Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2014 o 09:50, McFlash napisał:

> > Compensation for LTP
> A to nie jest ten czołg co kiedyś dali z jakiejś okazji i co jeśli ten i ja go mam
to
> co dostane ?

Dokładnie ten sam i jeśli masz, to sytuacja identyczna co u Mery''ego - zamiast czołgu
dostajesz jego równowartość w złocie.

dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadających premkę i rozbudowany garaż stosunkowo prosta misja, bowiem do potrzebnych 100k expa wlicza się premka, bonus za daily, a także można to wbijać premtankami.
Dlatego można już się poświęcić i stracić parę godzin w gonitwie z makakami w tej miernej gierce za te złoto na waciki (zdejmowanie modułów). :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tu masz racje bo jak sie ma prace i rodzine to zakupienie premki na miesiąc mija się z celem (co innego ściąganie modułów za złoto).Kupie premke na 1 miesiąc a ucziwie zagram ze 4 dni dlatego jak mam wolne to kupie sobie dzień premki

Spoiler

(koszt 2 piw)

i nie mam ciśnienia musze grać bo zapłaciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo komuś kiedyś tłumaczyłem czemu wydaję "krocie" na smsy i kupuję za to premkę na 1 czy 3 dni.
Ktoś niepojmował że stać mnie to raz, a po drugie grałem wtedy tylko w weekendy przeważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dla większości gmbozjebów z WoTa którzy uczciwej pracy w życiu się nie chwycili 4 złote z hakiem parę razy w miesiącu to faktycznie może być kolosalna suma :D Najlepsze są klipy które chwalą się 100 bitwami na koncie i kupionym za hajs matki Loewem, takich można w tej grze łoić bez oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 17:25, UnionPacific napisał:

Najlepsze
są klipy które chwalą się 100 bitwami na koncie i kupionym za hajs matki Loewem, takich
można w tej grze łoić bez oporu.


Nie do końca oczywiście...
Gdy SerB da takiemu zwierzowi dobry bonus do apeshielda, a Tobie do teamu rzuci same ameby, to nie ma zmiłuj.
W nocy jedna z prób daily na KT skończyła się porażką, gdzie topką dmg we wrogim teamie okazał się nieprzebijalny makak w Is-6.
16k "bitew", 300dpb i 400dpb na wspomnianym stalinie.
Rekord życia zrobił w bitwie, całe 3.4k dmg, a apeshield zapewnił mu 5k dmg na pancerzu... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, z amebami w teamie nie ma zmiłuj. Tym bardziej gdy chce się wbić daily i nie tracić na to całego dnia. Na Obiekcie 704 wbicie daily u mnie już powoli graniczy z cudem, podobnie w przypadku KV-1 albo KV-13. Nie wiem, nad tymi pojazdami czycha u mnie jakieś wredne fatum. : >

Zastanawiało mnie ostatnio jaki czołg premium z tych kupnych możnaby było określić mianem najgorszego. Patrząc na rezultaty bitew i wlasnego doswiadczenia podejrzewam, że ten tytuł najbardziej chyba należy się TOGowi. No niestety, dziwny wygląd to chyba tylko jedyna jego "zaleta". Bo prędkość maksymalna w granicach 14-15 km/h i brak jakiegokolwiek pancerza praktycznie czyni ten pojazd bezużytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 18:16, UnionPacific napisał:

Zastanawiało mnie ostatnio jaki czołg premium z tych kupnych możnaby było określić mianem
najgorszego.


Widać od razu, że nie grałeś Matyldą BP. :3
Pancernik Yamato jest spoczko, choć najczęściej kończy jako łatwy frag, ale zły na pewno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 18:21, Lucek napisał:

Miałem właśnie najdziwniejszą bitwę. Remis - wszystkie czołgi rozwalone w obu drużynach.


zdarzyło się mieć remis po jednoczesnym zdobyciu baz, ale ze zniszczonymi czołgami to nie słyszałem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 18:21, Lucek napisał:

Miałem właśnie najdziwniejszą bitwę. Remis - wszystkie czołgi rozwalone w obu drużynach.


Zniszczyli się wzajemnie (w grę wchodzi jeszcze pożar). Mój rekord to obustronna destrukcja z jakiś 25 metrów. Nie wiem jak z tymi, którzy wyszli z bitwy przed jej zakończeniem, bo ich rozwala na sam koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 21:13, McFlash napisał:

Zniszczyli się wzajemnie (w grę wchodzi jeszcze pożar).


Dokładnie tak było. Pożar po rozwaleniu ostatniego wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad ranem miałem bitwę na "Hammer Of The Communism" z TVIII gdzie byłem topką z 2.7k, a kolejnym podemną był Borsuk, jako jeden z siedmiu TVIII w teamie.
Zrobił bidulek całe 1.6k...

I jeszcze jakieś zwierze nasze w T34: "na pewno zrobiłem więcej od ciebie nubie"... ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 20:56, Hell_Knight napisał:

> Miałem właśnie najdziwniejszą bitwę. Remis - wszystkie czołgi rozwalone w obu drużynach.


zdarzyło się mieć remis po jednoczesnym zdobyciu baz, ale ze zniszczonymi czołgami to
nie słyszałem ;>

Ja miałem remis po kamikadze, jakiś koleś wjechał w drugiego i razem padli w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łahah, 4 bitwy z rzędu przegrane na Su-100/Churchillu III i w każdej lądowałem na topie a zaraz po nich dwie wygrane w których w każdej po 1500 exp (przy mnożniku x5) dzięki bitwom w których i Churchillem i Su-100 lądowałem gdzieś na końcu listy. :) World of Cheat! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 23:53, McFlash napisał:

Ot, tradycyjne polowanie trollem na smoki.


Dlatego lubię kv-2. Czy się stoi, czy się leży 300 dmg się należy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 10:43, Budo napisał:

Dlatego lubię kv-2. Czy się stoi, czy się leży 300 dmg się należy ^^


Problem są tylko stada idiotów na X przekonanych o tym, że trollem nie nie mogę zrobić w bitwie. Wczoraj zostałem na początku sprzątnięty przez małpiszona ze swojej drużyny... Dość, że dla mnie E-100 w pełnym sidescrapie to tylko mniejszy cel, bo właśnie te 300 dmg wchodzi nawet w taki cel.
Miałem na razie tutaj nie wrzucać tego, ale skoro już temat się pojawił ^^
http://replays.quickybaby.com/result.php?id=36088
http://replays.quickybaby.com/result.php?id=36182
http://replays.quickybaby.com/result.php?id=36525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować