Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe punkty odbioru osobistego sklepu gram.pl

43 postów w tym temacie

To jeden z lepszych pomysłów. Dotychczas koszty wysyłki stawiały pod znakiem zapytania sensowność zakupów w gram.pl, mimo nawet promocji, przecen itp. Teraz można te koszty pominąć.


@ odzio8

Nie słyszałem o takim morzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamowilem sobie gry i wybralem odbior osobisty, ale jak zwykle mam problem... nie moge znalezc punktu odbioru... bardzo prosze o pomoc to pilne! moze mi ktos dokladnie powiedziec w ktorym miejscu to sie znajduje... mowa o Szczecinie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 18:30, qba1993 napisał:

Oddam nerkę za punkt w Inowrocławiu!


Jaką masz grupę krwi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 19:22, Budzik14 napisał:

zamowilem sobie gry i wybralem odbior osobisty, ale jak zwykle mam problem... nie moge
znalezc punktu odbioru... bardzo prosze o pomoc to pilne! moze mi ktos dokladnie powiedziec
w ktorym miejscu to sie znajduje... mowa o Szczecinie oczywiscie


# Wyspa ActiveJet, ul. Wiosenna
ul. Wiosenna 32
70-807 Szczecin
telefon: +48 512 230 735
godziny otwarcia: pon-pt: 09:00-21:00,
sob: 09:00-21:00, nd: 10:00-20:00

Wyboru punktu odbioru dokonujesz po wybraniu sposobu płatności - klikasz na miasto na mapce i zaklikujesz punkt odbioru w danym mieście. Punkt zlokalizujesz np. używając Google Maps: http://maps.google.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na pytanie: "A kiedy będzie miejscowość X?" brzmi:
Sukcesywnie prawie co tydzień dodajemy nowe punkty odbioru, prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.
Dodatkowo do osób, które mają konto na gram.pl i podały kod pocztowy (to są głównie Ci, którzy zamówili cokolwiek kiedyś w sklepie, bo innym się zwykle nie chce podawać w ustawieniach konta danych adresowych) wysyłamy mailingi, że nowy punkt w ich województwie został otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować