. Z ekonomicznego punktu widzenia nie wiem czy to się opłaca, ale skoro od dłuższego czasu planowałem zobaczyć sobie co tam w CDA słychać, to dali mi do tego w końcu dobry pretekst.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA w następnym numerze rozdaje złoto !!!

http://www.cdaction.pl/news-31266/przeciek-do-cd-action-042013---gold-do-world-of-tanks.html'

Edit: widzę że koledzy ubiegli :) Swoją drogą, wygląda na to że będzie można w taki sposób nabyć parę numerów z kodami. Chyba że dadzą wspólny, jednorazowy kod, czy coś w tym stylu.
Genialny ruch z ich strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 14:41, Nephren-Ka napisał:

> A ile kosztuje CDA?

Odpowiedź masz wyżej. Z ekonomicznego punktu widzenia nie wiem czy to się opłaca, ale
skoro od dłuższego czasu planowałem zobaczyć sobie co tam w CDA słychać, to dali mi do
tego w końcu dobry pretekst.:P

Oprócz złota kod zawiera 3 dni premium, więc raczej owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 dni premium dla zakładających konto.
Starzy gracze dostają tylko 1200g.

Opłacalne tak czy siak, bo za 16zł tyle golda nie dostaniemy.

Kod dla starych graczy tylko 1 na konto, więc nie wykupywać nie wiadomo ile egzemplarzy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 15:25, McFlash napisał:

Ponoć ma być tylko jeden kod na konto, a premka tylko dla nowych. Szkoda, że nie sprecyzowali,
o jaki serwer chodzi.

Kij z tym 1200 sztuk złota piechotą nie chodzi.
Podejrzewam że z racji tego że czasopismo polskie, to europejski. Większość Polaków zresztą na nim gra, o czym WG dobrze wie. Choć możlwie że będzie działał nie zależnie do wyboru serwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że Leopard jest do czegoś takiego zdolny... Zawsze uważałem go za największe G ze scout''ów... ;)

20130304170628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w tej grze przecież zależy od szczęścia plus tego ilu makaków jestw naszej drużynie, a ile w przeciwnej.
Dlatego tez i w idealnych okolicznościach da radę tym Leopardem zdobyć Steel Walla.
Nie zmienia to jednak faktu, że leoś to sraka praptaka, a jeszcze większą będzie w 8.4, gdy skoczy tier wyżej nie dostając żadnego buffa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 17:14, meryphillia napisał:

gdy skoczy tier wyżej nie dostając żadnego buffa...

A nawet dostając nerf''a.

Dlatego właśnie cisnę, aby go przeskoczyć jak najszybciej. Najwyżej zużyję trochę wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się chwalą to ja też dziś moją artą M12 ubiłem 7 czołgów i TOPGUN wpadł szkoda tylko,że przegraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 15:25, meryphillia napisał:

3 dni premium dla zakładających konto.
Starzy gracze dostają tylko 1200g.

Opłacalne tak czy siak, bo za 16zł tyle golda nie dostaniemy.

Kod dla starych graczy tylko 1 na konto, więc nie wykupywać nie wiadomo ile egzemplarzy.
:D

To znaczy można będzie wykorzystać ten kod za zloto na wielu kontach, czy tylko 1 gazeta 1 indywidualny kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A napisałem to w jakimś nieznanym narzeczu, że niezrozumiałe? :D

Kod jest jednorazowy i tylko raz można go wpisać.
Może teraz we wspólnym języku napisałem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 17:56, Wilkv napisał:

> gdy skoczy tier wyżej nie dostając żadnego buffa...
A nawet dostając nerf''a.

Dlatego właśnie cisnę, aby go przeskoczyć jak najszybciej. Najwyżej zużyję trochę wolnego.

hmm, a jak będzie wyglądać sprawa docelowo i będzie za niego jakiś free tank/slot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że w końcu ludzie na oficjalnym zmówią się i po kolejnych takich numerach przestaną kupować golda. Nie jest ich mało i zapewne większość z nich już posiada jakieś prem tanki. Zaboli ich także odpływ graczy z turniejów, ponieważ WG usilnie promuje WoT-a jako element e-sportu. W ten oto sposób zostanie tylko RU, a reszta znajdzie coś ciekawego (np. War Thunder).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale no czego się spodziewałeś?
Nie jest w inetesie Wg taka spekulacja jaka miałaby miejsce.

Zdobycie kilku milionów to kwestia tygdonia grania, gdy sie nie nołlajfi albo nawet i więcej.
Tym bardziej gdy ktoś gra bez konta premium.
A tu nagle chomiki gotówki uzyskały szanse zdobycia 50% prawie zainwestowanyj kasiuty.

Szef Sarmatów chyba ponoć kupił ammo za 70mln, pomnóż to teraz przez conjamniej 1000 (ckoro czynnych graczy jest kilkaset tysięcy) i masz pogląd na jakim poziomie mogła to być spekulacja.
W grach MMO unika się takich właśnie mechanizów i nie dziwne że i tu WG zaintereniowało.

A gracze deklarujący "że już nigdy więcej" jęczą w taki sposób co każda taką podobną akcję, po czym gdy wchodzi nowe drzewko na chama wykupują golda i konwertuja expa, by być pierwszymi posiadaczami nowych zabawek...

Mi tam rybka z ta ammo, bo ostatecznie i tak bym jej nie brał.
Wpadłem pograć dzisiaj, bo chce zaoszczędzić 200k na VK2801 i kupić go przed jutrzejszym patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi oto, że WG uniemożliwiło graczom na taki manewr, a oto, iż jedynie RU mogło na tym zyskać. Nierówne traktowanie jest jedną z najgorszych rzeczy w MMO i to widać coraz bardziej. EU i US mają powód do flejmu, skoro są traktowane jako gorsze serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować