Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age II

1759 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2011 o 00:16, Przedlack napisał:

Spoiler

podczas przeszukiwania ołtarzyku mordercy
naszej matki, zobaczymy list który ewidentnie potwierdza, że ktoś jeszcze za tym stoi.



Spoiler

Pierwszy Zaklinacz Orsino, ze widział o "badaniach" Quentina?
Przegladałem, te ksiazki i papiery, ale specjalnie nie czytalem :P



@tam wyzej
Dalej sie prujecie, dlaczego Hawk bawi sie w polityke? Z nudów! Nie ma komputerów aby Tormenta setny raz przejsc ;)
Nie ma to jak szukanie bezsensu, tam gdzie jest i vice versa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znalazłeś sensownych odpowiedzi na 60 stronach tego wątku, to na następnych 60 też raczej nie znajdziesz.
Najlepiej podaj swojego e-maila i niech go ktoś umieści na górze, w FAQ, z dopiskiem, że czekasz na wyjaśnienia.
Będziesz mógł odpocząć od zadawania w kółko tych samych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak prozaiczna i zwyczajna sprawa jak kasa i wplywy go nie przekonają ;)
Bo to jest zbyt oczywiste, głupie i sztamowe... i niech Graffis cos tu jeszcze dopisze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tak w zakończeniu templariuszy Orsinio przyznaje jawnie, że krył Quentina i jego badania, bo nie chciał dawać Meredith więcej powodów do poszerzania jej działań w kierunku wyciszania magów i użycia prawa likwidacji.
Co suma summarum może wkurzyć Hawkea na finale i można sobie trochę pokrzyczeć.



A dlaczego Hawke bawi się w politykę ? No to jest gra role-playing, to już gracz musi zdecydować czemu =)
Konkretnie prowadząc politykę można dążyć do utrzymania jakiejś idei [pokój i stabilizacja w mieście tudzież rządy twardej bezkompromisowej ręki] lub robić to dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 23:10, Graffis napisał:

/.../
Co jest tą treścią tej gry, którą niektórzy się tak zachwycają?

A kogo obchodzi treść? GRA to przede wszystkim dobra rozrywka, a nie jakaś tam "treść". Dynamiczne walki, ciekawe i zabawne dialogi, przeszukiwanie zakamarków w poszukiwaniu rzadkich przedmiotów, itp, itd. To mnie jara w tej grze. To, że Tobie się nie podoba gra, to nic nikogo nie obchodzi (bez urazy) bo ludzie chcą przy GRZE się przede wszystkim dobrze bawić, a nie szukać jakiejś głębi i "treści". Zawsze się znajdzie ktoś, komu coś się nie podoba, ale nie trzeba od razu atakować tych, którzy twierdzą inaczej. Mi na przykład kompletnie nie podchodzi taki WoW, ale nie wpadam im do wątku na forum i nie pytam się po sto razy, "jaka jest w tym treść, co się wam w tej grze podoba?".
Tyle ode mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skończyłem grę. Nie będę pisał ile mi to zajęło, by co poniektórzy się za głowy nie złapali, że można tyle przy tej grze siedzieć. A opinię wystawię kiedy indziej.
Teraz mam parę pytań i liczę na rzetelne odpowiedzi.
Na liście trofeów (czy jak kto woli- osiągnięć) mam parę, których nie udało mi się zdobyć m. in.:
- Gdzie znajdę

Spoiler

demona Hybris

? Za nic nie mogę sobie przypomnieć jakiejkolwiek wzmianki o nim.
- Gdzie znajdę
Spoiler

nieumarłego Xebenkecka

? J/w.
- O co chodzi z "opanowaniem walki dowolnym rodzajem broni"?
- Mógłby ktoś zarzucić linkiem do miejsc położenia surowców rzemieślniczych?
Ogólnie rzecz biorąc, zaglądałem do prawie każdego zakątka w grze i za nic nie mogłem znaleźć w/w postaci i przedmiotów. Pamiętam, że dwa zadania były chyba zabugowane, bo za nic nie mogłem odnaleźć celu mojej misji. Może coś przegapiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Hybris - zadanie The Awiergan Scrolls [Awiergańskie Zwoje] akt3
Xebenkeck - zadanie Forbidden Knowledge [Zakazana Wiedza] akt2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xebenkecka tez nie znalazlam. Ale awierganskie zwojen zaprowadizly mnie do Hybrysia. :] Na hardzie sie go 50minut bije. Moja druzyna z moim owczesnym levelem.

Opanowanie wlaki dowolnym rodzajem broni wpadlo mi juz w akcie 1wszym chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 18:57, Renzov napisał:

- O co chodzi z "opanowaniem walki dowolnym rodzajem broni"?

Myślę że chodzi o to aby wykupić całe drzewko umiejętności związane z jednym typem broni (bronie dwuręczne, łuk itp.)

Dnia 01.04.2011 o 18:57, Renzov napisał:

- Mógłby ktoś zarzucić linkiem do miejsc położenia surowców rzemieślniczych?

http://dragonage.wikia.com/wiki/Crafting_%28Dragon_Age_II%29

Dnia 01.04.2011 o 18:57, Renzov napisał:

Ogólnie rzecz biorąc, zaglądałem do prawie każdego zakątka w grze i za nic nie mogłem znaleźć w/w postaci i przedmiotów. Pamiętam, że dwa zadania były chyba zabugowane, bo za nic nie mogłem odnaleźć celu mojej misji. Może coś przegapiłem?

Zadania z księgami i zwojami z pewnością da się ukończyć (to drugie jest lekko zabugowane ale chyba nie przeszkadza to w

Spoiler

przyzwaniu Xebenkeck

), główny problem z nimi polega na tym że do ich ukończenia trzeba odnaleźć wszystkie związane z nimi przedmioty co wymaga przeszukania wszystkich lokacji po przyjęciu zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 19:35, Karharot napisał:

Zadania z księgami i zwojami z pewnością da się ukończyć (to drugie jest lekko zabugowane
ale chyba nie przeszkadza to w

Spoiler

przyzwaniu Xebenkeck

), główny problem z nimi polega
na tym że do ich ukończenia trzeba odnaleźć wszystkie związane z nimi przedmioty co wymaga
przeszukania wszystkich lokacji po przyjęciu zadania.

Hm, zebrałem już wszystkie zwoje i pokonałem tych trzech przeciwników na rozdartym grzbiecie. Niestety po walce zostało mi zadanie "Aawiergańskie zwoje: pierwszy aspekt" (pozostałe dwa zostały zaliczone).
Przeczytałem na da wiki, że mam udać się do mrokowiska i wejść do przejścia obok kliniki Andersa. Byłem tam i nie pojawiła mi się opcja wejścia do środka.
Czyżbym trafił na buga?

PS
Oczywiście Tobie, i Pietro dziękuję za pozostałe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Pierwszy aspekt jest na wybrzeżu, dopiero jak zrobisz zwój z wybrzeża i dwa zwoje z rozdartego grzebitu idziesz do mrokowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zapomniałem oczyścić wybrzeże. Dzięki.

Spoiler

Demon Hybris

gryzie ziemię.
A tak z ciekawości...
Spoiler

żeby zostać wicehrabią Kirkwall trzeba opowiedzieć się po stronie templariuszy, tak? Poparłem magów i nic takiego nie usłyszałem. Swoją drogą całkiem fajny ten motyw na końcu gry, już myślałem, że Carver nie przejdzie na moją stronę.
I co to jest ta "banda trojga"? Miałem odkrywać co roku trzy tajne wiadomości od nich, a tymczasem nic takiego nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mi motyw z Carverem wydaje się totalnie spalony. Czy masz przyjaźń czy rywalizacje - poprze cię.
A imho w opcji z rywalizacja powinien stanąć jak mężczyzna do bratobójczej walki =)
I tak - żeby zostać wicehrabią musisz poprzeć templariuszy.
A banda trojga i cała zagadka kirkwall to jest tylko kolekcjonowanie wpisów do kodeksu, które układają sie w logiczną [całkiem fajną] opowiastkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

żeby zostać wicehrabią Kirkwall trzeba opowiedzieć się po stronie

Dnia 01.04.2011 o 21:50, Renzov napisał:

templariuszy, tak?



Tak

Dnia 01.04.2011 o 21:50, Renzov napisał:

Spoiler

I co to jest ta "banda trojga"? Miałem odkrywać co roku trzy tajne wiadomości od nich,
a tymczasem nic takiego nie kojarzę.



Spoiler

Zagadka Kirkwall - przejzyj opisy, to na dole jest, cos tam, cos tam Banda Trojga ;)



Sekundy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipna jest walka wojownikiem...normalne ciosy odpychają przeciwników i trzeba ciągle na nich klikać, bo jak nie kliknę to będzie stał jak słup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze aby odblokowac Xenebecka to ksiegi trzeba zebrac w odpowiedniej kolejności. Coś takiego na wiki było.

Z jakim levelem ukonczyliscie grę? Ja bez czarnego exporium i księcia na wygnaniu - 23lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 12:04, Pupu2 napisał:

Dodam, ze aby odblokowac Xenebecka to ksiegi trzeba zebrac w odpowiedniej kolejności.

Naprawdę?? Kurde ja na razie znalazłem 3, zobaczę czy mi się odblokuje.
Ja mam lvl 17, ale jestem dopiero w drugim akcie i jeszcze troszkę questów mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 12:04, Pupu2 napisał:

Z jakim levelem ukonczyliscie grę? Ja bez czarnego exporium i księcia na wygnaniu - 23lvl.


25 z Sebastianem, ale olałem prawie wszystkie questy zbierackie (alchemik, miecze) i pewnie coś jeszcze przegapiłem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować