Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Cóż. Ectar stwierdził w dalszych postach, że na RU te sprawy z pociskami będą rozpatrywane indywidualnie. Jak będzie w praktyce - zapewne wcale tego nie zrobią.

Dobre jest chociaż to, że odzyskam swoje 5kk z powrotem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co?
Dziwisz się, że docelowy target mający trzy serwery i kilka milionów czynnych graczy będzie traktowany inaczej?

Całą akcja pewnie przeszłaby bokiem na EU, gdyby nie spam tą możliwością wszędzie gdzie się dało plus zachłanność samych graczy.

Można sie śmiać, ale całą ta akcja miała swoje odbicie w realnej gotówce, którą stracić mogło WG.
Część graczy potrzebując gotówki kupiłoby prem tanka lub premka na ileś dni.
Nie musieliby tego robić skoro zarobili by 45% na inwestycji.

Tak kręci się ten świat i na serio nie wiem o co cały żal.
Zawsze jak ktoś jest oburzony takimi pierdołami może w cholere odinstalować grę.
Nikt nikomu nie każe w nią grać i znosić "chamstwa białoruskich złodziejuf"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 23:12, meryphillia napisał:

Ale co?
Dziwisz się, że docelowy target mający trzy serwery i kilka milionów czynnych graczy
będzie traktowany inaczej?


Nie zrozumiałeś. Chodzi oto, że RU dostało możliwość zarobienia na tej spekulacji, ale EU i US nagle są traktowane inaczej i przez to obrywają. Trzy serwery, jedna gra, a podejścia tak drastycznie inne, że ludzie mają prawo się wkurzać (nie wspominając o tym, że specjale na RU naprawdę robią wrażenie, podczas gdy EU to zaledwie cień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni nie dostali szansy.
Po prostu zostało to przeoczone,a parę osób wykorzystało możliwość zarobku.

I nie wiem gdzie masz "lepsze" speszjale.
Obserwuje je co tydzień i praktycznie nie odbiegają od EU i NA, różnią się praktycznie tylko szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 23:28, meryphillia napisał:

Oni nie dostali szansy.
Po prostu zostało to przeoczone,a parę osób wykorzystało możliwość zarobku.


Bogowie... To była właśnie ta szansa...

Dnia 05.03.2013 o 23:28, meryphillia napisał:

I nie wiem gdzie masz "lepsze" speszjale.
Obserwuje je co tydzień i praktycznie nie odbiegają od EU i NA, różnią się praktycznie
tylko szczegółami.


Mam znajomego na RU, który regularnie podrzucał nam na forum eventy. Jak myślisz, skąd się wzięły premie w kredytach lub expie za osiągnięcia w bitwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 23:30, McFlash napisał:

Bogowie... To była właśnie ta szansa...


No i tym razem się nie udało, sami gracze pozwolili dopatrzec się WG problemu i voila...

Dnia 05.03.2013 o 23:30, McFlash napisał:

Mam znajomego na RU, który regularnie podrzucał nam na forum eventy.


http://wot-news.com/

Sprawdzaj sobie w czwartki, będziesz miał pojęcie co może być u nas i przy okazji zobaczysz jak niewiele się różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja totalnie nie rozumiem oburzenia graczy z tą spekulacją. Ktoś oszukał, więc jak też chciałem, ale teraz się już nie da, więc WG jest beeeeeeeeeeeee, no nie wytrzymam.:D
Sam mógłbym tych pocisków za 3mln kupić, ale wydało mi się to primo nieuczciwe, a secundo głupie(wiadomo było, że się wyda). IMO i tak ludzie powinni się cieszyć, że im się sreberka zwrócą(a ja na miejscu WG bym im złośliwie na to nie pozwolił, a co :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 00:17, Nephren-Ka napisał:

/cut

Jak było pisane wyżej, to że szwindel został zatrzymany to jest normalne(choć niektórzy za to też się burzą). Chodzi o to że na serwerze RU zmiana wartości pocisków została już wprowadzona i tam całkiem sporo osób dorobiło się kasy na tym i oczywiście WG udaje Greka w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"całkiem sporo"

Nie ma danych o ilości tychże osób.
Jednakże brak reakcji Wg, jak i brak praktycznie info o tym wszędzi gdzie sie dało, spowodowało, że tylko nieliczni na tym skorzystali.
Po drugie tak, jak pisałem wcześniej; serwery RU to całkiem inny świat, jak i sama Rosja czy Białoruś zresztą.

Dawać mnie tego patcha, bo się obudziłem i żądny jestem fraga na jakimś makaku. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 10:20, Tomoya-kun napisał:

Jak było pisane wyżej, to że szwindel został zatrzymany to jest normalne(choć niektórzy
za to też się burzą). Chodzi o to że na serwerze RU zmiana wartości pocisków została
już wprowadzona i tam całkiem sporo osób dorobiło się kasy na tym i oczywiście WG udaje
Greka w tej sprawie.


Dla mnie to wygląda tak, że WG zwyczajnie walnęło się w patchu na rosyjskim serwerze z ceną pocisków. Po fakcie może wcale nie być łatwo usunąć skutki takiego buga - pewnie sporo graczy kupuje dużo ''lepszej'' amunicji i bez tego, i weź tu dojdź kto robił to celowo, a kto nie. Wydawca poprawił łatkę na innych serwerach i oszukiwać się już nie da, co mu się chwali - i właśnie dlatego śmieszy mnie płacz ludzi w necie, bo ktoś inny mógł oszukać, a oni już nie. Sytuacja co najmniej żałosna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 14:31, Tomoya-kun napisał:

Ten PzI C jest genialny. Czysty Fun2Play i trollowanie przeciwnika XD

Już grają mieszczuchy jedne , a ja się meczę z 1Mb/s :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PzI taki sobie
UC QF2 nędza. Najgorszy TII dotychczas.

Reszta będzie chyba musiała poczekać, bo nie chce mi się wiecej kasy na nie wydawać aktualnie.
Już jakieś przychlasty TX TD jeżdżą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 14:42, meryphillia napisał:

PzI taki sobie

Testowałeś narazie zwykłego czy C?

Dnia 06.03.2013 o 14:42, meryphillia napisał:

Reszta będzie chyba musiała poczekać, bo nie chce mi się wiecej kasy na nie wydawać aktualnie.
Już jakieś przychlasty TX TD jeżdżą... :D

Chyba farmili wolny exp już od 2 patchy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 14:46, Tomoya-kun napisał:

Testowałeś narazie zwykłego czy C?


Na TII siedzę.
Wbije z 20 bitew i kupie nastepnego, ale to w weekend dopiero raczej.
Dzisiaj jeszcze Valentine TD kupię tylko i w weekend może coś wygrinduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 15:03, meryphillia napisał:

Na TII siedzę.
Wbije z 20 bitew i kupie nastepnego, ale to w weekend dopiero raczej.
Dzisiaj jeszcze Valentine TD kupię tylko i w weekend może coś wygrinduję.

Ja póki co będę bawił się tym cudeńkiem. Brytyjskie TD zostawię na potem bo z tego co widziałem dopiero do czegoś się nadają od V tieru.

20130306150652

20130306150702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś przecieki co będzie w ten weekend? Jakie czołgi bd można kupić taniej? Może ISa? bardzo bym chciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 18:11, Paoro napisał:

Ma ktoś przecieki co będzie w ten weekend? Jakie czołgi bd można kupić taniej? Może ISa?
bardzo bym chciał :P

O tym co dokładnie będzie przecenione będzie wiadomo pewnie dopiero koło godz. 12 w piątek na oficjalnym forum gdzie często informacja pojawia się wcześniej niż na cliencie gry.

Na pewno chodzi o ciężkie czołgi, tak zapowiadano w newsie dot. kalendarza eventów na marzec. Możliwe więc że będzie i IS.

P.S Widzę że ta kretyńska moda na skracania słowa "będzie" rozprzestrzenia się. Analfabetyzm rzeszy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować