Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter: Activision powinno wprowadzić opłaty za multiplayer w Call of Duty

67 postów w tym temacie

Mam pomysł - niech "pan" Patcher sobie strzeli w łeb i:
1. Nie marnuje już więcej powietrza.
2. Przestanie gadać bzdury.

Przez takie błyskotliwe pomysły nie długo faktycznie multi w CoD będzie płatne jak w jakimś mmo :| Co to chodzi po tym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha , potem cały monopol na fpsy sieciowe zbije Medal i/albo Bf


-----------------------------

A może frytki do tego ?

Płace za prąd ,gre , sprzęt żeby gra chodziła i jeszcze abonament O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z pewnością jest wkalkulowane. Może i stracą część klientów, ale dzięki przychodom z subskrypcji i tak zarobią więcej niż z samego faktu sprzedaży gry w sklepach. Na świecie i tak jest wystarczająco dużo ludzi którym da się wcisnąć każdy kit. Na szczęście dla mnie CoD skończył się na drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do diabła z tym Pachterem. Po jego "doskonałych" proroctwach, jak np. źle sprzedające się Borderlands, to chyba każdy już powinien się liczyć z tym, wujkiem-nie-wie-nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za tym żeby wprowadzić płatne multi we wszystkich częściach Call of Duty (no może oprócz jedynki). A to głównie dlatego, że sam w nie nie gram. [aluzja do bohatera newsa /off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to generalnie podsunął "genialny" pomysł Kotickowi. Choć w sumie to nawed nie podsunął a raczej utwierdził tego pazernego grubas w przekonaniu, że można, a nawet należy wyciągać kasę od graczy.

Choć z drugiej strony jeśli Acti wprowadziłoby ten pomysł w życie to może ludzie troche by zmądrzeli, przestali dawać im swoją kasę, i Acti zaczęłoby tracić pozycję... A wtedy akcjonarjusze powiedzieliby "Panie Kotick, przez pana chciwość teraz tracimy kasę. You''re fired" :D
Ahh... Jak dobrze sobie pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zbytnio tłumaczeń takich ludzi jak Ptahcer czy Kotick, sami sobie strzelają w nogi. Najśmieszniejsze jest to, że pięknie ubierają w słowa to, że w dupie mają graczy, byle by się sprzedawało, a oni sami będą zwiększali sianko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc tą polityką, niedługo trzeba będzie płacić za świeże powietrze. Powiedzmy, że jeden wdech za 1 gr. Albo abonament miesięczny na świeże powietrze. Każdemu po urodzeniu będą montować w płucach blokadę sterowaną przez dostawcę świeżego powietrza (:P) i jak nie opłacisz abonamentu w wysokości jedynych 29,99$ za miesiąc - trudno się mówi :D

Na razie tak fantazjuję, ale nie zdziwiłbym się, gdyby za jakieś pół wieku, albo może o wiele szybciej, tym światem zaczęły rządzić wielkie prywatne korporacje, od których zależałoby nasze być, albo nie być, a takie coś jak rząd, prezydent, itd, przestałoby funkcjonować. I nikt wówczas nie miałby skrupułów przed odcięciem kogoś od tlenu, bo np. ten nie zapłacił.

W strzelanki w multi nigdy nie grałem na dłuższą metę. Na początku zawsze mnie lali (jak każdego), potem jak już się nieco nauczyłem grać, gra zaczynała mnie nużyć i wolałem zagrać w coś ciekawszego, niż po raz 152 fragować na tej samej mapie (naprawdę nie widzę w tym nic ciekawego). Chociaż w WoWa nie gram, to uważam, że akurat za niego mają prawo żądać abonamentu. W końcu w tej grze można naprawdę wiele zrobić, teren jest przeogromny, itd. Ale za strzelanki? Za co niby? Za 10 mapek, które po jakimś czasie znamy na pamięć? Paranoja jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bobby to człowiek nienażarty kasą jest w stanie posunąć sie do każdej podłości byle tylko zarobić
black ops i tak nie kupie nie ściągne też pirata (żeby było jasne)
powód 1 na 90% black ops będzie zespawane ze steamem tam gdzie jest steam tam mnie nie ma
2 trayarch ci ludzie patchem potrafią pogorszyć gre patrz patch 1.2 do waw
3 dla mnie seria call of duty skończyła sie na pierwszym modern warfare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bobby to człowiek nienażarty kasą jest w stanie posunąć sie do każdej podłości byle tylko zarobić
black ops i tak nie kupie nie ściągne też pirata (żeby było jasne)
powód 1 na 90% black ops będzie zespawane ze steamem tam gdzie jest steam tam mnie nie ma
2 trayarch ci ludzie patchem potrafią pogorszyć gre patrz patch 1.2 do waw
3 dla mnie seria call of duty skończyła sie na pierwszym modern warfare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 17:16, Spinacz1 napisał:

Nie rozumiem zbytnio tłumaczeń takich ludzi jak Ptahcer czy Kotick, sami sobie strzelają
w nogi. Najśmieszniejsze jest to, że pięknie ubierają w słowa to, że w dupie mają graczy,
byle by się sprzedawało, a oni sami będą zwiększali sianko.


A Acti powiedziało że Kotick nie ma w dupie graczy... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzą kaso-trzepy które myślą że ludzie dadzą się wydoic i tym razem. Tak pomyślmy, 120 zł za gre + zapewnie na naszą walute 30 zł mięsięcznie za gre w sieci. Cóz jeżeli to wprowadzą to zapewne stracą kolejnego fana CoD`a kochałem tą gre dopóki doputy jej nie zniszczyli. Kasa i brudna polityka niektórych ludzi doprowadzą wszystkie dobre gry do upadku. Bo on ma za mało mózgu a Kotick to jego żona. Zniszczyć ich oboje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

APB straciło dużo graczy ze względu na abonament(ale nie tylko to było powodem) i CoD skończyłby zapewne podobnie. Jeżeli mam płacić za jakieś MMO to niech to będzie RPG, gdzie mam setkę innych rzeczy do robienia oprócz strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam zaraz.... Niedługo gry stanieją.... Po 50zł będą..... Tylko że w pudełku po 5 kodów elektronicznych, giniesz i musisz wpisać w 10 sek. Prawie jak żetony :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest porażka gry , multi za opłatą .Na pewno strata kilku proentów graczy ale jesli liczą ze i tak lepiej finasowo wyjda niech robia , ja na pewno nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób krytykuje wprowadzenia takich opłat ale na bank ponad połowa i tak będzie debilami i zapłaci zamiast przejść na inną grę. Swoją drogą Call of Duty to jeden z najgorszych MP więc nie wiem co ludzi do tego ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech od kiedy wielkie korporacje stwierdziły, że na grach można poważnie zarobić zaczyna się robić bardzo nie ciekawie i do tego te niepokojące wiadomości z obozu Blizzarda, że "panowie" z Activision-Blizzard próbują przejąć kontrolkę nad battlenetem.

Źle się dzieje, przeglądając stare czasopisma o grach (gambler, secret service etc.) aż mnie zaskoczyło ile kiedyś gier wychodziło od przeróżnych developerów a teraz? Posucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować