Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Luuuuuuuuuuudzieeeeee!!!!!!!!!!!!! TW mi odpalił!!!!!!!!!!! Ale jestem szczęśliwy!!!! Wystarczyło odinstalować kodeki K-lite. A jeszcze jak dobrze mi działa. Na średnich detalach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*SPOILER ALERT:)*
Spójrzcie na screena poniżej... pamiętacie tych gości? To Białogłowy i kpt. Ran Hograd. Spotkałem te ciała na wzgórzu na zachód od Windbreak, chyba właśnie tam gdzie mieli umówione "spotkanie". Ciekawy musiał być ten ich pojedynek: obaj martwi:)

20080729225042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:51, Krieeg napisał:

*SPOILER ALERT:)*
Spójrzcie na screena poniżej... pamiętacie tych gości? To Białogłowy i kpt. Ran Hograd.
Spotkałem te ciała na wzgórzu na zachód od Windbreak, chyba właśnie tam gdzie mieli umówione
"spotkanie". Ciekawy musiał być ten ich pojedynek: obaj martwi:)

Przyznam się że też ich szukałem, ale nie mogłem nigdzie znaleźć. No cóż gratuluję dobrego oka. A pojedynek musiał być ciekawy :) Jeśli mógłbyś, to poprosiłbym o mapę z zaznaczonym miejscem tego pojedynku. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:05, H311diver napisał:

TW to całkiem spoko gra... Z pewnością lepsza niż ten crapiasty Gothic 3.

Nie obrażaj G3, bo gdyby nie błędy to gra miażdżyłaby do tej pory... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:01, Ascont napisał:

Przyznam się że też ich szukałem, ale nie mogłem nigdzie znaleźć. No cóż gratuluję dobrego
oka. A pojedynek musiał być ciekawy :) Jeśli mógłbyś, to poprosiłbym o mapę z zaznaczonym
miejscem tego pojedynku. Z góry dzięki.


Kurczę, zrobiłem screena, pogapiłem się trochę:) i poszedłem dalej... Nie pokaże ci gdzie dokładnie są, ale szukaj ich w okolicach które zaznaczyłem na mapie. Pamiętam że to było gdzieś w pobliżu takiego jakby skalnego klifu. Tak wiem, głupio to brzmi ale nie wiem jak to inaczej nazwać:)

20080729231554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:16, Krieeg napisał:

Kurczę, zrobiłem screena, pogapiłem się trochę:) i poszedłem dalej... Nie pokaże ci gdzie
dokładnie są, ale szukaj ich w okolicach które zaznaczyłem na mapie. Pamiętam
że to było gdzieś w pobliżu takiego jakby skalnego klifu. Tak wiem, głupio to brzmi ale
nie wiem jak to inaczej nazwać:)

A nie szkodzi, jakoś znajdę, dzięki wielkie ;)

@H311diver
Nie nazywaj Gothica 3 "crapiastym". Jak pisał Kalejdoskop86 gra miażdżyłaby gdyby nie te błędy, swoją drogą i tak miażdży. Na moim sprzęcie nie miałem dużych kłopotów z grą, ale to jest wątek o TW więc zakończę wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:06, Kalejdoskop86 napisał:

Nie obrażaj G3, bo gdyby nie błędy to gra miażdżyłaby do tej pory... :/


Moim zdaniem G3 to porażka na całej linii. Nawet gdyby nie było bugów to gra byłaby zaledwie dobra. Jestem wielkim fanem serii Gothic, a 3 to niegodny następca. Nie oszukujmy się. Piranha Bytes nie potrafi robić porządnych gier. Na szczęście potraflili nadrobić niedoróbki techniczne tworząc genialny klimat i świat, w którym byłeś nikim i musiałeś piąć się po szczeblach społecznej drabiny. Trójka? Zaczynamy od zmasakrowania oddziału orków, a potem tłuczemy ich jeszcze więcej, ale za to zabija nas byle wilk w 3 sekundy... No i te questy poboczne: przynieś 5 tego , 4 tego, 10 tamtego. Ceny przedmiotów to chyba pijany układał. Tak w ogóle to po co coś kupować skoro NPCa można natłuc i ciągle zabierać mu to samo. Jedyny plus to ładny świat. Gothic 3 mi się nie podoba co zaargumentowałem. Tobie się podoba? To fajnie. Jesteś o jedną fajną grę do przodu w stosunku do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:24, H311diver napisał:

Moim zdaniem G3 to porażka na całej linii. Nawet gdyby nie było bugów to gra byłaby zaledwie
dobra. Jestem wielkim fanem serii Gothic, a 3 to niegodny następca. Nie oszukujmy się.
Piranha Bytes nie potrafi robić porządnych gier. Na szczęście potraflili nadrobić niedoróbki
techniczne tworząc genialny klimat i świat, w którym byłeś nikim i musiałeś piąć się
po szczeblach społecznej drabiny. Trójka? Zaczynamy od zmasakrowania oddziału orków,
a potem tłuczemy ich jeszcze więcej, ale za to zabija nas byle wilk w 3 sekundy... No
i te questy poboczne: przynieś 5 tego , 4 tego, 10 tamtego. Ceny przedmiotów to chyba
pijany układał. Tak w ogóle to po co coś kupować skoro NPCa można natłuc i ciągle zabierać
mu to samo. Jedyny plus to ładny świat. Gothic 3 mi się nie podoba co zaargumentowałem.
Tobie się podoba? To fajnie. Jesteś o jedną fajną grę do przodu w stosunku do mnie.

Nie obraź się, ale piszesz jakbyś nie był fanem Gothica. ^^

Fakt, życie miejskie ucichło, wilk zabija w parę sekund postać, która wybiła armię orków i najemników, bugi... ale gdyby dopracowali i usprawnili grę byłaby gigantem. Czy PB nie robi dobrych gier? Cóż, dla mnie nieprawda. Seria Gothic do mnie trafiła o wiele bardziej niż Baldur''s Gate, Morrowind czy Icewind Dale. W TW nie grałem, a w G3 tylko ledwo w demo (za słaby sprzęt mam) , ale czytałem wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:28, Kalejdoskop86 napisał:

Fakt, życie miejskie ucichło, wilk zabija w parę sekund postać, która wybiła armię orków
i najemników, bugi... ale gdyby dopracowali i usprawnili grę byłaby gigantem. Czy PB
nie robi dobrych gier? Cóż, dla mnie nieprawda. Seria Gothic do mnie trafiła o wiele
bardziej niż Baldur''s Gate, Morrowind czy Icewind Dale. W TW nie grałem, a w G3 tylko
ledwo w demo (za słaby sprzęt mam) , ale czytałem wiele.


Nie lubię dolewać oliwy do ognia, więc powiem tylko: Uważajcie, chyba nie chcemy mieć na gram.pl jakiejś wojny Gothic 3 vs. Two Worlds?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:32, Krieeg napisał:

Nie lubię dolewać oliwy do ognia, więc powiem tylko: Uważajcie, chyba nie chcemy mieć
na gram.pl jakiejś wojny Gothic 3 vs. Two Worlds?:)

Heh, offtop się zrobił i trzeba go zakończyć, ale cóż, bronić Gothica musiałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:28, Kalejdoskop86 napisał:


Nie obraź się, ale piszesz jakbyś nie był fanem Gothica. ^^

Fakt, życie miejskie ucichło, wilk zabija w parę sekund postać, która wybiła armię orków
i najemników, bugi... ale gdyby dopracowali i usprawnili grę byłaby gigantem. Czy PB
nie robi dobrych gier? Cóż, dla mnie nieprawda. Seria Gothic do mnie trafiła o wiele
bardziej niż Baldur''s Gate, Morrowind czy Icewind Dale. W TW nie grałem, a w G3 tylko
ledwo w demo (za słaby sprzęt mam) , ale czytałem wiele.


PORZĄDNYCH! Nie dobrych! PB nie potrafi zrobić gry porządnej technicznie. To miałem na mysli. TW to taki trochę G3 bez bugów. PB porwało się z motyką na słońce. Nie potrafią zrobić gry aż tak złożonej.


Fakt... koniec offtopa. Z drugiej strony, patrzcie na temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:38, H311diver napisał:

PORZĄDNYCH! Nie dobrych! PB nie potrafi zrobić gry porządnej technicznie. To miałem na
mysli. TW to taki trochę G3 bez bugów. PB porwało się z motyką na słońce. Nie potrafią
zrobić gry aż tak złożonej.

No cóż, porządne robi według mnie. ;)
Zresztą przy G3 przyznali się, że ta gra przewyższyła ich.

Dnia 29.07.2008 o 23:38, H311diver napisał:

Fakt... koniec offtopa. Z drugiej strony, patrzcie na temat :D

Temat o TW i jednocześnie wojna z fanami G3 i Obliviona? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:38, H311diver napisał:

Fakt... koniec offtopa. Z drugiej strony, patrzcie na temat :D


Tu mnie zagiąłeś:) No to... bluzgamy dalej na Gothica 3!;) (Żeby było jasne: to tylko żart!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się muszę przyznać że pomimo iż grałem już w G3 a także Obliviona to kurcze jakoś nie miałem okazji zagrać w tego Two World''sa a nawet o tym tytule zapomniałem ;p Ale teraz gdy czytam i przypominam sobie to troszkę się nakręciłem i jeszcze przed końcem wakacji sprawie sobie tytuł.Tak więc wypowiedzi nie udzielę w sprawie "Czy Two Worlds to polski pogromca G3 i TES IV" ale mogę powiedzieć co sądzę o pozostałych tytułach i muszę przyznać,że z tego co widziałem i czytałem to raczej pogromcą Obliviona to on nie jest a jeżeli chodzi o G3 to raczej tak ponieważ zapewne każdy z nas jest po części fanem Gothica a jak na nasze niewielkie wymaganie (1 i 2 graficznie wspaniałe nie był) to przy 3 twórcy całkowicie się nie spisali no żeby to jeszcze chociaż ten klimat został,ale nie pusto! =/

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 11:48, TICOCHONDRIUSS napisał:

Witom.
Mam pytanko: jak wykonac zadanie Usuniecie? Musze znalesc i zabic Talora Ravinarda.


Mam poradnik z GOLa , w którym niestety nie ma opisu wykonania tego questa.Jest tylko informacja o tym , że zlecone zostaje , po osiągnięciu odpowiedniej reputacji u złodziei , zabójstwo przywódcy Gildii Kupieckiej.W wersji 1.4 Two Worlds , tego zadania nie można było ukończyć z powodu błędów w grze.Jak jest obecnie , nie wiem.

Drodzy Forumowicze!
Wątek jest o Two Worlds , a nie o Gothic 3 lub Oblivionie , o których w ostatnich postach zdecydowanie najwięcej pisano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupilem KSG z TW odplynalem sie w swiat TW. Niestety, przez glupi blad(ukradlem rzecz, zauwazono mnie i nie mialem z czego zaplacic.)gonilo mnie caly Cathalon. Kiedy zdobylem czar "wskrzeszenie" Powskrzeszalem cale miasto i znowu mnie lubili.
PS. Odebtalem tylko bronie straznikom, zeby mnie nie atakowali juz nigdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:07, KrzychW napisał:

Mam poradnik z GOLa , w którym niestety nie ma opisu wykonania tego questa.Jest tylko
informacja o tym , że zlecone zostaje , po osiągnięciu odpowiedniej reputacji u złodziei
, zabójstwo przywódcy Gildii Kupieckiej.W wersji 1.4 Two Worlds , tego zadania nie można
było ukończyć z powodu błędów w grze.Jak jest obecnie , nie wiem.


No- u mnie sie ono pokazalo i pisze ze mam wniknac w szeregi gildii i go zabic. Bylem w tej gildii i mi powiedzieli, ze go nie ma tu ale jest gdzies w terenie czy cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:19, TICOCHONDRIUSS napisał:

No- u mnie sie ono pokazalo i pisze ze mam wniknac w szeregi gildii i go zabic. Bylem
w tej gildii i mi powiedzieli, ze go nie ma tu ale jest gdzies w terenie czy cos takiego...


Być może potrzebne jest wcześniejsze wykonanie zadań dla Gildii Kupców.Grałem w Two Worlds dość dawno , ale pamiętam , że kilka razy dostarczałem jakieś przesyłki z jednego miasta do innego , powoli zdobywając w Gildii repurację.Może dopiero przy jej odpowiednim poziomie , można spotkać Talora Ravinarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować