Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft II - rusza druga faza betatestów

51 postów w tym temacie

Nie znam się na betach ale jak dla mnie to trochę dziwne robić drugą betę na 20 dni przed światową premierą tak wyczekiwanej gry.

Mam nadzieje że gracze dostaną dopracowaną wersję bo jak na razie to wydaje mi się że Activison narzucił Blizardowi datę premiery a ci w ukropie próbują się wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 23:36, reoden napisał:

Nie znam się na betach ale jak dla mnie to trochę dziwne robić drugą betę na 20 dni przed
światową premierą tak wyczekiwanej gry.


Blizzard juz jakis czas temu zapowiadal, ze bedzie druga faza beta testow StarCraft II. Uwazam, ze to jest raczej uklon w strone fanow, ktorzy dzieki temu w te oczekiwana gre beda mogli zagrac jeszcze przed premiera, a przy okazji podrzucic Blizzardowi swoje uwagi co by jeszcze dopracowac czy zmienic.

Dnia 07.07.2010 o 23:36, reoden napisał:

Mam nadzieje że gracze dostaną dopracowaną wersję bo jak na razie to wydaje mi się że
Activison narzucił Blizardowi datę premiery a ci w ukropie próbują się wyrobić.


Juz pierwsza faza beta testow StarCraft II byla dopracowana, wiec o finalny produkt mozna byc spokojnym

A na druga faze (jak i na pelna wersje) czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@reoden
Wprost przeciwnie. Imo gra już w obecnej wersji właściwie nadaje się do wystawienia na półki sklepowe (wystarczy pooglądać podcasty chociażby na youtube). Finalna faza bety służy właśnie nadaniu ostatecznego szlifu. Gra i tak jest automatycznie updateowania nie ma więc strachu, że ktoś będzie grał w mniej dopracowaną wersję. Blizzardowi ufam tak jak Valve. To sprawdzone marki i niedopracowanych bubli nie wydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 23:51, solki napisał:

hmm macie jakies dziwne info ,2 faza bety wystartuje pewno w ciagu kilku godzin a nie
dopiero 12 lipca ....


A ty skąd masz takie dziwne info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę ludzie siedzący w tym temacie są bardzie rozeznani wiec nie ma się co drugą betą przejmować :D
W takim razie fanom SC życzę udanej kampanii i dobrych pojedynków m multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga faza bynajmniej jeszcze nie ruszyła i na razie nie wiadomo kiedy to nastąpi - po prostu można już ściągać 500 mb patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na angielskim forum jest informacja o tajemniczej dacie 12 lipca także może ten dzień to start 2 fazy SCII, trzeba czekać, ale opłaca się bo gra w stopniu bety jest już wyśmienita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby każdy wypuszczał tak dopracowane gry, jak Blizz...Druga beta tylko potwierdza to, co wiadomo od dawna- zawsze można liczyć na świetną jakość gier od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie że był co najmniej 1 produkt bliza który wyszedł w wersji późnej bety.
Jak ruszy druga faza to się znowu pobawię ta gierka zapowiada się nieźle nie wiem jak z kampanią będzie po multi przyjemnie się gra. Raz się wygrywa raz się przegrywa . Martwi mnie tylko że Activ trzyma lapy na Blizzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL... ciekawe ile osob ktorzy pisza maja dostep do tej bety (pozdrawiam palpatine znanego z wypowiadania sie na tematy o ktorych nie ma pojecia).

Beta Stara jest bardzo nie dopracowana, wadliwa, dodanie kazdej nowej rzeczy pociaga za soba szereg nowych bledow, starych bledow i gigantycznych bledow (implementacja gry przez UTP rox!). Dochodza nowe bzdetne featury (chociaz to bardziej ma cos wspolnego z battle netem niz z SC2 per se) jak integracja ludzi z Facebookiem, brakuje chatow, brakuje wsparcia dla klanow, matchmaking jest kompletnie skopany (nie ma problemu z dostaniem gracza z 2 nizszych lig, czy 2 wyzszych, podczas gdy mnostwo z tej samej ligii graczy gra), mecze przypisujace do ligii dzialaja chyba w sposob losowy (te same wyniki, skill graczy porownywalny, 2 ligii roznicy).

O balansie nie wspomne, ponoc nie ma imby (i takie jest moje zdanie, ze l2p a nie mowic wszedzie imba imba), ale sa pewne rzeczy, ktorych nie da sie nie zauwazyc... najnowszy patch co zmienia w balansie? Upieprza cos co nie bylo imba i w sumie nie mialo wplywu (no ok drobne fixy byly potrzebne i zostaly wprowadzone, ale jak na tak dlugi okres przerwy to jest to zaskakujaco malo)....

Co dostajemy? Dodatkowe avatary, poprawione dzwieki... mam to beta testowac? Czy mi dzwieki nowe lepiej brzmia? Litosci...

Brak lanu, brak cross continental play...

Fakt oj zeby kazda gra byla tak dopracowana jak gry Blizza.... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2010 o 09:35, Ertai napisał:

Fakt oj zeby kazda gra byla tak dopracowana jak gry Blizza.... lol

Bete traktujesz jak wersję ze sklepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

activision nie trzyma lapy na blizzardzie tak jak jest to w przypadku innych developerow jak infinity ward; activision i blizzard fuzjonowali, wiec wydaje mi sie, ze maja wiecej swobody niz inne studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ertai??? Kto ci powiedział, że dużo błędów. Ja grając w betę zauważyłem zasyp błędów w momencie kiedy wyszedł patch z mapkami 3v3 4v4 i udostępnianiem mapek, ale to szybko usunęli i potem było ok. Betę dostałem jakieś 2-3tygodnie po starcie i w sumie jedyny większy problem z bugami to było po wprowadzeniu tego ogromnego patcha.

Widać, że w ogóle nie grałeś, fakt może matchmaking czasami dobiera za silnych lub za słabych przeciwników, ale to jest taka rzecz, która wymaga bardzo dużej ilości testów i gdy beta się kończyło było już dobrze, a teraz będzie jeszcze lepiej :p
Fajnie, że druga faza rusza, przynajmniej nie będę musiał czekać do premiery przerwy w grze do premiery.
Chciałbym jeszcze dodać, że dostać się do bety wcale nie było tak trudno, ja dostałem 4 klucze do rozdania kumplom, w późniejszej fazie dostałem nawet klucz na oddzielne konto z samym wow-trialem, więc jak widać wystarczyło 5min na utworzenie konta i przesłanie danych sprzętowych i już można było liczyć na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak wogole nie gralem lol :)

@SarenkaB

Nie, przeczytaj post palpatine potem moj... wtedy zrozumiesz.

@Bajta2

Ciesze sie, ze grasz juz tak dlugo w bete. Napisalem dokladnie o tych bledach o ktorych ty napisales. Poprawili je? Czesciowo, nie do konca, dalej zdarzaly sie i dropy i lagi i zwiechy.

Pozniej piszesz jakies wodo lejstwo. Najpierw piszesz ze nie mam racji, a pozniej ze faktycznie matchmaking nie dziala... ale dlatego nie dziala ze wymaga duzo testow... lol ogarnij sie.

Co do nie grania to proponuje zebys podal swoje ID i mozemy sobie zagrac BO5 :)<jak juz w koncu to ruszy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować