Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age II

1759 postów w tym temacie

Hmmm ale to ma byc dodatek do teraz kupionych DA2, czy dla wszystkich posiadaczy ?
Mi to w sumie rybka, ME2 i tak mam zakupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 14:17, LoLo84 napisał:

Nikt się z niczego nie wycofał. Start akcji został przesunięty o 24 godziny. Wszystko
zacznie się dzisiaj o godzinie 19:00.

Hm, skoro tak, to dobrze. Ja nic o tym nie słyszałem.
Tylko po co w takim razie usunęli ten filmik na YT i wiadomość na socialu? Bez sensu.
Cóż, przekonamy się dzisiaj wieczorem. W sumie to byłby fajny prezent urodzinowy :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 14:19, Pietro87 napisał:

Hmmm ale to ma byc dodatek do teraz kupionych DA2, czy dla wszystkich posiadaczy ?
Mi to w sumie rybka, ME2 i tak mam zakupione.



Dla wszystkich którzy mają kupioną nową nie używaną grę oraz zarejestrowali ją na social.bioware.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 14:22, LoLo84 napisał:

Dla wszystkich którzy mają kupioną nową nie używaną grę oraz zarejestrowali ją na social.bioware.com.


Według informacji ze strony czeskiej ( http://bio-world.cz), to Online Pass po aktywacji daje 72 godziny na odbiór vouchera. Dla chętnych fragment: (Podle autorů akce byste měli zadat Online Pass až 72 hodin poté, co ho aktivujete – týká se nových majitelů DA2.). Wnioskując z tłumaczenia zaserwowanego przez google translate, to akcja dotyczy tylko nowych egzemplarzy Dragon Age 2. Kolejny strzał w stopę i "most loyal fans" ;)

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja ruszyła. Można już rozpocząć pobieranie ME2. Kluczem do pobrania ME2 jest klucz z darmowego DLC - Czarne Emporium (samo DLC wcześniej trzeba pobrać, zainstalować i zalogować się w grze, czyli czynności które pewnie większość już wcześniej wykonała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany aktualną akcja z ME2

Klucz do DA2 kupilem na allegro.
Gre zarejestrowalem na Bioware Protal spolecznosciowy

Jak moge aktywować Black Emporium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłeś klucz do samego DA2 na allegro, to logicznym jest, że nie masz kodu na Black Emporium [bo to razem z Exiled Prince DLC było dodatkiem do BSE]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 20:43, Pietro87 napisał:

Jak kupiłeś klucz do samego DA2 na allegro, to logicznym jest, że nie masz kodu na Black Emporium [bo to razem z Exiled Prince DLC było dodatkiem do BSE]

O ile wiem, BE jest w każdym nowym, pudełkowym DAII (jak Shale w jedynce czy Cerberus w MEII). Przypuszczam, że przy takiej formie zakupu (klucz via Allegro), BE trzeba będzie dokupić dodatkowo (choć nie warto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super promocja, ME2 kupiłem rok temu, to może łaskawcy zamiast pozwalać mi ściągać grę, zwrócą kasę za me2, skoro ma ona aktualnie wartość badziewnego dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 15:21, Deathscythe napisał:

Według informacji ze strony czeskiej ( http://bio-world.cz), to Online Pass po aktywacji
daje 72 godziny na odbiór vouchera. Dla chętnych fragment: (Podle autorů akce byste měli
zadat Online Pass až 72 hodin poté, co ho aktivujete – týká se nových majitelů
DA2.). Wnioskując z tłumaczenia zaserwowanego przez google translate, to akcja dotyczy
tylko nowych egzemplarzy Dragon Age 2. Kolejny strzał w stopę i "most loyal fans" ;)


Zamiast tłumaczyć z czeskiego i siać zamęt nie lepiej przeczytać na angielskojęzycznej stronie?
Jeśli bo wklepaniu kodu ME2 nie odblokuje Ci się od razu to proszą, aby poczekać 72 godziny zanim skontaktujesz się z supportem, gdyż tyle może potrwać aktywacja kodu.
Jak ja lubię jak ktoś sieje bzdurne plotki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 10:34, Phobos_s napisał:

Zamiast tłumaczyć z czeskiego i siać zamęt nie lepiej przeczytać na angielskojęzycznej
stronie?
Jeśli bo wklepaniu kodu ME2 nie odblokuje Ci się od razu to proszą, aby poczekać 72 godziny
zanim skontaktujesz się z supportem, gdyż tyle może potrwać aktywacja kodu.
Jak ja lubię jak ktoś sieje bzdurne plotki :/


Jak ja lubię, jak ktoś patrzy na daty i godziny postów. Kiedy pisałem tamtego posta nie było żadnych informacji w języku angielskim. Jeśli przetłumaczysz część po myślniku, to masz wyraźnie napisane, że akcja miała niejako dotyczyć nowych egzemplarzy. Dotyczy wszystkich, więc o czym tu rozmawiać?

A było to jedyne info, prócz filmiku, dostępne wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 23:18, Sareth14 napisał:

Czy miecz z cinematica jest możliwy do zdobycia w grze? Jeżeli tak to jak?

Jeśli chodzi o miecz widziany m.in. w trailerze, to pasuje mi z wyglądu na Blade of Mercy, które dorwiesz w akcie III podczas zadania z

Spoiler

porwaniem bliskiej ci osoby

. Początkowo jest to prezent, o którym musisz pogadać z Fenrisem i zdecydować, komu przypadnie w udziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nope. Jedyny patch jaki wyszedł naprawia problemy ze stabilnością gry. Co do DLC to póki co są dwa (Exiled Prince i Black Emporium) ale zgaduję że w nie już grałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 20:30, Karharot napisał:

Nope. Jedyny patch jaki wyszedł naprawia problemy ze stabilnością gry. Co do DLC to póki
co są dwa (Exiled Prince i Black Emporium) ale zgaduję że w nie już grałeś ;)


Szczerze mówiąc to ja odnoszę wrażenie że gra po zaaplikowaniu tego patcha jest mniej stabilna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego każdy kto nie ma problemów z tymi konkretnymi 4-5 wymienionymi w patchu krytycznymi błędami powinien go szerokim łukiem mijać do wydania kolejnego dużego patcha poprawiającego w grze prawdziwe błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 21:54, Michal256 napisał:

Szczerze mówiąc to ja odnoszę wrażenie że gra po zaaplikowaniu tego patcha jest mniej stabilna...

Powtórka z patchem z Me 1? Ech, wolałbym aby BioWare nie tworzyło tradycji łatek dodających błędów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować